021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

یکی از خدمات نمایندگی ظرفشویی سامسونگ، تعمیر این محصول در محل یا منزل شما عزیزان است. به این ترتیب که نیازی به مراجعه کاربران به تعمیرگاه نبوده و تکنسین های ما ضمن مراجعه به محل و بررسی دقیق ظرفشویی سامسونگ، اقدام به تعمیر تخصصی ماشین ظرفشویی Samsung می نمایند. 

تعمیر ظرفشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که در  نمایندگی رسمی ماشین ظرفشویی سامسونگ انجام می شود. این دستگاه یکی از دستگاه هایی است که کم کم جای خود را در خانه ها باز کرده است و به طبع آن به سرویس ها و خدمات نصب و راه اندازی و بهبود کیفیت نیاز دارد. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ همه آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است. تعمیرکاران این حوزه تنها در بخش اختصاصی خود فعالیت دارند و در این حوزه از تخصص بسیار بالایی برخوردار هستند.

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل

از آنجا که حمل و جابه جایی ماشین ظرفشویی چه در مدل های کوچک و چه در مدل های بزرگتر بسیار سخت است و همواره محتمل است که آسیب های ناشی از حمل غیر اصولی متوجه دستگاه شود، مفید دیدیم که سیستم تعمیر ظرفشویی سامسونگ در محل را راه اندازی کنیم.

تا کاربر ضمن استفاده از خدماتی با کیفیت، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده باشد و دیگر دغدغه حمل و جا به جایی را هم نداشته باشد. از این سرویس استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

اقداماتی همچون وارسی دقیق دستگاه و عیب یابی آن، شناسایی قطعات معیوب، تعمیر موتور، تعمیر و تعویض هیتر، رفع ارورهای ظرفشویی، تعمیر پمپ و جت پمپ (در مدل های جدید) پاکسازی و تعویض فیلترها، تعویض تسمه های آسیب دیده، رفع ایرادات عملکردی، رفع صداهای غیر عادی ظرفشویی، رفع بوی بد دستگاه، برطرف کردن نشتی آب، رفع مشکلات مربوط به برق و اتصالات، رفع ایرادات نصب و تعویض کلیدهای آسیب دیده، مهم ترین خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ به شمار می روند. مجرب ترین تکنسین ها در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی، اقدام ذکر شده را انجام می دهند تا مشکلات عملکردی دستگاه به نحو احسن برطرف شوند.

 

تعمیر برد ماشین ظرفشویی سامسونگ

نحوه عملکرد برد ماشین ظرفشویی مانند مغز انسان است؛ به گونه ای که برد ظرفشویی، نقش و وظیفه هر یک از قطعات این دستگاه را تعیین می کند. برد الکتریکی ظرفشویی با ارسال فرمان به تمامی قطعات و بخش های این دستگاه موجب روشن شدن و کار کردن آن می شود. به همین دلیل است که اگر برد ماشین ظرفشویی با مشکل مواجه شود، اختلالات زیادی در این دستگاه به وجود می آید و اکثر اوقات به دستگاهی بلااستفاده تبدیل می شود.

اکثر اوقات با بروز مشکل در برد ماشین ظرفشویی، این دستگاه روشن نمی شود. اگر شما هم با چنین مشکلی در ظرفشویی سامسونگ مواجه شده اید بهتر است عیب یابی و تعمیرات تخصصی آن را به نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ بسپارید.

 

تعمیر المنت ماشین ظرفشویی سامسونگ

المنت ماشین ظرفشویی وظیفه دارد تا آبی که برای شستشوی ظروف در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد را گرم کند. با این وجود اگر مشکلی برای المنت ماشین ظرفشویی به وجود بیاید، کیفیت شستشوی ظروف در این دستگاه به شدت افت می کند؛ چراکه ظرف ها با آب داغ شسته نمی شوند و همین مسئله موجب می شود که ظروف به خوبی شسته نمی شوند و کثیف باقی می مانند.

