021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ شامل اقداماتی است که منجر به برطرف شدن مشکلات عملکردی این دستگاه می شود. مطمئنا شما هم مثل همه کاربران از ماشین لباسشویی خود زیاد استفاده می کنید. 

عملکرد زیاد و عواملی مثل نوسان برق، ضربه، خرابی قطعات و … مشکلاتی را در کارکرد این دستگاه ایجاد می کنند. ساختار لباسشویی به گونه ای است که از چندین قطعه مکانیکی و الکتریکی متعدد تشکیل شده و تعمیرات آن کار راحتی نیست.

در واقع تعمیرکار باید همه این بخش ها را به خوبی بشناسد و با ماهیت عملکردی هریک از آنها آشنایی کامل داشته باشد. در غیر این صورت نه تنها مشکلات دستگاه برطرف نمی شود، بلکه امکان از کار افتادن دستگاه نیز وجود خواهد داشت. به همین دلیل تعمیر لباسشویی سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران بر عهده افرادی است که سالها در این حوزه کار کرده اند. 

این مساله در کنار استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته موجب شده که تعمیرات ماشین لباسشویی به بهترین شکل در این مجموعه انجام شود. اگر ماشین لباسشویی Samsung شما دچار ایراد عملکردی شده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد، ادامه مطلب را در خصوص جزئیات تعمیر این دستگاه دنبال کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در محل

اگر تجربه خرابی ماشین لباسشویی را داشته باشید حتما می دانید که انتقال این دستگاه به تعمیرگاه چه کار طاقت فرسایی است. شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از افراد به دلیل وجود همین مشکلات، از تعمیر لباسشویی شان صرف نظر می کنند. برای جلوگیری از چنین اتفاقی، امکان تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل فراهم شده است. تیم پشتیبانی مرکز سخت افزار ایران تعمیرکار را به آدرسی که مد نظر شماست اعزام می کنند.

تکنسین ما دستگاه را به دقت بررسی می کند و با توجه به گزارشی که شما می دهید، آن را عیب یابی می کند. سپس بر اساس قطعه آسیب دیده و شدت خرابی، آن را تعمیر یا تعویض می نماید. شما کاربران گرامی در صورت مشاهده ی هرگونه مشکل در دستگاه خود، می توانید ضمن برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، درخواست خدمات سرویس در محل لباسشویی خود را داشته باشید. 

با حضور کادر فنی این مرکز در محل زندگی شما و بررسی و تعمیر تخصصی لباسشویی، دیگر نیاز به مراجعه ی حضوری به مرکز را نداشته و هزینه و زمانی را نیز صرف انتقال دستگاه به تعمیرگاه نخواهید کرد. به این ترتیب فرایند تعمیر لباسشویی سامسونگ شما در اولین فرصت و به بهترین شکل انجام خواهد شد.

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران

برای این که از تعمیر ماشین لباسشویی خود به درست ترین شکل ممکن اطمینان کامل داشته و بتوانید مجددا از آن استفاده کنید، کافی است با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. استفاده از تجهیزات پیشرفته و نوین تعمیرات و نظارت کادر فنی حرفه ای موجب شده که سطح کیفی سرویس های این مجموعه به بالاترین حد برسد. 

با توجه به حساسیت های موجود در فرایند تعمیر ماشین های لباسشویی (وجود قطعات زیاد و تکنولوژی های نوین) مراحل کار توسط متخصصین زبده و با کمترین درصد خطا انجام می گردد.

یعنی تعمیرکاران مجرب دستگاه شما را بررسی می کنند و مراحل تعمیر آن را به انجام می رسانند. مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی برای اثبات صحت خدماتش، گارانتی معتبر مرکز سخت افزار ایران را نیز به کاربران ارائه می دهد. به این ترتیب شما مشتریان ارجمند می توانید اطمینان داشته باشید که محصولتان به دقت بررسی شده و پس از طی فرایند تعمیر، مثل روز اول کار خواهد کرد. 

پس از طی فرایند  نمایندگی لباسشویی Samsung  شاهد برطرف شدن مشکلاتی مثل تمیز نشدن لباسها، نچرخیدن دیگ، روشن نشدن، عدم تخلیه آب، وجود برق در بدنه، کارنکردن کلیدهای مختلف، لرزش شدید، بروز صداهای ناهنجار، باز یا بسته نشدن درب، عدم انجام عملیات آبگیری، نشت آب، کار نکردن دور تند و جوش آمدن آب خواهید بود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

هدف همکاران ما در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی این است که سرویس های مورد نیاز کاربران را به نحو شایسته و درخور به این عزیزان ارائه دهند. در همین راستا این مرکز خدماتی را به کاربران ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، ترمیم ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شمار می روند.

تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ

یکی از اقداماتی که ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام شود، تعمیر شیر برقی است. این قطعه، میزان آب ورودی به ماشین را در حین شستشو کنترل می کند. یخ ‌زدگی‌ آب موجود در مسیر شیر برقی، دلیل اصلی خرابی این قطعه است و در چنین شرایطی، آب کافی به لباس ها نمی رسد یا به طور کلی آب وارد ماشین نمی شود. در بیشتر موارد امکان تعمیر شیر برقی لباسشویی سامسونگ وجود نداشته و باید این قطعه را با نمونه جدید و سالم، جایگزین کرد.

ریست ماشین لباسشویی سامسونگ

گاهی باید برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، این دستگاه را ریست کرد. این کار زمانی موثر است که ایرادات دستگاه مربوط به قطعات آن نباشند و به هم ریختن تنظیمات، مشکلاتی را در عملکرد ماشین لباسشویی ایجاد کرده باشد. برخی از لباسشویی ها دارای دکمه ریست هستند و به راحتی می توان آنها را راه اندازی مجدد کرد.

اما برخی مدل ها، تنها با جدا کردن دوشاخه از پریز ریست می شوند. چنانچه مشکل دستگاه بعد از ریست کردن برطرف نشد، بهتر است از یک تعمیرکار مجرب برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

تمامی عملکردهای دستگاه لباسشویی به واسطه برد انجام می شود. هنگامی که شما یک برنامه شستشو را در لباسشویی تنظیم می کنید، این عملکرد توسط برد انجام شده و مدیریت می شود. برد لباسشویی متشکل از قطعات الکترونیکی بوده و وظیفه پردازش اطلاعات دستگاه را برعهده دارد.

زمانی که برد دچار مشکل شود عملکرد دستگاه نیز با اختلال مواجه شده و در برخی مواقع احتمال روشن نشدن دستگاه نیز وجود دارد. برد از قطعات حساس لباسشویی است که تعمیر آن نیاز به تخصص و تجهیزات پیشرفته ای دارد. درصورتی که مشکل برد به درستی تشخیص داده نشود ممکن است آسیب بیشتری به آن وارد شده و به طورکلی خراب شود.

تعمیر هیتر لباسشویی سامسونگ

یکی از بخش های مهم لباسشویی، هیتر است. خرابی هیتر لباسشویی نشانه‌هایی دارد که پس از بروز آنها باید این قطعه را مورد بررسی قرار داد. معمولاً در صورتی که هیتر خراب شود، دو حالت اتفاق می افتد: یکی آنکه فیوز برق اصلی قطع می شود و دوم گرم نشدن آب توسط دستگاه است.

البته حالت سومی نیز قابل تصور می باشد و آن اینکه برنامه شستشو تمام نشود و دستگاه به کار خود ادامه ‌دهد. در این شرایط، تا حد امکان نباید از لباسشویی استفاده کنید و بهتر است در اسرع وقت تعمیرکاران مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ را برای رفع مشکل مطلع کنید.

تعویض پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

تمامی آب دورن لباسشویی به وسیله پمپ تخلیه از دستگاه خارج می شود. این قطعه نقش مهمی در عملکرد دستگاه دارد و با خارج کردن آب های آلوده و کثیف، تمیزی لباس ها را به ارمغان می آورد. بنابراین از طرف دیگر، خرابی پمپ تخلیه می تواند مشکلات عدیده ای را برای دستگاه ایجاد کرده و باعث شود لباس ها به طرز مناسبی شسته نشوند.

در صورت خرابی پمپ ممکن است شاهد جمع شدن آب در دورن دیگ، ریزش آب از زیر لباسشویی و متوقف شدن فرآیند شستشو باشید. پمپ از قطعاتی است که معمولاً امکان تعمیر آن وجود ندارد و در صورت فرسودگی و خرابی باید تعویض شود.

تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ

شاید یکی از اصلی ترین بخش های لباسشویی، موتور آن باشد. موتور باعث چرخش دیگ در دورهای کند و تند شده و شستن و خشک کردن لباس ها را امکان پذیر می کند. چنانچه موتور لباسشویی خراب شود ممکن است با مشکلاتی نظیر پمپ نشدن آب و نچرخیدن ماشین، پمپ شدن آب و نچرخیدن ماشین، عدم چرخاندن لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی، خشک نشدن لباس‌ها و روشن نشدن دستگاه مواجه شوید.

در صورت مشاهده هر یک از این مشکلات بهتر است در اسرع وقت متخصصان تعمیر لباسشویی سامسونگ را مطلع کنید تا نسبت به تعمیر موتور لباسشویی اقدام کنند.

خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ چگونه برطرف می شوند؟

یکی از اقداماتی که در روند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ انجام می شود، رفع خطاها و ارورهای این دستگاه است. ارورهای ماشین لباسشویی به ظاهر خیلی مهم نیستند اما گاهی مشکلات زیادی در عملکرد این دستگاه ایجاد می کنند. اصولا لباسشویی زمانی کد خطا صادر می کند که مشکلی در یکی از بخش های آن وجود داشته باشد. 

تیم تعمیرات لباسشویی به خوبی می دانند که هریک از ارورهای این دستگاه نشانه چیست و چگونه باید آن را برطرف کرد. به عنوان مثال ارور 5E وجود نقص در سیستم تخلیه آب را به کاربر گزارش می دهد.

یا ارور LO بیانگر این است که دستگاه نمی تواند بعد از 7 بار تلاش، درب ماشین لباسشویی را قفل کند.  ارو FL به مشکل در بسته شدن درب لباسشویی اشاره دارد و برای رفع آن نیاز به تعمیر یا تعویض میکروسوئیچ خواهد بود. ارور LE، ارور IE یا 1E، ارور OE و مواردی از این دست نیز جزء ارورهای رایجی هستند که در نمایشگر لباسشویی سامسونگ ظاهر شده و عملکرد این دستگاه را مختل می کنند.

برای تماس با نمایندگی لباسشویی ال جی کلیک کنید

نمایندگی تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی، با حمایت و نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران، به بررسی و ترمیم تخصصی کلیه محصولات این گروه اشتغال دارد. مدیریت این مرکز، تصمیم گرفته خدمات بی نقصی را به کاربران خود ارائه نماید و در این همین راستا، اقدام به استخدام جمعی از مجرب ترین تعمیرکاران لوازم خانگی کرده است.

تکنسین های فعال در واحدهای این نمایندگی، مهارت و دانش فنی بسیار بالایی در زمینه تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی داشته و بدین جهت، قادر به رفع انواع مشکلات ریز و درشت این دستگاه در برندهای مختلف می باشند. گفتنی است هریک از انواع لباسشویی سامسونگ، ال جی، بوش، پاناسونیک، توشیبا، شارپ، کنوود، دوو و … در نمایندگی تعمیرات لباسشویی بررسی شده و به شکل حرفه ای ترمیم خواهند شد.

5/5(10 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *