اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات پرینتر در محل

خراب شدن بعضی از دستگاه‌ها مانند پرینترها به ویژه پرینترهای غول پیکر نه تنها خیلی آزاردهنده است و باعث می‌شود که همه کارهای چاپی تا زمان درست شدن این دستگاه روی هم تلنبار شوند بلکه دردسرساز هم هست. چراکه اگر کاربر بخواهد این دستگاه را به مرکز تعمیر پرینتر ببرد پیر می‌شود! از طرفی هم باید هزینه زیادی را بابت جابجایی پرینتر تا مرکز تعمیرات بپردازد و هم اینکه باید زمان زیادی را برای این کار هدر دهد. مرکز سخت‌افزار ایران برای اینکه کاربران دستگاه‌های پرینتر اینقدر توی زحمت نیافتند خدمات تعمیرات پرینتر در محل را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

بنابراین اگر شما هم در محل کار خود یا حتی منزل خود پرینتری دارید که خراب شده است و به عیب‌یابی تخصصی و تعمیرات نیاز دارد تنها کافیست که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید. این مرکز پس از تماس شما بهترین تعمیرکار پرینتر را به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌کند. اگر دوست دارید بیشتر با خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر آشنا شوید ادامه این مطلب را دنبال کنید. تعمیرات تخصصی پرینتر، تعمیرات فتوکپی، تعمیرات اسپیلت و .. برخی از خدمات ارائه در مرکز سخت افزار ایران است که با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرند.

تعمیرات پرینتر در محل

خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر

تعمیر مگنت پرینتر

یکی از سرویس هایی که در درخصوص تعمیر پرینتر انجام می شود، تعمیر مگنت است. مگنت قطعه ‌ای استوانه ‌ای شکل بوده که دارای خاصیت مغناطیسی است. این خاصیت سبب جذب ذرات تونر و انتقال آن به سطح درام می شود. خرابی مگنت می تواند سبب بی کیفیت شدن چاپ شده و تعمیرات پرینتر را به دنبال داشته باشد. چنانچه مگنت پرینتر با مشکل مواجه شود تونرها به خوبی باردار نشده و در نتیجه چاپی نامطلوب از دستگاه را شاهد خواهید بود.

در این شرایط احتمالاً صفحات چاپ شده کم رنگ هستند و یا اینکه بخش هایی از آنها ابری شکل خواهد بود. کارشناسان فنی تعمیرات پرینتر، با بررسی دستگاه ممکن است مگنت را تعمیر کرده و یا تعویض کنند. توجه داشته باشید تعمیر مگنت در شرایطی انجام می شود که آسیب به بخش های اصلی آن وارد نشده باشد.


تعمیرات پنل پرینتر

بسیاری از پرینترها از یک پنل روی قاب بالایی برخوردار هستند. از طریق پنل، کاربر می تواند بدون استفاده از سیستم کامپیوتری و نرم افزارها، عملیات های خود را انجام داده و تنظیمات دستگاه را نیز اعمال کند. پنل پرینتر ممکن است در اثر ضربه، آب خوردگی یا اشکالات سخت افزاری دچار مشکل شده و از کار بیفتد. این مشکل گاهی ممکن است کاربر را با محدودیت هایی مواجه کند.

از این نظر لازم است در اسرع وقت برای تعمیر پرینتر اقدام شود. تکنسین های فنی پس از عیب یابی دقیق دستگاه، اقدامات لازم را برای رفع مشکل پنل انجام می دهند. تعمیر برد، تعویض اتصالات و تعویض کلی پنل از جمله اقداماتی است که در صورت خرابی پنل صورت می گیرد.


تعمیر فیوزینگ پرینتر

همانطور که در مطالب قبلی به این موضوع پرداخته ایم فیوزینگ، قطعه ای مهم در پرینتر است که برگه پیش از خروج از دستگاه از زیر آن عبور می کند. این قطعه وظیفه تامین حرارت مورد نیاز برای تثبیت تونر روی برگه را بر عهده دارد و از این رو، می تواند بر کیفیت چاپ دستگاه تاثیرگذار باشد. ساختار فیوزینگ به گونه ای است که در اغلب موارد، غیر قابل تعمیر است؛ با این وجود، ویژگی مثبت این قطعه، قابل تعویض بودن آن است و به همین دلیل، دست تعمیرکاران برای رفع مشکلات آن کاملا باز است.

نکته ای که در مورد قطعه مورد بحث وجود دارد، این است که ساختار آن در دستگاه های امروزی، کمی با چاپگرهای قدیمی متفاوت است؛ دستگاه های جدید، دارای یک المنت گرم کننده و یک فیوزر فیلم هستند که به افزایش سرعت و بهبود عملکرد این قطعه کمک کرده است. بروز مشکل در فیوزینگ چاپگر، می تواند مستقیما کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار دهد؛ لذا تعمیر فیوزینگ پرینتر باید در اسرع وقت توسط تعمیرکاران مجرب و دارای تخصص انجام گردد. تعمیرکاران فعال در نمایندگی تعمیرات پرینتر در محل ، مهارت و تجربه کافی برای ترمیم قطعه مورد بحث را داشته و مشکلات آن را به بهترین شکل برطرف می کنند.

