تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر پرینتر

خراب شدن بعضی از دستگاه‌ها مانند پرینترها به ویژه پرینترهای غول پیکر نه تنها خیلی آزاردهنده است و باعث می‌شود که همه کارهای چاپی تا زمان درست شدن این دستگاه روی هم تلنبار شوند بلکه دردسرساز هم هست. چراکه اگر کاربر بخواهد این دستگاه را به مرکز تعمیر پرینتر ببرد پیر می‌شود! از طرفی هم باید هزینه زیادی را بابت جابجایی پرینتر تا مرکز تعمیرات بپردازد و هم اینکه باید زمان زیادی را برای این کار هدر دهد. مرکز سخت‌افزار ایران برای اینکه کاربران دستگاه‌های پرینتر اینقدر توی زحمت نیافتند خدمات تعمیرات پرینتر در محل را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

بنابراین اگر شما هم در محل کار خود یا حتی منزل خود پرینتری دارید که خراب شده است و به عیب‌یابی تخصصی و تعمیرات نیاز دارد تنها کافیست که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید. این مرکز پس از تماس شما بهترین تعمیرکار پرینتر را به آدرس مورد نظر شما اعزام می‌کند. اگر دوست دارید بیشتر با خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر آشنا شوید ادامه این مطلب را دنبال کنید. تعمیرات پرینتر، تعمیرات فتوکپی، تعمیرات اسپیلت و .. برخی از خدمات ارائه در مرکز سخت افزار ایران است که با استفاده از سرویس تعمیر در محل انجام می پذیرند.

تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر تخصصی پرینتر

تعمیر پرینتر در این مرکز به صورت تخصصی و در کارگاهی مخصوص تعمیرات پرینتر انجام می گردد. تعمیرات پرینتر در محل نیازمند دانش تخصصی و به روز نمودن این دانش می باشد. متخصصین تعمیر پرینتر ملزم به حضور در کلاس های تخصصی هستند که برگزار می گردد. این کلاس ها توسط اساتید داخلی و خارجی و در جهت آموزش متد نوین به تعمیرکاران برگزار می گردد.

مرکز سخت افزار ایران در زمینه ی تعمیر انواع پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان، چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه خدمت خود را ارائه می نمایند. تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، تعمیر و تعویض قطعات پرینتر ، عیب یابی تخصصی تنها بخشی از خدمات تعمیرات پرینتر در محل می باشد.

تعمیرات تخصصی پرینتر

زمان مناسب سرویس پرینتر چه موقع است؟

زمان مناسب برای سرویس پرینتر بستگی به مدل دستگاه دارد. توصیه می شود پس از چند ماه کار مداوم، چاپگر را سرویس کرده و بخش های مختلف آن را پاکسازی نمایید.

به این ترتیب می توان از بروز بسیاری از خرابی ها و آسیب دیدگی های چاپگر پیشگیری کرد. در مورد پرینترهای خانگی و مدلهایی که حجم کاری چندان بالایی ندارند، گردگیری و پاکسازی منظم کفایت می کند. سرویس پرینتر اقدامات مختلفی از تمیز کردن قطعات، پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض درام و … را شامل می شود. اگر در این زمینه تجربه ندارید، بهتر است از تکنسین های تعمیرات پرینتر برای سرویس عمومی چاپگر خود کمک بگیرید.

هزینه ی تعمیرات پرینتر

یکی از مراحل تعمیر پرینتر در مرکز سخت افزار ایران، برآورد هزینه تعمیرات این دستگاه است. برای این منظور، باید اول دستگاه به خوبی عیب یابی شده و منشأ ایرادات آن مشخص گردد. سپس تعمیرکار با توجه به قطعات آسیب دیده و این که نیاز به ترمیم دارند یا تعویض، به صورت تقریبی هزینه تعمیرات پرینتر را اعلام می کند. گاهی در طول روند تعمیر، تکنسین متوجه خرابی قطعات دیگری هم می شود.

