تعمیر کیبرد لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

لپ تاپ ها امروزه نقش زیادی در انجام امور دارند. کیبرد یا صفحه کلید بخشی اساسی از لپ تاپ به شمار می آید. عدم عملکرد کیبرد لپ تاپ تقریبا نیمی از کارایی این دستگاه را دچار مشکل می کند زیرا ابزار سرچ و تایپ شما در لپ تاپ کیبرد آن است. در ادامم هی این مقاله شما را با انواع مشکلات کیبرد و تعمیر کیبرد لپ تاپ آشنا خواهیم کرد. ضمنا به یاد داشته باشید که تعمیر کیبرد لپ تاپ نیازمند تخصص و دانش می باشد، به همین دلیل تعمیر آن توسط افراد بی تجربه مشکلات دیگری را برای لپ تاپ ایجاد خواهد کرد.

تعمیر کیبرد لپ تاپ

راه های اولیه برای تعمیر کیبرد لپ تاپ

تمیز کردن کیبرد لپ تاپ

گاهی مواقع ورود آشغال ها به زیر کلید های کیبرد سبب می شود تا این قطعه کارایی نداشته باشد و برخی از کلید های موجود در این قطعه به درستی کار نکنند.  برای تمیز کردن کیبرد لپ تاپ، دستگاه خود را تا ۷۵ درجه مایل کنید تا به صورت شیب دار قرار بگیرد و بعد آن را تکان دهید تا خرده ریز ها خارج شوند. به یاد داشته باشید که تکان های شدید دستگاه را دچار اختلال می کند. همچنین اگر از هارد دیسک مکانیکی برخوردارید بهتر است لپ تاپ خود را خاموش نمایید تا از هر برخوردی به آن جلوگیری شود. اگر تمام این راه کار ها موثر نبود می توانید از هوا فشرده برای خروج آشغال ها استفاده کنید.

بازگردانی ویندوز

گاهی نصب برنامه های جدید در دستگاه منجر به عدم عملکرد کیبرد لپ تاپ می شود. در این زمان بهترین کار بازگردانی ویندوز به حالت قبل است. برای این کار ابتدا به منوی استارت رفت و سپس به کنترل پنل مراجعه کنید. پس از آن روی گزینه Back up your computer کلیک نمایید و بعد به سراغ گزینه System and Security بروید. در صفحه بعد روی Recover system settings or your computer و پس از آن روی Open System Restore کلیک کنید. در این قسمت منتظر بازگردانی یا همان Restore شدن ویندوز خود باشید.

راه اندازی مجدد لپ تاپ

زمانی که تمام کلید های لپ تاپ شما عمل نمی کند دلیل آن سخت افزاری بودن اختلال است. راه اندازی مجدد لپ تاپ کمک می کند تا این مشکل برطرف شود. تنها کافیست ۵ثانیه کلید دکمه ی پاور را نگه دارید تا دستگاه دوباره راه اندازی شود .

تعویض یا تعمیر کیبرد لپ تاپ

نیاز به تعویض یا تعمیر کیبرد لپ تاپ تنها باید توسط متخصصان تشخیص داده شود. عوامی مثل نفوذ مایعات در کیبرد لپ تاپ، شکستگی های کلید و… نیاز به تعویض این قطعه را افزایش می دهد. برخلاف ظاهر آن تعویض کیبورد لپ تاپ اصلا کار ساده ای نیست و باید حتما توسط متخصصان انجام شود . شما می توانید با مراجعه به این مرکز این قطعه را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید. متخصصان و کارشناسان این مرکز در مرحله اول سعی در تعمیر کیبرد لپ تاپ دارند اما زمانی که کیبورد نیاز به تعویض داشته باشد، کیبورد معیوب را با یک نمونه ی اورجینال آن جایگزین می کنند.

خدمات تخصصی تعمیر کیبرد لپ تاپ

تعمیر کیبرد لپ تاپ به بخش های نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم بندی می شود. خدمات تخصصی تعمیر کیبرد لپ تاپ در هر دو بخش ذکر شده ارائه می شود. تعمیرکاران مجرب این مرکز این خدمات را در مدت زمان کوتاه و با کیفیتی بالا ارائه می کنند. کارشناسان متبحر این مجموعه تمام دانش و مهارت لازم برای تعمیر کیبرد لپ تاپ را دارند. شما مراجعه به این مرکز می توانید تمام عیوب سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ خود ار برطرف کنید. لازم به ذکر است که برای دریافت این خدمات تخصصی لازم است به یک مرکز رسمی و معتبر مراجعه کنید. مراجعه به مراکز غیر رسمی عواقب بسیاری را برای دستگاه شما در پی خواهد داشت.

مرکز  تعمیرات لپ تاپ

مرکز تعمیرات لپ تاپ با بهره  مندی از مجرب ترین متخصصان قادر به تعمیر انواع لپ تاپ می باشد. مجهز بودن این مجموعه به  انواع ابزارآلات مدرن دنیا روند تعمیرات را دراین مرکز سرعت بخشیده است. این مرکز تمام خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ها را ارائه می کند. کاربران در صورت بروز هرگونه مشکل در لپ تاپ خود می توانند با اطمینان کامل به این مرکز مراجعه کنند. مرکز تعمیرات لپ تاپ حفاظت از اطلاعات موجود در دستگاه را برایتان تضمین می کند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران نامی ماندگار در زمینه ی ارائه ی تخصصی ترین خدمات فروش، تعمیرات و گارانتی می باشد. این مرکز با گردآوری برترین متخصصان کشور توانسته است گامی بلند در راستای ارائه ی خدمات کاربردی به کاربران بردارد. خدمات این مرکز در زمینه ی تعمیر و فروش انواع محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، گوشی های موبایل، لپ تاپ ها، تبلت ، دستگاه های کپی، فکس و… خدمات عرضه می کند. شما می توانید با مراجعه به این مرکز تمامی مشکلات دستگاه های  خود را برطرف کنید. مدیریت مرکز سخت افزار ایران در تلاش است تا بهترین ها را برای کاربران فراهم کند.

لینک مفید

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+