تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ نیاز مند حضور متخصصانی است که با قطعات مختلف لپ تاپ آشنا بوده و به آن مسلط باشند.  مرکز سخت افزار ایران کارگاهی مجزا را جهت تعمیرات لپ تاپ ، در نظر گرفته و مجموعه ای از برترین متخصصین کشور را به همکاری فراخوانده است. متخصصین پس از طی آزمون های علمی و عملی به مرکز راه یافته اند و قادر به رفع تمامی مشکلاتی هستند که ممکن است برای لپ تاپ ها اتفاق بیفتد.

از آن جا که لپ تاپ یک وسیله ی قابل حمل است ، بیش از سایر دستگاه های الکترونیک در معرض خطر قرار دارد. کارشناسان تعمیر لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران ، ضمن تعمیر و سرویس لپ تاپ توصیه های لازم را جهت حفظ و نگه داری بهتر ازاین  محصول در اختیار شما کاربران گرامی قرار خواهند داد. مرکز تعمیر لپ تاپ ، همواره دو اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان را سرلوحه ی اهداف خود قرار داده است .

تعمیر لپ تاپ

نمایندگی تعمیر لپ تاپ

مرکز سخت‌افزار ایران یکی از تخصصی‌ترین و معتبر‌ترین مراکز عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ می‌باشد که خدمات عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری این دستگاه را به کاربران ارائه می‌دهد؛ خوشبختانه فرقی نمی‌کند که لپ تاپ شما از چه برند یا مدلی باشد چراکه تعمیرکاران مرکز سخت‌افزار ایران از مهارت و دانش بالایی در زمینه عیب‌یابی انواع لپ تاپ‌ها برخوردار هستند و به خوبی با مشکلات هر یک از مدل‌های این دستگاه آشنایی دارند؛

بنابراین می‌توانند پروسه عیب‌یابی و تعمیرات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری لپ تاپ را با دقت و سرعت بالایی انجام دهند. اگر شما هم به دنبال مرکز معتبر و تخصصی می‌گردید تا تعمیر لپ تاپ خود را به آن بسپارید ما به شما مرکز سخت‌افزار ایران را پیشنهاد می‌کنیم؛ جهت آشنایی با خدمات تعمیرات لپ تاپ در این مرکز ادامه این مطلب را از دست ندهید.

عیب‌یابی تخصصی لپ تاپ

مهم‌ترین مسئله قبل از تعمیر لپ تاپ، عیب‌یابی دقیق این دستگاه است چراکه با عیب‌یابی لپ تاپ می‌توان مشکل اصلی این دستگاه و منشأ بروز آن را پیدا کرد؛ بنابراین به همان اندازه که عیب‌یابی اصولی و تشخیص درست مشکل در لپ تاپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، عیب‌یابی غیر اصولی و تشخیص نادرست نیز حائز اهمیت است؛ چراکه اگر عیب‌یابی لپ تاپ به شکل درستی صورت نگیرد موجب تشخیص اشتباه مشکل در این دستگاه می‌شود، درنهایت نیز شخص تعمیرکار یا اصلاً نمی‌تواند لپ تاپ را تعمیر کند یا اینکه به جای درست کردن این دستگاه آن را خراب‌تر می‌کند.

درواقع عیب‌یابی اصولی لپ تاپ به میزان مهارت و تجربه تعمیرکار بستگی دارد، خوشبختانه مرکز سخت‌افزار ایران از تکنسین‌های متخصصی در زمینه عیب‌یابی لپ تاپ برخوردار است که به دلیل برخوردار بودن از تجربه بالا در این زمینه با سرعت بالایی تشخیص خواهند داد که مشکل لپ تاپ دقیقاً از کجاست؟ آیا نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری؟ سپس پروسه تعمیرات حرفه‌ای این دستگاه را آغاز می‌کنند.

تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لپ تاپ

لپ تاپ‌ها گاهی اوقات دچار مشکلات نرم‌افزاری می‌شوند و گاهی اوقات هم در اثر وارد شدن ضربه، نوسانات برق و … دچار مشکلات سخت‌افزاری می‌شوند؛ در مرکز سخت‌افزار ایران فرقی نمی‌‌کند که لپ تاپ شما مشکل نرم‌افزاری داشته باشد یا سخت‌افزاری چراکه این مرکز از چندین بخش بزرگ شامل: عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری تشکیل شده است؛

بنابراین ابتدا لپ تاپ شما در بخش عیب‌یابی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد، سپس مشخص می‌شود که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری، سپس متناسب با نوع مشکلی که دارد به یکی از بخش‌های تعمیرات نرم‌افزاری یا تعمیرات سخت‌افزاری ارجاع داده می‌شود؛ درنهایت نیز بعد از تعمیر شدن، توسط تکنسین‌های متخصص مورد تست و بررسی نهایی قرار می‌گیرد تا از رفع مشکل آن اطمینان حاصل شود.

تعمیرات لپ تاپ

تعمیر مادربرد لپ تاپ

مادربرد لپ تاپ که به آن مین برد یا برد اصلی هم گفته می‌شود به عنوان مهم‌ترین قطعه این دستگاه علاوه‌بر اینکه با تمامی قطعات و اجزاء لپ تاپ در ارتباط است امکان برقراری ارتباط CPU یا پردازنده لپ تاپ با سایر اجزاء این دستگاه را فراهم می‌کند؛ چراکه پردازنده خود به تنهایی قادر به برقراری ارتباط با تمامی قطعات لپ تاپ و پردازش عملیاتی که آن‌ها انجام می‌دهند، نیست. درصورتی که مشکلی برای مادربرد یا مین برد لپ تاپ به وجود بیاید، این دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می‌شود یا به صورت مکرر خاموش و روشن می‌شود؛ درصورتی که شما هم در لپ تاپ خود با چنین مشکلی روبه‌رو شده‌اید بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به مرکز سخت‌افزار ایران بسپارید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ

اکثر اوقات این مشکلات نرم‌افزاری هستند که موجب بروز اختلال در کیبورد لپ تاپ و از کار افتادن کامل آن می‌شوند، مشکلات نرم‌افزاری که موجب بروز اختلال در کیبورد لپ تاپ می‌شوند شامل: ویروسی شدن لپ تاپ و نصب بدافزارها بر روی این سیستم هستند. جدا از مشکلات نرم‌افزاری، وارد شدن ضربه به لپ تاپ و آسیب دیدن فیزیکی آن نیز موجب خرابی برخی از کلیدهای کیبورد می‌شود که در این صورت باید کل کیبورد لپ تاپ را تعویض کرد. تکنسین‌های مرکز سخت‌افزار ایران با عیب‌یابی دقیق کیبورد لپ تاپ تشخیص خواهند داد که مشکل آن نرم‌افزاری است یا سخت‌افزاری و اگر امکان به تعمیر کیبورد لپ تاپ می‌پردازند اما در غیر این صورت آن را به صورت حرفه‌ای تعویض می‌کنند.

    تعمیر تاچ پد لپ تاپ

تاچ پد لپ تاپ نیز مانند کیبورد آن بیشتر دچار مشکلات نرم‌افزاری مانند: ویروسی شدن سیستم، بهم‌ریختگی تنظیمات آن و … می‌شود که معمولاً به راحتی قابل حل هستند؛ البته درصورتی که وارد شدن ضربه به تاچ پد لپ تاپ موجب شکستگی یا به وجود آمدن خط و خش بر روی آن شده باشد تکنسین‌های تعمیر لپ تاپ مرکز سخت‌افزار ایران به تعویض این قطعه می‌پردازند و قطعه‌ای اورجینال و باکیفیت را جایگزین آن می‌کنند.

    تعمیر یا تعویض قاب لپ تاپ

تعمیر یا تعویض قاب لپ تاپ به میزان آسیب‌دیدگی آن بستگی دارد، گاهی اوقات ضربه‌ای که به لپ تاپ وارد می‌شود زیاد نیست و تنها موجب ترک برداشتن یا بروز شکستگی خیلی کمی در قاب این دستگاه می‌شود؛ در این صورت تکنسین‌های بخش تعمیر لپ تاپ سخت‌افزار ایران با استفاده از چسب‌های مخصوصی به تعمیر ترک قاب می‌پردازند و آن را مانند روز اول بدون هیچ گونه نشانه‌ای از آسیب‌دیدگی به کاربر تحویل می‌دهند؛ اما درصورتی که میزان شکستگی قاب لپ تاپ زیاد باشد به گونه‌ای که قابل تعمیر نباشد، تکنسین‌های مرکز سخت‌افزار ایران به تعویض آن می‌پردازند.

مشکلات رایج لپ تاپ

مشکل No-Boot

منظور از No-Boot لپ تاپ اینست که لپ تاپ روشن می شود و ظاهرا حالت نرمال دارد اما شما هیچ تصویری را مشاهده نمی کنید. در این موارد کارشناسان مرکز سخت افزار ایران با کنترل سیگنال خروجی گرافیک لپ تاپ به بررسی نتایج و تشخیص مشکل لپ تاپ می پردازند . در اکثر موارد این مشکل ناشی از خرابی صفحه نمایش LCD یا LED ، خرابی اتصالات کابل فلت ، و یا چیپ گرافیک لپ تاپ  می باشد . کارشناسان ما پس از تشخیص دقیق تعمیرات لپ تاپ شما را انجام خواهند داد.

مشکل No-Power لپ تاپ

منظور از No-Power همان روشن نشدن لپ تاپ است که کارشناسان مرکز سخت افزار ایران با بررسی کلیه علائم اظهار شده توسط مشتری و سپس با توجه به نوع دستگاه و شناخت عمده خرابی های لپ تاپ مورد نظر به بررسی و کارشناسی لپ تاپ پرداخته و با کنترل ولتاژ مدار مطابق شماتیک مادربرد لپ تاپ مربوطه ، کلیه مسیر ورودی برق لپ تاپ را چک کرده تا به بخش آسیب دیده برسند. این پروسه از تعمیرات لپ تاپ ممکن است زمان بیشتری را طلب کند و پس از رسیدن به بخش معیوب و آسیب دیده لپ تاپ کارشناسان با تهیه و تعمیر قطعات الکترونیکی مربوطه ، تعمیرات لپ تاپ شما را به نحو احسن انجام خواهند داد.

مشکل سوختن مادربرد لپ تاپ

قطعات الکترونیکی استفاده شده در مادربرد و سایر بخش های لپ تاپ دارای توان مشخص و تعیین شده ای هستند که عمدتا در مواردی با آسیب هایی از سمت جریان ورودی به لپ تاپ و یا شوک های الکترواستاتیک قطعات جانبی متصل شده به لپ تاپ ، دچار خسارات و آسیب های جزئی و یا کلی می شوند. کارشناسان مرکز سخت افزار ایران  با کنترل ظاهری و مسیریابی جریان ، قطعات آسیب دیده را جستجو و پس از تعویض و جایگذاری آنها ، تعمیرات لپ تاپ را انجام می دهند.

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ در این بخش توسط کارشناسان و متخصصین  پاسخ داده خواهد شد. تعمیرات لپ تاپ در مرکز سخت افزار ایران  براساس آخرین متدها انجام می شود . کاربران گرامی می توانند از طریق تماس با کادر فنی مجموعه و یا مشاوره ی اینترنتی ،  ایراد دستگاه خود را گزارش داده و از هزینه های حدودی تعمیر آگاه شوند. تکنسین های مجموعه در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود .

لازم به ذکر است با مراجعه به بخش سوالات متداول می توانید، پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید. متخصصین نمایندگی تعمیر لپ تاپ پاسخگوی تمامی  سوالات عمومی و تخصصی شما خواهند بود. کاربران گرامی می توانند با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیر لپ تاپ، وارد بخش مذکور شده و این بخش را مطالعه نمایند.