در اینصورت قطعه مورد نظر پس از هماهنگی با مشتری، تعمیر یا تعویض می گردد. طبیعتا در چنین شرایطی هزینه تعمیرات چاپگر با آنچه در ابتدا اعلام شده بود، متفاوت است. ضمن این که قیمت قطعات تعویض شده نیز در هزینه نهایی محاسبه می گردد.

تعمیر انواع پرینتر در محل

بسیاری از کاربران هنگام تماس با نمایندگی تعمیرات پرینتر برای ثبت درخواست سرویس در محل، سوال می کنند که کدام مدل ها قابل ترمیم در محل می باشند. پاسخ این است که این سرویس، تمامی مدل ها و برندهای چاپگر را شامل می شود. تفاوتی ندارد که پرینتر مود استفاده شما از نوع لیزری باشد یا جوهر افشان، رنگی باشد یا سیاه و سفید و یا چه ظرفیت کاری داشته باشد. تیم تعمیرات پرینتر در محل، انواع این مدلها را از برندهای مطرحی همچون اچ پی، کانن، ریکو، توشیبا، شارپ، اپسون، کونیکا مینولتا، سامسونگ و … را عیب یابی کرده و به شکل تخصصی ترمیم می نمایند.

تعمیر پرینتر اچ پی

تعمیر پرینتر hp در این مرکز به صورت تخصصی ودر کارگاهی مخصوص تعمیرات پرینتر انجام می گردد. تعمیر تخصصی پرینتر hp نیازمند دانش تخصصی و به روز نمودن این دانش می باشد. متخصصین تعمیر پرینتر hp ملزم به حضور در کلاس های تخصصی هستند که در دوره های مختلف در نمایندگی اچ پی برگزار می گردد. این کلاس ها توسط اساتید داخلی و خارجی و در جهت آموزش متد نوین به تعمیرکاران برگزار می گردد.

کادر فنی نمایندگی hp در زمینه ی تعمیر انواع پرینترهای لیزری، سوزنی، جوهرافشان، چندکاره و انواع اسکنر مهارت داشته و در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه خدمت خود را ارائه می نمایند. تعمیرات تخصصی انواع پرینتر ، تعمیر و تعویض قطعات پرینتر ، عیب یابی تخصصی پرینتر ، آموزش تعمیرات پرینتر را از متخصصین تعمیر پرینتر hp بخواهید.

تعمیر پرینتر شارپ

کاربران کلیه پرینترهای شارپ اعم از پرینترهای لیزری، جوهرافشان، سه بعدی، سیاه و سفید، رنگی و … می‌توانند با مشاهده‌ی هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در پرینتر خویش به مرکز تعمیرات پرینتر شارپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز وجود نداشته باشد، می‌توان جهت تعمیرات پرینتر، از خدمات تعمیرات پرینتر در محل شارپ استفاده کرد.

خدمات تعمیر در این نمایندگی با استفاده از به‌روزترین فناوری های تعمیر و خرید ابزارآلات پیشرفته از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. از جمله مشکلات رایچ پرینتر که ممکن است برای شما به وجود بیاید می توان به بی کیفیت بودن چاپ، سیاه شدن کاغذ، ایجاد خطوط عمودی روی کاغذ، روشن نشدن دستگاه، چاپ نصفه و نیمه اسناد، خاموش شدن پرینتر و پرینت نگرفتن چاپگر اشاره کرد.

تعمیر پرینتر سامسونگ

اگر جزو آن گروه از کاربرانی هستید که پرینتر مورد استفاد‌ه‌تان دچار اشکال و خرابی شده است اما به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات پرینتر را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر پرینتر سامسونگ در محل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر پرینتر سامسونگ خود در محل حضور یافته و سرویس‌های تخصصی تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

کارشناسان تعمیر پرینتر سامسونگ ، تمامی اقداماتی را که در تعمیرگاه نمایندگی تعمیرات پرینتر در محل انجام می‌گردد، با حضور در محل، به کاربران تمامی پرینترهای Samsung ارائه می‌دارند. کلیه خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض بلید پرینتر، تعویض کارتریج، سرویس‌های دوره‌ای پرینتر، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض پیکاپ پرینتر و … از طریق سرویس «تعمیر پرینتر سامسونگ در محل» قابل دریافت است.

