تعمیرات لپ تاپ ایسوس

مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعویض قطعات و تعمیر انواع لپ تاپ ایسوس به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ های ایسوس می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود، به مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. دستگاه‌های تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین متدها و تجهیزات تعمیر، بالاترین کارکرد ممکن را بازیافته و در نهایت بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص می‌گردند.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس عبارت است از: تعمیر شارژر و باطری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادربرد و کارت گرافیک لپ تاپ، ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ، تعویض کابل فلت لپ تاپ و کارت شبکه لپ تاپ، تعویض قاب و بدنه لپ تاپ و …

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

دسترسی به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس برای کاربران کرجی و تهرانی کار خیلی آسانی است چراکه این مرکز در این دو کلان‌شهر، شعبه‌های متعددی دارد. البته کاربران شهرستانی لپ تاپ ایسوس نیز برای استفاده از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس می‌توانند این دستگاه را به شعبه مرکزی نمایندگی لپ تاپ ایسوس در تهران ارسال کنند.

نمایندگی تعمیرات ایسوس در منطقه شاهین ویلا کرج و مناطق ستارخان، پیروزی، تجریش، سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد و ولیعصر تهران شعبه دارد. البته نمایندگی تعمیرات ایسوس در تهران سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌دهد. اینگونه کاربران تهرانی لپ تاپ ایسوس مجبور نیستند برای دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنند و می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

شعبه فرجام

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل

در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس وجود نداشته باشد، می‌توان سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ Asus را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند. جهت دریافت خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر لپ تاپ در محل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در بخش زیر در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد: مدل دستگاه و برند آن، نوع اشکال و اختلال پیش آمده در دستگاه (سخت افزاری یا نرم افزاری بودن اشکال لپ تاپ)، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات لپ تاپ (در صورت اطلاع)، ثبت آدرس، تعیین روز و ساعت (درصورتی که ساعت و روز خاصی را مدنظر دارید)، ارائه دو شماره تماس جهت تماس های ضروری. (نکته مهم: در صورت انصراف از دریافت سرویس تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل، می بایست این موضوع 24 ساعت قبل اطلاع داده شود).

تعمیر تخصصی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسوس به متقاضیان است. وجه اشتراک تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Asus، برخورداری آنها از بالاترین سطح کیفی و پیاده سازی آنها توسط مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان در یک فضای کاملاً حرفه‌ای است. تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسوس (نظیر تعمیر خرابی شارژر لپ تاپ، تعمیر خرابی باتری لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی صفحه کلید لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی مادربرد لپ تاپ ایسوس و… )،

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس (نظیر نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ ها، ارتقا و آپگرید لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی و…)، ارائه مشاوره‌های تخصصی، برگزاری دوره‌های آموزشی و … برخی از تخصصی ترین سرویس‌هایی است که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس به متقاضیان ارائه می‌شود.

تعویض قطعات لپ تاپ ایسوس

تعویض قطعات اصولاً آخرین راهکار مورد استفاده کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس،  است. به عبارتی دیگر تلاش کارشناسان مرکز در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس، بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی لپ تاپ خودداری کرده و در صورت امکان آنها را تعمیر کنند؛ لیکن در شرایطی که خرابی پیش آمده در قطعه، به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر و ترمیم آن وجود نداشته باشد، تعمیرکاران لپ تاپ، ناچار به تعویض قطعات خواهند بود.

در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس، آرشیوی جامع از کلیه قطعات لپ تاپ های ایسوس فراهم شده است تا تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده، در سریع‌ترین حالت ممکن و بی‌هیچ فوت وقتی انجام پذیرد. برخی از خدمات قابل دریافت مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ های ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس عبارتند از:

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ، تعمیر و تعویض لولای و صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض هارد و فن لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض قاب و بلندگوی لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض درایو نوری و دیسک لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض کارت شبکه لپ تاپ ایسوس و …

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+