دیگر مشکلات و خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ

 • تعمیرات گرافیگ لپ تاپ و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ  (VGA)
 • ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED انواع لپ تاپ
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ تاپ  ( آداپتور لپ تاپ )
 • تعمیر و تعویض وایرلس لپ تاپ  ( wifi)
 • تعمیر و تعویض بلوتوث انواع لپ تاپ  ( bt )
 • تست کامل قطعات الکترونیکی لپ تاپ  و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )
 • تعمیر لپ تاپ به صرت تخصصی
 • تست سلامت انواع هارد دیسک لپ تاپ
 • تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )
 • تعمیرات باتری انواع لپ تاپ ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )
 • باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ  یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی
 • انواع بایوس لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ  (Modem )
 • تعمیر لپ تاپ به علت بروز مشکلاتی همچون عدم برقراری مادربرد با کلیه قطعات اینترنال و اکسترنال
 • تعمیر لپ تاپ به دلیل عدم برقراری ارتباط یک usb و یا چندین usb لپ تاپ ( خرابی usbها )
 • مشکلاتی همچون کم نوری صفحه (LCD dimming)
 • تعمیر لپ تاپ بابت مشکلاتی همچون پرش ال سی دی لپ تاپ (LCD flickering )  تعمیر لپ تاپ بابت مشکلاتی همچون شکستگی ال سی دی لپ تاپ (Broken Screen ) ، خطوطی عمود و افقی بر روی صفحه نمایشگر (Vertical/Horizontal stripes )و …
 • خرابی wifi / modem / BT و …
 • تعمیر لپ تاپ  بدلیل خرابی اینورترها و بروز مشکلات در تصویر (Bad Inverter ) و …
 • بالا رفتن دمای چیپ در مادربرد لپ تاپ (Bad thermal chips) و …
 • تعمیر لپ تاپ بابت مشکلاتی همچون خرابی سیلندر ، برد .
 • عیب یابی صفحه کلید لپ تاپ
 • مواقع روشن نشدن دستگاه که به اصطلاح به آن No power می گویند.
 • مواقعی که روشن می شود ولی بوت نمی شود . ( Power but no boot)
 •  ندادن تصویر از پورتهای مختلف و LCD لپ تاپ که معمولا مربوط به گرافیک لپ تاپ می باشد .
 • خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ در حین انجام کار ( Random power off )
 • بابت دمای بالای لپ تاپ تا حدی که باعث هنگ کردن لپ تاپ می شود (Over Heat )
 • رفع مشکلات باتری (Battery charging problem )
 • مشکلی همچون نداشتن خروجی صدا (No Sound )
 • مشکلاتی از قبیل تغذیه نادرست و خرابی مدار باکها
 • ریختن مایعات بر روی آن
 • مشکلاتی همچون خرابی چیپ رگیولاتور پاور( Bad power regulator chips)
 • مشکلات مربوط به کار نکردن کیبرد و عیب یابی و تعمیر آن
 • تعمیرات انواع درایو نوری DVD-RW لپ تاپ
 •  تعویض انواع درایو نوری DVD-RW لپ تاپ
 • تعمیرات انواع سی پی یو CPU لپ تاپ
 • تعویض انواع سی پی یو CPU لپ تاپ
 • تعمیرات انواع مادربرد MAINBOARD لپ تاپ
 • تعویض انواع مادربرد MAINBOARD لپ تاپ
 • تعمیرات انواع رم RAM لپ تاپ
 • تعویض انواع رم RAM لپ تاپ
 • تعمیرات انواع موس لمسی TOUCH PAD لپ تاپ
 • تعویض انواع موس لمسی TOUCH PAD لپ تاپ
 • تعمیرات انواع فن سی پی یو CPU FAN لپ تاپ
 • تعویض انواع فن سی پی یو CPU FAN لپ تاپ
 • تعویض انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ
 • تعمیرات انواع کارت شبکه LAN لپ تاپ
 • مشکلات مربوط به پاور و عیب یابی و تعمیر آنها
 • تعمیرات جک پاور لپ تاپ
 • تعمیر مادربرد
 • تعویض مادربرد
 • تعویض کیبرد و تاچ لپ تاپ
 • تعویض LCD شکسته لپ تاپ
 • رفع مشکل بوت نشدن لپ تاپ
 • تعمیر کاور LCD لپ تاپ
 • رفع مشکل کار نکردن Tuchpad لپ تاپ
 • رفع مشکلاتی که کیبورد در اثر ورود چای یا مایعات دیگر پیدا می کند
 • تعویض انواع قطعات الکترونیکی ( خازن – مقاومت – دیود – ترانزیستور – فت – ماسفت – کریستال و… )
 • عیب یابی انواع IO – SOUTH BRIDGE -NORTH BRIDGE – CPU SOCKET
 • تعمیرات برد الکترونیکی هارددیسک