تعمیر انواع پرینتر

تعمیر پرینتر توشیبا

تعمیر پرینتر توشیبا، شامل عیب یابی دقیق این دستگاه و ترمیم و تعویض قطعات جهت برطرف کردن ایرادات عملکردی آن است. ضربه خوردن، نفوذ رطوبت، نوسانات برق و عواملی از این دست، به مرور به دستگاه و قطعات آن آسیب رسانده و مشکلاتی را ایجاد می کنند.

گاهی هم در اثر کیفیت پایین مواد مصرفی و یا آلودگی برخی از قطعات، عملیات چاپ به درستی انجام نشده و یا کیفیت لازم را ندارد. در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار مجرب بخواهید چاپگر شما را بررسی و ترمیم کند. تیم تعمیرات پرینتر توشیبا به دلیل برخورداری از تجربه بالا امکان مهارت کافی برای تعمیر انواع چاپگرهای لیزری، جوهرافشان و … را دارند. آنها ضمن عیب یابی دقیق و شناسایی اجزای آسیب دیده، بهترین روش را برای برطرف کردن مشکلات پرینتر اجرا می کنند.

تعمیر تخصصی پرینتر زیراکس

چنانچه دنبال یک تعمیرگاه معتبر و حرفه ای برای تعمیر هریک از مدل های پرینتر زیراکس خود هستید، مرکز سخت افزار ایران در کنار شماست. محصولات زیراکس به دلیل کیفیت بالا و نیز طول عمر قابل توجه مورد توجه قرار گرفته اند. اما به هر حال امکان خرابی آنها نیز وجود دارد و ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات مختلف آنها باشد.

مثلا ممکن است فیوزینگ آسیب دیده و کیفیت چاپ را به شدت کاهش دهد که در این صورت، باید این قطعه را تعویض کرد. گاهی کارتریج خالی است و پرینتر به درستی عملیات چاپ را انجام نمی دهد. گاهی هم مسئله چندان جدی نیست و با اقداماتی همچون ریست دستگاه، می توان مشکل را حل کرد. با این حال بهتر است برای ترمیم درست و اصولی پرینتر خود و اطمینان از استفاده از قطعات اورجینال در آن، از تیم تعمیرات پرینتر زیراکس در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیرات پرینتر کانن

حجم کاری بالایی که پرینتر دارد، به تنهایی کافی است تا این محصول مستعد اختلالات متعددی باشد. فرسودگی قطعات در گذر زمان را نیز به این مورد اضافه کنید تا مشکلات آن را بهتر درک کنید. وجود خطوط اضافه یا لکه در برگه چاپ شده، وجود نقاط سیاه در برگه، چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، پرینت نگرفتن، افت کیفیت چاپ و لرزش دستگاه هنگام کار، بخشی از مشکلاتی هستند که با مشاهده آنها باید اقدام به تعمیر پرینتر کانن یا هر برند دیگری کنید.

تداوم هریک از این موارد، ضمن تشدید مشکل، سایر بخش های چاپگر را نیز درگیر خواهد کرد. نمایندگی تخصصی تعمیرات پرینتر در مرکز سخت افزار ایران برای ارائه تخصصی ترین سرویس ها در زمینه تعمیر انواع پرینترهای کنون در خدمت شما عزیزان است.

تعمیر چاپگر کونیکا مینولتا

عوامل مختلفی در خرابی پرینتر تاثیرگذار هستند. مثلا از کار افتادن هریک از یونیت های دستگاه می تواند عملکرد آن را مختل کند. شکستن هریک از بخش های کاغذکش، سوختن درام و برد پاور در اثر نوسانات جریان برق، به هم ریختن تنظیمات دستگاه، وجود قطعی یا پارگی در اتصالات و کابل ها، کاهش یا فاسد شدن تونر، عدم شارژ به موقع کارتریج، خرابی مین برد و یا سوختن آن، خرابی داکتر بلید و در نهایت، فرسوده و قدیمی بودن دستگاه، اصلی ترین دلایلی هستند که منجر به مختل شدن کار پرینترها می گردند.

