اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پکیج فرولی

یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران به دارندگان این دستگاه ارائه می دهد، ترمیم پکیج های فرولی است. فرولی یکی از برندهای شناخته شده پکیج دیواری است که افراد زیادی از محصولات آن برای گرمایش محیط و آب مصرفی استفاده می کنند. عوامل مختلفی ممکن است روی عملکرد پکیج تاثیر گذاشته و عملکرد آن را مختل کنند. بنابراین ضروری است که با یک تعمیرکار مجرب در ارتباط باشید تا در صورت نیاز، تعمیرات این دستگاه به شکل حرفه ای انجام شود. معمولا کاربران اطلاعاتی در مورد قطعات پکیج دیواری، مشکلات آن و نحوه ترمیم این دستگاه ندارند.

کارشناسان تعمیر پکیج فرولی ، به واسطه برخورداری از تجربه بالا می توانند انواع پکیج های این برند را به بهترین شکل عیب یابی کرده و بخش های آسیب دیده را شناسایی کنند. همکاران ما عملیات تعمیر را با استفاده از دستگاههای جدید و پیشرفته انجام می دهند تا مشکلات دستگاه برطرف شده و کاربران بتوانند بدون ایراد از آن استفاده کنند. برای آشنایی با نحوه تعمیرات پکیج فرولی و جزئیات این سرویس به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر پکیج فرولی

خدمات تخصصی تعمیر پکیج فرولی

اقداماتی همچون عیب یابی پکیج، تعمیر برد، حل مشکل کم و زیاد شدن فشار آب گرم پکیج، تعویض برد آسیب دیده، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعمیر و تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض فلوسوئیچ، تعمیر شیر پرکن و ترمیم و تعویض کلیه قطعات پکیج، تنظیم دما، سرویس های دوره ای پکیج، بررسی و رفع ارورها و کدهای خطا و …، از جمله مهم ترین خدمات تعمیر پکیج فرولی به شمار می روند. گفتنی است خدمات ارائه شده بر حسب مورد تعمیراتی دارای ضمانت نامه معتبر هستند و می توانید در بازه زمانی تعیین شده، هر نوع مشکل یا ایراد احتمالی را پیگیری نمایید.

تعمیر برد پکیج فرولی

چرا پکیج روشن نمی‌شود؟ این پرسش از پرتکرار‌ترین سوالاتی است که بارها از تعمیرکاران پرسیده شده است. یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت بروز چنین مشکلی در پکیج، در نظر گرفت خرابی برد این دستگاه است. درواقع برد پکیج، همه‌کاره است به گونه‌ای که هم دستورات کاربر را دریافت کرده و آن‌ها را به اجزاء موردنظر پکیج انتقال می‌دهد و هم اینکه ارتباط بین قسمت‌های مختلف پکیج را شکل می‌دهد. با این وجود بدیهی است که با خرابی برد پکیج کل این دستگاه از کار بیافتد و به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود. اگر شما هم با مشکل روشن نشدن پکیج خود مواجه شده‌اید، تنها کافیست که عیب‌یابی و تعمیر پکیج خود را به نمایندگی تعمیر پکیج فرولی بسپارید.

تعمیر ترموستات پکیج فرولی

دلیل داغ شدن بیش از اندازه آب چیست؟ زمانی که پکیج خود به خود خاموش می‌شود یا اینکه آب را بیش از اندازه داغ می‌کند، می‌توان فهمید که ترموستات آن با مشکل مواجه شده و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. نقش اصلی ترموستات در پکیج کنترل میزان دمای آب است. از این‌رو اگر دمای آب به 105 درجه سانتی‌گراد برسد، ترموستات به برد دستور خاموش کردن پکیج را ارسال کرده و برد نیز پکیج را خاموش می‌کند. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در پکیج فرولی مواجه شده‌اید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر پکیج فرولی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات عیب‌یابی و تعمیرات پکیج فرولی را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر مبدل اصلی پکیج فرولی

همانطور که اشاره کردیم گرم نشدن آب می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. یکی دیگر از دلایل گرم نشدن آب که تصمیم داریم به آن اشاره کنیم خرابی مبدل اصلی پکیج است. اگر با مبدل پکیج و نقش آن در این دستگاه آشنایی ندارید، لازم است بدانید که به محفظه بالایی پکیج که آب در آن قسمت با استفاده از شعله گرم می‌شود، مبدل پکیج می‌گویند. مهم‌ترین عاملی که موجب خرابی مبدل اصلی پکیج و درنتیجه گرم نشدن آب می‌شود، رسوب گرفتن مبدل است. از این‌رو سرویس پکیج طی بازه‌های زمانی منظم اهمیت زیادی دارد. اگر شما هم دوست دارید تا از خراب شدن مبدل اصلی پکیج خود جلوگیری کنید بهتر است از خدمات سرویس پکیج فرولی توسط نمایندگی رسمی پکیج فرولی استفاده کنید.

تعمیر فلومتر پکیج فرولی

آیا تاکنون با این مشکل مواجه شده‌اید که با باز کردن شیر آب گرم، پکیج روشن نشود و آب هم گرم نشود؟ بروز چنین مشکلی در پکیج فرولی، می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد منتهی یکی از مهم‌ترین آن‌ها خراب شدن فلومتر پکیج است که به آن دبی‌سنج هم می‌گویند. البته در پکیج‌های قدیمی به جای فلومتر از قطعه‌ای به نام فلوسوئیچ استفاده می‌شده است به گونه‌ای که فلوسوئیچ در مسیر آب سرد پکیج قرار می‌گرفته است تا بازشدن آب گرم را تشخیص دهد. بنابراین نباید فلومتر را با فلوسوئیچ اشتباه بگیرید. وظیفه فلومتر یا دبی‌سنج در پکیج، اندازه‌گیری آب گرم مصرفی است. اگر شما هم با این مشکل در پکیج خود مواجه شده‌اید بهتر است با نمایندگی تعمیر پکیج فرولی تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز جهت تعمیرات پکیج شما به آدرس موردنظرتان اعزام شوند.

تعمیر پمپ پکیج فرولی

تاکنون با خودتان فکر کرده‌اید که چگونه آب گرم تولید شده در رادیاتورها و لوله‌ها به جریان می‌افتد؟ درواقع قطعه‌ای به نام پمپ، آب گرم تولید شده را در رادیاتورها و لوله‌ها به جریان می‌اندازد. به همین دلیل است که اگر پمپ پکیج خراب شود، آب گرم در رادیاتورها و لوله‌ها جریان پیدا کرده و رادیاتورها با وجود روشن بودن پکیج، سرد خواهند بود. البته یکی دیگر از نشانه‌های خرابی پمپ پکیج این است که بعد از روشن شدن این دستگاه پمپ آن هیچ حرکتی نمی‌کند. جالب است بدانید که گران‌قیمت‌ترین قطعه پکیج، پمپ آن است که دلیل آن هم کم‌یاب بودن قطعات پمپ است.

تعمیر سنسور NTC پکیج فرولی

آیا تاکنون این مشکل برای شما پیش آمده است که هرچقدر دمای پکیج را تنظیم می‌کنید هیچ تغییری در عملکرد آن ایجاد نشود؟ درواقع عدم امکان تغییر یا تنظیم دمای پکیج نشان می‌دهد که سنسور NTC آن با مشکل مواجه شده است. نقش این سنسور در پکیج این است که دمای تنظیم شده توسط کاربر را به برد دستگاه ارسال می‌کند. برد نیز فرمان دریافت شده توسط سنسور NTC را به شیر گاز ارسال می‌کند تا شیر گاز شعله پکیج را تنظیم کند. به همین دلیل است که اگر مشکلی برای این سنسور به وجود بیاید، نمی‌توان دمای پکیج را تنظیم کرد.

آموزش تعمیر پکیج فرولی

نمایندگی مجاز تعمیر پکیج در راستای افزایش اطلاعات و مهارت کاربران و تکنسین ها، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات پکیج نموده است. این دوره ها در دو سطح عمومی و تخصصی اجرا می شوند. دوره های عمومی برای افرادی مناسب هستند که به دنبال کسب اطلاعاتی کلی راجع به ساختار پکیج دیواری و روش های ترمیم آن هستند. معرفی قطعات مختلف پکیج، آشنایی با روش های نگهداری و ایمنی دستگاه، آشنایی با روش های ترمیم، مباحث نرم افزاری مربوط به سیستم عامل و مواردی از این دست، عمده سرفصل های دوره مقدماتی به شمار می روند.

