اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات لپ تاپ ایسوس

مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با بهسازی، ترمیم، تعویض قطعات و تعمیر انواع لپ تاپ ایسوس به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ های ایسوس می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود، به مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. دستگاه‌های تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از پیشرفته‌ترین متدها و تجهیزات تعمیر، بالاترین کارکرد ممکن را بازیافته و در نهایت بدل به دستگاهی بی‌عیب و نقص می‌گردند.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس عبارت است از: تعمیر شارژر و باطری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادربرد و کارت گرافیک لپ تاپ، ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ، تعویض کابل فلت لپ تاپ و کارت شبکه لپ تاپ، تعویض قاب و بدنه لپ تاپ و …

4.9/5(9 امتیاز)

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس

دسترسی به نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس برای کاربران کرجی و تهرانی کار خیلی آسانی است چراکه این مرکز در این دو کلان‌شهر، شعبه‌های متعددی دارد. البته کاربران شهرستانی لپ تاپ ایسوس نیز برای استفاده از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ ایسوس می‌توانند این دستگاه را به شعبه مرکزی نمایندگی لپ تاپ ایسوس در تهران ارسال کنند.

نمایندگی تعمیرات ایسوس در منطقه شاهین ویلا کرج و مناطق ستارخان، پیروزی، تجریش، سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد و ولیعصر تهران شعبه دارد. البته نمایندگی تعمیرات ایسوس در تهران سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل را به کاربران ارائه می‌دهد. اینگونه کاربران تهرانی لپ تاپ ایسوس مجبور نیستند برای دریافت خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کنند و می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل

در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس وجود نداشته باشد، می‌توان سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ Asus را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند. جهت دریافت خدمات مرتبط با سرویس و تعمیر لپ تاپ در محل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در بخش زیر در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد: مدل دستگاه و برند آن، نوع اشکال و اختلال پیش آمده در دستگاه (سخت افزاری یا نرم افزاری بودن اشکال لپ تاپ)، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات لپ تاپ (در صورت اطلاع)، ثبت آدرس، تعیین روز و ساعت (درصورتی که ساعت و روز خاصی را مدنظر دارید)، ارائه دو شماره تماس جهت تماس های ضروری. (نکته مهم: در صورت انصراف از دریافت سرویس تعمیرات لپ تاپ ایسوس در محل، می بایست این موضوع 24 ساعت قبل اطلاع داده شود).

خدمات تعمیر لپ تاپ ایسوس

یکی از مهم‌ترین قطعات لپ تاپ که نقش بسزایی در سرعت و عملکرد این سیستم دارد، رم آن می‌باشد. درواقع رم یک حافظه موقتی است که اجازه می‌دهد با سرعت بالایی به داده‌های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. رم به عنوان یک حافظه موقت، جهت ذخیره‌سازی داده‌ها برای برنامه‌هایی که نیاز به دسترسی سریع و مداوم به داده‌ها دارند به کار گرفته می‌شود.

گرمای بیش از اندازه، نوسان برق و همچنین وارد شدن ضربه به لپ تاپ از مهم‌ترین عواملی هستند که موجب خرابی رم لپ تاپ می‌شوند. از مهم‌ترین نشانه‌های خرابی رم لپ تاپ نیز می‌توان به نمایش مکرر صفحه آبی رنگ، ریستارت شدن دائم لپ تاپ، عدم نمایش صحیح مقدار رم، بوت نشدن ویندوز و … اشاره کرد. درصورت بروز هر یک از این نشانه‌ها در لپ تاپ ایسوس، می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه کنید.

دلیل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسوس چیست؟ چرا لپ تاپ ایسوس روشن نمی‌شود؟ علت شارژ نشدن لپ تاپ ایسوس چیست؟ یکی از احتمالاتی که می‌‌توان جهت بروز هر یک از این مشکلات در نظر گرفت، خرابی مادربرد لپ تاپ ایسوس است. البته خرابی مادربرد این دستگاه می‌تواند مشکلات دیگری هم مانند: نصب نشدن ویندوز، کند شدن شدید لپ تاپ، عمل نکردن کلیدها، عدم نمایش تصویر بر روی نمایشگر لپ تاپ، پرش تصویر و همچنین بهم‌ریختگی تصویر را به دنبال داشته باشد. مادربرد به عنوان مهم‌ترین قطعه لپ تاپ وظیفه کنترل پردازنده یا CPU و همچنین برقراری ارتباط آن با اجزاء دیگر را برعهده دارد. مادربرد لپ تاپ یا به دلیل وارد شدن ضربه به لپ تاپ و آبخوردگی این دستگاه دچار مشکل می‌شود یا به دلیل درگیر شدن با نوسان برق خراب شده و حتی امکان دارد بسوزد.