با اقدام به موقع برای بررسی و تعمیر پرینتر کونیکا مینولتا و تعویض قطعات فرسوده این دستگاه، شاهد برطرف شدن موارد ذکر شده و به تبع آن، تصحیح عملکرد محصول هستید. متخصصین با تجربه در واحد تخصصی تعمیرات چاپگر کونیکا با استفاده از نوین ترین متدهای تعمیراتی می توانند ضمن بررسی و تشخیص هریک از موارد ذکر شده، مشکل پرینتر را در اسرع وقت برطرف کنند.

خدمات نمایندگی تعمیر پرینتر

تعمیر مگنت پرینتر

یکی از سرویس هایی که در درخصوص تعمیر پرینتر انجام می شود، تعمیر مگنت است. مگنت قطعه ‌ای استوانه ‌ای شکل بوده که دارای خاصیت مغناطیسی است. این خاصیت سبب جذب ذرات تونر و انتقال آن به سطح درام می شود. خرابی مگنت می تواند سبب بی کیفیت شدن چاپ شده و تعمیرات پرینتر را به دنبال داشته باشد. چنانچه مگنت پرینتر با مشکل مواجه شود تونرها به خوبی باردار نشده و در نتیجه چاپی نامطلوب از دستگاه را شاهد خواهید بود.

در این شرایط احتمالاً صفحات چاپ شده کم رنگ هستند و یا اینکه بخش هایی از آنها ابری شکل خواهد بود. کارشناسان فنی تعمیرات پرینتر، با بررسی دستگاه ممکن است مگنت را تعمیر کرده و یا تعویض کنند. توجه داشته باشید تعمیر مگنت در شرایطی انجام می شود که آسیب به بخش های اصلی آن وارد نشده باشد.

تعمیرات پنل پرینتر

بسیاری از پرینترها از یک پنل روی قاب بالایی برخوردار هستند. از طریق پنل، کاربر می تواند بدون استفاده از سیستم کامپیوتری و نرم افزارها، عملیات های خود را انجام داده و تنظیمات دستگاه را نیز اعمال کند. پنل پرینتر ممکن است در اثر ضربه، آب خوردگی یا اشکالات سخت افزاری دچار مشکل شده و از کار بیفتد. این مشکل گاهی ممکن است کاربر را با محدودیت هایی مواجه کند.

از این نظر لازم است در اسرع وقت برای تعمیر پرینتر اقدام شود. تکنسین های فنی پس از عیب یابی دقیق دستگاه، اقدامات لازم را برای رفع مشکل پنل انجام می دهند. تعمیر برد، تعویض اتصالات و تعویض کلی پنل از جمله اقداماتی است که در صورت خرابی پنل صورت می گیرد.

تعمیر فیوزینگ پرینتر

همانطور که در مطالب قبلی به این موضوع پرداخته ایم فیوزینگ، قطعه ای مهم در پرینتر است که برگه پیش از خروج از دستگاه از زیر آن عبور می کند. این قطعه وظیفه تامین حرارت مورد نیاز برای تثبیت تونر روی برگه را بر عهده دارد و از این رو، می تواند بر کیفیت چاپ دستگاه تاثیرگذار باشد. ساختار فیوزینگ به گونه ای است که در اغلب موارد، غیر قابل تعمیر است؛ با این وجود، ویژگی مثبت این قطعه، قابل تعویض بودن آن است و به همین دلیل، دست تعمیرکاران برای رفع مشکلات آن کاملا باز است.