تعمیرکارانی که قصد افزایش مهارت و ارتقا کیفیت کارشان را دارند نیز می توانند در دوره های تخصصی یا پیشرفته آموزش تعمیر پکیج فرولی شرکت کنند. در سطوح پیشرفته شما روش های جدید و کاربردی تر تعمیرات را فرا گرفته و قادر به تعمیر بی نقص هریک از مدل های پکیج دیواری خواهید بود. برای شرکت در این دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها، با تیم پشتیبانی نمایندگی تعمیرات پکیج فرولی تماس بگیرید.

تعمیرات پکیج فرولی

مشکلات پکیج فرولی

چرا پکیج فرولی نشتی دارد؟

دلایل متعددی از ایجاد ترک و شکاف در مبدل حرارتی گرفته تا نشتی آب از پمپ، نشتی آب از اتصالات پمپ، نشتی از اتصالات لوله‌های پکیج، ایراد از شیر اطمینان فشار پکیج و همچنین ایراد از دیافراگم ظرف انبساط موجب نشتی پکیج فرولی می‌شوند. به همین دلیل بروز چنین مشکلی در پکیج به عیب‌یابی دقیق نیاز دارد از این‌رو بهتر است درصورت بروز این مشکل در پکیج خود با نمایندگی تعمیر پکیج فرولی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و با عیب‌یابی دقیق پکیج، منشأ اصلی نشتی آن را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

علت روشن نشدن پکیج چیست؟

روشن نشدن پکیج هم مسئله دیگری است که بعضا ایجاد شده و کاربران را نگران می کند. عواملی مثل انسداد لوله ها، تنظیم نبودن فشار، خرابی مشعل و کار نکردن شمعک منجر به بروز این مشکل می شوند. در این صورت باید برای تعمیر پکیج ferroli، لوله ها را رسوب گیری کرد. هواگیری پکیج هم در رفع مشکل موثر است. چنانچه مشعل و شمعک معیوب باشند، تعمیرکار آنها را تعمیر و یا در صورت نیاز، تعویض می کند.

چرا مشعل پکیج به حالت انفجاری روشن می شود؟

عوامل مختلفی مثل نوسانات فشار گاز، خرابی الکترود جرقه زن و فاصله نامناسب الکترود جرقه زن، باعث می شوند که پکیج به صورت انفجاری روشن شود. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات پکیج فرولی، با تعمیر یا تعویض بخش های ذکر شده، مساله را برطرف می کنند.

چرا پکیج خاموش می شود؟

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران پکیج از آن شکایت دارند، خاموش شدن ناگهانی پکیج در حین کار است. معمولا خرابی سوئیچ های ایمنی باعث بروز چنین مشکلی می شود. البته افت فشار آب، خرابی ترموستات، نشتی پمپ یا خرابی آن، بسته بودن شیرهای آب، قطع شدن گاز یا افت فشار آن و نبود جریان در قطعات الکتریکی هم در خاموش شدن پکیج دیواری موثر هستند. برای تعمیر پکیج فرولی در این شرایط، تعمیرکار دستگاه را بررسی کرده و قطعه آسیب دیده را شناسایی می کند. سپس قطعه معیوب ترمیم شده و در صورت نیاز، تعویض می گردد. به این ترتیب مشکل حل شده و پکیج بدون ایراد کار می کند.

دلیل شنیده شدن صدای ناهنجار از پکیج فرولی هنگام تغییر دور کم و زیاد چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی پکیج در حال تغییر از دور کم به زیاد یا برعکس است، صداهای ناهنجاری از آن بشنوید اما آیا می‌دانید دلیل بروز چین مشکلی چیست؟ این مشکل نشان می‌دهد که محور یا پمپ سیرکولاسیون پکیج شکسته است. پمپ سیرکولاسیون پکیج وظیفه گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتورها را برعهده دارد. بنابراین می‌توان خرابی پمپ سیرکولاسیون پکیج را به عنوان یکی از احتمالات عدم گردش آب گرم در رادیاتورها و نرسیدن گرما به برخی از قسمت‌های ساختمان درنظر گرفت.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده است که کاربران محترم بتوانند با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت کنند. همکاران متخصص و مجرب ما در این مرکز، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل هم کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که پکیج مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم می شود. ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران عزیز، سرویس های با کیفیت تری را به شما ارائه دهیم. ترمیم برندهای مختلف از جمله بوتان، دلوکسی، ایران رادیاتور، فرولی و … در فهرست خدمات نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری جای می گیرند.

فهرست