اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس تنها یکی از انبوه خدماتی است که مرکز سخت افزار ایران ارائه می دهد. پکیج یکی از اجزا اصلی و اساسی خانه های مدرن امروزی است. برای تامین گرمای خانه و آب گرم مورد نیاز در زمستان و تابستان استفاده از پکیج هم بسیار ساده و هم بسیار تمیز است. ایساتیس یکی از شرکت هایی است که انواع مختلفی از پکیج ها را تولید و عرضه می کند. گروه صنعتی ایساتیس با هدف انتقال جدیدترین تکنولوژی روز ایتالیایی به کشور در سال 1385 پا به عرصه تاسیسات کشور گذاشت.

نام ایساتیس نام باستانی شهر یزد است و ارتباط مستقیمی با بنیانگذار این شرکت دارد. باید بدانید که بازدید و سرویس سالانه پکیج دیواری شما به کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص آن در تمامی طول سال کمک می کند. انجام سرویس منظم پکیج و تعمیر پکیج ایساتیس در موعد مقرر، ریسک از کارافتادگی آن در فصول سرد سال را کاهش می دهد و موجب افزایش طول عمر مفید پکیج می شود. نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس به کمک متخصصان و تعمیرکاران باتجربه و زبده آماده ارائه هرگونه خدمات در حوزه سرویس و تعمیر پکیج شما هستند و علاوه بر آن مشاوره‌ های ارزشمندی در خصوص نحوه نگهداری از پکیج برای کارکرد بهینه‌تر این سیستم گرمایشی به شما ارائه می دهند.

پکیج در فصول سرد سال اهمیت بیشتری پیدا می کند. یک پکیج مشکل دار نمی تواند به درستی کار خود را انجام دهد و گرمایش لازم را ایجاد کند. سرویس و تعمیر پکیج نیازمند داشتن مهارت، تخصص، تجربه و گذراندن آموزش های لازم در این زمینه است. برای تعمیر و عیب یابی پکیج ایساتیس نیاز است که ساختار شماتیک هر مدل از پکیج های این برند را بشناسیم؛ به علاوه مطلع بودن از انواع کد خطای این دستگاه می تواند در رفع ایراد آن بسیار موثر باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس

نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس مرکز سخت افزار ایران، تمامی مشکلات دستگاه شما را در اسرع وقت و بامناسب ترین هزینه انجام می دهد. این مرکز با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و تخصصی، بهره مندی از دانش تکنسین ها و استفاده از قطعات فابریک، تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات را به متقاضیان ارائه می نماید. لازم به ذکر است این مرکز با ارائه خدمات سرویس در محل، دستگاه شما را در هر نقطه که باشید تعمیر می کند. پس از تماس با این نمایندگی، کارشناسان تعمیر پکیج دیواری ایساتیس با به همراه داشتن تجهیزات و لوازم مورد نیاز به محل شما اعزام می شوند.

بررسی مشکلات و تعمیر پکیج ایساتیس

1. پکیج روشن نمی شود:

برای تعمیر پکیج ایساتیس در این حالت ابتدا باید برق اصلی و برق پکیج را چک کرده در صورت عملکرد صحیح برق، دمای آب پکیج را با استفاده از ترموستات اندازه گیری کنیم. در صورت برطرف نشدن مشکل باید مشعل و سیم کشی پکیج را بررسی کنیم.

3. رادیاتورها در زمستان سرد هستند:

 امکان دارد کلید زمستانی – تابستانی روی حالت تابستانی قرار گرفته باشد یا ترموستات شوفاژ روی درجه پایین باشد. البته سوخته شدن پمپ پکیج  یا گرفتگی و کار نکردن مشعل هم می تواند علت این اختلال باشد. در هر صورت تعمیر پکیج ایساتیس در این صورت به بررسی های بیشتری نیاز دارد

2. پکیج کار می کند، ولی دما افزایش پیدا نمی کند:

در این مشکل احتمالا یا مشعل تنظیم نیست یا دیگ پکیج کثیف است

4. رادیاتورها در تابستان گرم هستند:

کلید زمستانی – تابستانی روی حالت زمستانی است

5. ترموستات به اشتباه زیاد می شود:

 کپسول ترموستات از غلاف خارج شده یا ترموستات پکیج اشکال دارد

6. دمای آب گرم پایین است:

احتمالا کویل مخزن ذخیره گرفته یا پمپ آب گرم مشکل دارد. در مواردی امکان اینکه ترموستات روی درجه پایین تنظیم شده باشد یا ترموستات خراب شده باشد هم وجود دارد. برای تعمیر پکیج ایساتیس در این حالت باید تک تک این اجزا بررسی شوند.

7. دِبی آب گرم کم است:

این مشکل به علت فشار کم آب ورودی است. باید لوله کشی داخلی ساختمان بررسی شود.

8. قسمتی از رادیاتور گرم و طرف دیگر سرد است:

رادیاتور به هواگیری نیاز دارد

9. ترموستات ریست می شود:

تعمیر پکیج ایساتیس در این مورد با تمیز کردن دیگ پکیج و پر کردن آب داخل سیستم و هواگیری آن میسر می شود

10. بوی بدی از دستگاه خارج می شود:

برای حل این مشکل باید دیگ و دودکش را تمیز کرد و تهویه هوا و مشعل را تنظیم نمود

11. آب گرم کافی نیست یا دمای لازم را ندارد:

برای تعمیر پکیج ایساتیس در این حالت باید سنسور دمای مدار گرمایش یا آب گرم مصرفی بررسی شود. فشار گاز، میزان آب، مبدل ثانویه، شیر سه راهه مدار شوفاژ، مسیر بای پس، پمپ و لوله کشی یا شیرهای مخلوط اجزای دیگری هستند که در این اختلال باید بررسی شوند.

12. درجه فشار آب در پکیج افت پیدا می کند:

نشتی در مدار گرمایش اتصالات رادیات ها، نشتی در شیرآلات زیر پکیج، نشتی در اتصالات لوله های مدار گرمایش، وجود هوا در مدار گرمایش، تجزیه آب مدار گرمایش ( در رادیاتورهای آلومنیومی)، خرابی شیر اطمینان یا همان شیر 3 بار، خرابی شیر پر کن، کمبود فشار منبع انبساط و یا سوراخ شدن منبع انبساط و سوراخ شدن مبدل اصلی و یا ثانویه از دلایل این اختلال هستند که لازم است برای تعمیر پکیج ایساتیس به صورت مجزا و تک تک بررسی شوند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران در کنار شماست تا بتوانید تمام مشکلات خود را در زمینه های تکنولوژیکی برطرف کنید. این مرکز به خوبی نیاز امروز کاربران را شناخته است و بر اساس آن برنامه ریزی های دقیقی انجام داده و خدمات متنوعی را در حوزه فروش و تعمیرات دستگاه های الکترونیکی، مکانیکی و هوشمند ارائه می دهد.

مرکز سخت افزار ایران در حوزه تعمیر انواع پکیج ها دپارتمان ویژه ای را راه اندازی کرده است و خدمات و سرویس های مطبوع و مطلوبی را به همه کاربران تهرانی و شهرستانی ارائه می دهد. تمام خدمات و سرویس های مرکز سخت افزار ایران همراه با ضمانت نامه های معتبر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته