اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پکیج تاچی

برند تاچی یکی از خوش آوازه ترین برند های سیستم پکیج در بازار می باشد. این برند با سابقه ی حضور طولانی و موفق در صنعت ساخت پکیج های گرمایشی از قدیمی ترین برند های فعال است، اما به دلیل حجم کاری طولانی مدت سیستم های پکیج، نیاز به تعمیر و سرویس  پکیج جدا از سطح کیفیت بالای آن ها امری طبیعیست.

اگر پکیج تاچی به درستي کار نکند و تنها قسمت کوچکی از سیستم داخلیش با اختلال روبه رو شود، می تواند باعث خلل در سایر قسمت ها شده و حتی از کارافتادگی کلی دستگاه را نیز به بار آورد، در این راستا می توان گفت مهمترين بخش در تعمیرات سیستم گرمایشی پکیج تاچی، شناخت بخش نيازمند به تعمير در داخل دستگاه است که بايد توسط متخصص آن بررسي و شناسايي شود، در صورتی که اين شناخت به درستي انجام نشود، نمي توان مشکل را به خوبي حل کرد و ممکن است با تشخيصي اشتباه آسيب بسیار جدي به کل سیستم پکیج وارد شود.

تعمیر پکیج تاچی

نمایندگی تعمیر پکیج تاچی

تعمیرات پکیج کمپانی تاچی در اکثر مواقع یکی از نگرانی های اصلی دارندگان این دستگاه است، چراکه نه تنها تداوم هرگونه اختلال و نشتی در پکیج می تواند موجب از کارافتادگی کلی دستگاه شود، بلکه می تواند خطرات فراوانی را نیز برای محیط و کاربران آن داشته باشد. جهت تعمیر پکیج تاچی، نیاز  به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. تعمیر این سیستم چیزی نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدامات تعمیراتی کاربران مبتدی باعث آسیب رساندن بیشتر به دستگاه می شود.

نمایندگی تعمیر پکیج تاچی آماده ی خدمت رسانی به کاربران آن می باشد. در این واحد هر آنچه که یک سیستم گرمایشی پکیج برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است. تعمیرکاران و کارشناسان مجرب این واحد با به کارگیری دانش و مهارت ویژه ی خود و نیز استفاده از ابزارآلات حرفه ای و تخصصی مرتبط به یاری شما شتافته و کارکرد صحیح دستگاهتان را به ارمغان می آورند.

خدمات نمایندگی تعمیر پکیج تاچی

مرکز تعمیر پکیج تاچی با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل مشکلات ساختاری این دستگاه را فراهم نموده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه ی نیازهای فنی کاربران در استفاده از انواع پکیج های تاچی، کارکرد صحیح این ماشین های پیشرفته را به ارمغان آورد. در بخش زیر به شناسایی مشکلات رایج پکیج تاچی و خدمات قابل ارائه در واحد تعمیر پکیج تاچی می پردازیم.

تعمیرات پکیج تاچی

تعمیر مبدل پکیج تاچی

تاکنون با خودتان فکر کرده‌اید که پکیج چگونه آب را گرم می‌کند؟ درواقع قطعه‌ای به نام مبدل در پکیج موجب گرم شدن آب رادیاتورها می‌شود. همانطور که می‌دانید پکیج بر مبنای گرمایش کار می‌کند به گونه‌ای که با استفاده از مبدل آب را گرم کرده و وارد رادیاتورها می‌کند تا محیط اطراف از طریق رادیاتورها گرم شود. با این وجود بدیهی است که با خرابی مبدل پکیج، آب رادیاتورها گرم نشود.

از این‌رو اگر شما هم با مشکل گرم نشدن آب رادیاتورهای خود مواجه شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیر پکیج تاچی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی و تعمیر مبدل پکیج شما بپردازند.

تعمیر فلومتر پکیج تاچی

فلومتر به دبی‌سنج هم مشهور است و وظیفه آن محاسبه دبی و سرعت جریان آب است. داخل فلومتر یک سنسور قرار داده شده است که با باز شدن جریان آب به گردش درمی‌آید و سرعت جریان آب را اندازه‌گیری کرده و به برد ارسال می‌کند سپس برد، پکیج را روشن می‌کند. با این وجود بدیهی است که با خراب شدن فلومتر، پس از باز کردن شیر آب گرم، پکیج روشن نشود. به همین دلیل آب هم گرم نمی‌شود.

اگر چنین مشکلی برای پکیج شما رخ داده است می‌توانید برای تعمیر آن با کارشناسان نمایندگی تعمیر پکیج تاچی تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز در محل مورد نظر حاضر شده و پکیج شما را به صورت حرفه‌ای مورد عیب‌یابی و تعمیر قرار دهند.

تعمیر برد پکیج تاچی

برد هر پکیج نقش فرمان‌دهنده را ایفا می کند، تمامی فرمان‌های سیستم را به قطعات مختلف آن ارسال کرده و با این کار وظایف هر یک از قطعات پکیج را تعیین می‌کند، بنابراین بروز اختلال در آن می‌تواند کل پکیج را درگیر کند.

اگر پکیج شما به هیچ عنوان روشن نشود احتمالا برد دستگاه با مشکل روبه رو می باشد. همکاران و تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن قادر به رفع مشکلات برد پکیج بوده و شما را در پروسه ی تعمیرات پکیج کمپانی تاچی یاری می نمایند.

تعمیر سنسور NTC پکیج تاچی

آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که با تنظیم دمای پکیج، شاهد هیچ تغییری در این دستگاه نباشید؟ بروز چنین مشکلی در پکیج تاچی نشان می‌دهد که سنسور NTC آن دچار مشکل شده است. اما سنسور NTC پکیج چیست و چه نقشی در این دستگاه دارد؟

درواقع سنسور NTC دمایی که توسط کاربر در پکیج تنظیم می‌شود را به برد پکیج ارسال می‌کند، سپس برد، پیام تنظیم دما را به شیر گاز پکیج ارسال می‌کند از این‌رو دما توسط شیر گاز تنظیم می‌شود. تعمیر یا تعویض سنسور NTC پکیج یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر پکیج تاچی است که توسط این مرکز به کاربران پکیج تاچی ارائه داده می‌شود.

تعمیر پمپ سیرکولاسیون پکیج تاچی

دلیل عدم گردش آب داغ در رادیاتورها چیست؟ علت نرسیدن گرما به برخی از قسمت‌های ساختمان چیست؟ بروز هر یک از این مشکلات در پکیج تاچی نشان می‌دهد که پمپ سیرکولاسیون این دستگاه به مشکل برخورده است. چراکه پمپ سیرکولاسیون پکیج وظیفه گردش آب مدار گرمایش به سمت رادیاتورها را برعهده دارد.

اگر شما هم با هر یک از این مشکلات در پکیج تاچی مواجه شده‌اید، تنها کافیست که با مرکز سخت‌افزار ایران تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و به عیب‌یابی پکیج می‌پردازند تا منشأ اصلی بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کرده و با تکنیک‌های حرفه‌ای به تعمیر آن بپردازند. درنهایت نیز پکیج شما را مورد تست و بررسی نهایی قرار می‌دهند تا از رفع مشکل آن اطمینان حاصل کنند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت تعمیرات تخصصی پکیج تاچی را به نمایندگی تعمیر پکیج تاچی بسپارید.

تعویض ترموکوپل پکیج تاچی

چرا شمعک پکیج تاچی روشن نمی‌ماند؟ دلیل اصلی بروز چنین مشکلی در پکیج تاچی، خراب شدن ترموکوپل پکیج است. درواقع ترموکوپل از جمله قطعات ایمنی پکیج است که خرابی آن موجب کاهش امنیت پکیج می‌شود. از طرفی ترموکوپل از آن دسته از قطعات پکیج است که دیر یا زود به دلایل متعددی از جمله فرسودگی از کار می‌افتد و نیاز به تعویض خواهد داشت.

خوشبختانه یکی از خدمات نمایندگی تعمیر پکیج تاچی ، عیب‌یابی و تعویض ترموکوپل این دستگاه است. بنابراین اگر شما هم با مشکل روشن نماندن شمعک پکیج خود مواجه شده‌اید، می‌توانید تعویض ترموکوپل آن را به تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی بسپارید.

تعمیر پمپ پکیج تاچی

پمپ نقش کلیدی در پکیج بازی می‌کند. درواقع این پمپ است که آب گرم تولیدی در پکیج را به حرکت در می‌آورد و این امکان را برای سیستم فراهم می‌کند که به وظیفه اصلی خود یعنی گرم کردن آب مصرفی و رادیاتور بپردازد، از این‌رو می‌توان گفت که پمپ پکیج نقش اصلی در گرم کردن آب و رادیاتورها را برعهده دارد.

درصورتی که پمپ پکیج از کار بیافتد، فرآیند گردش آب در رادیاتورها به مشکل روبه رو شده، با وجود روشن بودن پکیج، رادیاتورها سرد خواهند بود و نیازمند تعمیرات سیستم گرمایشی پکیج تاچی خواهید بود. تعمیرکاران و کارشناسان خبره ی نمایندگی تعمیر پکیج تاچی توسط به روزترین تجهیزات کاری شما را در رفع اختلالات موجود در پمپ یاری می نمایند.

تعمیر ترموستات پکیج تاچی

مبدل اصلی پکیج هنگامی که دمای پکیج به بالای 52 درجه برسد و ترموستات حضور نداشته باشد، دچار آسیب جدی می شود. درواقع وظیفه ترموستات کنترل دمای پکیج و محافظت از مبدل اصلی در برابر دمای بالا می باشد، بنابراین بدیهیست که خرابی ترموستات مشکلات زیادی را در فرآیند گرم شدن رادیاتورها ایجاد ‌کند.

تعمیرات ترموستات به مهارت بالایی نیاز دارد، از این‌رو تنها تعمیرکاران حرفه‌ای می‌توانند این قطعه را به صورت تخصصی تعمیر کرده و عملکرد اصلی آن را بازیابی نمایند. نمایندگی پکیج تاچی با به کارگیری تعمیرکاران حرفه ای و زبده پروسه ی تعمیر ترموستات پکیج را با حساسیت و دقت بالا انجام داده و آماده ی خدمت رسانی به کاربران این سیستم می باشد.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نگهداری از سیستم پکیج امر بسیار مهمی می باشد که نیاز به دقت فراوان در مسیر جلوگیری از ایجاد عوامل  تخریب کننده دارد. همکاران و کارشناسان مجرب ما در نمایندگی تعمیرات پکیج، با  استفاده از پیشرفته ترین ابزارها و تکنیک های سرویس دهی، شما را در جهت تعمیر، ترمیم و برقراری سیستم های گرمایشی انواع پکیج یاری می نمایند.

فهرست