1. خانه
 2. تعمیر موبایل
 3. تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ یکی از خدمات و سرویس های تعمیراتی است که توسط مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود. برند سامسونگ در موبایل سازی تخصص و مهارت فوق العاده ای دارد و همواره و همیشه مدل های مختلفی از این دستگاه را تولید و روانه بازار می کند. از همین جهت است که که موبایل های سامسونگ کاربران بسیار زیادی دارد که هر کدام ممکن است با مشکلاتی روبه رو شوند. به همین دلیل است که وجود مرکزی برای ارائه خدمات مربوط به تعمیر موبایل سامسونگ لازم و ضروری است.

مرکز سخت افزار ایران برای تعمیر تمام مدل های موبایل سامسونگ آمادگی دارد. ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری در هر یک از موبایل های سامسونگ طبیعی است و هرگز دور از انتظار نیست. خرابی های نظیر آبخوردگی، ضربه شدید، ویروسی شدن، شارژ غیر استاندارد، پر بودن حافظه گوشی و… همگی در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بررسی و برطرف می شود.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در تهران

چه مشکلی برای موبایل شما به وجود آمده است؟ آیا روشن نمی‌شود، دائم ریستارت می‌شود یا هنگ می‌کند؟ هر مشکلی که برای موبایل شما به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

این مرکز در مناطق مختلف تهران از شمال این کلان‌شهر گرفته تا شمال شرق، غرب، شرق و مرکز تهران شعبه دارد. درواقع شعبه‌های نمایندگی رسمی موبایل سامسونگ در سعادت‌آباد، تجریش، میرداماد، فرجام، پیروزی، ستارخان، ولیعصر و امیرآباد قرار دارند. با این وجود در هر کجای تهران که باشید می‌توانید هم با مراجعه به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران از خدمات آن استفاده کنید و هم از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در کرج

خبر خوب این است که کاربران کرجی هم می‌توانند از خدمات نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ استفاده کنند چراکه این مرکز در منطقه شاهین ویلا کرج نیز شعبه دارد. البته نمایندگی موبایل سامسونگ نه تنها خدمات عیب‌یابی و تعمیر موبایل سامسونگ را به کاربرانی که به صورت حضوری به این شعبه مراجعه می‌کنند ارائه می‌دهد بلکه این خدمات را به کاربران کرجی در اقصی نقاط این استان از جهانشهر گرفته تا عظیمیه، مهرشهر، گلشهر، فردیس، هشتگرد، نظرآباد و … نیز ارائه می‌دهد. بنابراین در هر کجای کرج که سکونت داشته باشید می‌توانید از خدمات ویژه نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در کرج استفاده کنید.

تعمیر موبایل سامسونگ

تعمیر سخت افزاری موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ در بخش سخت افزار مسیر جداگانه دارد. به طور کلی این نمایندگی معتبر و مجاز برای ارائه خدماتی بهتر و تخصصی تر، بخش تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری موبایل را از هم جدا کرده است و برای اجرای هر کدام از تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص همان بخش درخواست کمک کرده است. تمام موبایل ها قطعات و بخش های متعددی دارند. بررسی و ترمیم قطعاتی مثل باتری موبایل سامسونگ، هارد، قاب، تعویض گلس گوشی ، ال سی دی، تاچ، میکروفن، اسپیکر، برد و … در حوزه بررسی های سخت افزاری موبایل است.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ در بخش سخت افزار به دلیل دسترسی به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی به راحتی می تواند تمام مشکلات سخت افزاری موبایل سامسونگ را برطرف کند. تمام سرویس های تعمیراتی در این مرکز با استفاده از ابزار و دستگاه های پیشرفته و سازگار با ساختار این دستگاه انجام می شود. همه خدمات تضمین شده و همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

تعمیر نرم افزاری موبایل سامسونگ

برای تعمیر موبایل سامسونگ در بخش نرم افزار از تجربه و تخصص تکنسین های ماهر کمک خواهیم گرفت. خرابی های نرم افزاری نیز می تواند مشکلات بسیاری را ایجاد کند. خدمات و سرویس هایی نظیر نصب و فعال کردن آنتی ویروس، فلش کردن گوشی، بازیابی اطلاعات حذف شده، رفع مشکلات آنتن دهی، رفع مشکلات اتصال گوشی به اینترنت و مواردی از این دست از جمله مهمترین سرویس های مربوط به تعمیر نرم افزاری موبایل سامسونگ است.

تعمیر موبایل سامسونگ در بخش نرم افزار با استفاده از جدید ترین روش ها و متدها و بر اساس استاندارد ها جهانی انجام می شود.

تعویض تاچ و ال سی دی موبایل سامسونگ

شکستن ال سی دی، کار نکردن تاچ، روشن نشدن نمایشگر، سیاه شدن بخشی از تصویر و به وجود آمدن هاله یا خطوط رنگی بر روی نمایشگر همه از نشانه‌های خرابی تاچ و ال سی دی موبایل سامسونگ هستند. امکان دارد که گاهی‌اوقات بروز اختلالات نرم‌افزاری موجب فریز شدن یا هنگ کردن موبایل سامسونگ شوند اما اکثر اوقات سه عامل مهم شامل: وارد شدن فشار، ضربه و رطوبت به ال سی دی موبایل سامسونگ هستند که موجب خرابی آن می‌شوند.

گاهی‌‌اوقات امکان دارد ضربه و فشاری که به ال سی دی موبایل وارد می‌شود، در حدی باشد که چندین ترک بر روی آن به وجود بیاید اما تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار کند. این حالت نشان می‌دهد که تاچ و ال سی دی هیچ مشکلی پیدا نکرده است بلکه گلسی که روی آن‌ها پرس شده است، دچار شکستگی شده و باید تعویض گردد.

منظور از این گلس آن گلسی که شما فکر می‌کنید نیست! این نوع گلس یک لایه شیشه‌ای است که در کارخانه زمانی که مجموعه تاچ و ال سی دی بر روی گوشی قرار می‌گیرد برای محافظت از تاچ و ال سی دی بر روی آن‌‌ها پرس می‌شود. البته اگر فشار و ضربه‌ای که به نمایشگر موبایل سامسونگ وارد می‌شود خیلی زیاد باشد، نه تنها می‌توانید آثار شکستگی را بر روی ال سی دی موبایل مشاهده کنید بلکه تاچ و ال سی دی این دستگاه به طور کامل از کار می‌افتند. در این حالت حتماً باید تاچ و ال سی دی موبایل تعویض گردد. درصورتی که هر یک از این مشکلات برای تاچ و ال سی دی موبایل شما نیز به وجود آمده است تنها کافیست که عیب‌یابی، تعمیر یا تعویض آن را به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید.

تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیر برد موبایل سامسونگ

یکی از دلایلی که موجب روشن نشدن موبایل سامسونگ یا خاموش شدن ناگهانی این دستگاه می‌شود، خراب شدن برد اصلی موبایل سامسونگ است که اصطلاحاً به آن مادربرد موبایل نیز می‌گویند. از آن‌جایی که برد موبایل وظیفه برقراری ارتباط بین تمامی بخش‌ها و اجزاء این دستگاه را برعهده دارد و از همه مهم‌تر تعیین‌کننده نقش و مسئولیت هر یک از قطعات موبایل است، مهم‌ترین قطعه این دستگاه می‌باشد. بنابراین بدیهی است که خراب شدن آن موجب شود که موبایل شما به دستگاهی بلااستفاده تبدیل شود.

سه عامل مهم در خراب شدن برد موبایل سامسونگ نقش دارند که شامل: وارد شدن ضربه یا فشار به موبایل سامسونگ، نفوذ رطوبت به این دستگاه و مهم‌تر از همه بروز نوسان برق در آن می‌باشند. با این وجود بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن برد موبایل سامسونگ از وارد شدن ضربه، فشار و رطوبت به این دستگاه خودداری کنیم و هنگام شارژ کردن موبایل سامسونگ، حتماً این دستگاه را به محافظ برق متصل کنیم.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

دلیل کرش کردن دوربین موبایل سامسونگ چیست؟ چرا عکس‌هایی که با دوربین موبایل سامسونگ می‌گیریم کمی تیره به نظر می‌رسد؟ چرا لنز دوربین گوشی سامسونگ صدا می‌دهد؟ دلیل فوکوس کردن خود به خود یا فوکوس نکردن دوربین موبایل سامسونگ چیست؟ چرا دوربین گوشی سامسونگ به صورت خودکار از حالت دوربین خارج می‌شود؟ بروز تمامی این مشکلات نشان می‌دهد که دوربین موبایل سامسونگ یا دچار مشکل نرم‌افزاری شده است یا سخت‌افزاری.

البته گاهی‌اوقات دلیل کرش کردن دوربین گوشی، تیره بودن عکس‌هایی که با دوربین گوشی می‌گیریم و همچنین صدا دادن لنز آن به دلیل خراب شدن لنز دوربین موبایل سامسونگ است. بهتر است درصورت بروز هر یک از این مشکلات در دوربین موبایل سامسونگ به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه کنید تا تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی این دستگاه به تعمیر یا تعویض دوربین آن بپردازند.

تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد موبایل سامسونگ

چرا اطلاعات و تنظیمات موبایل سامسونگ بعد از ریست فکتوری پاک نمی‌شوند؟ دلیل هنگ کردن و ریستارت شدن دائم موبایل سامسونگ چیست؟ چرا موبایل سامسونگ بعد از فلش یا ریست فکتوری کامل خاموش می‌شود؟ دلیل خاموش شدن خود به خود گوشی سامسونگ چیست؟ بروز هر یک از این مشکلات در موبایل سامسونگ نشان می‌دهد که هارد این دستگاه با مشکل مواجه شده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد. از آن‌جایی که هارد موبایل محل ذخیره‌سازی تمامی اطلاعات شماست، خراب شدن آن رابطه مستقیمی با از بین رفتن و به خطر افتادن اطلاعات شما دارد.

با این وجود بهتر است با بروز هر یک از این علائم بدون هیچ‌گونه دستکاری، موبایل سامسونگ را جهت عیب‌یابی، تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ بسپارید. شاید فکر کنید با یکسری نرم‌افزارهایی که در دنیای وب فراوان است، می‌توانید اطلاعات هارد موبایل خود را بازگردانید اما این تصور کاملاً اشتباه است.

دستکاری کردن موبایل و نصب نرم‌افزارهایی که در دنیای وب برای بازیابی اطلاعات موبایل پیشنهاد می‌شود، تنها احتمال بازیابی اطلاعات شما را کمتر می‌کند. بنابراین بهترین راهکار این است که تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد موبایل سامسونگ را به دلیل حساسیت بالایی که دارد به متخصصان نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ واگذار کنید. درضمن فراموش نکنید که مهم‌ترین عاملی که موجب خراب شدن هارد موبایل می‌شود، وارد شدن ضربه و فشار زیاد به این دستگاه است. با این وجود بهتر است از وارد شدن هرگونه ضربه و فشار به موبایل سامسونگ خودداری کنید.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ SAMSUNG

نحوه تعمیر موبایل سامسونگ

برای تعمیر موبایل سامسونگ باید اختلال موجود را با دقت بررسی کرد و ریشه آن را مشخص نمود. اینکه ایراد و اختلال به چه شکلی خود را نشان دهد، بستگی به شدت و عمق آسیبی است که به گوشی شما وارد شده است. مثلا ممکن است تاچ دستگاه از کار بیفتد و سرعت عملکرد دستگاه کند شود، ممکن است دستگاه خاموش شود و روشن نشود، ممکن است شارژ نشود یا شارژ خالی کند و … . هر کدام از این مشکلات باید با دقت بررسی شوند و پس از عیب یابی دقیق مسیر تعمیر انتخاب و اجرا شود.

آیا گوشی سامسونگ آبخورده تعمیر می شود؟

آبخوردگی گوشی جزء شایع ترین مشکلاتی است که کاربران به خاطر آن به نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه می کنند. افرادی که گوشی آنها در آب افتاده و یا به هر دلیل دیگری خیس شده است، نگران این هستند که آیا امکان تعمیر موبایل سامسونگ آبخورده وجود دارد یا نه. پاسخ این سوال، بستگی به شدت آسیب دیدگی قطعات و میزان نفوذ آب در آنها دارد.

همچنین اقداماتی که بعد از آبخوردگی گوشی انجام می دهید، تا حد زیادی می توانند تعیین کننده شدت خرابی قطعاتی مثل باتری و ال سی دی و … باشند. مایعات به سرعت به بخش های مختلف موبایل رسیده و آنها را از کار می اندازند. بهتر است اگر گوشی شما در آب افتاد، بلافاصله آن را بیرون آورده و در صورت امکان، باتری را جدا کنید. خشک کردن گوشی هم به میزان قابل توجهی از رسیدن آب به قطعات داخلی جلوگیری می کند. همچنین بهتر است موبایل خود را روشن نکرده و هیچ کاری با آن انجام ندهید تا شانس تعمیر گوشی سامسونگ آبخورده افزایش پیدا کند.

چرا موبایل سامسونگ روشن نمی شود؟

روشن نشدن گوشی های هوشمند، دلایل بسیاری دارد که باید به دقت بررسی شده و برطرف گردند. ممکن است باتری خراب شده و یا باد کرده باشد که در این صورت، تعمیر موبایل سامسونگ در اسرع وقت امری ضروری است. گاهی دکمه پاور خراب است و مانع از روشن شدن گوشی می شود. حتی خرابی ال سی دی هم می تواند منجر به روشن نشدن موبایل سامسونگ یا هر برند دیگری شود. اگر ایراد از نمایشگر باشد، گوشی ویبره می زند اما روشن نمی شود. خرابی برد یا سوختن این قطعه نیز می تواند مانع از روشن شدن موبایل شود.

برخی از ویروس ها و بدافزارها هم باعث خاموش شدن موبایل شده و از روشن شدن مجدد آن جلوگیری می کنند. البته گاهی هم ممکن است گوشی شارژ نداشته باشد و به این دلیل روشن نشود. برای رفع مشکل روشن نشدن موبایل، اقداماتی همچون تعمیر باتری، تعمیر و تعویض برد، تعمیر یا تعویض ال سی دی و ویروس کشی، موثر هستند.

تعمیر گوشی آب خورده سامسونگ

چرا موبایل Samsung شارژ نمی شود؟

شارژ نشدن موبایل، مشکل نسبتا رایجی است که کاربران زیادی با آن مواجه می شوند. اگر باتری موبایل شما درست کار نکند، یا گوشی شارژ نمی شود و یا فرایند شارژ به طور کلی انجام نمی گردد. خرابی آداپتور شارژ هم می تواند روند شارژ گوشی را مختل کند. چنانچه سوکت یا فلت شارژ گوشی معیوب شده باشد، دستگاه شارژ نمی شود. فرسودگی یا پارگی شارژر نیز جزء مواردی است که در روند تعمیر موبایل سامسونگ مورد بررسی قرار می گیرند. برای رفع مشکل شارژ نشدن گوشی سامسونگ خود، باید اول از سالم بودن شارژر مطمئن شوید.

برای این منظور، می توانید گوشی را با شارژر دیگری شارژ کنید. همچنین بهتر است یک گوشی دیگر را با شارژر Samsung شارژ کنید. اگر مطمئن شدید که کابل و آداپتور سالم هستند، احتمالا ایراد از باتری است و باید به فکر تعمیر این قطعه یا تعویض آن باشید. توصیه می کنیم تعمیرات شارژر و باتری موبایل سامسونگ خود را در یک مجموعه معتبر انجام دهید تا از صحت اجرای مراحل اطمینان کامل داشته باشید.

عمده ترین مشکلات موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ
 • خالی شدن باتری
 • کار نکردن GPSGPS
 • کند شدن موبایل سامسونگ
 • شارژ نشدن گوشی سامسونگ
 • دریافت نکردن صدا در حین تماس
 • خاموش شدن خودکار موبایل سامسونگ
 • شناسایی نشدن سیم کارت
 • از کار افتادن ویبره گوشی سامسونگ
 • مشکلات آپدیت سیستم عامل اندروید
 • هنگ کردن صفحه نمایش موبایل سامسونگ
 • قطع و وصل شدن وای فای موبایل سامسونگ
 • نمایش هاله قرمز روی صفحه نمایش تلفن همراه سامسونگ
 • کار نکردن بلوتوث
 • کار نکردن دوربین
 • داغ شدن موبایل سامسونگ
 • روشن نشدن موبایل سامسونگ
 • کار نکردن تاچ تلفن همراه سامسونگ
 • شکستن و ترک خوردن ال سی دی موبایل سامسونگ

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران درگاهی امن و ایمن است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به همه کاربران تهرانی و شهرستانی ارائه می دهد. این مرکز در حوزه فروش و تعمیرات ابزار و تجهیزات الکترونیکی و هوشمند فعالیت دارد. صفر تا صد خدمات مرکز سخت افزار ایران در بخش فروش و تعمیرات همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تعمیر موبایل
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+