021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور یکی از اقدامات تخصصی مرکز سخت افزار ایران به شمار می رود. برای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده در این مرکز، کارشناسان خبره و مجرب، تعمیرات این دستگاه را بر عهده دارند. همچنین، در کلیه ی مراحل فرایند بررسی و ترمیم مانیتور، از دستگاه ها و ابزار پیشرفته و نوین استفاده می گردد. لازم به ذکر است که برای تعمیرات این محصول، همکاران ما جدیدترین روش های روز دنیا را به کار می گیرند. از این رو، شما کاربران گرامی می توانید از رفع کلیه ی عیوب دستگاه خود اطمینان حاصل نمایید.

از آنجا که مدیریت مرکز سخت افزار ایران، اطلاع از جزئیات تعمیرات در این مرکز را حق مسلم کاربران می داند، در این مطلب، شما را با مواردی در مورد تعمیر مانیتور آشنا می کنیم. لازم به ذکر است مرکز مذکور، بررسی و ترمیم انواع مانیتور از کلیه ی برندها را در لیست خدمات خود جای داده است.

تعمیر مانیتور در محل و منزل

علائم خرابی مانیتور

برای تشخیص اینکه مانیتور چه زمان نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دارد، باید به نشانه های و علائم آن توجه کنید. برخی از این نشانه ها چندان جدی نبوده و بدون هیچ گونه دخالتی برطرف می شوند. اما دسته ای از علائم هستند که در صورت بروز باید به آنها توجه نمود و اقدام به تعمیر مانیتور کرد. در غیر این صورت، ممکن است مشکل جدی تر شده و دیگر قابل ترمیم نباشد.

در صورت مشاهده ی مشکلاتی از جمله: ایجاد خطوط رنگی عمودی، ایجاد نوارهای سفید و یا مشکی روی تصویر، تفاوت روشنایی در دو نیمه ی راست و چپ مانیتور، قاطی شدن رنگ مانیتور، خاموش شدن خود به خودی مانیتور، خاموش شدن دستگاه، چشمک زدن چراغ استندبای و سیاه شدن و دو تایی شدن تصویر، مساله را جدی گرفته و در اسرع وقت، به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید.

مشکلات پنل مانیتور

همانطور که اشاره کردیم، پنل مانیتور اصلی ترین نقش را در تعمیر این دستگاه ایفا می کند. مشکلات پنل، تاثیرات بسیار جدی بر عملکرد این دستگاه گذاشته و تعمیرات تخصصی آن را ضروری می سازد. یکی از اصلی ترین مشکلات این قطعه، آبخوردگی آن در اثر استفاده ی مداوم از مایع پاک کننده می باشد. در این شرایط، این مایع از پایین پنل وارد دستگاه شده و از طریق فلت های منتقل کننده ی اطلاعات تصویر، منجر به بروز اتصالی در پین های مختلف این فلت ها می شود.

عدم واکنش صحیح پنل نیز به عنوان یکی دیگر از مشکلات زمینه ساز تعمیر مانیتور مطرح می گردد. نمایش تصاویر به صورت اسلوموشن، اصلی ترین علامت این مساله بوده و هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می شود. جالب است بدانید که در اثر عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده، این قطعه قادر به پاسخگویی به پیکسل ها نیست.

 

شکستن ال سی دی

یکی دیگر از مواردی که کاربر را ناچار به دریافت خدمات تعمیر مانیتور می کند، شکستن ال سی دی یا صفحه نمایش مانیتور می باشد. باید گفت که در اغلب موارد، امکان ترمیم ال سی دی شکسته وجود نداشته و نیاز به تعویض آن است. گفتنی است که این اتفاق، ارتباطی با پنل تلویزیون  ندارد؛ اما در صورتی که شدت ضربه بسیار شدید بوده و شکستگی مانیتور عمیق باشد، ممکن است پنل دستگاه نیز دچار آسیب هایی شود.

تعمیر انواع مانیتور

موثرترین قطعه در تعمیر مانیتور

قطعات محدودی در فرآیند تعمیر مانیتور تاثیرگذار هستند. اما مهم ترین قطعه در این رابطه را می توان پنل این دستگاه به شمار آورد. این قطعه، ممکن است به دلایل مختلف دچار مشکل شده و باعث بروز اختلالاتی در عملکرد مانیتور گردد. لازم است بدانید که پنل، گرانترین قطعه ی مانیتور بوده و بیشتر بار ارزش دستگاه بر دوش این قطعه می باشد.

همچنین از آنجا که تاثیرگذارترین بخش مانیتور نیز همین پنل است، در تعمیرات مانیتور اهمیت ویژه ای دارد. توجه داشته باشید که ترمیم و یا تعویض پنل در فرآیند تعمیر مانیتور، نیازمند مهارت بسیار بالایی بوده و به هیچ عنوان نباید توسط افراد مبتدی انجام گردد. بروز هرگونه خطا و اشتباه در مراحل این کار، می تواند خسارت های جبران ناپذیری را برای کاربران به دنبال داشته باشد.

نمایندگی تعمیرات مانیتور

به اطلاع شما کاربران عزیز می رسانیم که کلیه ی مراحل تعمیرات مانیتور، در مرکز سخت افزار ایران و در واحدی مجزا انجام می گردد. کارشناسان با تجربه ای در این واحد، با استفاده از ابزار پیشرفته، این قطعه را بررسی نموده و به صورت تخصصی تعمیر می نمایند. لازم به ذکر است که تکنسین های واحد تعمیرات مانیتور، کارشناسانی دوره دیده هستند که از سالها تجربه در زمینه ی تعمیرات انواع مدل های مانیتور بهره مند می باشند.

این افراد، ضمن تسلط کامل بر قطعات داخلی و خارجی این دستگاه، قادر به تعمیر انواع مانیتورهای دل، اپل، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، شارپ، توشیباو … در بالا ترین سطح کیفی می باشند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، ارائه دهنده خدمات تعمیری انواع لوازم حوزه تکنولوژی در سطحی گسترده می باشد. تکنسین های حاضر در این مرکز، با تکیه بر تخصص و مهارت بالای خود، به تعمیر و رفع مشکل انواع مدل های لوازم الکترونیکی در برندهای مختلف می پردازند. لازم به ذکر است که واحدهای تعمیراتی ایجاد شده در این مجموعه، از تجهیزات بسیار پیشرفته و قطعات درجه یک برخوردارند که از آنها در جهت ارائه خدمات با کیفیت به کاربران استفاده می شود. همکاران ما عمل به اصول مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و تلاش می کنند تا خدمات درخوری را به شما کاربران عزیز ارائه کنند.

از آنجا مدیریت مرکز سخت افزار ایران، بر رعایت اصول مشتری مداری تاکید بسیاری دارد، کارکنان بخش های مختلف از تعهدی مثال زدنی برخوردار هستند. لذا با توجه به ویژگی های ذکر شده، شما کاربران گرامی می توانید خدمات مورد نیاز خود را از یک مرکز بسیار حرفه ای دریافت نمایید.

3/5(2 امتیاز)