مشخصات واحد تعمیر لپ تاپ

واحد تعمیر لپ تاپ با مشخصات منحصر به فرد خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید. با توجه به نوآوری ها و فناوری های موجود در مدل های مختلف لپ تاپ، تربیت متخصصین و تعمیرکاران مجرب در این حوزه بسیار ضروری است. به همین دلیل مرکز سخت افزار ایران متخصصین خود را پس از آزمون ها و آنالیزهای مختلف انتخاب نموده است. مشخصات اصلی نمایندگی تعمیرات تعمیرات لپ تاپ که آن را از سایر مراکز متمایز نموده است عبارتند از: تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه و دانش، خلاقیت ، احترام به مشتری و مهم تر از همه ی این ها اخلاق مداری و تعهد می باشد. آنچه که انگیزه ای افزون به ما می بخشد تکیه بر اعتماد و انتخاب شما کاربران گرامی می باشد. جهت اعتماد به نمایندگی تعمیر لپ تاپ  پیشینه ی خدمات ما را مطالعه کنید ویا نظرات کاربرانی که محصول خود را جهت تعمیر به واحدهای تعمیرات در مرکز سخت افزار ایران سپرده اند جویا شوید.

اخبار تعمیرگاه مجاز لپ تاپ

اخبار تعمیرگاه مجاز لپ تاپ ، شامل جدیدترین اخباری است که توسط کارشناسان این مجموعه گردآوری شده اند. مهارت و دانش پرسنل این مجموعه ، موجب گشته منابع دربرگیرنده ی این اخبار کاملا موثق باشند . بنابراین دیگرنیازی به سرچ های متعدد ، جهت یافتن اخبار نخواهید داشت.این بخش در جهت رضایت هرچه بیشتر کاربران گرامی راه اندازی شده است. تعمیرات لپ تاپ  با راهکارهای اصولی و علمی در این مرکز انجام می شود . مرکز سخت افزار ایران ، یکی از نمایندگی های معتبر و با سابقه در زمینه ی تعمیر تخصصی دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی از جمله تعمیر لپ تاپ می باشد .

مطالعه ی به روزترین اخبار لپ تاپ  را به شما کاربران گرامی پیشنهاد می نماییم.

انواع لپ تاپ ها

مرکز سخت افزار ایران ضمن انجام خدمات تخصصی تعمیر و سرویس انواع لپ تاپ ها ، در نظر دارد با معرفی جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار گامی در جهت رفاه حال کاربران گرامی بردارد. کاربران لپ تاپ ها می توانند با پیگیری این بخش ، جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار را شناسایی نمایند .

معرفی لپ تاپ ها توسط کارشناسان انجام شده و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری هر لپ تاپ در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است ، نقاط قوت و ضعف لپ تاپ توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد. به این ترتیب مطالعه ی این بخش شما را در یک انتخای درست و هوشمندانه یاری خواهد نمود . جهت آشنایی با مرکز تعمیر لپ تاپ و جدیدترین لپ تاپ ها در این بخش با ما همراه شوید.

مرکز سخت‌افزار ایران؛ تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ

مرکز سخت‌افزار ایران با برخوردار بودن از تکنسین‌های متخصص در زمینه عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌‌افزاری انواع مدل‌های لپ تاپ به تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ تبدیل شده است؛ جهت استفاده از خدمات این مرکز در زمینه تعمیر لپ تاپ می‌توانید به یکی از شعبه‌های متعدد آن مراجعه کنید یا اینکه لپ تاپ معیوب شده خود را به شعبه مرکزی مجموعه سخت‌افزار ایران در تهران ارسال کنید.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+
تغییر تایم کاری