پردازنده، مغز متفکر لپ تاپ است که بار پردازش تمامی اطلاعات در این دستگاه را برعهده دارد. بدیهی است با خراب شدن این قطعه تمامی پردازش‌هایی که در لپ تاپ جهت اجرای دستوراتی که شما به عنوان کاربر به او می‌دهید، متوقف می‌شود. بنابراین هیچ یک از دستوراتی که به سیستم خود می‌دهید انجام نمی‌شود. مهم‌ترین عاملی که باعث خرابی پردازنده لپ تاپ می‌شود، گرمای بیش از حد است. از این‌رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر محیطی که در آن لپ تاپ خود را قرار داده‌اید، بیش از اندازه گرم است حتماً از یک فن خنک‌کننده یا کول پد برای قرار دادن در زیر لپ تاپ استفاده کنید تا مانع از گرم شدن بیش از حد لپ تاپ شود.

علاوه‌بر این سعی کنید که لپ تاپ خود را بر روی بالش، پتو و بر روی پاهای خود قرار ندهید تا مجرای خروج هوای گرم ناشی از فعالیت قطعات و اجزاء لپ تاپ بسته نشود. اگر به هر دلیلی با مشکل خرابی پردازنده لپ تاپ ایسوس مواجه شدید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیر CPU آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بسپارید.

لپ تاپ روشن است اما نمایشگر آن کاملاً سیاه است و هیچ تصویری بر روی آن نمایش داده نمی‌شود، یکسری خطوط عمودی و راه راه از بالا تا پایین نمایشگر کشیده شده‌اند، نمایشگر لپ تاپ بعد از نمایش لوگوی ویندوز خاموش می‌شود. این مشکلات همه از خرابی کارت گرافیک لپ تاپ نشأت می‌گیرند. درواقع کارت گرافیک به گرمای بیش از حد خیلی حساس است و دچار آسیب‌دیدگی می‌شود به ویژه زمانی که فن آن خراب شود چراکه موجب می‌شود گرمایی که از فعالیت کارت گرافیک و سایر قطعات لپ تاپ تولید می‌شود مهار نشود. اگر شما هم با هر یک از این نشانه‌ها در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید بهتر است هر چه سریع‌تر به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه کنید و تعمیر یا تعویض کارت گرافیک این دستگاه را به تکنسین‌های متخصص و مجرب این مرکز بسپارید.

خوشبختانه اگر هیچ ضربه و فشاری به تاچ پد لپ تاپ وارد نشده باشد و همچنین هیچ گونه مایعاتی بر روی آن نریخته باشد از کار افتادن آن می‌تواند به دلیل اختلالات نرم‌افزاری شامل: ویروسی شدن لپ تاپ، نصب بدافزارها و … باشد که به راحتی قابل حل است. اما اگر ضربه و فشار زیادی به تاچ پد لپ تاپ وارد شده باشد یا دچار آبخوردگی شده باشد نیاز به تعمیر و حتی تعویض دارد تا دوباره مانند روز اولش کار کند. در هر دو صورت می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تاچ پد لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بسپارید. اگر هم فرصتی برای مراجعه حضوری به این مرکز ندارید می‌توانید از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل توسط این مرکز استفاده کنید.

همه اطلاعاتی که بر روی لپ تاپ ذخیره می‌کنید در هارد آن نگهداری می‌شود. گاهی اوقات ممکن است که به دلایل مختلفی به ویژه وارد شدن ضربه به لپ تاپ، هارد آن دچار آسیب‌دیدگی شود و همه اطلاعات شما بر روی لپ تاپ از بین برود که خیلی دردناک است. برای جلوگیری از خرابی هارد لپ تاپ بهتر است انواع خرابی‌های آن را بشناسید.

در کل خرابی‌های هارد لپ تاپ شامل سه نوع: خرابی‌های فیزیکی، منطقی و مکانیکی می‌باشند. منظور از خرابی‌های فیزیکی، وارد شدن ضربه به لپ تاپ، تهویه نامناسب این دستگاه و نوسان برق می‌باشد. منظور از خرابی‌های منطقی، ویروسی شدن لپ تاپ و منظور از خرابی‌های مکانیکی نیز خراب شدن چند بخش مکانیکی هارد است. بروز هر یک از این اتفاقات برای هارد لپ تاپ می‌تواند مشکلات متعددی شامل: از بین رفتن اطلاعات، سرعت پایین بوت شدن لپ تاپ، بوت نشدن لپ تاپ و هنگ کردن لپ تاپ را به دنبال داشته باشد. اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در لپ تاپ ایسوس مواجه شده‌اید، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات هارد لپ تاپ ایسوس را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس بسپارید.

هزینه ی تعمیر لپ تاپ ایسوس

مسلما نمی توان هزینه ی مشخصی برای تعمیر لپ تاپ ایسوس در نظر گرفت. اینکه کدام بخش از لپ تاپ نیازمند اعمال مراحل تعمیراتی می باشد، حائز اهمیت است. مدل لپ تاپ هم در هزینه ی تعمیر تاثیرگذار است. برخی از لپ تاپ های قدیمی دارای اجزای سخت افزاری ارزان تری هستند.

این مسئله هزینه ی ترمیم و یا تعویض قطعه ی معیوب را کاهش خواهد داد. به هر حال جای نگرانی نیست. مشکل لپ تاپ هر چه باشد در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس با هزینه ی مناسبی برطرف می گردد.

گارانتی تعمیرات لپ تاپ ایسوس

گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی به کلیه ی خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس اختصاص می یابند. با خیالی آسوده می توانید ترمیم لپ تاپ های ایسوس را به دست کارشناسان ما بسپارید. فرقی نمی کند مشکل موجود در لپ تاپ مورد نظر سخت افزاری است یا نرم افزاری.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسوس تک تک اختلالات ریز و درشت ساختار سازنده ی لپ تاپ های ایسوس را در سطح کیفی ایده آل تعمیر می کند. مدت زمان گارانتی هر سرویس خدماتی بسته به نوع مشکل تعمیر شده تعیین می شود. در حین ترمیم و بازیابی کارایی لپ تاپ اگر تعویض قطعه ی خاصی نیز ضروری باشد، قطعه ی جدید دارای گارانتی خواهد بود.

تعمیر تخصصی لپ تاپ Asus

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپ تاپ ایسوس به متقاضیان است. وجه اشتراک تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ Asus، برخورداری آنها از بالاترین سطح کیفی و پیاده سازی آنها توسط مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان در یک فضای کاملاً حرفه‌ای است. تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ایسوس (نظیر تعمیر خرابی شارژر لپ تاپ، تعمیر خرابی باتری لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی صفحه کلید لپ تاپ ایسوس، تعمیر خرابی مادربرد لپ تاپ ایسوس و… )،

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ایسوس (نظیر نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ ها، ارتقا و آپگرید لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی و…)، ارائه مشاوره‌های تخصصی، برگزاری دوره‌های آموزشی و … برخی از تخصصی ترین سرویس‌هایی است که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس به متقاضیان ارائه می‌شود.

تعویض قطعات لپ تاپ ایسوس

تعویض قطعات اصولاً آخرین راهکار مورد استفاده کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس،  است. به عبارتی دیگر تلاش کارشناسان مرکز در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس، بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی لپ تاپ خودداری کرده و در صورت امکان آنها را تعمیر کنند؛ لیکن در شرایطی که خرابی پیش آمده در قطعه، به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر و ترمیم آن وجود نداشته باشد، تعمیرکاران لپ تاپ، ناچار به تعویض قطعات خواهند بود.

در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس، آرشیوی جامع از کلیه قطعات لپ تاپ های ایسوس فراهم شده است تا تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده، در سریع‌ترین حالت ممکن و بی‌هیچ فوت وقتی انجام پذیرد. برخی از خدمات قابل دریافت مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ های ایسوس در مرکز تعمیرات لپ تاپ ایسوس عبارتند از:

تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ، تعمیر و تعویض لولای و صفحه نمایش لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض هارد و فن لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض قاب و بلندگوی لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض درایو نوری و دیسک لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ ایسوس، تعمیر و تعویض کارت شبکه لپ تاپ ایسوس و …

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند. جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.