نکته ای که در مورد قطعه مورد بحث وجود دارد، این است که ساختار آن در دستگاه های امروزی، کمی با چاپگرهای قدیمی متفاوت است؛ دستگاه های جدید، دارای یک المنت گرم کننده و یک فیوزر فیلم هستند که به افزایش سرعت و بهبود عملکرد این قطعه کمک کرده است. بروز مشکل در فیوزینگ چاپگر، می تواند مستقیما کیفیت چاپ را تحت تاثیر قرار دهد؛ لذا تعمیر فیوزینگ پرینتر باید در اسرع وقت توسط تعمیرکاران مجرب و دارای تخصص انجام گردد. تعمیرکاران فعال در نمایندگی تعمیرات پرینتر در محل ، مهارت و تجربه کافی برای ترمیم قطعه مورد بحث را داشته و مشکلات آن را به بهترین شکل برطرف می کنند.

تعمیر تخصصی فیوزینگ پرینتر

تعمیر درام پرینتر

درام یا یونیت درام، یکی از قطعات پرینتر است که با همکاری کارتریج، فرایند چاپ در این دستگاه را انجام می دهد. این قطعه، بار الکتریکی لازم برای چاپ را به تونر داده و از این طریق، بر فرایند چاپ تاثیر می گذارد. اگر درام درست کار نکند، زمینه برای بروز مشکلات و اختلالات متعددی در فرایند چاپ دستگاه ایجاد خواهد شد. جالب است بدانید که عمر درام در مقایسه با کارتریج بیشتر بوده و حدودا در هر ۴ یا ۵ بار شارژ تونر، نیاز به تعویض دارد.

نحوه کار قطعه مورد بحث به این ترتیب است که تونرهای مرتب شده برای چاپ را به کاغذ منتقل کرده و به این ترتیب، باعث می شود که تونر با فشار و حرارت روی کاغذ ذوب شود. تعمیر درام پرینتر ، یکی از تخصصی ترین خدماتی است که نمایندگی تعمیرات چاپگر مرکز سخت افزار ایران به کاربران ارائه می دهد. این فرایند توسط متخصصین مجرب تعمیرات ماشین های اداری انجام شده و پیشرفته ترین ابزار روز دنیا در مراحل آن مورد استفاده قرار می گیرند.

تعمیر کاغذ کش پرینتر

تعمیر کاغذکش پرینتر ، دیگر اقدامی است که در مرکز سخت افزار ایران انجام می گردد. کاغذ کش، قطعه ای است که از دو بخش درونی و بیرونی تشکیل شده است. کاغذ کش بیرونی، وظیفه انتقال کاغذ به خارج از  دستگاه را بر عهده دارد و کاغذ کش درونی، کاغذ را به داخل این چاپگر هدایت می کند. خرابی کاغذ کش، منجر به گیر کردن برگه در دستگاه و خارج نشدن آن می شود.

تعمیر این قطعه نیز حساسیت و اهمیت ویژه ای در تعمیرات پرینتر داشته و به شکل کاملا تخصصی در این مرکز انجام می گردد. گفتنی است در صورت نیاز به تعویض کاغذ کش، همکاران ما در نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری، از نمونه اورجینال استفاده کرده و به این ترتیب سلامت دستگاه را تضمین می کنند.

شارژ کارتریج پرینتر

یکی از مهم ترین فازهای اجرایی در تعمیرات پرینتر، به شارژ کارتریج اختصاص دارد. همانطور که مطلع هستید، پرینترها با استفاده از دو نوع پودر سنگین و سبک کار می کنند. پودر سنگین یا دولوپر، تونر یا همان پودر سبک را به سطح درام انتقال داده و به این ترتیب، در فرایند چاپ نقش بسیار مهمی ایفا می کند. دولوپر پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و تونر نیز بعد از گذشت مدتی مصرف شده و تمام می گردد.

در این شرایط نیاز به شارژ کارتریج است تا کیفیت چاپ به حالت عادی باز گردد و پرینتر مجددا بتواند فرایند چاپ را انجام دهد. شارژ کارتریج پرینتر باید با استفاده از مواد مرغوب انجام شود تا بتوان ضمن تضمین سلامت دستگاه، پرینت های با کیفیتی را نیز در اختیار داشت. تیم عملیاتی واحد تخصصی تعمیرات پرینتر در محل ، ضمن در نظر گرفتن نکات ذکر شده، شرایطی را فراهم کرده اند که شارژ کارتریج چاپگر به شکل کامل و حرفه ای انجام گردد.

نحوه ی شارژ کارتریج پرینتر

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل یکی دیگر از سرویس های تخصصی مرتبط با انواع پرینتر است که توسط کارشناسان مرکز سخت افزار ایران ارائه می گردد. خدمات مرتبط با شارژ کارتریج در محل که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات پرینتر در محل ارائه می‌گردد، با رعایت استانداردهای ذکر شده از سوی شرکت سازنده دستگاه و با استفاده از برترین مواد مصرفی انجام می پذیرد.

بد نیست بدانید که کارتریج به دو صورت در بازار وجود دارد. نوع اول که به صورت تونر بوده و به آن‌ کارتریج لیزری گفته می‌شود؛ و نوع دوم کارتریج جوهرافشان است که هم مانند کارتریج لیزری شامل  دو بخش جوهر و هد است. در هر حال، متقاضیان این سرویس می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تخصصی شارژ کارتریج در محل تماس گرفته و پس از ذکر نوع و مدل دستگاه، سرویس های تخصصی مربوطه را دریافت نمایند.

قویاً توصیه می شود سرویس های مرتبط با شارژ کارتریج توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. نبود دانش و تخصص کافی در اين زمينه و استفاده از ابزارهاي عمومي (مثل انبردست، پيچ‎گوشتي و چكش) به جاي ابزارهاي تخصصي و احياناً ضربه زدن‌های بي‎مورد، باعث خرابي كارتريج مي‎شود.

تعمیرات پرینتر در محل با ضمانت نامه

سوالات متداول کاربران پرینتر

سوالات متداول پرینتر
سوالات متداول کاربران پرینتر

خدمات تعمیر پرینتر در محل

اقداماتی مثل بررسی و تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، رفع مشکلات یونیت تغذیه، تعمیرات برد پاور، تعمیر تخصصی مین برد، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعمیر و تعویض بردها و مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر دکمه های از کار افتاده، تعمیر و تعویض تاچ پنل، رفع مشکلات وایرلس، رفع نواقص عملکردی یونیت درام، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، شارژ کارتریج کپی، تعویض دولوپر، رفع ایرادهای عملکردی دستگاه، تنظیم کیفیت چاپ و منوال سرویس دستگاه کپی، جزء مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر در محل به شمار می روند. لازم به ذکر است تمامی سرویس های تعمیرات پرینتر در محل ، با ضمانت نامه معتبر همراه مرکز سخت افزار ایران همراه هستند.

خدمات پرینتر در محل

مزایای استفاده از تعمیرات پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل یکی از خدماتی است که برای کاربرانِ امروزیِ صنعتِ چاپ، بسیار ضروری و بایسته به‌نظر می‌رسد؛ ضروری از آن روی که ابعاد سیستم‌های چاپ امروزی (نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های چندکاره و …) تقریباً به قدری است که حمل و جابجایی آن‌ها را دشوار ساخته است و گاه کاربر را علاوه بر صرف زمان طولانی، متحمل هزینه‌هایی جهت تهیۀ وسیلۀ نقلیۀ مناسب می‌سازد. از این‌روست که بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند کارشناس تعمیر، خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را به سرانجام رساند. مزایای استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل عبارتند از:

 1. با بهره‌مندی از این طرح دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه ندارید.
 2. تمامی تعمیرات مورد نیاز در محل موردنظر شما انجام می‌پذیرد.
 3. در تعمیرات پرینتر در محل محدودیتِ عملیاتی وجود ندارد و کارشناسان اعزامی به سبب در اختیار داشتن مجموعه‌ای از ابزارآلات تخصصی و عمومی تعمیر و ترمیم قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالاتی هستند که ممکن است در هر یک از محصولات این برند ایجاد شده باشند.
 4. ابزارآلات تخصصی به‌کارگرفته شده به کارشناسان این امکان را می‌دهند تا ضمن عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اصلی اختلال، اقدامات تخصصی مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را اعمال نمایند.

