021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی بکو

کاربران لباسشویی‌های بکو می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در این دستگاه –نظیر کار نکردن ماشین لباسشویی، درست کار نکردن ماشین لباسشویی و قطع برنامه‌های ماشین، تکان های بیش از اندازه در حین کار، تمام نکردن برنامه شستشو و مواردی از این دست- با کارشناسان ما در مرکز تعمیر لباسشویی بکو تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار لباسشویی بکو را ثبت نمایند. بلافاصله پس از تماس، کارشناسان ما در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر لباسشویی بکو را بر روی این دستگاه پیاده می‌سازند.

کارشناسان اعزامی آرشیوی جامع از تمامی قطعات جانبی و یدکی ماشین لباسشویی را با خود به همراه خواهند داشت تا در یک جلسه کلیه تعمیرات مورد نیاز بر روی ماشین پیاده گردد. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر لباسشویی بکو عبارت است از: تعویض پمپ تخلیه، تعمیر موتور ماشین لباسشویی ، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی، تعویض واشر درب، تعمیر مشکل حرکت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل آبگیری های مکرر و …

تعمیر لباسشویی بکو در محل و منزل

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو

هزینه تعمیر لباسشویی بکو و هر برند دیگری با توجه به نوع و شدت خرابی این دستگاه متفاوت است. پس از مراجعه تیم تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در محل به آدرس شما، تعمیرکار دستگاه را بررسی کرده و میزان آسیب دیدگی قطعات را شناسایی می کند.

سپس بر این اساس تعیین می کند که اجزا نیاز به تعویض دارند و یا قابل تعمیر هستند. این مسئله، مشخص می کند که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی بکو، به صورت تقریبی چقدر است. توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعویض اجزای لباسشویی، قیمت قطعه یا قطعات جدید هم در هزینه نهایی محاسبه می شود.

تعمیر لباسشویی بکو در تهران

اگرچه مراکز متعددی در سطح شهر تهران، مشغول ارائه خدمات مرتبط با تعمیر لوازم خانگی هستند، اما واقعیت آن است که تنها تعداد محدودی از این مراکز، مجاز و رسمی هستند. تعداد بسیاری از این مراکز فعالیت غیرمجاز داشته و تحت نظارت سازمان‌های بالاتر نیستند. از همین رو به کاربران لوازم خانگی اکیدا توصیه می‌شود که پیش از مراجعه به مراکز تعمیر لوازم خانگی، از مجاز بودن آنها مطمئن گردند. مراجعه به یک مرکز مجاز، شما را از کیفیت خدمات دریافتی و گارانتی بودن آنها مطمئن خواهد ساخت.

مرکز مجاز تعمیر لباسشویی بکو در تهران، یکی از مراکز مطمئن و مجاز در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی  است که در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه خدمات باکیفیت توانسته در صدر مجموعه‌های خدماتی قرار گیرد و بدل به انتخاب نخست مشتریان این حوزه گردد. تمامی فعالیت های مرکز مجاز تعمیرات لباسشویی در تهران، تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران و با نظارت این مجموعه انجام می‌شود.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لباسشویی بکو منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدل ها، دوقلو، درب از جلو و … را شامل می گردد. شایان ذکر است غالب سرویس های مرتبط با تعمیر لباسشویی بکو بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. (مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو وجود داشته باشد).

خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی بکو

بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر لباسشویی بکو عبارتند از: تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، ترمیم ایرادهای عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، ترمیم روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیرعادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی و تعمیرات در محل. این خدمات دارای گارانتی معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و اصالت و کیفیت آنها تضمین شده است.

1. تعمیر پمپ لباسشویی بکو

تعمیر پمپ لباسشویی بکو و سایر برندها زمانی انجام می شود که آب دستگاه پس از چرخه شستشو، به درستی تخلیه نشود. البته باید بدانید که پمپ ماشین لباسشویی معمولا قابل تعمیر نیست و باید این قطعه را تعویض کرد. با این حال کارشناسان تعمیرات لباسشویی در مرکز سخت افزار ایران، تلاش می کنند که پمپ را تعمیر کنند و در صورت لزوم تعویض این قطعه، نمونه جدید حتما اورجینال خواهد بود.

2. تعمیر موتور لباسشویی بکو  

گاهی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو و سایر برندها، موتور را تعمیر یا تعویض کرد. اگر موتور لباسشویی از کار بیفتد، تقریبا تمام عملکردهای دستگاه دچار مشکل می شوند. مثلا ممکن است ماشین روشن نشود یا هیچ یک از چرخه های شستشو را انجام ندهد. اما با تعمیر موتور یا تعویض این قطعه در صورت نیاز، تمامی این مشکلات برطرف می شوند. البته گاهی امکان تعمیر موتور لباسشویی بکو وجود نداشته و راهی جز تعویض این قطعه نیست.

3. تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بکو  

مشکلاتی همچون آبگیری نکردن لباسشویی معمولا ناشی از خرابی قطعه ای به نام میکروسوئیچ هستند. تکنسین تعمیر لباسشویی بکو اول اطمینان پیدا می کند که ایراد دستگاه ناشی از خرابی این قطعه بوده و به دیگر اجزا مربوط نیست. برای این کار، واشر را در حالت چرخش قرار داده و بعد درب را باز می کند.

سپس پیچ گوشتی را به صورت کامل در داخل محرک میکروسوئیچ قرار می دهد. اگر در این حالت عملیات شستشو شروع شد در حالی که وقتی درب بسته است ماشین  کار نمی کند، یعنی میکروسوئیچ آسیب دیده است. چنانچه شدت خرابی این قطعه زیاد بوده و امکان تعمیر میکروسوئیچ لباسشویی برند بکو وجود نداشته باشد، این قطعه تعویض می شود.

فروش لباسشویی بکو

کاربرانی که قصد خرید یکی از ماشین‌های لباسشویی بکو را دارند، می‌توانند به مرکز لباسشویی بکو مراجعه کرده و پس از حضور در پارت فروش، جهت خرید لباسشویی مورد نظر خود اقدام نمایند. در مرکز لباسشویی بکو تیمی از خبره‌ترین کارشناسان فروش حضور دارند تا اطلاعاتی چون معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست را به مراجعان محترم ارائه دهند.

کارشناسان ما در فروش لباسشویی بکو تخصصی ترین اطلاعات و راهنمایی های مورد نیاز را در اختیار شما خریداران محترم قرار می دهند و بدین واسطه، شما را در لذتِ داشتنِ یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می دهند. صبر و شکیبایی کارشناسان ما در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل موفقیت مرکز لباسشویی بکو در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ اند.

کاربران گرامی با حضور در مرکز لباسشویی beko می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، لباسشویی مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره مند گردند.

مرکز تعمیر لباسشویی بکو

در مرکز لباسشویی بکو، علاوه بر خدمات مرتبط با فروش انواع لباسشویی بکو، خدمات مرتبط با تعمیر نیز ارائه می‌گردد. برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر لباسشویی بکو عبارت است از: تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل حرکت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی، تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل آبگیری های مکرر و … .

مرکز لباسشویی بکو به دلیل اطمینان از دانش کارشناسان خود تمامی خدمات مرتبط با تعمیر لباسشویی بکو را گارانتی نموده است. (نکته: گارانتی و یا عدم گارانتی سرویس و نیز بازه زمانی آن بسته به نظر کارشناس تعمیر لباسشویی دارد). گارانتی تعمیر لوازم خانگی، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

سال هاست که نام لباسشویی های بکو با تخصصی ترین مرکز تعمیرات بکو گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، تعمیرگاه لباسشویی بکو بوده است.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *