اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ ، اگر تلویزیون سامسونگ شما در طول روزهای اخیر، دچار اختلالاتی در تصویر و یا خرابی‌هایی در بخش سخت افزار گشته است می توانید با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران و حضور در پارت تعمیر تلویزیون، آن را تعمیر نمایید. در این مرکز -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تلویزیون (تلویزیون‌های پلاسما، ال سی دی،  تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند تحت عنوان Smart TV و پانل‌های OLED) به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی سامسونگ انجام می پذیرد. از این رو بی هیچ اغراقی می توان مدعی ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر در مرکز تعمیر تلویزیون بود. در این میان، اگر به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویسِ «تعمیر در محل تلویزیون سامسونگ» است. در این سرویس، کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می‌سازند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

اگر تلویزیون سامسونگ مورد استفاده شما، به هر دلیل، دچار اختلال و خرابی شده است و نیاز به تعمیر دارد، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ در محل است. دلیل این پیشنهاد آن است که تلویزیون ها به دلیل ابعادی که دارند، برای جابجایی و حمل و نقل، شرایط خاصی را می طلبند. برای مثال، برخی از تلویزیون ها به دلیل ابعادی بالایی که دارند، در وسایل نقلیه عادی جا نمی‌شوند و نیاز به ماشین های مخصوص حمل بار دارند.

صرف‌نظر از این موضوع، آنچه که تعمیرات تلویزیون در محل را، اولویت می بخشد، امکان آسیب تلویزیون در حین جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه است. بنابراین جهت آسودگی خود و نیز پیشگیری از ورود آسیب های دوچندان به دستگاه، بهتر است ایرادات ایجاد شده در تلویزیون را با استفاده از سرویس تعمیرات تلویزیون در محل رفع نمایید. در این سرویس، تعمیرکاران، خود در محل مورد نظر، حاضر گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر تلویزیون سامسونگ را آغاز می نمایند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی تلویزیون سامسونگ یکی از مجموعه‌های فعال و پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با فروش و تعمیر تلویزیون Samsung در ایران است که فعالیت خود را همزمان با ورود تلویزیون های سامسونگ به کشور، آغاز کرده است. این مجموعه در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص دو حوزه تعمیر و فروش تلویزیون سامسونگ گماشته است تا موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود گردد.

مدت‌هاست که نام تلویزیون های سامسونگ با نمایندگی تلویزیون سامسونگ گره‌ خورده است و کاربران محصولات این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان نمایندگی تعمیرات سامسونگ است.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مرکز تخصصی

خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ

شکستگی پنل (که در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ایجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (که به دلیل نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت‌های انتقال‌دهنده تصویر می‌شود)، خرابی در تصویر (ایرادهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی که در اثر کارکرد و استهلاک دستگاه ایجاد می شود) و … بخشی از اشکالاتی است که در تلویزیون های Samsung ایجاد می شود و تعویض پنل یا تعمیر تلویزیون سامسونگ را ضروری می سازد.

به تبع فراوانی اشکالاتی که در تلویزیون‌های سامسونگ ایجاد می‌شود خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ نیز بسیار گسترده است.  به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در تلویزیون های سامسونگ، ایراداتی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون سامسونگ در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون سامسونگ است.


تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ

در میان خدمات و سرویس‌های متعدد مربوط به تعمیر تلویزیون‌ سامسونگ، خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض ال ای دی و ال سی دی جزو گران‌قیمت‌ترین‌ها هستند. پس از این دو سرویس، تعمیرات مرتبط با تعویض فلت تلویزیون سامسونگ به دلیل نیاز به استفاده از دستگاه‌ها و قطعات خاص جزو خدمات گرانقیمت تلویزیون به شمار می‌آیند.

عمده‌ترین علت خرابی فلت‌ها آبخوردگی آنهاست. البته علل دیگری نظیر استهلاک قطعات تلویزیون و ورود مایعات به تلویزیون نیز سبب خرابی فلت تلویزیون سامسونگ می‌گردند. در صورت بروز اشکال در این بخش از دستگاه می‌توانید تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر فلت تلویزیون را با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ و یا به صورت سرویس در محل تلویزیون دریافت نمایید.


تعمیر پرش تصویر تلویزیون

پرش تصویر یکی از اشکالات نه چندان شایع پیش آمده در تلویزیون‌های سامسونگ است. با بروز این اشکال، تصویر به نمایش در آمده توسط تلویزیون، یکنواختی و شفافیت خود را از دست داده و به نوعی آزاردهنده می‌گردد. اگر چه بروز این اشکال دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد، اما عمدتاً، پرش تصویر تلویزیون و جابجایی‌های ناگهانی تصویر بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل و ساختار آن صورت گرفته‌اند.

از همین رو تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون نیاز به بررسی دقیق پنل دستگاه و تست عملکرد سایر قطعات آن توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون دارد. در هر حال، اگر شما کاربران گرامی نیز در طول روزهای اخیر متوجه وجود چنین اشکالی در تلویزیون مورد استفاده خود شده‌اید، می‌توانید به مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازید.


تعمیر مین برد تلویزیون

خرابی این بخش از تلویزیون سامسونگ، عموماً به دلیل استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است. استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آنها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت خرابی مین برد می گردد. در صورت خرابی این بخش از دستگاه، هم امکان تعویض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ وجود دارد.

در ارتباط با این دو سرویس، بد نیست بدانید که تعویض مین برد تلویزیون سامسونگ، در قیاس با قیمت کلی این دستگاه، مقرون به صرفه است و چندان بالا نیست. در هر حال تخصصی ترین دریافت سرویس های مرتبط با تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ و سایر بردهای موجود در این دستگاه با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ و یا از طریق تماس با این مرکز، امکان پذیر است.


تعمیر پاور تلویزیون

وجود اشکال در پاور تلویزیون با نشانه‌هایی همراه است که از میان این نشانه‌ها می‌توان به خراب شدن ترانزيستورهاي پاور، چشمک زدن چراغ LED تلویزیون و روشن نشدن آن، دیر روشن شدن تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون و توقف بر روی چراغ پاور، خاموش شدن اتوماتیک تلویزیون پس از چند ساعت و درنهایت خاموش شدن کامل تلویزیون اشاره کرد.

مشکلات پاور تلویزیون به هر دلیل که ایجاد شده باشند می‌بایست در اولین فرصت مرتفع گردند. خرابی های پاور تلویزیون در سال‌های نخستین نمودی ندارند و معمولاً چند سال پس از استفاده از این دستگاه ظاهر می‌شوند. شما کاربران گرامی می توانید جهت تعمیر پاور تلویزیون خویش به مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه نمایید. کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت دوره‌ای است.


تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ یکی از تعمیرات اصلی در حوزه تلویزیون است. هر چند در بسیاری از موارد امکان تعمیر وجود ندارد و تنها با تعویض است که می توان بهبودی را به دستگاه باز گرداند و این تعویض هم در غالب موارد به صرفه نیست، زیرا هزینه بسیار بالایی دارد. در هر صورت پنل یکی از اجزایی است که در لیست تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ در جایگاه اول ایستاده است، زیرا از اصلی ترین قطعات تلویزیون است. آبخوردگی، ضرب خوردگی و شکستگی از جمله مشکلات رایج پنل تلویزیون Samsung است.


تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

بک لایت قطعه ی مهمی از تلویزیون سامسونگ است که در نحوه ی نمایش تصاویر تلویزیون نقش دارد. این قطعه توسط تعدادی لامپ فلورسنت، نور مورد نیاز برای شکل گیری تصاویر مختلف را به پنل تلویزیون تابانده و سبب ظهور قسمت های روشن و تیره ی فیلم ها و تصاویر موجود در تلویزیون می گردد. به دلیل ارتباط مستقیم بک لایت با پنل تلویزیون، این بخش از حساسیت تعمیراتی بسیار بالایی برخوردار است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ با استفاده از تجهیزات کاری مدرن و سازگار با مدل تلویزیون معیوب، فرآیند بازیابی عملکرد بک لایت تلویزیون را به بهترین شیوه ی ممکن انجام می دهد. لازم به ذکر است که کلیه ی خدمات و سرویس های تخصصی نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ مطابق با معیارهای استاندارد بوده و به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می گردند.


 تعمیر آب خوردگی تلویزیون سامسونگ

منظور از آب خوردگی پنل تلویزیون در حقیقت نفوذ آب و یا مایعات شیمیایی به داخل صفحه ی دستگاه است. رسیدن مایعات باعث خرابی فلت های انتقال تصویر، ایجاد جرقه، اتصالی سیستم داخلی و سولفاته شدن مدارهای تلویزیون می شود. به دنبال چنین اختلالاتی شاهد ناکارآمدی های گوناگونی چون ظهور نوارهای سفید و سیاه، خطوط رنگی و مواردی از این قبیل در تصویر تلویزیون خواهید بود.

فراموش نکنید که به هنگام بروز مشکل آب خوردگی تلویزیون های سامسونگ به سرعت دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن دوباره ی آن جدا خودداری نمایید. نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ مجموعه ای فوق تخصصی است که با استفاده از تجهیزات کاری مدرن کلیه ی خرابی های ناشی از نفوذ آب را در سطح کیفی بالایی بازیابی می نماید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

مشکلات رایج تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ با تمام کیفیت ساختاری و قابلیت های پیشرفته ی خود گاهی با مشکلاتی رو به رو می شود که نیازمند تعمیرات تخصصی است. برخی از این مشکلات عبارتند از:

تعمیرات تلویزیون سامسونگ

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یک مرکز معتبر و مجاز است که همه مسیر های قانونی و لازم را برای تاسیس طی کرده است و در حال حاضر بخش مهمی از نیاز های کاربران در حوزه آی تی و الکترونیک را پاسخ می گوید. با حضور در مرکز سخت افزار ایران می توانید مجموعه ای از پیشرفته‌ترین خدمات و امکانات را در حوزه‌های فناوری و تکنولوژی دریافت نمایید.

این مرکز نیاز امروز کاربران را به خوبی شناخته است. می داند که کاربر چه نوع خدماتی را با چه درصدی از امنیت و اطمینان نیاز دارد. به خوبی می داند که کاربر به چه سطحی از کیفیت در خدمات تعمیر نیاز دارد. از همین رو تمامی مسیر های لازم برای رعایت حقوق کاربران در حوزه ارتباطات و فناوری های جدید و الکترونیک را در مراکز خود جاری ساخته و اقدامات لازم را انجام پیاده ساخته تا رضایت صد در صدی تمامی کاربران تامین شود.