اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات تلویزیون با سرعت و کیفیت بالا

  • دلیل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون چیست؟
  • علت نمایش یک خط عمودی وسط صفحه‌نمایش تلویزیون چیست؟
  • چرا تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد؟
  • دلیل خاموش و روشن شدن خود به خود تلویزیون چیست؟

همه این‌ها از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که گریبان‌گیر مدل‌های مختلف تلویزیون پاناسونیک می‌شوند. اگر شما هم از تلویزیون پاناسونیک استفاده می‌کنید و با هر یک از این مشکلات یا خرابی‌های دیگری در این تلویزیون مواجه شده‌اید، می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون استفاده کنید؛

برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید. پس از تماس شما، تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظرتان اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل می‌پردازند و اینگونه مشکل تلویزیون شما را بدون اینکه به دردسر بیفتید، با سرعت و کیفیت بالایی برطرف می‌کنند.

خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات تلویزیون

عیب‌یابی اصولی، تعمیرات تخصصی، ارائه ضمانت‌نامه تعمیر و تعمیر تلویزیون در محل، همه خدماتی هستند که نمایندگی تعمیرات تلویزیون به کاربران تلویزیون ارائه می‌دهد. خوشبختانه هیچ یک از این خدمات به تلویزیونی از برند خاص محدود نمی‌شود. به گونه‌ای که کاربران می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از نظر نوع مشکلی که برای تلویزیون آن‌ها به وجود آمده است یا نوع برند و مدل تلویزیونی که از آن استفاده می‌کنند، از خدمات این مرکز با اطمینان خاطر استفاده کنند.

با وجود اینکه تلویزیون‌های سامسونگ از باکیفیت‌ترین‌های بازار تلویزیون هستند اما بدیهی است که بعد از گذشت مدت زمانی به دلیل استفاده نادرست دچار مشکل شوند و به تعمیرات تخصصی نیاز پیدا کنند. خاموش و روشن شدن، دیر روشن شدن، تاریک شدن تصویر، تاریک شدن تصویر از قسمت بالای نمایشگر، دوتایی شدن تصویر، قطع شدن تصویر، صدا نداشتن و روشن نشدن تلویزیون همه از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که در تلویزیون سامسونگ به وجود می‌آیند. هر یک از این مشکلات دلایل منحصربه‌فردی دارند از این‌رو درصورت مواجه شدن با هر یک از آن‌ها می‌توانید با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و با دقت و سرعت بالایی به عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سامسونگ بپردازند و مشکل آن را برطرف کنند.

شنیده نشدن صدای شفاف و قوی، کم نور شدن یا تاریک شدن تصویر، بهم‌ریختگی رنگ تصویر، سوختگی پیکسل‌ها و … همه از مشکلاتی هستند که به دلیل استفاده نادرست از تلویزیون‌های دوو حداقل یک بار هم که شده در این دستگاه به وجود می‌آیند.

اگر شما هم به هر دلیلی با یکی از این مشکلات در تلویزیون دوو مواجه شدید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز پس از تماس شما به آدرس موردنظرتان اعزام شده و با تست و بررسی دقیق، مشکل تلویزیون معیوب‌شده را پیدا کرده و با سرعت بالایی آن را برطرف می‌کنند. درنهایت نیز جهت اطمینان از رفع مشکل تلویزیون آن را مورد تست و بررسی نهایی قرار می‌دهند.

اگر از کاربران تلویزیون سونی هستید به احتمال زیاد با یکی از مشکلات قطع شدن صدای تلویزیون، ایجاد لکه‌های رنگی در تصویر تلویزیون، ایجاد نوار صورتی‌ رنگ در بالای نمایشگر تلویزیون و ارور 4057 در این دستگاه مواجه شده‌اید. چراکه براساس گفته کاربران و مراجعه آن‌ها به مرکز تعمیرات تلویزیون، تمامی این عوامل از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که در تلویزیون‌های سونی به وجود می‌آیند.
نمایندگی تعمیر تلویزیون خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون سونی را درصورت بروز هر یک از این مشکلات در این دستگاه به کاربران ارائه می‌دهد.

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون، قطع شدن تصویر تلویزیون درحالیکه که صدا دارد، تصویر نداشتن تلویزیون در حالت HDMI، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، پاک شدن کانال‌های تلویزیون، کم‌ نور شدن صفحه تلویزیون، و ویروسی شدن تلویزیون همه و همه از مشکلات رایجی هستند که یقه کاربران تلویزیون ال جی را می‌گیرند. نمایندگی تعمیرات تلویزیون هر کدام از این مشکلات را در انواع مدل‌های تلویزیون ال جی از مدل UH850 گرفته تا مدل LF540T، 42LED5600 و … برطرف می‌کند. با این وجود کاربران تلویزیون ال جی می‌توانند عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون ال جی را با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر تلویزیون بسپارند.

تعمیر تلویزیون در محل

با سرویس تعمیر تلویزیون در محل که تنها توسط مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون ارائه داده می‌شود، دیگر مجبور نیستید وقتی تلویزیون غول‌پیکرتان خراب می‌شود، آن را به دوش بکشید و به دنبال یک مغازه تعمیر تلویزیون خوب بگردید تا تلویزیونتان را برای تعمیرات به آن بسپارید؛

تنها کافیست با مرکزی که سرویس تعمیر تلویزیون در محل را ارائه می‌دهد تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن مرکز به آدرس موردنظر شما بیایند و خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون را در منزل به شما ارائه دهند. یکی از مراکز معتبر که سرویس تعمیر تلویزیون در محل را ارائه می‌دهد، نمایندگی تعمیرات تلویزیون است که می‌توانید از طریق شماره تماس‌هایی که در صفحه تماس با ما همین وب سایت قرار داده شده است با این مرکز تماس بگیرید.


گارانتی تعمیرات تلویزیون

تا حالا با چنین مشکلی مواجه شده‌اید که تعمیر تلویزیونتان را به یک تعمیرکار بسپارید و به این دلیل که او کارش را به درستی انجام نداده است، تلویزیونتان پس از مدتی خراب شده و دوباره مجبور شوید برای تعمیر آن هزینه کنید؟ برای اینکه با چنین مشکلی مواجه نشوید، باید تعمیرات تلویزیون خود را به یک مرکز معتبر که سرویس گارانتی تعمیرات تلویزیون را ارائه می‌دهد، بسپارید.

یکی از این مراکز، نمایندگی تعمیر تلویزیون است که تکنسین‌های آن وقتی که تلویزیون شما را تعمیر می‌کنند یک ضمانت‌نامه تعمیر تلویزیون به شما می‌دهند که اگر پس از مدتی تلویزیون شما به همان مشکل قبلی دچار شد، مجددا این دستگاه را بدون اینکه دوباره هزینه‌ای دریافت کنند، تعمیر کنند. اینگونه مجبور نیستید، مجددا برای رفع مشکلی که دوباره گریبان‌گیر تلویزیونتان شده است، هزینه‌ای پرداخت کنید.

هزینه تعمیرات تلویزیون

هزینه تعمیر تلویزیونم چقدر می‌شود؟

این سوال همه کاربرانی است که با مشکلی در تلویزیون خود مواجه می‌شوند و آن را برای تعمیرات به دست تعمیرکار می‌سپارند. اگر شما هم دوست دارید قبل از اینکه تلویزیونتان تعمیر شود، بدانید که هزینه تعمیرات آن چقدر می‌شود؛ تنها کافیست که عیب‌یابی این دستگاه را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با سرعت و دقت بالایی به عیب‌یابی تلویزیون شما می‌پردازند تا منشا بروز مشکل در این دستگاه و قطعه معیوب‌ شده آن را پیدا کنند.

سپس قطعه‌ای که دچار آسیب‌دیدگی شده است را بررسی کرده و تشخیص می‌دهند که آیا با تعمیر آن قطعه مشکل تلویزیون برطرف می‎‌شود؛ یا اینکه کار از کار گذشته است و باید قطعه موردنظر تعویض شود تا تلویزیون مثل روز اول کار کند. درنهایت براساس این اطلاعات که با عیب‌یابی تلویزیون به دست آورده‌اند، هزینه تعمیر آن را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند تا اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات تلویزیون را آغاز کنند.

رفع مشکلات تلویزیون در نمایندگی تعمیر تلویزیون

هر مشکلی که برای تلویزیون شما به وجود بیاید، می‌توانید با خیال راحت از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تلویزیون مرکز سخت‌افزار ایران استفاده کنید. تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکاران آن به آدرس موردنظر شما اعزام شده و این خدمات را در منزلتان به شما ارائه دهند. در ادامه به رایج‌ترین مشکلات تلویزیون‌ها که توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر تلویزیون به بهترین شکل ممکن برطرف می‌شوند، اشاره خواهیم کرد.

اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، یا برد اصلی آن که به مین‌برد هم مشهور است دچار مشکل شده یا برد پاور یعنی منبع تغذیه آن خراب شده است. می‌توان گفت که مین‌برد رابط بین دستورات کاربر و اجزاء تلویزیون است. به گونه‌ای که با انتقال دادن دستورات کاربر مانند روشن شدن تلویزیون به اجزاء موردنظر، نقش و مسئولیت هر یک از قطعات تلویزیون را تعیین می‌کند. علاوه‌بر این ارتباط بین تمامی قسمت‌های تلویزیون را شکل می‌دهد. برد پاور یا منبع تغذیه تلویزیون نیز تامین‌کننده برق مورد نیاز برای تلویزیون است تا این دستگاه روشن شده و کار کند. هر دوی این قطعات به نوسان برق حساسیت دارند. متاسفانه اکثر اوقات هم نوسان برق موجب آسیب‌دیدگی مین‌برد و برد پاور می‌شود. از این‌رو توصیه می‌کنیم حتماً از محافظ برق برای تلویزیون خود استفاده کنید.

عوامل متعددی در پرش تصویر تلویزیون نقش دارند که شامل: ضعیف شدن پنل تلویزیون، خرابی‌ بک لایت تلویزیون، خرابی پاور یا منبع تغذیه تلویزیون و خرابی مین‌برد یا برد اصلی تلویزیون می‌باشند. به همین دلیل بروز چنین مشکلی در تلویزیون به عیب‌یابی دقیق و اصولی نیاز دارد. از این‌رو درصورتی که با چنین مشکلی در تلویزیون خود مواجه شدید بهتر است عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون خود را به نمایندگی تعمیرات تلویزیون بسپارید تا تعمیرکاران این مرکز با عیب‌یابی دقیق، منشأ بروز چنین مشکلی در تلویزیون شما را پیدا کرده و آن را برطرف کنند.

متاسفانه دوتایی شدن تصویر تلویزیون نشان می‌دهد که گران‌قیمت‌ترین جزء این دستگاه یعنی پنل آن با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض دارد. منظور از پنل تلویزیون همان نمایشگر تلویزیون است که 70 درصد از ارزش این دستگاه را شامل می‌شود. اکثر اوقات پنل تلویزیون قابل تعمیر نیست از این‌رو شخص تعمیرکار به کاربر پیشنهاد می‌کند که به جای هزینه کردن برای تعویض پنل تلویزیون، یک تلویزیون جدید خریداری کند.

اگر شما هم با چنین مشکلی در تلویزیون خود مواجه شده‌اید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز در منزل شما حاضر شده و با عیب‌یابی دقیق، تشخیص خواهند داد که پنل تلویزیون شما قابل تعمیر است یا باید تعویض گردد.

چرا تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد؟ این پرسش از پرتکرارترین سوالاتی است که بارها از تعمیرکاران تلویزیون پرسیده‌ شده است. منشأ بروز چنین مشکلی در تلویزیون، بک لایت این دستگاه است. اما بک لایت تلویزیون چیست؟ تلویزیون برای اینکه بتواند تصاویر را نشان دهد به نور پس‌زمینه نیاز دارد که این نور پس‌زمینه در تلویزیون‌های ال سی دی توسط لامپ‌های فلورسنت و در تلویزیون‌های ال ای دی توسط لامپ‌های ال ای دی تامین می‌شود. به محفظه‌ای که لامپ‌های فلورسنت و ال ای دی بر روی آن قرار می‌گیرند، بک لایت تلویزیون گفته می‌شود. به همین دلیل است که با خراب شدن بک لایت، نور پس‌زمینه برای نمایش تصاویر در تلویزیون قطع شده و شما هیچ تصویری را در تلویزیون مشاهده نمی‌کنید و فقط می‌توانید صدای تلویزیون را بشنوید.

تعمیر شکستگی پنل تلویزیون

به طور کلی  در حوزه تعمیرات تلویزیون ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه ( خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود، قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. در تعمیرات تلویزیون در صورت موجود بودن پنل برای صرفه جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض نمود به شرطی که آسیب وارده شدید نبوده و باعث آسیب دیدگی صفحات پولاریزه نشده باشد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج

نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کلان‌شهرهای تهران و کرج شعبه‌های متعددی دارد که استفاده از خدمات این مرکز را برای کاربران آسان‌تر کرده است. نمایندگی تعمیر تلویزیون در تهران علاوه‌بر اینکه شعبه‌های متعددی در مناطق گیشا، ستارخان، سعادت‌آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر دارد، با ارائه سرویس تعمیر تلویزیون در محل، امکان استفاده از تمامی خدمات خود را به کاربران تهرانی در هر کجای این کلان‌شهر که باشند، داده است. شعبه این مرکز در کرج نیز در منطقه شاهین ویلا قرار گرفته است البته تمامی خدمات عیب‌یابی و تعمیر تلویزیون را به تمامی کاربران کرجی در اقصی نقاط این استان از عظیمیه گرفته تا گوهردشت، فردیس، نظرآباد و … ارائه می‌دهد.

لینک مفید

تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی / تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ / تعمیرات تخصصی تلویزیون پاناسونیک / تعمیرات تخصصی تلویزیون توشیبا / تعمیرات تخصصی تلویزیون شارپ / تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی /تعمیر تلویزیون ال جی / تعمیر تلویزیون سامسونگ / تعمیر تلویزیون سونی / تعمیر تلویزیون توشیبا / تعمیر تلویزیون پاناسونیک / تعمیر تلویزیون شارپ /تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی / تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ / تعمیرات تخصصی تلویزیون شارپ / تعمیرات تخصصی تلویزیون شارپ / تعمیرات تخصصی تلویزیون ال جی /

امتیاز شما به این نوشته