اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر لباسشویی ال جی

شما کاملا مختار هستید که تعمیر لباسشویی ال جی خود را در هر مجموعه ای که مد نظر دارید انجام دهید. اما بهتر است پیش از انجام این کار، از اعتبار و تخصص مجموعه انتخابی اطمینان کامل داشته باشید. مرکز سخت افزار ایران یکی از محدود مراکزی است که برای ترمیم این ماشین های لباسشویی از تجهیزات و دستگاه های نوین و پیشرفته استفاده می کند.

تعمیرکاران با استفاده از این ابزار به راحتی می توانند روش های مورد نظرشان را اجرا کرده و مشکلات دستگاه را برطرف نمایند. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل اقداماتی همچون ترمیم قطعات آسیب دیده، تعویض قطعات معیوب، رفع ارورهای لباسشویی و مواردی از این دست می شود. گفتنی است برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان امکان تعمیر لباسشویی lg در محل نیز فراهم شده است. برای آشنایی با جزئیات بیشتری راجع به تعمیر لباسشویی ال جی و بایدها و نبایدهای این کار با ما همراه باشید.

4.7/5(7 امتیاز)

آنچه در مورد تعمیر لباسشویی ال جی نمی دانید

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از ارکان اصلی آشپزخانه تبدیل شده و افراد زیادی از این دستگاه برای شستشوی راحت تر و سریع تر لباسها استفاده می کنند. این محصول از قطعات و اجزاء مکانیکی و الکترونیکی متعددی تشکیل شده و همواره در معرض آسیب دیدگی های مختلف قرار دارد. عواملی مثل نگهداری و استفاده نادرست، مشکلات برق، ضربه و …، بخش های مختلف ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار داده و موجب مختل شدن روند کاری این دستگاه می شوند. مشکلات متعددی ماشین های لباسشویی ایجاد می شوند که در ادامه مطلب آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

تعمیر لباسشویی ال جی یا هر برند دیگری، نیاز به مهارت بالا دارد. تکنسین باید تمامی قطعات این دستگاه را بشناسد و بر مراحل ترمیم یا تعویض آنها تسلط کامل داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است با یک اشتباه، موجب از کار افتادن ماشین شود. در ادامه نکاتی را راجع به تعمیرات لباسشویی ال جی ارائه می دهیم که به شما کمک می کنند مشکلات رایج این دستگاه و نحوه برطرف کردن آنها را بهتر بشناسید. در صورت نیاز، تیم تعمیرات ماشین لباسشویی مرکز سخت افزار ایران برای ارائه خدمات ترمیم تخصصی در خدمت شما عزیزان هستند.

چرا نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی انتخاب مناسبی است؟

مراکز بسیاری در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی فعالیت می کنند. وجه تمایز نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی، کیفیت بالای خدمات و نیز تحقق اهداف و اصول مشتری مداری است. همکاران ما در روند تعمیر لباسشویی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند. پرسنل واحد تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی ، ضمن به روز کردن دانش فنی خود، تلاش می کنند که عملیات تعمیر را در تخصصی ترین سطح به انجام برسانند. استفاده از دستگاه های نوین و قطعات یدکی اورجینال در کنار دانش تخصصی تکنسین ها، به کاربران این اطمینان را می دهد که لباسشوییشان به بهترین شکل ترمیم می شود.

اما در کنار همه این موارد، آنچه نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده و موجب جلب رضایت مشتریان عزیز شده است، توجه به اصول مشتری مداری است. هدف اصلی ما این است که علاوه بر رفع مشکلات انواع لباسشویی های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ال جی، نیازهای مشتری در این زمینه را به نحو احسن برطرف کنیم. حسن برخورد کارکنان تعمیرگاه لباسشویی lg موجب شده که کاربران در مراجعه به این مرکز شاهد پاسخگویی مناسب و درخور شأن خود باشند.