نمایندگی تعمیر پرینتر

تعمیر درام پرینتر

درام یا یونیت درام، یکی از قطعات پرینتر است که با همکاری کارتریج، فرایند چاپ در این دستگاه را انجام می دهد. این قطعه، بار الکتریکی لازم برای چاپ را به تونر داده و از این طریق، بر فرایند چاپ تاثیر می گذارد. اگر درام درست کار نکند، زمینه برای بروز مشکلات و اختلالات متعددی در فرایند چاپ دستگاه ایجاد خواهد شد. جالب است بدانید که عمر درام در مقایسه با کارتریج بیشتر بوده و حدودا در هر ۴ یا ۵ بار شارژ تونر، نیاز به تعویض دارد.

نحوه کار قطعه مورد بحث به این ترتیب است که تونرهای مرتب شده برای چاپ را به کاغذ منتقل کرده و به این ترتیب، باعث می شود که تونر با فشار و حرارت روی کاغذ ذوب شود. تعمیر درام پرینتر ، یکی از تخصصی ترین خدماتی است که نمایندگی تعمیرات چاپگر مرکز سخت افزار ایران به کاربران ارائه می دهد. این فرایند توسط متخصصین مجرب تعمیرات ماشین های اداری انجام شده و پیشرفته ترین ابزار روز دنیا در مراحل آن مورد استفاده قرار می گیرند.


تعمیر کاغذ کش پرینتر

تعمیر کاغذکش پرینتر ، دیگر اقدامی است که در مرکز سخت افزار ایران انجام می گردد. کاغذ کش، قطعه ای است که از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است. کاغذ کش بیرونی، وظیفه انتقال کاغذ به خارج از  دستگاه را بر عهده دارد و کاغذ کش درونی، کاغذ را به داخل این چاپگر هدایت می کند. خرابی کاغذ کش، منجر به گیر کردن برگه در دستگاه و خارج نشدن آن می شود.

تعمیر این قطعه نیز حساسیت و اهمیت ویژه ای در تعمیرات پرینتر داشته و به شکل کاملا تخصصی در این مرکز انجام می گردد. گفتنی است در صورت نیاز به تعویض کاغذ کش، همکاران ما در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری، از نمونه اورجینال استفاده کرده و به این ترتیب سلامت دستگاه را تضمین می کنند.


شارژ کارتریج پرینتر

یکی از مهم ترین فازهای اجرایی در تعمیرات پرینتر، به شارژ کارتریج اختصاص دارد. همانطور که مطلع هستید، پرینترها با استفاده از دو نوع پودر سنگین و سبک کار می کنند. پودر سنگین یا دولوپر، تونر یا همان پودر سبک را به سطح درام انتقال داده و به این ترتیب، در فرایند چاپ نقش بسیار مهمی ایفا می کند. دولوپر پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و تونر نیز بعد از گذشت مدتی مصرف شده و تمام می گردد.

در این شرایط نیاز به شارژ کارتریج است تا کیفیت چاپ به حالت عادی باز گردد و پرینتر مجددا بتواند فرایند چاپ را انجام دهد. شارژ کارتریج پرینتر باید با استفاده از مواد مرغوب انجام شود تا بتوان ضمن تضمین سلامت دستگاه، پرینت های با کیفیتی را نیز در اختیار داشت. تیم عملیاتی واحد تخصصی تعمیرات پرینتر در محل ، ضمن در نظر گرفتن نکات ذکر شده، شرایطی را فراهم کرده اند که شارژ کارتریج چاپگر به شکل کامل و حرفه ای انجام گردد.

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل یکی دیگر از سرویس های تخصصی مرتبط با انواع پرینتر است که توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران ارائه می گردد. خدمات مرتبط با شارژ کارتریج در محل که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر در محل ارائه می‌گردد، با رعایت استانداردهای ذکر شده از سوی شرکت سازنده دستگاه و با استفاده از برترین مواد مصرفی انجام می پذیرد.

بد نیست بدانید که کارتریج به دو صورت در بازار وجود دارد. نوع اول که به صورت تونر بوده و به آن‌ کارتریج لیزری گفته می‌شود؛ و نوع دوم کارتریج جوهرافشان است که هم مانند کارتریج لیزری شامل  دو بخش جوهر و هد است. در هر حال، متقاضیان این سرویس می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تخصصی شارژ کارتریج در محل تماس گرفته و پس از ذکر نوع و مدل دستگاه، سرویس های تخصصی مربوطه را دریافت نمایند.