با این وجود اگر ماشین ظرفشویی شما هم به خوبی ظرف ها را نمی شوید و زمانی که درب این دستگاه را باز می کنید با ظرف هایی که به خوبی شسته نشده اند مواجه می شوید، باید احتمال خراب بودن المنت ماشین ظرفشویی را در نظر بگیرید. در این صورت بهتر است با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید تا تکنسین های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و به عیب یابی المنت ظرفشویی سامسونگ بپردازند.

 

تعویض هیتر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تمیز نشدن ظروف و نمایش برخی ارورها در نمایشگر ماشین ظرفشویی نشان دهنده وجود ایراد در قطعه ای به نام هیتر است. هیتر در ارتباط با حرارت آب عمل می کند و در صورت خرابی، فرایند گرم شدن آب را مختل خواهد ساخت. در این شرایط آب به خوبی گرم نمی شود و ظرف ها تمیز نخواهند شد. نکته ای که وجود دارد این است که تعمیر هیتر معمولا امکان پذیر نیست. یعنی ساختار این قطعه به گونه ای است که عملا امکان تعمیر آن وجود نداشته و نیاز به تعویض دارد.

البته تلاش تیم تعمیر ظرفشویی سامسونگ بر ترمیم این قطعه و جلوگیری از تعویض آن است. اما اغلب اوقات نمی توان آن را تعمیر کرد و چاره ای جز جایگزین کردن آن وجود نخواهد داشت. تعویض هیتر ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به گونه ای انجام می شود که دستگاه به شکل بی عیب و نقص کار کند. یعنی برای این منظور تنها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود که کیفیت بسیار بالایی هم دارند.

 

تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ

یکی از اقداماتی که در طول فرایند تعمیر ظرفشویی سامسونگ انجام می شود، بررسی و تعمیر موتور است. موتور قطعه بسیار مهمی است که آب لازم برای شستشوی ظروف را فراهم می سازد. به عبارت بهتر موتور ماشین ظرفشویی واسطه ورود آب به آب پاش ها و بازوان دستگاه است. در صورت خرابی یا از کار افتادن این قطعه عملیات شستشو کاملا متوقف خواهد شد. اگر صدای وزوز بلند یا صدایی شبیه جیغ از ماشین ظرفشویی تان شنیدید، به احتمال زیاد موتور دچار نقص شده و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

همچنین اسپری نکردن آب هم مشکل دیگری است که تنها با تعمیر موتور ظرفشویی سامسونگ برطرف خواهد شد. به یاد داشته باشید که اجرای فرایند بررسی و ترمیم موتور توسط افراد ناشی و مبتدی، نه تنها منجر به تعمیر این قطعه نمی شود، بلکه به تشدید معایب آن منجر شده و هزینه های تعمیر را چندین برابر می کند. در برخی موارد نیز تعمیر موتور امکان پذیر نبوده و نیاز به تعویض موتور ظرفشویی سامسونگ خواهد بود.

 

تعمیر پمپ ظرفشویی سامسونگ

به عنوان یکی دیگر از خدمات تعمیر ظرفشویی Samsung ، باید به تعمیر پمپ تخلیه اشاره کرد. اگر آب ظرفشویی پس از پایان چرخه شستشو تخلیه نمی شود، به احتمال زیاد پمپ دچار ایراد شده و یا از کار افتاده است. همچنین ممکن است هنگام اجرای برنامه چرخش، صدای وزوز شنیده شود در حالی که اثری از تخلیه آب مشاهده نمی شود.