نحوه دریافت خدمات تعمیر پرینتر در محل

اگر به هر دلیلی نمی توانید برای تعمیر پرینتر خود به تعمیرگاه مراجعه کنید، کافی است با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست تعمیرات پرینتر در محل، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند. همکاران ما اطلاعاتی از قبیل آدرس، مدل دستگاه و … را از شما می گیرند و تیم تعمیرات پرینتر را به محل مورد نظرتان اعزام می کنند.

بعد از حضور تعمیرکار در محل کار شما و بررسی دقیق چاپگر و بخش های مختلفش، اقدامات لازم در حضور شما انجام می شوند. سرویس در محل پرینتر، شامل عیب یابی تخصصی دستگاه و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این محصول می گردد. بعد از طی پروسه تعمیر، پرینتر شما بدون هیچ ایرادی و مثل روز اول به شما تحویل داده می شود و می توانید مجددا از آن استفاده کنید.

دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر

اگر به دنبال یک فیلم مناسب و خوب درباره تعمیر پرینتر هستید، می توانید از لینک زیر دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر را ببینید. این فیلم تمام نکات مهم درباره تعمیر پرینتر را برای شما توضیح می دهد. پرینتر دستگاهی است که در دنیای امروز بسیار کاربرد دارد. کاربران بسیاری از مدل های مختلف این دستگاه در برند های متفاوت استفاده می کنند.

به دلیل استهلاک بالایی که ناخودآگاه متوجه پرینتر می شود، به خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای و منظم نیاز دارد. دانلود فیلم آموزش تعمیر پرینتر بسیار ساده است. پس از دانلود به راحتی می توانید با تماشای این کلیپ آموزشی مشکلات دستگاه خود را شناسایی و احتمالا رفع کنید.

واحدهای تعمیرات مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی فراهم گشته است. مرکز سخت افزار ایران با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات متنوع ارائه شده در این مرکز، در تلاش است تا تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های ضروری را به کاربران دستگاه ها ارائه نمایند. تمرکز عمده این مرکز بر ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقاء، راه اندازی و سرویس رایانه و ماشینهای اداری، شبکه و ارتباطات، تمامی تولیدات سخت افزاری و ارائه خدمات مرتبط با حوزه آموزش است.

تعمیرات پرینتر در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده دراین مرکز است و شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه، خدمات ارائه در مرکز سخت افزار ایران و واحدهای تعمیرات مرکز سخت افزار ایران به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید. خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه پرینتر که در مرکز سخت افزار ایران ارائه می گردند عبارتند از:

 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینترهای جوهر افشان
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری سیاه و سفید
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری رنگی
 • ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر چند کاره
 • تعمیر و سرویسهای دوره ای پرینتر قابل‌حمل
 • تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر سه بعدی
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با دستگاه های پرینتر با استفاده از سرویس تعمیرات پرینتر در محل
تعمیرات پرینتر در محل

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با بیش از دو دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در ارائه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی و تعمیر دستگاههای الکترونیکی، خانگی و ارتباطی حرکت کرده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران و مشتریان خویش ارائه نماید. این شرکت با مجهزترین دستگاه های عیب یابی و بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و تأسی از تجربیات گرانبهای خود در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه های مختلف فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را به کاربران دستگاه های گوناگون داراست.

مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد. شایان ذکر است تعمیرات پرینتر در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مرکز سخت افزار ایران است و این مجموعه توانایی ارائه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، ارتقاء، آموزش، راه اندازی و سرویس رایانه و ماشینهای اداری، شبکه و ارتباطات و تمامی تولیدات سخت افزاری را داراست.

 

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+