سرویس و تعمیرات لباسشویی ال جی در منزل

بسیاری از کاربران نمی دانند که چطور باید از ماشین لباسشویی نگهداری کنند و با عادت های اشتباه، موجبات خرابی این دستگاه را فراهم می کنند. در هر صورت احتمال خرابی قطعات و بروز ایراد در روند کاری این دستگاه همیشه وجود دارد. آنچه اهمیت دارد این است که به موقع برای رفع این مشکلات و بررسی و ترمیم تخصصی ماشین لباسشویی خود اقدام کنید. اگر برای جابجایی دستگاه مشکل دارید یا نگران این مساله هستید، می توانید با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید و درخواست دریافت سرویس در محل را ثبت کنید.

سرویس و تعمیرات لباسشویی ال جی در منزل، یکی از خدمات کاربردی این مرکز است که سرعت ترمیم دستگاه را افزایش می دهد. از طرفی با دریافت این سرویس، تعمیرکار به منزل شما می آید و نیازی نیست خودتان ماشین را جابجا کنید. تکنسین های اعزامی علاوه بر تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی و برطرف کردن مشکلات عملکردی این دستگاه، توصیه های لازم برای نگهداری درست از آن را نیز به شما ارائه می دهند.

خدمات تعمیر لباسشویی ال جی

به عنوان بخشی از سرویس های تعمیرات لباسشویی ال جی ، می توان به اقداماتی همچون تعمیر و تعویض قطعات معیوب، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، رفع لرزش ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، تعمیر و تعویض بلبرینگ ها و تعویض یاتاقان ها اشاره کرد. به موجب ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران، می توانید از اصالت خدمات تعمیر لباسشویی ال جی اطمینان داشته باشید.

عیب یابی و مشکلات رایج ماشین لباسشویی ال جی

چرا آب وارد لباسشویی نمی شود؟

یکی از مشکلاتی که در روند تعمیر ماشین لباسشویی ال جی بررسی می شود، وارد نشدن آب به دستگاه است. به این معنی که آب مورد نیاز برای شستشو وارد دستگاه نشده و طبیعتا چرخه شستشو مختل می گردد. خرابی شیربرقی، از کار افتادن میکروسوئیچ درب، عملکرد نادرست برد الکترونیک یا تایمر، پیچ خوردگی شلنگ ورودی، انسداد ورودی و فیلتر تصفیه، از جمله دلایل وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی به شمار می روند. با تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده و تمیز کردن فیلترها مشکل برطرف می شود.

علت لرزش و صدای زیاد لباسشویی چیست؟

عامل اصلی لرزش و صدای ماشین های لباسشویی، خرابی بلبرینگ است. البته این احتمال هم وجود دارد که پایه های کابین فرسوده شده باشند یا پایه ها توازن لازم را نداشته باشند. ضعیف شدن کمک فنرها، فرسودگی تسمه و بالا بودن حجم لباسها هم دیگر دلایل لرزش ماشین های لباس شویی به شمار می روند. برای تعمیر لباسشویی ال جی در این شرایط، بلبرینگ، موتور، تسمه و پایه های کابین بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می گردند. تراز کردن لباسشویی هم تاثیر زیادی در رفع صدا و لرزش دستگاه دارد.

نشتی آب از لباسشویی چه علتی دارد؟

نشتی آب لباسشویی مشکل چندان شایعی نیست، اما کاربران بعضا از بروز آن شکایت دارند. آب در لباسشویی طی یک مسیر مشخص جریان پیدا می کند. وقتی دستگاه آبریزی دارد، یعنی در این مسیر نشتی ایجاد شده است. سوراخ شدن لاستیک دور درب، پوسیدگی لوله شلنگ ها، سوراخ شدن جاپودری، خراب شدن پمپ تخلیه و خرابی شیر برقی رایج ترین دلایل نشتی آب هستند. کارشناسان تعمیرات لباسشویی ال جی، با تعویض لاستیک دور درب و شلنگ های آسیب دیده و نیز تعمیر شیر برقی و پمپ تخلیه، مشکل دستگاه را برطرف می کنند.

چرا لباسها در ماشین لباسشویی تمیز نمی شوند؟

وقتی عمل شستشو با درجه حرارت پایین صورت بگیرد، لباسها به خوبی تمیز نمی شوند. علت گرم نشدن آب معمولا خرابی هیتر و المنت است. گاهی ممکن است سوختن هیتر، عمل نکردن سنسور هیتر و خراب شدن رله هیتر هم منجر به بروز این مشکل شوند. حتی جرم و رسوب گرفتن دیگ هم می تواند مانع از تمیز شدن لباسها گردد. بدیهی است که با ترمیم قطعات ذکر شده و یا رسوب زدایی دیگ، مشکل برطرف می شود. بهتر است برای رفع این ایراد از تکنسین های مجرب تعمیر لباسشویی lg کمک بگیرید.

چرا درب لباسشویی باز نمی شود؟

باز نشدن درب لباسشویی یا قفل شدن آن ارتباط مستقیم با میکروسوئیچ دارد. البته خرابی پمپ تخلیه و رله و حتی تایمر هم می تواند مانع از باز شدن درب ماشین لباسشویی شود. برای تعمیر لباسشویی ال جی در صورت باز نشدن درب، باید این قطعات بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض شوند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

امروزه با توجه به قیمت های سرسام آور لوازم خانگی، توجه به تعمیر این کالاها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ماشین لباس شویی به دلیل حجم کاری سنگین و طولانی مدتی که در منازل و مکان های مختلف متحمل می شود، معمولا نیاز به تعمیر پیدا می کند. در صورت شنیدن هرگونه صدای غیر معمول از لباسشویی خود می بایستی با متخصصان تعمیر این ماشین تماس بگیرید تا از به ورود خسارات بعدی پیشگیری کرده باشید.

تعمیر لباسشویی ال جی همچون سایر برندهای مشابه خود نیاز به افرادی دارد که  دوره های تخصصی را دیده  و تجربه کافی داشته باشند.  علاوه بر این، بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و تخصصی در زمینه تعمیر لباسشویی از گزینه هایی است که نباید از آن چشم پوشی کرد. در غیر این صورت جز ایجاد خسارت بیشتر چیزی نصیب صاحب ماشین نمی شود. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات ال جی، آماده ی تماس شما برای رفع این مشکل هستند. پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در صورت بروز چنین مشکلاتی حساسیت بالایی در انتخاب تعمیرکار داشته باشید تا بقای عمر کالای خود را ضمانت کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

اگر دنبال مجموعه ای معتبر هستید که تعمیر ماشین لباسشویی شما را به شکل حرفه ای انجام دهد، نمایندگی ال جی مرکز سخت افزار ایران در خدمت شما عزیزان است. این مرکز ضمن بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و حضور کارشناسان مجرب و دوره دیده، خدمات درخوری را پیرامون ترمیم انواع لباسشویی در تهران به کاربران ارائه می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران توسط شعب مختلف این مجموعه در ستارخان (شعبه مرکزی) سعادت آباد، میرداماد، پیروزی، ولیعصر، فرجام و تجریش به انجام می رسد. انواع مدل های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک لباسشویی lg توسط تیم متخصص ما به شکل حرفه ای بررسی شده و ترمیم می گردند. چنانچه شاهد مشکلاتی مثل کار نکردن، روشن نشدن، باز نشدن درب، تمیز نشدن لباسها، نشتی آب و … در لباسشویی خود بودید، تیم تعمیرات لباسشویی ال جی در تهران تا رفع کامل ایراد کنار شما هستند.

تعمیرات لباسشویی ال جی در محل

اگر خرابی ماشین لباسشویی را تجربه کرده باشید، به خوبی می دانید که جابجایی این دستگاه و انتقال آن به مرکز تعمیرات چه مشکلات و دردسرهایی دارد. یکی از نگرانی های اصلی کاربران هنگام تعمیر این دستگاه هم همین است. جدای از هزینه ها و زمانی که این کار لازم دارد، ممکن است در حین جابجایی ماشین لباسشویی شما ضربه خورده و آسیب ببیند. در راستای تامین آرامش و راحتی شما عزیزان، امکان تعمیر لباسشویی ال جی در محل توسط تیم پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران فراهم شده است.

شما کاربران گرامی در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل در دستگاه خود، می توانید ضمن برقراری تماس با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، درخواست خدمات سرویس در محل لباسشویی خود را داشته باشید. با حضور کادر فنی این مرکز در محل زندگی شما و بررسی و تعمیر تخصصی لباسشویی lg دیگر نیاز به مراجعه ی حضوری به مرکز را نداشته و هزینه و زمانی را نیز صرف انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید کرد.