قویاً توصیه می شود سرویس های مرتبط با شارژ کارتریج توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. نبود دانش و تخصص کافی در اين زمينه و استفاده از ابزارهاي عمومي (مثل انبردست، پيچ‎گوشتي و چكش) به جاي ابزارهاي تخصصي و احياناً ضربه زدن‌های بي‎مورد، باعث خرابي كارتريج مي‎شود.

هزینه ی تعمیرات پرینتر

همه ما وقتی با مشکلی در پرینتر یا هر دستگاه دیگری مواجه می‌شویم، اول از همه سعی می‌کنیم که خودمان مشکلش را حل کنیم و فکر می‌کنیم که می‌توانیم از پس آن بربیاییم؛ اما زمانی که می‌بینیم کاری از دستمان برنمی‌آید به این فکر می‌افتیم که اگر تعمیر پرینترمان را به تعمیرکار بسپاریم، هزینه تعمیرات آن چقدر می‌شود؟ اگر شما هم تمایل دارید قبل از اینکه تعمیر پرینتر خود را به تعمیرکار بسپارید از هزینه تعمیر آن باخبر شوید، بهتر است که با نمایندگی تعمیرات پرینتر تماس بگیرید.

تکنسین‌های این مرکز با تماس شما به آدرس موردنظرتان می‌آیند و شروع به عیب‌یابی پرینتر معیوب شده می‌کنند. با عیب‌یابی این دستگاه مشکل اصلی آن را پیدا کرده و تشخیص می‌دهند که کدام یک از قطعات این دستگاه معیوب شده است و آیا امکان تعمیر قطعه آسیب‌دیده وجود دارد یا باید تعویض شود. سپس براساس اطلاعاتی که در مرحله عیب‌یابی پرینتر به دست می‌آورند هزینه تعمیرات آن را برآورد کرده و شما را در جریان هزینه تعمیر دستگاه قرار می‌دهند تا اگر تمایل داشتید سرویس تعمیرات پرینتر در محل را به شما ارائه دهند.

تعمیر انواع پرینتر در محل

بسیاری از کاربران هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات پرینتر برای ثبت درخواست سرویس در محل، سوال می کنند که کدام مدل ها قابل ترمیم در محل می باشند. پاسخ این است که این سرویس، تمامی مدل ها و برندهای چاپگر را شامل می شود. تفاوتی ندارد که پرینتر مود استفاده شما از نوع لیزری باشد یا جوهر افشان، رنگی باشد یا سیاه و سفید و یا چه ظرفیت کاری داشته باشد. تیم تعمیرات پرینتر در محل، انواع این مدلها را از برندهای مطرحی همچون اچ پی، کانن، ریکو، توشیبا، شارپ، اپسون، کونیکا مینولتا، سامسونگ و … را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی ترمیم می نمایند.

تعمیر پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر hp در این مرکز به صورت تخصصی ودر کارگاهی مخصوص تعمیرات پرینتر انجام می گردد. تعمیر تخصصی پرینتر hp نیازمند دانش تخصصی و به روز نمودن این دانش می باشد. متخصصین تعمیر پرینتر hp ملزم به حضور در کلاس های تخصصی هستند که در دوره های مختلف در نمایندگی اچ پی برگزار می گردد. این کلاس ها توسط اساتید داخلی و خارجی و در جهت آموزش متد نوین به تعمیرکاران برگزار می گردد.

کادر فنی نمایندگی hp در زمینه ی تعمیر انواع پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان، چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه خدمت خود را ارائه می نمایند. تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، تعمیر و تعویض قطعات پرینتر ، عیب یابی تخصصی پرینتر ، آموزش تعمیرات پرینتر را از متخصصین تعمیر پرینتر hp بخواهید.

تعمیر پرینتر شارپ

کاربران کلیه پرینترهای شارپ اعم از پرینترهای لیزری، جوهرافشان، سه بعدی، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند با مشاهده‌ی هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در پرینتر خویش به مرکز تعمیرات پرینتر شارپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز وجود نداشته باشد، می‌توان جهت تعمیرات پرینتر، از خدمات تعمیرات پرینتر در محل شارپ استفاده کرد.

خدمات تعمیر در این نمایندگی با استفاده از به‌روزترین فناوری های تعمیر و خرید ابزارآلات پیشرفته از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله مشکلات رایچ پرینتر که ممکن است برای شما به وجود بیاید می توان به بی کیفیت بودن چاپ، سیاه شدن کاغذ، ایجاد خطوط عمودی روی کاغذ، روشن نشدن دستگاه، چاپ نصفه و نیمه اسناد، خاموش شدن پرینتر و پرینت نگرفتن چاپگر اشاره کرد.

