021-62948

تعمیر لوازم صوتی تصویری

تعمیر لوازم صوتی تصویری را از مرکز سخت افزار ایران بخواهید!  تعمیرات با بالاترین کیفیت در هرزمان و مکان که شما بخواهید. منظور از تجهیزات صوتی و تصویری دستگاه های پخش فیلم و موسیقی هستند؛ تلویزیون، رادیو، ضبط صوت، سینمای خانوادگی، مانتیور ، پلاسما , LED و LCD، گیرنده های دیجیتالی آمپلی فایر و باند. هر یک از این دستگاه ها ساختار جداگانه و اختصاصی خود را دارند.

اگر قطعه ای در هر یک از این دستگاه ها با مشکلی روبه رو باشد، نمی توان از دستگاه مورد نظر استفاده کرد یا به خوبی استفاده کرد. از همین رو برای تعمیر لوازم صوتی تصویری شما تجهیزات فراوانی را تدارک دیده ایم که به کمک آنها صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری هر کدام عیب یابی و برطرف می شوند.

تعمیر تلویزیون

تلویزیون به عنوان پرکاربردترین محصول در حوزه لوازم صوتی و تصویری، همیشه در معرض آسیب ها و ایرادات مختلفی است. مشکلات تلویزیون ها خود را به اشکال مختلفی نشان می دهند. مثلا ممکن است تلویزیون شما روشن شود و تصویر داشته باشد، اما صدایی نداشته باشد و حتی برعکس. در تی وی های جدید تر امکان ویروسی شدن سیستم تلویزیون نیز وجود دارد.

خرابی مین برد، خرابی تیونر تلویزیون و خرابی بک لایت تلویزیون تنها نمونه هایی از خرابی های رایجی است که در این دستگاه ایجاد می شود. واحد تعمیر لوازم صوتی تصویری برای تعمیر تیونر تلویزیون، تعمیر بک لایت تلویزیون، تعمیر صدای تلویزیون، تعمیر آمپلی فایر تلویزیون، تعمیر پنل تلویزیون و سایر تعمیرات حوزه تلویزیون از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده می کند.

تعمیر آمپلی فایر خانگی

چرا آمپلی فایر روشن نمی‌شود؟دلیل قرمز شدن چراغ آمپلی فایر چیست؟علت خش خش کردن یکی از کانال‌های آمپلی فایر چیست؟ تمامی این سوالات از رایج‌ترین مشکلاتی هستند که برای آمپلی فایر خانگی به وجود می‌آیند. همانطور که می‌دانید آمپلی فایر باعث می‌شود که صدای خروجی از دستگاه با کیفیت بیشتری پخش شود؛

به همین دلیل اکثر کاربرانی که از کیفیت صدای خروجی تلویزیون خود راضی نیستند، به ویژه آن دسته از کاربرانی که به تماشای فیلم‌های اکشن و هیجان‌انگیز علاقه‌مندند، از سیستم صوتی آمپلی فایر استفاده می‌کنند. اما گاهی‌اوقات آمپلی فایر هم مانند هر دستگاه دیگری با مشکل مواجه می‌شود و نمی‌تواند صدای باکیفیتی را به گوش کاربر برساند. اگر شما هم با مشکلی در آمپلی فایر خود مواجه شده‌اید، می‌توانید با مرکز تعمیرات لوازم صوتی و تصویری تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و سرویس عیب‌یابی و تعمیر آمپلی فایر را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر سیستم صوتی

منظور از سیستم صوتی دستگاه های پخش موسیقی هستند. عمده خرابی که در اینگونه دستگاه ها به وجود می آید، قطع شدن صدا است. این مشکل دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که باید پس از بررسی دقیق عامل آن مشخص شود. البته خرابی کابل ها و سوکت های ارتباطی نیز در سیستم های صوتی بسیار رایج است. واحد تعمیر لوازم صوتی تصویری در بخش تعمیر سیستم های صوتی از امکانات پیشرفته ای استفاده می کند و تعمیرات لازم را انجام می دهد.

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

ساندبار یک پخش‌کننده‌ صوت به ‌صورت ستونی است که در حالت افقی در جلوی تلویزیون قرار می‌گیرد تا صدا را با حجم و البته کیفیت بیشتر پخش کند. در مقابل سینمای خانگی محصولی است که اساسا جایگزین سیستم های صوتی HI-FI و استریو شده است. مزیت ساندبار ها نسبت به سینماهای خانگی کاهش سیم کشی،کاهش سایز، قیمت تمام شده کمتر و قابلیت های بیشتر در زمینه های ارتباطی است. هر یک از این محصولات با تمام معایب و مزایای خود ساختار مشترکی دارند و برای یک هدف مشترک استفاده می شوند.

اگر درگیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شوند، امکان استفاده از آنها منتفی می شود. برای تعمیر سینمای خانگی و ساندبار ها باید اجزای داخلی آنها به خوبی بررسی شوند. برای مثال آمپلی فایر و بلندگو ها یکی از مهمترین بخش های این دستگاه ها هستند که ممکن است به هر دلیلی خراب شوند و به تعمیر یا حتی تعویض نیاز داشته باشند. انجام تنظیمات درست و اتصال درست کابل ها یکی دیگر از خدمات واحد تعمیر سینمای خانگی و ساندبار است.

تعمیر کنسول بازی

کنسول های بازی یک نمونه جدید از دستگاه های صوتی و تصویری هستند که برای پر کردن اوقات فراقت کاربران به خوبی توانسته اند جای خود را در میان خانوار ها باز کنند. این دستگاه ممکن است درگیر ایرادات نرم افزار و سخت افزاری مختلفی شود. برای تعمیر کنسول بازی به راحتی می توانید از نمایندگی تعمیر لوازم صوتی تصویری کمک بگیرید.

در این مرکز معتبر خدماتی نظیر تعمیر و رفع هنگ و فریز و خاموش شدن ناگهانی کنسول بازی، تعمیر برد کنسول های بازی، تعویض درایو کنسول، تعمیر کنترلر، تعمیرات تخصصی دسته بازی، برطرف کردن اشکالات نرم افزاری کنسول های بازی، عیب یابی بخش تغذیه کنسول بازی، تعمیرات پورت HDMI و … ارائه می شود. همه خدمات تضمین شده هستند.