تعمیر لباسشویی ال جی در کدام موارد ضروری است؟

خرابی ماشین لباسشویی با توجه به حجم کاری این دستگاه مساله ای عادی بوده و اصلا دور از انتظار نیست. معمولا کاربران شاهد بروز مشکلات ریز و درشت بسیاری در فرایند کاری این دستگاه هستند. تعمیر لباسشویی ال جی در صورت تمیز نشدن لباسها، نچرخیدن دیگ، روشن نشدن، عدم تخلیه آب، وجود برق در بدنه، کارنکردن کلیدهای مختلف، لرزش شدید، بروز صداهای ناهنجار، باز یا بسته نشدن درب، عدم انجام عملیات آبگیری، نشت آب، کار نکردن دور تند، جوش آمدن آب و مشکلات مشابه، اقدامی ضروری است.

این مشکلات معمولا ناشی از خرابی قطعات داخلی دستگاه هستند و رفع آنها نیاز به مهارت بالایی دارد. اگر هریک از این مشکلات ادامه پیدا کرده و در زمان مناسب برطرف نشوند، زمینه را برای از کار افتادن دستگاه فراهم خواهند ساخت. بنابراین بهتر است تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی را در اولویت کاری خود قرار دهید و به این ترتیب از تشدید مشکلات آن جلوگیری به عمل آورید. در ادامه برخی از مشکلات ماشین لباسشویی ال جی را بررسی خواهیم کرد.

ریست لباسشویی ال جی

یکی از قابلیت های ماشین های لباسشویی که به رفع بسیاری از مشکلات آنها کمک می کند، قابلیت ریست کردن است. گاهی در اثر ولتاژ نامناسب، بار لباس بیش از حد یا قطع و وصل شدن برق، ماشین لباسشویی از ادامه کار باز مانده و متوقف می شود. در این صورت ریست کردن لباسشویی ال جی کمک بسیاری به رفع مشکل می کند. البته این روش در صورتی کاربرد خواهد داشت که ایراد دستگاه ناشی از آسیب دیدگی قطعات آن نباشد.

بعضی از مدل های لباسشویی دکمه ریست دارند و با فشار دادن آن به راحتی می توان دستگاه را ریست کرد. در مدل های فاقد این دکمه باید با استفاده از کلید اتصال برق دستگاه ریستارت یا خاموش و روشن کرد. در صورت عدم دسترسی به این کلید، کافی است برق را از 30 ثانیه تا 1 دقیقه قطع کنید. در مدل های دارای کنترل دکمه ای، چرخنده را به صورت ساعتگرد بچرخانید و اصلا آن را روی حالت Final Spin یا همان نهایت چرخش قرار ندهید. . در صورتی که مشکلات پیش آمده در دستگاه شما با ریست کردن برطرف نشد می‌توانید برای تعمیرات لباسشویی ال جی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی

یکی از مراحل تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعویض بلبرینگ است. بلبرینگ به چرخش دیگ شستشو کمک می کند و اگر درست کار نکند، فرایند شست و شوی لباسها را مختل خواهد کرد. بلبرینگ یا همان یاتاقان ساختار ویژه ای داشته و معمولا قابل تعمیر نیست. برای تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی ال جی اول باید دستگاه خاموش شده و پنل بالایی برداشته می شود.

بعد صفحه رویی دستگاه را بر می دارند و محفظه نگهداری مواد شوینده را نیز از دستگاه خارج می کنند. سپس دیگ شستشو از ماشین لباسشویی خارج می شود و کابل ها نیز جدا می گردند. پس از آزاد سازی موتور و خارج کردن اتاق فشار، بلبرینگ خارج می شود. سپس بلبرینگ یا یاتاقان جدید جایگذاری شده و تمامی اجزاء باز شده دستگاه مجددا بسته می شوند. معمولا پس از تعویض این قطعه بسیاری از ایرادهای چرخه شستشو در ماشین لباسشویی lg برطرف خواهند شد.

رفع صدای لباسشویی ال جی

صدا دادن لباسشویی هنگام کار یک مشکل آزار دهنده است که گاهی حتی موجب ایجاد مزاحمت برای همسایگان می شود. عوامل بسیاری از جمله نصب نادرست، خرابی موتور، از کار افتادن فنرها، شکستن وزنه های تعادل، نفوذ آب به داخل بلبرینگ، خرابی مجموعه دیگ و اجزای آن و … در بروز این مشکل دخالت دارند. برای رفع صدای لباسشویی ال جی باید تمامی این بخش ها بررسی شده و اصلاح گردند.

گاهی حتی نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات ذکر شده خواهد بود. تیم تعمیر لباسشویی ال جی در مرکز سخت افزار ایران به کاربران توصیه می کنند که از نصب درست و اصولی این دستگاه مطمئن شوند. آنها پس از بررسی ماشین لباسشویی و بخش های مختلف آن، بخش های آسیب دیده را ترمیم یا تعویض کرده و به این ترتیب صداهای ناهنجار ماشین در حین کار را برطرف می نمایند.

تعمیر برد لباسشویی ال جی

برد ماشین لباسشویی ال جی از جمله قطعات مهمی است که اگر مشکلی داشته باشد، اختلالات بسیاری را در چرخه کاری دستگاه ایجاد می کند. اولین مشکل ناشی از خرابی این قطعه، به هم ریختن برنامه های دستگاه است. به این معنی که دستگاه برنامه های تنظیم شده را به درستی اجرا نمی کند. در این صورت اگر اقدامات اولیه مفید واقع نشدند، بدون شک ایراد از برد بوده و نیاز به تعمیر یا حتی تعویض این قطعه می باشد.

از کار افتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی، خاموش شدن پنل جلویی ماشین، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار و به طور کلی از کار افتادن دستگاه نیز از جمله مواردی هستند که تعمیر برد لباسشویی را ضروری می سازند. اگر این قطعه به موقع و به شکل صحیح تعمیر یا تعویض شود می توانید اطمنیان داشته باشید که فرایند تعمیر لباسشویی ال جی هم به درستی انجام خواهد شد.

خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

یکی از مواردی که در تعمیر لباسشویی ال جی مورد توجه قرار می گیرد، ارورهای این دستگاه است. خطاهای ماشین لباسشویی ال جی مجموعه کدهایی هستند که وجود ایراد در یکی از بخش های دستگاه را به اطلاع کاربران می رسانند. اگر مفهوم این ارورها را بدانید می توانید آنها را برطرف کرده و اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهید. در غیر این صورت باید حتما از کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی برای رفع خطاهای ماشین لباسشویی ال جی تان کمک بگیرید.

البته برخی از این کدها به راحتی برطرف می شوند و نیازی به تعمیرات تخصصی ندارند. اما درمورد خطاهایی که ناشی از خرابی قطعات داخلی ماشین هستند، هیچ راهی به جز تعمیر یا تعویض قطعات وجود نخواهد داشت. ارور OE، ارور CL، ارور CD، ارور FE، ارور DE و ارور IE از جمله رایج ترین خطاهایی هستند که برای برطرف کردن آنها باید اقدام به تعمیر لباسشویی ال جی خود نمایید.

 تعمیر لباسشویی ال جی در تهران و کرج

کاربران لباسشویی‌های ال جی در هر کجای تهران و شهر کرج که ساکن هستند می‌توانند با کارشناسان نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی تماس گرفته و ظرف مدت چند ساعت خدمات مرتبط با تعمیر لباسشویی ال جی را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده برای شهر تهران و کرج شامل مناطق شمال تهران (ظفر، میرداماد، الهیه، زعفرانیه و ….)، شرق تهران (شامل نارمک، تهرانپارس، پیروزی و …)، غرب تهران (شامل ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهران و …)، مرکز و جنوب تهران (شامل فاطمی، یوسف آباد، مطهری، ونک و …) و در شهر کرج شامل (عظیمیه، گوهردشت، شاهین ویلا و …) می‌گردد.

ساکنان تمامی این مناطق برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی در تهران و کرج کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست حضور تعمیرکار لباسشویی را ثبت نمایند. ضمن آنکه در صورت امکان جابجایی دستگاه می‌توانند با توجه به آدرس‌های موجود در وبسایت، نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب کرده و به آن مراجعه نمایند.