تعمیر پرینتر سامسونگ

اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که پرینتر مورد استفاد‌ه‌تان دچار اشکال و خرابی شده است اما به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات پرینتر را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر پرینتر سامسونگ در محل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر پرینتر سامسونگ خود در محل حضور یافته و سرویس‌های تخصصی تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

کارشناسان تعمیر پرینتر سامسونگ ، تمامی اقداماتی را که در تعمیرگاه نمایندگی تعمیرات پرینتر در محل انجام می‌گردد، با حضور در محل، به کاربران تمامی پرینترهای Samsung ارائه می‌دارند. کلیه خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض بلید پرینتر، تعویض کارتریج، سرویس‌های دوره‌ای پرینتر، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض پیکاپ پرینتر و … از طریق سرویس «تعمیر پرینتر سامسونگ در محل» قابل دریافت است.

تعمیر پرینتر توشیبا

تعمیر پرینتر توشیبا، شامل عیب یابی دقیق این دستگاه و ترمیم و تعویض قطعات جهت برطرف کردن ایرادات عملکردی آن است. ضربه خوردن، نفوذ رطوبت، نوسانات برق و عواملی از این دست، به مرور به دستگاه و قطعات آن آسیب رسانده و مشکلاتی را ایجاد می کنند.

گاهی هم در اثر کیفیت پایین مواد مصرفی و یا آلودگی برخی از قطعات، عملیات چاپ به درستی انجام نشده و یا کیفیت لازم را ندارد. در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار مجرب بخواهید چاپگر شما را بررسی و ترمیم کند. تیم تعمیرات پرینتر توشیبا به دلیل برخورداری از تجربه بالا امکان مهارت کافی برای تعمیر انواع چاپگرهای لیزری، جوهرافشان و … را دارند. آنها ضمن عیب یابی دقیق و شناسایی اجزای آسیب دیده، بهترین روش را برای برطرف کردن مشکلات پرینتر اجرا می کنند.

تعمیر تخصصی پرینتر زیراکس

چنانچه دنبال یک تعمیرگاه معتبر و حرفه ای برای تعمیر هریک از مدل های پرینتر زیراکس خود هستید، مرکز سخت افزار ایران در کنار شماست. محصولات زیراکس به دلیل کیفیت بالا و نیز طول عمر قابل توجه مورد توجه قرار گرفته اند. اما به هر حال امکان خرابی آنها نیز وجود دارد و ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات مختلف آنها باشد.

مثلا ممکن است فیوزینگ آسیب دیده و کیفیت چاپ را به شدت کاهش دهد که در این صورت، باید این قطعه را تعویض کرد. گاهی کارتریج خالی است و پرینتر به درستی عملیات چاپ را انجام نمی دهد. گاهی هم مسئله چندان جدی نیست و با اقداماتی همچون ریست دستگاه، می توان مشکل را حل کرد. با این حال بهتر است برای ترمیم درست و اصولی پرینتر خود و اطمینان از استفاده از قطعات اورجینال در آن، از تیم تعمیرات پرینتر زیراکس در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیرات پرینتر کانن

حجم کاری بالایی که پرینتر دارد، به تنهایی کافی است تا این محصول مستعد اختلالات متعددی باشد. فرسودگی قطعات در گذر زمان را نیز به این مورد اضافه کنید تا مشکلات آن را بهتر درک کنید. وجود خطوط اضافه یا لکه در برگه چاپ شده، وجود نقاط سیاه در برگه، چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، پرینت نگرفتن، افت کیفیت چاپ و لرزش دستگاه هنگام کار، بخشی از مشکلاتی هستند که با مشاهده آنها باید اقدام به تعمیر پرینتر کانن یا هر برند دیگری کنید.

تداوم هریک از این موارد، ضمن تشدید مشکل، سایر بخش های چاپگر را نیز درگیر خواهد کرد. نمایندگی تخصصی تعمیرات پرینتر در مرکز سخت افزار ایران برای ارائه تخصصی ترین سرویس ها در زمینه تعمیر انواع پرینترهای کنون در خدمت شما عزیزان است.

تعمیر چاپگر کونیکا مینولتا

عوامل مختلفی در خرابی پرینتر تاثیرگذار هستند. مثلا از کار افتادن هریک از یونیت های دستگاه می تواند عملکرد آن را مختل کند. شکستن هریک از بخش های کاغذکش، سوختن درام و برد پاور در اثر نوسانات جریان برق، به هم ریختن تنظیمات دستگاه، وجود قطعی یا پارگی در اتصالات و کابل ها، کاهش یا فاسد شدن تونر، عدم شارژ به موقع کارتریج، خرابی مین برد و یا سوختن آن، خرابی داکتر بلید و در نهایت، فرسوده و قدیمی بودن دستگاه، اصلی ترین دلایلی هستند که منجر به مختل شدن کار پرینترها می گردند.

با اقدام به موقع برای بررسی و تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا و تعویض قطعات فرسوده این دستگاه، شاهد برطرف شدن موارد ذکر شده و به تبع آن، تصحیح عملکرد محصول هستید. متخصصین با تجربه در واحد تخصصی تعمیرات چاپگر کونیکا با استفاده از نوین ترین متدهای تعمیراتی می توانند ضمن بررسی و تشخیص هریک از موارد ذکر شده، مشکل پرینتر را در اسرع وقت برطرف کنند.

تعمیر تخصصی پرینتر

تعمیر پرینتر در این مرکز به صورت تخصصی و در کارگاهی مخصوص تعمیرات پرینتر انجام می گردد. تعمیرات پرینتر در محل نیازمند دانش تخصصی و به روز نمودن این دانش می باشد. متخصصین تعمیر پرینتر ملزم به حضور در کلاس های تخصصی هستند که برگزار می گردد. این کلاس ها توسط اساتید داخلی و خارجی و در جهت آموزش متد نوین به تعمیرکاران برگزار می گردد.

مرکز سخت افزار ایران در زمینه ی تعمیر انواع پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان، چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه خدمت خود را ارائه می نمایند. تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، تعمیر و تعویض قطعات پرینتر ، عیب یابی تخصصی تنها بخشی از خدمات تعمیرات پرینتر در محل می باشد.

تعمیر انواع پرینتر

زمان مناسب سرویس پرینتر چه موقع است؟

زمان مناسب برای سرویس پرینتر بستگی به مدل دستگاه دارد. توصیه می شود پس از چند ماه کار مداوم، چاپگر را سرویس کرده و بخش های مختلف آن را پاکسازی نمایید.

به این ترتیب می توان از بروز بسیاری از خرابی ها و آسیب دیدگی های چاپگر پیشگیری کرد. در مورد پرینترهای خانگی و مدلهایی که حجم کاری چندان بالایی ندارند، گردگیری و پاکسازی منظم کفایت می کند. سرویس پرینتر اقدامات مختلفی از تمیز کردن قطعات، پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض درام و … را شامل می شود. اگر در این زمینه تجربه ندارید، بهتر است از تکنسین های تعمیرات پرینتر برای سرویس عمومی چاپگر خود کمک بگیرید.

تماس با نمایندگی تعمیر پرینتر و ثبت درخواست

اول شما باید با نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست تعمیر در محل پرینتر را ثبت کنید.

اعزام تعمیرکار پرینتر به آدرس شما

در مرحله بعدی، همکاران ما با شما تماس گرفته و آدرس و سایر اطلاعات لازم را می گیرند. سپس در اولین فرصت تیم تعمیرات چاپگر به آدرس شما اعزام می شوند.

عیب یابی دستگاه توسط تکنسین

تکنسین تعمیرات در این مرحله، دستگاه مورد نظر شما را بررسی می کند تا اجزای آسیب دیده آن را شناسایی نماید. این کار با این هدف انجام می شود که تعمیرکار بداند برای رفع ایرادات دستگاه، باید چه اقداماتی انجام دهد.

برآورد و اعلام هزینه تعمیر پرینتر

پس از عیب یابی و شناسایی قطعات آسیب دیده، هزینه تعمیرات پرینتر برآورد و به شما اعلام می شود. مثلا با توجه به این که نیاز به تعمیر قطعه خاصی است یا تعویض آن، تعیین می شود که هزینه تعمیرات چقدر خواهد بود. توجه داشته باشید که رقم اعلام شده تقریبی است. یعنی ممکن است در حین انجام مراحل تعمیر، تکنیسن متوجه ایراد دیگری شده و ناچار به ترمیم یا تعویض قطعات بیشتری گردد. البته این کار پس از هماهنگی با شما انجام می شود و در این صورت هزینه تعمیر بیشتر از مبلغی است که در ابتدا به شما اعلام شده بود.

تعمیر پرینتر

پس از عیب یابی و رضایت شما، نوبت به تعمیر دستگاه می رسد. در این مرحله، تکنسین تعمیر پرینتر در محل، با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار آلاتی که در اختیار دارد و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا اقدام به تعمیر دستگاه می کند. همچنین در صورت نیاز، قطعات معیوب با نمونه های جدید و اورجینال تعویض می شوند تا دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد.

تست و تحویل پرینتر

در نهایت، دستگاه در حضور شما تست می شود تا مطمئن شوید که به شکل درست و کامل ترمیم شده است. سپس ضمانت نامه معتبر نمایندگی پرینتر به شما ارائه می شود تا در صورت نیاز، بتوانید مشکلات احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری نمایید. در پایان پرینتر به همراه رسید، به شما تحویل داده می شود.

سوالات متداول کاربران پرینتر

چطوری از خدمات سرویس در محل برای تعمیر پرینترم استفاده کنم؟

برای استفاده از خدمات سرویس در محل و تعمیرات پرینتر کافیه به یکی از شماره های درج شده در بخش تماس با ما زنگ بزنین و درخواست خودتونو مبنی دریافت این دسته از سرویس ها ثبت کنین.

من پرینتر P1102W اچ پی دارم و تازه هم کارتریجشو عوض کردم اما بازم کج پرینت میگیره دلیلش چیه؟

دوست عزیز دلیل کج پرینت گرفتن پرینتر اچ پی تنظیم نبودن اهرم‌های کناری و انتهای ورودی کاغذ در این دستگاه هستش به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که این اهرم‌ها رو تنظیم کنید و مجدداً با پرینترتون یه پرینت بگیرین.

اگر بازم با این مشکل مواجه شدین جهت تعمیرات پرینتر به یکی از شعبه‌های مرکز سخت‌افزار ایران مراجعه کنین یا اینکه با این مرکز تماس بگیرین تا تعمیرکارای اون به آدرس مورد نظر شما اعزام بشن و به عیب‌یابی و تعمیر پرینتر شما بپردازن.

پرینتر canon pixma G2410 تازه خریدم اما بعد از اینکه مدتی از چاپ عکس میگذره، رنگ عکس میپره میشه بگید مشکل از کجاست؟

دوست عزیز از اونجایی که پرینترتون رو تازه خریدین نمیشه احتمال خرابی کارتریجو در نظر گرفت احتمال داره که این مشکل به این دلیل باشه که برای مدتی از پرینترتون استفاده نکردین و همین مسئله موجب شده تا جوهر کارتریجش خشک بشه اگه اینطور باشه باید جوهر کارتریج پرینترتونو عوض کنین.

اما اگه این دلیل پریدن رنگ عکس نباشه میشه گفت که کیفیت جوهر یا تونر کارتریج پرینترتون پایینه که با جایگزین کردن اون با یه جوهر یا تونر باکیفیت میتونین این مشکلو حل کنین. در کل بهتره که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرین تا تعمیرکارای این مرکز به صورت حضوری به آدرس مورد نظر شما اعزام بشن و به عیب‌یابی دقیق این دستگاه بپردازن.

من هر وقت میخوام یه پرینت بگیرم پرینترم اول یه صفحه سفید پرینت میگیره بعدش باید ادامه رو بزنم تا تازه صفحه اولو که میخوام پرینت بگیره باید چیکارش کنم؟

کاربر گرامی این مشکل به دلیل فعال بودن گزینه Separator Pages در تنظیمات پرینتر شماست. درواقع فعال بودن این گزینه باعث میشه هر بار که میخواین پرینت بگیرین یه برگه خالی به عنوان یه صفحه جداکننده هم چاپ بشه. برای رفع این مشکل باید وارد کنترل پنل سیستمتون بشین و به بخش Devices & Printer برین و روی پرینترتون راست کلیک کنین و گزینه Printing Preferences رو انتخاب کنین.

حالا یه پنجره جدید براتون باز میشه که باید توی این پنجره از تب Advance گزینه Separator Pages رو غیرفعال کنین. مطمئناً با این روش مشکل شما حل میشه اما اگر باز هم با همون مشکل مواجه شدین بهتره با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرین تا تعمیرکارای این مرکز جهت تعمیرات پرینتر به آدرس مورد نظر شما بیان.

من یه پرینتر سامسونگ مدل 4623fh دارم و مشکلش اینه که هر بار که کپی رو میزنم ارور تونر میده درصورتی که تازه تونرشم عوض کردم علتش چیه؟

احتمال داره که کارتریج پرینتر شما ضربه خورده باشه که همیشه ارور تونر میده اگر اینطوری باشه باید کارتریج تعویض بشه. اگر مطمئنین که کارتریج پرینترتون ضربه نخورده بهتره که پرینتر رو ریست کنین تا مشکلش حل بشه.

از اون جایی که نحوه ریست کردن هر پرینتر متفاوته میتونین از طریق دفترچه راهنمای پرینتر متوجه بشین که چطور باید اونو ریست کنین. بعد از ریست کردن پرینتر اگر هنوزم با مشکل ارور تونر مواجه هستین بهتره که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرین از خدمات تعمیر پرینتر در محل توسط این مرکز استفاده کنین.

چند ساله که از پرینترم استفاده نکردم الان که روشنش کردم تا چند تا پرینت باهاش بگیرم خط‌های عمودی خیلی زیادی رو برگه چاپ میشن مشکلش چیه؟

دوست عزیز از اون جای که مدت طولانی هستش که از پرینتر استفاده نکردین، جوهر پرینتر خشک شده به همین دلیله که وقتی میخواین باهاش پرینت بگیرین خطوط عمودی زیادی روی کاغذ چاپ میشن. برای رفع این مشکل باید جوهر پرینتر عوض بشه. جهت تعویض جوهر پرینتر میتونین با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرین تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس شما بیان و جوهر کارتریج پرینتر رو با یه جوهر باکیفیت و اورجینال تعویض کنن.

پرینتر من اپسونه همیشه چند تا صفحه اولو خیلی خوب و با سرعت پرینت می‌گیره اما صفحات بعدیو خیلی کند پرینت میگیره مثلا هر چند دقیقه یکبار یه صفحه چاپ میکنه میشه راهنمایی کنید؟

یکی از دلایل کند بودن سرعت پرینتر اینه که توی تنظیمات این دستگاه حالت چاپو بر روی حالت Draft یا همون حالت چاپ پیش نویس قرار ندادین. درواقع زمانی که حالت پرینت در تنظیمات پرینتر روی این حالت نباشه کیفیت چاپ افزایش پیدا میکنه و همین مسئله موجب کند شدن سرعت پرینتر میشه.

برای اینکه مطمئن بشین پرینتر شما روی این حالت قرار گرفته باید تو تنظیماتش دنبال گزینه Print and Properties بگردینو حالت چاپو رو حالت Draft قرار بدین. اگه با این راهکار بازم سرعت پرینترتون کند بود بهتره با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرین تا کارشناسان این مرکز شما رو راهنمایی کنن یا اینکه به آدرس مورد نظر شما اعزام بشن و پرینتر شما رو عیب‌یابی کنن.

چرا پرینترم سفید چاپ میکنه؟

مشکل سفید پرینت گرفتن پرینتر یا به بعضی از تنظیمات دستگاه برمیگرده و یا از خرابی سخت افزاری پرینتر نشات میگیره.  کلا در روند چاپ برگه های پرینتر، لیزر، کارتریج و درام بیشترین نقش رو دارن. بنابراین پس از بررسی تنظیمات دستگاه باید روند کار این قطعات تحت نظر کارشناسان تعمیرات پرینتر چک بشه.

نمایندگی تعمیر پرینتر کجاست؟

مرکز سخت افزار ایران واحدی مجزا برای تعمیرات پرینتر در نظر گرفته. اگه به تازگی شاهد مشکلی در سیستم کاری پرینترتون هستید، می تونین به یکی از شعبه های ستارخان، سعادت آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی، ولیعصر و یا شعبه ی شاهین ویلای کرج مراجعه کنین.

پرینترم جوهر پخش می کنه چیکار کنم؟

وقتی که پرینتر جوهر روی کاغذ پخش میکنه، احتمالا مشکلی وجود داره که باعث جذب نشدن جوهر به کاغذ شده. این موضوع یا به خاطر براقی کاغذ مورد استفاده رخ میده یا تنظیمات دستگاه مشکل داره.

من پرینترم خراب شده شهرستانم چیکار کنم؟

نمایندگی تعمیرات پرینتر برای رفاه هموطنان شهرستانی امکانی رو فراهم کرده که با ارسال دستگاه معیوب به نمایندگی مرکزی تهران میتونن در مدت زمان کوتاهی دستگاه تعمیر شده رو درب منزل دریافت کنن.

خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر گارانتی دارن؟

بله، تموم خدمات و سرویس های قابل دریافت مرکز سخت افزار ایران با گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی ارائه میشن.

چرا پرینترم کمرنگ چاپ میکنه؟

اولین و رایج ترین دلیل چاپ کمرنگ پرینتر، تموم شدن تونر کارتریج دستگاهه. وقتی تونر رو به اتمامه کیفیت چاپ پایین میاد و چاپ های کمرنگ و ناواضحی خواهید داشت. خرابی یا کثیفی درام و مگنت و یا کیفیت نامناسب کاغذ هم ممکنه باعث و بانی پرینت های کمرنگ باشن.

چرا پرینترم روشن نمیشه؟

این موضوع میتونه براساس یکی از دلیل های زیر اتفاق افتاده باشه:

استفاده ی طولانی مدت از پرینتر: اگه از هر دستگاهی خارج از ظرفیتش کار بکشید، مسلما روشن نشدنش طبیعیه.

 • عدم استفاده از پرینتر در دراز مدت: همونجوری که استفاده ی زیاد از حد دردسرسازه، استفاده نکردن از پرینتر هم باعث و بانی خرابی اونه. این قضیه میتونه موجب خشک شدن کارتریج یا از کار افتادن هر بخش از سیستم چاپگر بشه.
 • ناکارآمدی برد فرمتر پرینتر: یکی از اصلی ترین قطعاتی که در صورت خرابی باعث بروز مشکل روشن نشدن پرینتر میشه، برد فرمتر چاپگر هست. تعمیر پرینتر برای رفع مشکلات این بخش الزامیه.
 • خرابی دکمه ی پاور: از کار افتادن بخش پاور پرینتر هم میتونه موجب نرسیدن برق به اجزای مختلف دستگاه و در نتیجه روشن نشدن اون بشه.

 

دیگر خدمات تعمیر پرینتر در محل

اقداماتی مثل بررسی و تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، رفع مشکلات یونیت تغذیه، تعمیرات برد پاور، تعمیر تخصصی مین برد، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعمیر و تعویض بردها و مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر دکمه های از کار افتاده، تعمیر و تعویض تاچ پنل، رفع مشکلات وایرلس، رفع نواقص عملکردی یونیت درام، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، شارژ کارتریج کپی، تعویض دولوپر، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، تنظیم کیفیت چاپ و منوال سرویس دستگاه کپی، جزء مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر در محل به شمار می روند. لازم به ذکر است تمامی سرویس های تعمیرات پرینتر در محل ، با ضمانت نامه معتبر همراه مرکز سخت افزار ایران همراه هستند.

مزایای استفاده از تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، بسیار ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی (نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های چندکاره و …) تقریباً به قدری است که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته است و گاه کاربر را علاوه بر صرف زمان طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیۀ وسیلۀ نقلیۀ مناسب می‌سازد. از این‌روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به سرانجام رساند. مزایای استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل عبارتند از:

 1. با بهره‌مندی از این طرح دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه ندارید.
 2. تمامی تعمیرات مورد نیاز در محل موردنظر شما انجام می‌پذیرد.
 3. در تعمیرات پرینتر در محل محدودیتِ عملیاتی وجود ندارد و کارشناسان اعزامی به سبب در اختیار داشتن مجموعه‌ای از ابزارآلات تخصصی و عمومی تعمیر و ترمیم قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که ممکن است در هر یک از محصولات این برند ایجاد شده باشند.
 4. ابزارآلات تخصصی به‌کارگرفته شده به کارشناسان این امکان را می‌دهند تا ضمن عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اصلی اختلال، اقدامات تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را اعمال نمایند.

نحوه دریافت خدمات تعمیر پرینتر در محل

اگر به هر دلیلی نمی توانید برای تعمیر پرینتر خود به تعمیرگاه مراجعه کنید، کافی است با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست تعمیرات پرینتر در محل، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند. همکاران ما اطلاعاتی از قبیل آدرس، مدل دستگاه و … را از شما می گیرند و تیم تعمیرات پرینتر را به محل مورد نظرتان اعزام می کنند.

بعد از حضور تعمیرکار در محل کار شما و بررسی دقیق چاپگر و بخش های مختلفش، اقدامات لازم در حضور شما انجام می شوند. سرویس در محل پرینتر، شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این محصول می گردد. بعد از طی پروسه تعمیر، پرینتر شما بدون هیچ ایرادی و مثل روز اول به شما تحویل داده می شود و می توانید مجددا از آن استفاده کنید.

دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر

اگر به دنبال یک فیلم مناسب و خوب درباره تعمیر پرینتر هستید، می توانید از لینک زیر دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر را ببینید. این فیلم تمام نکات مهم درباره تعمیر پرینتر را برای شما توضیح می دهد. پرینتر دستگاهی است که در دنیای امروز بسیار کاربرد دارد. کاربران بسیاری از مدل های مختلف این دستگاه در برند های متفاوت استفاده می کنند.

به دلیل استهلاک بالایی که ناخودآگاه متوجه پرینتر می شود، به خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای و منظم نیاز دارد. دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر بسیار ساده است. پس از دانلود به راحتی می توانید با تماشای این کلیپ آموزشی مشکلات دستگاه خود را شناسایی و احتمالا رفع کنید.

واحدهای تعمیرات مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تمرکز عمده این مرکز بر ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقاء، راه اندازی و سرویس رایانه و ماشینهای اداری، شبکه و ارتباطات، تمامی تولیدات سخت افزاری و ارائه خدمات مرتبط با حوزه آموزش است.

تعمیرات پرینتر در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده دراین مرکز است و شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه، خدمات ارائه در مرکز سخت افزار ایران و واحدهای تعمیرات مرکز سخت افزار ایران به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. 

 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینترهای جوهر افشان
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری سیاه و سفید
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری رنگی
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر چند کاره
 • تعمیر و سرویسهای دوره ای پرینتر قابل‌حمل
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر سه بعدی
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با دستگاه های پرینتر با استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با بیش از دو دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در ارائه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی و تعمیر دستگاههای الکترونیکی، خانگی و ارتباطی حرکت کرده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران و مشتریان خویش ارائه نماید. این شرکت با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست.

مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد. شایان ذکر است تعمیرات پرینتر در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز سخت افزار ایران است و این مجموعه توانایی ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقاء، آموزش، راه اندازی و سرویس رایانه و ماشینهای اداری، شبکه و ارتباطات و تمامی تولیدات سخت افزاری را داراست.

4.8/5 (101 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.