021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تماس با مرکز سخت افزار ایران

مشاوره رایگان و پاسخ گویی 24 ساعته

مرکز سخت افزار ایران  ، ارائه دهنده ی  انواع خدمات در خصوص فروش و تعمیرات (سخت افزار و ماشین های اداری)، می باشد . جهت تماس با ما  و کسب اطلاعات بیشتر  می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در این صفحه اقدام فرمایید.

واحد CRM  یا ارتباط با مشتریان در بخش تماس با ما ، به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر و بهتر میانِ کادرفنی و کارشناسانِ مرکز سخت افزار ایران با مشتریان گرامی راه‌اندازی شده است.  کارشناسان ما در این بخش پاسخگوی تمامی پیشنهادات و انتقادات شما بوده و مراتب را به اطلاع مدیریت مرکز سخت افزار ایران خواهند رساند.

این  اطمینان را به کاربران گرامی می دهیم که متخصصین بخش تماس با ما ،  با صبر و حوصله پاسخگوی درخواست‌ها و پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود.  به اطلاع  کاربران گرامی  می‌رسانیم که کادر فنی متخصصان و مهندسان ما در مجموعه مرکز سخت افزار ایران از بین برترین متخصصین کشور انتخاب شده و  قادر به ارائه‌ی تمامی خدمات در زمینه فروش، تعمیر و بازیابی محصولات  می‌باشند. مهندسان مرکز سخت افزار ایران ، به‌روزترین فناوری‌ها و تجهیزات مورد نیاز جهتِ تعمیر، ترمیم و بازیابی محصولات را در اختیار دارند.  توجه به حقوق مشتریان، اخلاق و برخورد مناسب کارکنان و امکانات تخصصی مرکز موجب افزایش چشمگیر مشتریان و در پی آن کاهش هزینه های تعمیرات تا حد قابل ملاحظه ای گردیده است.

همچنین به کاربران گرامی مژده می دهیم که با حضور تیم سیار تخصصی، نگرانی مشتریان عزیز در خصوص مسافت و حمل و نقل دستگاه مرتفع می گردد. هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور می توانند از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت مرکز سخت افزار ایران ،  درخواست‌ها، پرسش‌ها و انتقادات و پیشنهادات  خود را با ما در میان بگذارند. تمامی پرسش‌های شما در ارتباط با چگونگی پذیرش، مراحل ارزیابی و عیب‌یابی دستگاه ، شیوه‌های تعمیر، مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و هزینه‌های مرتبط، از طریق راه‌های ارتباطی پاسخ داده خواهد شد. با ما در تماس باشید.