اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات تبلت ایسر

 با توجه به این که تعمیرات تبلت ایسر و رفع مشکلات این محصول، یک اقدام تخصصی است و نیاز به مهارت بالایی دارد، نمایندگی مجاز تعمیر تبلت در مرکز سخت افزار ایران عهده دار انجام این کار شده است. ایسر علاوه بر لپ تاپ، برند موفقی هم در زمینه تولید تبلت محسوب می شود که افراد زیادی برای وب گردی یا کتاب خوندن و … از تبلت های آن استفاده می کنند. به هر حال نمی توان با اطمینان گفت که محصولات این برند هیچ گاه دچار مشکل نمی شوند. اگر مشکلاتی مثل کرش کردن، باز نشدن برنامه ها، از کار افتادن تاچ و … در تبلت ایسر شما به وجود آمد، بهتر است خیلی زود اقدام به تعمیر دستگاه به شکل تخصصی کنید. در ادامه، شما را با نکات کاربردی راجع به فرایند تعمیر تبلت ایسر و بخش های مختلف آن آشنا می کنیم.

هزینه تعمیرات تبلت ایسر چقدر است؟

آیا می دانید برای تعمیر یک موبایل یا تبلت، از هر برندی، به صورت میانگین چقدر باید هزینه کنید؟ پاسخ این سوال در گرو بررسی و عیب یابی دقیق تبلت است. هزینه تعمیرات تبلت acer، تابعی از میزان و شدت خرابی قطعات و بخش های نرم افزارهای این دستگاه است. یعنی هرچقدر که شدت خرابی بیشتر باشد، تعمیرات برای شما گران تر می شود. حتی اگر قطعاتی مثل برد، ال سی دی و … نیاز به تعویض داشته باشند، باید هزینه بیشتری برای ترمیم دستگاه پرداخت کنید که شامل قیمت قطعه جدید هم می شود. کارشناسان نمایندگی تعمیرات تبلت ایسر پس از عیب یابی دقیق این دستگاه، هزینه تعمیر آن را به صورت تقریبی تخمین می زنند؛ قیمت اعلام شده ممکن است پس از پایان فرایند تعمیر، تغییر کند.

خدمات تعمیر تبلت ایسر

نمایندگی مجاز تبلت ایسر به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات انواع تبلت، خدمات گسترده ای را در زمینه ترمیم این دستگاه به دارندگان مدل های مختلف آن ارائه می دهد. با مراجعه به این مرکز، از خدماتی مثل مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … بهره مند می شوید. خدمات تعمیر تبلت ایسر در دو فاز تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به متقاضیان ارائه می شوند تا مشکلات مختلف دیوایس به بهترین شکل برطرف گردند.

تعمیرات برد تبلت ایسر

بسیاری از معایب گوشی های هوشمند و تبلت ها ناشی از خراب شدن برد یا حتی سوختن این قطعه هستند. خرابی برد به این صورت است که اجزاء آن شامل چشمی، سنسور و … آن معیوب می شوند که در این صورت باید با قطعات جدید و اصل جایگزین شوند. همچنین ممکن است برد به طور کلی سوخته باشد که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود.

تیم تعمیرات تبلت ایسر، برای تعمیر برد تبلت اول مقاومت را به عنوان یکی از اجزاء مهم برد بررسی می کنند تا روند پخش جریان برق را با تعویض آن به حالت عادی باز گردانند. سپس خازن های معیوب یا باد کرده تعویض می شوند تا منبع تغذیه ولتاژ نیز عملکردی عادی و بی عیب داشته باشد. سپس سیم پیچ، دیود و ترانزیستور بررسی شده و اگر خراب باشند، با نمونه های جدید و سالم جایگزین می گردند. همچنین در صورت سوختن برد، این قطعه را با یک نمونه جدید و اورجینال جایگزین می کنند تا ایرادات تبلت برطرف شوند.

تعویض گلس تبلت acer

گلس یک قطعه شیشه ای است که سازندگان آن را روی نمایشگر پرس می کنند تا نمایشگر در مقابل ضربه محافظت گردد. این قطعه با گلسی که در لوازم جانبی وجود دارد و به صورت مجزا خریداری می کنید متفاوت است. اگر تبلت از دست شما افتاده و صفحه آن خورد شده اما تاچ به خوبی کار می کند، باید با تعویض گلس مشکل آن را برطرف کنید.

خوشبختانه در این شرایط نیاز به تعویض نمایشگر نیست. عملیات تعویض گلس تبلت ایسر با استفاده از دستگاه لمینت انجام می شود تا هوا زیر گلس باقی نماند و تعویض به بهترین شکل انجام شود. این مساله اهمیت زیادی دارد چرا که اگر هوا بین گلس و نمایشگر باقی بماند، در درازمدت ممکن است به تاچ آسیب وارد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مرکز تخصصی تعمیرات تبلت ایسر در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیر هارد تبلت ایسر

همانطور که می دانید اطلاعات تبلت و موبایل در هارد ذخیره می شوند. به همین دلیل هم این قطعه اهمیت زیادی دارد و تعمیرات آن باید به شکل حرفه ای انجام شود. هارد یا آسیب سخت افزاری می بیند یا بر اثر مشکلات و ایرادهای نرم افزاری دچار ایراد می شود. البته ساختار هارد در تبلت ها با هاردهای اکسترنال یا هارد دیسک لپ تاپ و کامپیوتر متفاوت است. هارد در این دستگاه ها یک قطعه بسیار کوچک است که با عنوان حافظه هم شناخته می شود. پس از تعمیر هارد تبلت ایسر، فرایند ریکاوری اطلاعات هم انجام می شود تا کاربران به محتوای دستگاه دسترسی داشته باشند.

تعمیر تاچ تبلت ایسر

تعمیر تاچ جزء مهم ترین مراحل تعمیرات تبلت ایسر است. در بیشتر تبلت ها، تاچ و ال سی دی به هم متصل هستند و تعمیر آنها با هم انجام می شود. یعنی برای ترمیم تاچ، ال سی دی جدا شده و گاهی هم تعویض می شود. البته معمولا آسیب دیدگی های تاچ به گونه ای هستند که عملا امکان ترمیم این بخش وجود ندارد. در این شرایط باید lcd تعویض شود تا همراه با آن مشکلات تاچ نیز برطرف گردند. برای این منظور، باید تبلت با استفاده از ابزار خاصی باز شده و کانکتورهای باتری، دوربین و دکمه هوم جدا شوند. برای این که تعمیر تاچ تبلت شما به صورت درست انجام شده و دیگر قطعات آسیب نبینند، بهتر است این کار را تنها در مراکز مجاز و معتبر انجام دهید.

نحوه عیب یابی و تعمیرات تبلت acer

روند عیب یابی و تعمیر تبلت های ایسر و دیگر برندها مراحل مشخصی دارد که باید به ترتیب انجام شوند. اول دستگاه و بخش های نرم افزاری و سخت افزاری آن به صورت کامل و دقیق عیب یابی می شوند. پس از پایان عیب یابی و شناسایی بخش های معیوب، اقدامات ترمیمی مورد نیاز انجام می شود. گاهی این اقدامات نرم افزاری هستند و شامل آپدیت سیستم عامل، ریست فکتوری، ویروس کشی، اصلاح تنظیمات و … می شوند. گاهی هم قطعاتی مثل برد، باتری، ال سی دی، گلس، اسپیکر و … آسیب دیده اند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. در این صورت تیم تعمیرات تبلت ایسر، قطعات معیوب را به تناسب شدت آسیب دیدگی، ترمیم یا تعویض می کنند.

امتیاز شما به این نوشته