شناخت این علائم به شما کمک می کند که مشکل پمپ را به درستی تشخیص داده و در اسرع وقت برای تعمیر پمپ ظرفشویی سامسونگ یا تعویض آن دست به کار شوید. توجه داشته باشید که بررسی و ترمیم پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی نیاز به مهارت بالایی دارد و حتما باید توسط تعمیرکاران دوره دیده انجام شود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی Samsung

برای این که تعمیرات ظرفشویی سامسونگ به شکل درست و بی نقص انجام شود، باید این دستگاه به درستی عیب یابی شود. اگر عیب یابی ظرفشویی Samsung درست باشد تعمیرکار بهترین پلن را برای رفع مشکلات دستگاه طراحی و اجرا خواهد کرد. ماشین های ظرفشویی جدید این برند به یک سیستم عیب یاب داخلی مجهز شده اند که مشکلات دستگاه را در قالب کدهای مشخصی به کاربران نمایش می دهد. اما مدل های قدیمی تر که فاقد چنین سیستمی هستند باید توسط تعمیرکاران ماهر عیب یابی شوند.

عیب یابی بدین معنا است که تعمیرکار ضمن بررسی مشکلات دستگاه، منشأ بروز آنها را شناسایی کند. به عنوان مثال گرم نشدن اب معمولا ناشی از خرابی هیتر بوده و نیاز به تعویض این قطعه خواهد بود. اگر بدنه دستگاه برق داشته باشد، باید اتصالات و برد و حتی پاور بررسی و ترمیم شوند. نشتی آب ممکن است ناشی از خرابی پمپ یا وجود مشکل در مسیرهای ورودی و خروجی آب به دستگاه باشد. تعمیر ظرفشویی سامسونگ پس از عیب یابی بسیار راحت تر بوده و تعمیرکار قادر به ترمیم حرفه ای تر دستگاه خواهد بود.

 

ظرفشویی صدای غیر عادی می دهد

ظرفشویی درست نصب نشده است، بازوی آب فشان روی ظروف کشیده می شود، تراز بودن ظرفشویی رعایت نشده است.


آب تخلیه نمی شود و در ظرفشویی باقی می ماند:

فیلترها کثیف بوده یا مسدود شده اند، شیلنگ تخلیه مسدود شده است، لوله فاضلاب مسدود شده است، برنامه انتخاب شده تمام نشده است، پمپ تخلیه معیوب است.


ماشین ظرفشویی سامسونگ کار نمی کند ولی لامپ نشانگر یا دیسپلی روشن است :

شیر آب بسته است، فشار آب کم است،آب از منبع اصلی قطع است،دکمه روشن/خاموش را چک کنید، دکمه start یا شروع را فشار نداده اید یا خراب است، درب ماشین ظرفشویی درست بسته نشده است، شیلنگ ورودی آب تا خورده است، دستگاه در حال توقف موقت است، صفحه کلید قفل است.


ماشین ظرفشویی سامسونگ کار نمی کند و لامپ نشانگر برق ورودی خاموش است:

پریز برق ندارد، دوشاخه درست به پریز وصل نشده است، فیوز برق سوخته است، سیم رابط معیوب است.

رفع ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ

ارور های ماشین های ظرفشویی همیشه یک اتفاق کلافه کننده بوده است. گاهی یک یا چند کد خطا به صورت مداوم و پیوسته در نمایشگر ماشین ظرفشویی ظاهر شده و کار دستگاه را مختل می کند. کدهای خطای ظرفشویی نشان دهنده وجود یک ایراد در بخش های مختلف ماشین بوده و در واقع نوعی هشدار به شمار می روند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ بر تمامی کدخطاهای مرتبط با انواع ماشین های ظرفشویی مسلط بوده و قادر به رفع تمامی این ارورها هستند. نکته ای که در مورد ارورهای ظرفشویی سامسونگ وجود دارد این است که این کدها در هریک از مدل ها متفاوت هستند. یعنی هریک از مدل های ماشین های ظرفشویی Samsung ارورها و کدهای خطای منحصر به خود را دارند.

 

ارور 4E

ارور ۴E یکی از رایج ترین خطاهایی است که در ظرفشویی سامسونگ دیده میشود. این کد به شما می گوید که آب در دستگاه وجود ندارد و معمولا حدود 6 دقیقه پس از شروع به کار ماشین نمایش داده می شود.


ارور tE1

کد خطای tE1 نشان دهنده خطای ترموستات است. بهتر است بلافاصله پس از مشاهده این ارور با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس گرفته و اقدامات لازم برای تعمیر ماشین ظرفشویی Samsung خود را انجام دهید. ترموستات قطعه مهمی است و تداوم خرابی آن می تواند آسیب زننده باشد.


ارور 4E1

ارور 4E1 جزء مهم ترین ارورهای ماشین ظرفشویی سامسونگ به حساب می آید به این معنی است که دمای آب از ۱۷۶ درجه فارنهایت (۸۰ درجه سانتی گراد) بیشتر شده و این مسئله را هشدار می دهد.


ارور OE

کد خطای OE زمانی رخ میدهد که آب در ماشین ظرفشویی سامسونگ سرریز می کند.

بررسی مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ

  • پروانه آب کشی صدا می کند
  • ماشین ظرفشویی بخار نمی کند
  • تعمیرات تخصصی برد ظرفشویی
  • ظرفشویی سامسونگ بوی بد می دهد
  • صدای بیش از حد ظرفشویی سامسونگ
  • ماشین ظرفشویی سامسونگ نشتی پیدا کرده
  • آب موجود در ماشین ظرفشویی سامسونگ گرم نمی شود
  • ماشین ظرفشویی سامسونگ برق دارد

چگونگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

برای اینکه تعمیر ظرفشویی سامسونگ با بهترین و بالاترین امکانات انجام شود، باید از طریق مراکز رسمی و ذی صلاح وارد عمل شوید. بدون شک در چنین مراکزی از متخصصان و تعمیرکارانی کمک گرفته می شود که تعمیر ظرفشویی سامسونگ تخصص منحصر آنها است و با این حوزه آشنایی کامل را دارند.

در مسیر تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز به امکانات و ابزارآلات ویژه و مدرن است تا در نهایت یک تعمیر اساسی و اصولی به کاربر ارائه شود. در مرکز تعمیر ظرفشویی سامسونگ همه امکانات لازم برای اجرای یک تعمیر درست و با کیفیت فراهم است. کاربران می توانند کاملا اطمینان حاصل کنند که کیفیت این مرکز نمونه مشابهی ندارد.

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در حوزه فروش و خدمات پس از فروش به صورت گسترده و وسیع فعالیت می کند. این نمایندگی با فعالیت های وسیع خود می تواند هر بخش از تقاضاها را پاسخ بگوید. کمپانی سامسونگ در حوزه های مختلفی فعالیت دارد. از لوازم خانگی گرفته تا ماشین های اداری و لپ تاپ و موبایل و … . این نمایندگی زیر چتر قانون همه فعالیت های خود را انجام می دهد. به همین دلیل است که می تواند خدماتی اصل و اورجینال را به همه کاربران در همه حوزه ها ارائه دهد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز رسمی و و مورد اعتمادی است که تمامی اصول را برای خدمات رسانی در حوزه آی تی و الکترونیک رعایت می کند. در این مرکز همه اصول و قوانین برای راه اندازی یک نهاد مجاز و معتبر در نظر گرفته شده است. مرکز سخت افزار ایران با شناخت نیاز روز کاربران به خوبی توانسته است در مسیر برطرف سازی و حل این مشکلات موفق عمل کند. در این مرکز به خوبی تقاضا ها بررسی و ارزیابی می شود و مطابق آن تقاضا ها برنامه ریزی های دقیقی انجام می شود تا کاربر در هر مرحله و با هر دستگاهی که به مرکز مراجعه می کند، تمامی مشکلاتش پوشش داده شود و در نهایت از همه خدمات رضایت کامل داشته باشد.

5/5(11 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *