021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سرویس در محل

سرویس در محل ضمن صرفه‌جویی در زمان، زمینه‌ساز کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی دستگاه متحمل گردند. علاوه بر این، با حضور کارشناس تعمیر در محل، این امکان فراهم می‌گردد تا صاحبان دستگاه، با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرات دستگاه ، از کیفیت کار و تعمیراتِ ارائه شده اطمینان یابند. در روش سرویس و تعمیر در محل ، صاحبان دستگاه بر عملکرد کارشناس تعمیر نظارت خواهند داشت.

تمامی اقدامات لازم جهت تعمیر یا ترمیم دستگاه پس از کسب اجازه از کاربر انجام می گردد. مزایای سرویس در منزل و محل موجب گشته است تا بسیاری از کاربران این گزینه را جهت تعمیر دستگاه خود انتخاب نمایند. کارشناس تعمیر  در محل حضور یافته و اقدامات موردنیاز جهت تعمیر دستگاه یا دیگر تجهیزات را به سرانجام می‌رسانند.

پذیرش در محل رایگان

سرویس پذیرش در محل در راستای رفاه حال کاربران گرامی راه اندازی شده است. به این صورت که، بعد از ثبت در خواست توسط شما، سفیر، به محل مورد نظر اعزام شده و بعد از تحویل دستگاه آن را به محل نمایندگی تحویل می دهد. بعد از عیب یابی، هزینه ی تقریبی اعلام شده و در صورت رضایت کاربر ، تعمیرات آغاز می شود. بعد از پایان پروسه ی تعمیرات و انجام تست های لازم ، دستگاه در محل مورد نظر به مشتری تحویل داده می شود. تمامی سفیران مرکز دارای کارت شناسایی معتبر هستند، لذا با بررسی کارت شناسی سفیر نگرانی بابت تحویل دستگاه خود نخواهید داشت.

پذیرش در محل رایگان

چه زمانی از سرویس در محل استفاده کنیم؟

استفاده از خدمات ارائه شده در روش «تعمیر در محل» زمانی پیشنهاد می شود که شما نمی دانید اشکال پیش آمده در دستگاه مربوط به کدام قطعه و کدام بخش از دستگاه است. در این شرایط نیاز است تا کارشناس تعمیر خود در محل حضور یافته و با طی مراحل عیب یابی، قطعه معیوب را شناسایی کند. بدیهی است در شرایطی که بدانید اشکال پیش آمده مربوط به کدام قطعه است و بتوانید این قطعه را از دستگاه جدا کنید و به تعمیرگاه تحویل دهید، نیازی به استفاده از سرویس در محل نخواهید داشت (مگر در مواردی خاص چون ضیق وقت، دوری از تعمیرگاه و …).

موقعیت دیگری که استفاده از روش سرویس در محل را ضروری می سازد، خراب بودن قطعه ای در دستگاه و نیاز به تعویض آن است. در چنین وضعیتی نیز، توصیه می شود از روش تعمیر در محل استفاده نمایید. مگر آنکه مهارت تعویض و تعمیر قطعات دستگاه معیوب را داشته باشید و بتوانید با تهیه قطعه، خود نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در صورت نیاز به سرویس های دوره ای دستگاه، تعمیر قطعات مهم و بزرگ دستگاه، تعمیر قطعاتی که امکان جداسازی آنها از دستگاه وجود ندارد و موقعیت هایی از این دست نیز توصیه می شود از روش تعمیرات در محل استفاده نمایید.

نحوه استفاده از سرویس تعمیرات در محل

شما کاربران عزیز در صورت نیاز به استفاده از روش تعمیرات در محل می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما بلافاصله پس از تماس شما و در اولین فرصت، هماهنگی های لازم را انجام داده و کارشناسان سرویس و تعمیر در محل را به آدرس درج شده اعزام می دارند.

توصیه می شود در زمان تماس کارشناس، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، علت بروز آن و سایر اطلاعات ضروری را با وی در میان بگذارید.  استفاده از این سرویس، منحصر به مدل و نوع خاصی از دستگاه ها نیست و دارندگان کلیه دستگاه های خانگی، تجهیزات چاپ، تجهیزات برودتی و … می توانند از آن استفاده نمایند.

مرحله اول

پس از برقراری تماس با 02154114 یا ثبت درخواست در سامانه ی زودکمک، تیم تعمیرات به آدرس مورد نظر شما مراجعه می کنند.

مرحله دوم

کارشناس اعزامی به محل مورد نظر شما، دستگاه را عیب یابی کرده و هزینه تعمیرات را به صورت تقریبی برآورد می کند.

مرحله سوم

دستگاه به مرکز تعمیرات منتقل می شود تا توسط تکنسین های حرفه ای، ترمیم شود. ممکن است نیاز به انتقال دستگاه نباشد و مشکل در محل برطرف شود.

مرحله چهارم

پس از تعمیر دستگاه و تست آن، وسیله مورد نظر در آدرس قبلی به شما تحویل داده شده و هزینه نهایی تعمیرات از شما اخذ می گردد.

واحدهای سرویس در محل

واحدهای سرویس در محل بصورت کارگاه‌های تفکیک شده طراحی شده‌اند. به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند. تعمیرکاران مرکز سخت افزار ایران ابتدا به آنالیز جزء به جزء دستگاه مبادرت می‌ورزند. همین امر موجب می‌گردد بهترین گزینه برای تعمیر انتخاب شود. مرکز سخت افزار ایران جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق ارائه بهترین خدمات ، فعالیت خود را براساس استفاده از مدرن ترین تجهیزات انجام می‌دهد.

لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجرب ترین کارشناسان خریداری شده‌اند. مدیریت مرکز سخت افزار ایران با ورود ابزارآلات مدرن سعی در بروز کردن کارگاه‌های خود دارد .به همین دلیل کادر فنی این مرکز با بکارگیری بهترین تجهیزات به ارائه ی خدمات مطلوب مبادرت می‌ورزند. البته پیشنهاد ما به کاربران استفاده از خدمت در محل می‌باشد. مخاطبین محترم می توانند جهت آگاهی بیشتر در این زمینه وارد صفحه ی مورد نظر خود شده و مطالب را مطالعه نمایند.

کدام دستگاه ها مشمول تعمیرات در محل می شوند؟

خدمات ارائه شده در تعمیرات در محل منحصر به دستگاهی خاص نیست و دارندگان کلیه دستگاه ها می توانند از این سرویس استفاده نمایند. تنها نکته شایان ذکر در این باب آن است که دستگاه هایی که مشمول سرویس در محل می شوند، عموماً دستگاههای خانگی و یا تجهیزات چاپی هستند که جابجایی و تحویل آنها به تعمیرگاه معقول بنظر نمی رسد. در ارتباط با سایر دستگاهها –دستگاه هایی نظیر گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و … سرویس تحویل در محل ارائه می گردد که در بخش های آتی به آن پرداخته می شود.

سرویس در محل لپ تاپ
سرویس در محل لپ تاپ
سرویس در محل کامپیوتر
سرویس در محل پرینتر
سرویس در محل کپی
سرویس در محل کولر گازی
سرویس در محل لوازم خانگی
سرویس در محل یخچال
سرویس در محل تلویزیون
سرویس در محل لباسشویی

مزایای استفاده از خدمات سرویس در محل

استفاده از خدمات سرویس در محل مزایای بسیاری دارد که در این بخش به ذکر برخی از این موارد می‌پردازیم. با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد. (مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و… ). بعلاوه تمامی مراحل تعمیر و سرویس در محل پس از کسب اجازه و تأیید صاحب دستگاه انجام خواهد شد.

استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته

کارشناسان تعمیر که به محل اعزام می‌گردند هیچ گونه محدودیتی در انجام تعمیر و سرویس نخواهند داشت زیرا تمامی ابزار و تجهیزات تعمیر و ترمیم را با خود به همراه دارند. کادر فنی مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها در حین تعمیر خودداری می‌کنند. کارشناس تعمیر و سرویس در محل پس از اتمام کار، راهکارهایی جهت افزایش عمر مفید دستگاه به شما آموزش خواهد داد.

از طرف دیگر به دلیل تمرکز کارشناس بر روی دستگاه، شما می‌توانید پرسش‌های خود را با وی در میان گذاشته و پاسخ‌های خود را دریافت نمایید. لازم به ذکر است ، این امکان فراهم گشته که  کاربران گرامی پیش از اعزام کارشناسان تعمیر به محل با مرکز سخت افزار ایران  تماس گرفته و از میزان هزینه و دستمزد عملیات تعمیر در محل اطلاع یابند.

خدمات سرویس در محل

  • تعمیرات تلویزیون در محل
  • تعمیرات کامپیوتر درمحل
  • تعمیر و سرویس لپ تاپ در محل
  • خدمات سرویس در محل لوازم خانگی
  • تعمیرات اسکنر در محل
  • سرویس در محل فکس

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با تشکیل تیمی از مهندسین و کارشناسان زبده و با استفاده از جدیدترین تکنیک‌های روز دنیا و استفاده از تجهیزات ، به ارائه ی خدمات تعمیر به مشتریان گرامی می‌پردازد. سرویس در محل تنها یکی از خدمات ارائه شده در این مجموعه است. مرکز سخت افزار ایران توانسته در حیطه ی فعالیتی خود به رتبه و مقام قابل توجه و چشمگیری دست پیدا نماید . به گونه ای که سال هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح می باشد.

مرکز سخت افزار ایران ، به ارائه تمامی خدمات مربوط به ریکاوری و تعمیر وسایل ارتباط جمعی ، ماشین‌های اداری و لوازم خانگی مبادرت می‌ورزد. این مژده را به کاربران گرامی می‌دهیم که، تمامی خدمات تعمیر و سرویس در مرکز سخت افزار ایران به همراه گارانتی ارائه می‌گردد. همچنین تیم پشتیبانی مجموعه همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان می‌باشند.