اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر موبایل اچ تی سی

تعمیر موبایل اچ تی سی یک نمونه از خدمات دیگری است که مرکز سخت افزار ایران در حوزه تعمیر موبایل ارائه می دهد. این مرکز معتبر برای تعمیر تمام موبایل ها از برند های مختلف آمادگی دارد. اچ تی سی یکی از شرکت های شناخته شده در حوزه تولید موبایل است که مانند هر برند دیگری ممکن است درگیر ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری شود.

خرابی های نظیر آبخوردگی، ضربه شدید، ویروسی شدن، شارژ غیر استاندارد، پر بودن حافظه گوشی و… همگی در واحد تعمیر موبایل اچ تی سی بررسی و برطرف می شود. اینکه ایراد و اختلال به چه شکلی خود را نشان دهد، بستگی به شدت و عمق آسیبی است که به موبایل وارد شده است.

مثلا ممکن است تاچ دستگاه از کار بیفتد و سرعت عملکرد دستگاه کند شود، ممکن است دستگاه خاموش شود و روشن نشود، ممکن است شارژ نشود یا شارژ خالی کند و … . در هر حال طبیعی است که برای هر مشکلی علتی وجود داشته باشد. مهم این است که عیب یابی صحیح انجام شود و سپس مسیر تعمیر موبایل اچ تی سی انتخاب و اجرا شود.

نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی

نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی یک مجموعه تخصصی است که همه امکانات تعمیری را بسیج کرده تا گوشی هوشمند شما را بدون هیچ ایراد و نقصی تحویل تان دهد. اگرچه htc مدتی است فعالیت بسیار محدودی در عرصه گوشی های هوشمند دارد، اما محصولات آن همچنان طرفداران خاص خود را دارند. کاربران گوشی های این برند می توانند برای برطرف کردن مشکلات موبایل خود روی مهارت و دانش فنی تیم تعمیرات ما حساب کنند.

تلاش همکاران ما این است که با استفاده از دستگاه های پیشرفته مشکلات گوشی هوشمند شما را به نحو احسن برطرف کنند. پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، ایرادهایی همچون باز نشدن برنامه ها، شارژ نشدن، کار نکردن دوربین و تاچ و … برطرف خواهند شد. گفتنی است تمامی مراحل تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی در نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی زیر نظر جمعی از کارکشته ترین کارشناسان آی تی انجام می شود. از این رو درصد خطا کاهش یافته و محصول مورد نظر، در نهایت سلامت به مالک آن تحویل داده می شود.

تعمیر موبایل اچ تی سی ؛ نرم افزاری

نرم افزار و سخت افزار به یک اندازه در ساختار موبایل و دستگاه های شبیه به آن تاثیر دارد. خرابی های نرم افزاری نیز می تواند مشکلات بسیاری را برای موبایل اچ تی سی و سایر برند ها ایجاد کند. برای تعمیر موبایل اچ تی سی در بخش نرم افزار باید از متخصصین مجرب و ماهر آی تی کمک بگیریم.

خدمات و سرویس هایی نظیر نصب و فعال کردن آنتی ویروس، فلش کردن گوشی، بازیابی اطلاعات حذف شده، رفع مشکلات آنتن دهی، رفع مشکلات اتصال گوشی به اینترنت و مواردی از این دست از جمله مهمترین سرویس های مربوط به تعمیر نرم افزاری موبایل اچ تی سی است. تعمیر موبایل اچ تی سی در بخش نرم افزار با استفاده از جدید ترین روش ها و متدها و بر اساس استاندارد ها جهانی انجام می شود.

تعمیر موبایل اچ تی سی ؛ سخت افزاری

تعمیر موبایل اچ تی سی در بخش سخت افزار یکی از سرویس های ویژه ای است که به صورت جداگانه ارائه می شود. تمام گوشی های همراه از جمله موبایل اچ تی سی، قطعات و بخش های متعددی دارند. بررسی و ترمیم قطعاتی مثل باتری، هارد، قاب، گلس، ال سی دی، تاچ، میکروفن، اسپیکر، برد و … در حوزه بررسی های سخت افزاری موبایل است.

واحد تعمیر موبایل اچ تی سی در مرکز سخت افزار ایران در بخش سخت افزار به دلیل دسترسی به آرشیوی مجهز از قطعات جانبی به راحتی می تواند تمام مشکلات سخت افزاری موبایل اچ تی سی را برطرف کند. تمام سرویس های تعمیراتی در این مرکز همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. تکنسین های این واحد تعمیراتی برای ارتقا سطح کیفی فرایند تعمیر موبایل اچ تی سی از ابزار و دستگاه های پیشرفته و سازگار با ساختار این دستگاه استفاده می کنند.

تعویض باتری موبایل اچ تی سی

باتری جزء بسیار مهمی در گوشی است که اگر درست کار نکند مشکلات بسیاری را برای کاربران ایجاد می کند. شارژ شدن زیاد، نوسانات برق، استفاده از شارژ های متفرقه، نفوذ گرد و خاک و رطوبت و مواردی از این دست به راحتی باتری موبایل را از کار می اندازند. با توجه به این که باتری معمولا قابل تعمیر نیست، بیشتر تعمیرکاران اقدام به تعویض باتری موبایل اچ تی سی می کنند.

اگر گوشی شما شارژ نشده و یا بسیار دیر شارژ می شود، بهتر است به فکر تعویض باتری آن باشید. اگر درب گوشی باز می شود، خودتان می توانید باتری معیوب را با یک باتری جدید و البته اورجینال جایگزین کنید. اما اگر گوشی شما از مدل های جدید بوده و درب پشتی آن باز نمی شود بهتر است برای تعویض باتری آن از تیم تعمیر موبایل اچ تی سی در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

تعمیر آی سی تغذیه موبایل اچ تی سی

اگر گوشی شما مدام به صورت ناگهانی خاموش می شود، احتمالا آی سی تغذیه آن سوخته یا معیوب شده است. این قطعه ولتاژ مورد نیاز بردها و مدارها را تامین می کند و بر نحوه آنتن دهی گوشی هم تاثیر می گذارد. همچنین خرابی آن می تواند روی عملکرد باتری هم تاثیر منفی بگذارد.

کنترل درایور بک لایت، تامین تغذیه بخش های مختلف موبایل، تشخیص اتصالی هدفون، کنترل کلیدهای ولوم، کلید منو، کلید پاور و بعضا  کلید سایلنت و کلید های دیگر، هدایت و کنترل  NTC  کنترل دمای CPU، پاور آمپلی فایر های RF، دوربین، باتری و… از جمله وظایف این قطعه به شمار می روند. برای تعمیر آی سی تغذیه موبایل اچ تی سی باید برد از دستگاه خارج شده و بررسی شود. این کار نیاز به مهارت بالایی دارد و بهتر است تنها توسط تکنسین های تعمیرات موبایل htc انجام گردد.

تعمیر هارد گوشی اچ تی سی

گوشی های امروزی به مکانی برای ثبت و ضبط اطلاعات، عکس ها و ویدئوهای کاربران تبدیل شده اند. خرابی هارد گوشی می تواند دارای نشانه هایی چون خاموش شدن ناگهانی موبایل، گیر کردن سیستم نرم افزاری موبایل بر روی لوگو و عدم واکنش دستگاه در ثبت اطلاعات جدید باشد.

به طور کلی تداوم استفاده از گوشی هنگام خرابی هارد ممکن نیست. اگر نشانه های ذکر شده را در موبایل اچ تی سی مورد استفاده ی خود مشاهده می نمایید؛ به نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی مراجعه کنید تا طی مدت زمان کوتاهی هارد ترمیم شود.

رفع مشکلات تاچ گوشی اچ تی سی

دلایل خرابی تاچ گوشی اچ تی سی به دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می شوند. اگر تاچ گوشی شما تنها زمان اجرای برنامه ی خاصی از کار می افتد، آن اپلیکیشن را آپدیت کنید. باگ های درون اپ های مختلف گاهی موجب اختلالات نرم افزاری و قفل شدن تاچ می شوند. علاوه بر این احتمال دارد با بدافزارهای مخربی رو به رو باشید که کارایی تاچ را مختل می کنند.

لیست نرم افزارهای موجود در گوشی را چک کرده و نرم افزارهای مشکوک را حذف کنید. میزان حافظه ی خالی گوشی موبایل نیز عامل دیگری برای پیدایش اختلالات تاچ می باشد. بهتر است همواره وضعیت حافظه ی دستگاه را کنترل کنید تا با مشکل از کار افتادگی تاچ یا کندی آن رو به رو نشوید. البته اگر پس از اصابت ضربه ی خاصی تاچ گوشی از کار افتاده است؛ باید برای رفع مشکلات سخت افزاری تاچ قدام کنید. نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی در این میان مناسب ترین گزینه ی انتخابی است.

تعمیر برد گوشی اچ تی سی

تعمیر برد جزء مراحل بسیار مهم و البته حساس در فرایند تعمیر موبایل htc است که اگر درست انجام نشود، مشکلات این محصول را چندین برابر خواهد کرد. همانطور که مادربرد کامپیوتر تمامی اجزا و بخش های سیستم را تحت کنترل دارد، برد موبایل نیز چنین عملکردی در دستگاه دارد. همین ویژگی موجب شده که برد یک قطعه مهم در گوشی های هوشمند باشد و خرابی آن بسیاری از بخش های این دستگاه را دچار مشکلات جدی کند.

خاموش شدن گوشی تنها یکی از مشکلاتی است که در اثر سوختن یا خرابی برد شاهد بروز آن خواهید بود. برای تعمیر برد گوشی اچ تی سی ، تیم تعمیرات اقدام به تعویض مقاومت، خازن، سیم پیچ، دیود و ترانزیستور به عنوان اجزاء اصلی این قطعه می کند. اما اگر برد سوخته باشد عملا امکان تعمیر آن وجود نخواهد داشت. در این صورت تیم تعمیر موبایل اچ تی سی اقدام به تعویض برد می کنند تا گوشی بدون نقص و ایراد فنی به عملکرد خود ادامه دهد.

سوالات متداول تعمیر موبایل اچ تی سی

یکی از مشکلاتی که در روند تعمیرات موبایل اچ تی سی مورد بررسی قرار می گیرد، شارژ نشدن این دستگاه است. البته این ایراد ممکن است در دیگر گوشی ها هم مشاهده شود و محدود به محصولات برند اچ تی سی نیست. اگر باتری موبایل شما درست کار نکند، یا گوشی شارژ نمی شود و یا فرایند شارژ به طور کلی انجام نمی گردد. خرابی آداپتور شارژ هم می تواند روند شارژ گوشی را مختل کند. خرابی سوکت یا فلت شارژ و فرسودگی یا پارگی شارژر نیز جزء دلایل شارژ نشدن گوشی های هوشمند به شمار می روند. برای رفع مشکل شارژ نشدن گوشی اچ تی سی، تمامی بخش های ذکر شده بررسی می شوند. سپس متناسب با شدت خرابی، این بخشها ترمیم شده و یا تعویض می گردند.

خوشبختانه اغلب اوقات مشکل دانلود نکردن گوشی موبایل، خالی کردن حافظه ی دستگاه برطرف خواهد شد. در واقع دلیل اصلی پیدایش مشکل دانلود نکردن گوشی، پر بودن حافظه ی ذخیره سازی است. کش سیستم های ارتباطی گوشی را هر چند وقت یک بار پاک کنید. از طرفی بهتر است همواره متناسب با ظرفیت حافظه از هارد موبایل بهره ببرید تا با چنین ایراداتی رو به رو نشوید.

عدم توجه به حافظه ی رو به اتمام موبایل در هنگ کردن گوشی نیز دخیل است. جهت کسب راهنمایی های بیشتر برای حذف کش اندروید می توانید از کارشناسان نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی کمک بگیرید.

آیا پیش آمده که گوشی موبایل شما روشن نشده و موجب نگرانی شما شود؟ این مشکل نسبتا رایج است و دلایلی همچون خرابی باتری، از کار افتادن یا سوختن برد، خرابی دکمه پاور، خرابی ال سی دی و ویروسی شدن گوشی دارد. کارشناسان واحد تخصصی تعمیر موبایل اچ تی سی پس از بررسی گوشی و شناسایی علت بروز مشکل، اقدامات لازم را جهت رفع این ایراد انجام می دهند. تعمیر برد، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر پاور یا تعویض این قطعه و ویروسی کشی و اصلاحات نرم افزاری، اقداماتی هستند که برای رفع مشکل روشن نشدن گوشی های برند اچ تی سی انجام می شوند.

هنگ کردن گوشی مشکلی است که تقریبا همه کاربران به شکل های مختلف با آن مواجه می شوند. معمولا وقتی سخت افزار و نرم افزار هماهنگ نباشند، گوشی هنگ میکند و نمی توان درست از آن استفاده کرد. مواردی مثل به هم ریختن تنظیمات، مشکلات سیستم عامل، معیوب بودن فایل برنامه ها و نرم افزارها، پر بودن حافظه دستگاه، نصب ناقص برنامه ها، خرابی تاچ و ویروسی شدن، دلایل اصلی هنگ کردن گوشی های اچ تی سی و دیگر برندها به شمار می روند. این دلایل باید برطرف شوند تا مشکل حل شده و گوشی در مراحل مختلف هنگ نکند. تیم تعمیر موبایل اچ تی سی در این شرایط اول مشکلات نرم افزاری را برطرف می کنند و پس از آن، سراغ بخش های سخت افزاری می روند.

مشکل شناسایی نشدن سیم کارت در موبایل سه دلیل کلی دارد:

  • خرابی سیم کارت و دفرمه شدن آن
  • پانچ غیر صحیح سیم کارت
  • خرابی جایگاه سیم کارت در موبایل

اگر مشکل عدم شناسایی سیم کارت از خرابی جایگاه سیم کارت نشات بگیرد، نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی این اختلال را برطرف خواهد کرد. البته گاهی اوقات مشکل آنتن دهی نشانه ی ویروسی شدن گوشی است. برای جلوگیری از مشکل ویروسی شدن موبایل اپلیکیشن های مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر دانلود نمایید تا با خیالی آسوده از آن ها استفاده کنید.

نمایشگر گوشی های موبایل از سه بخش ال سی دی، تاچ و گلس تشکیل شده است. خرابی ال سی دی با تیرگی نمایشگر و ظهور خطوط تار عنکبوتی و ترک های ریز و درشت مشخص خواهد شد. متاسفانه بسیاری از کاربران خرابی ال سی دی را نادیده می گیرند. اما باید بدانید که تداوم استفاده از ال سی دی شکسته و معیوب باعث سرایت خرابی ها از ال سی دی به تاچ شده و هزینه های ترمیم و بازیابی گوشی را افزایش می دهد. خاطرنشان می نماییم که تعویض ال سی دی در نمایندگی تعمیر موبایل اچ تی سی با استفاده از نمونه ی اورجینال شکل گرفته و به همراه گارانتی عرضه می شود.

تعمیرات موبایل اچ تی سی در کدام موارد ضروری است؟

خرابی های گوشی های هوشمند به هیچ عنوان محدود به یک یا چند مورد خاص نبوده و گستره بسیار وسیعی را شامل می شوند. اگر مشکل گوشی شما با روش های رایجی همچون ریستارت کردن یا شارژ کردن برطرف نشد، باید برای تعمیرات آن به شکل تخصصی اقدام کنید. تعمیر موبایل اچ تی سی زمانی ضروری می شود که ایرادهای دستگاه ناشناخته بوده و یا به راحتی رفع نگردند.

مشکلاتی مثل کرش کردن، هنگ کردن های مداوم و مکرر، کاهش سرعت اجرای برنامه ها، پاک شدن اطلاعات، خالی شدن باتری، خاموش شدن ناگهانی گوشی، روشن نشدن، شارژ نشدن، کار نکردن تاچ یا ایراد در این بخش، سیاه شدن نمایشگر، از کار افتادن بلندگو، کاهش سرعت شارژ، نصب نشدن برنامه ها و … که منشأ آنها را نمی دانید، باید توسط تعمیرکاران مجرب بررسی و ترمیم شوند. ممکن است این مشکلات ناشی از خرابی قطعات و یا وجود ایراد در سیستم عامل و برنامه ها باشند. در این صورت قطعا شما دانش فنی کافی برای رفع ایراد را نداشته و به کمک یک تعمیرکار دوره دیده نیاز خواهید داشت. تعمیرات موبایل اچ تی سی را در مراکز معتبر انجام دهید تا درگیر مشکلات ناشی از تعمیرات اشتباه نشوید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران مرکزی تکنولوژیکی و کاملا مدرن و استاندارد است که نیاز امروز حوزه تکنولوژی و فناوری را به خوبی شناخته است. به همین دلیل است که توانسته موفقیت های فراونی را در حوزه کاری خود کسب کند. این مرکز معتبر در حوزه فروش و تعمیر انواع دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی و هوشمند فعالیت دارد.

تعمیر موبایل و ویژه تر تعمیر موبایل اچ تی سی تنها یک نمونه کوچک از انبوه خدمات تعمیراتی است که مرکز سخت افزار ایران ارائه می دهد. این مرکز در نقاط مختلف تهران شعبه دارد و در استان البرز نیز یک نمایندگی فعال و شعبه معتبر راه اندازی کرده است. تمام سرویس ها و خدمات مرکز سخت افزار ایران همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته