021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر تلویزیون تی سی ال

با تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل دیگر لازم نیست نگران هیچ مسئله ای باشید. همکاران ما در واحد تعمیرات تلویزیون از همه امکانات خود بهره می برند تا تعمیر این دستگاه را در منزل و محل مورد نظر شما انجام دهند. واحد   تعمیر تلویزیون   TCL  در منزل با سال ها تجربه در زمینه تعمیر برد و انواع تلویزیون از جمله  LCD ، LED ،Plasma  و … با بهره گیری از کادر متخصص تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد مسئولیت تعمیرات تلویزیون های شما را در اسرع وقت و با قیمت بسیار مناسب در منزل یا محل کار به عهده بگیرد.

وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی تسلط کامل کارشناسان به آخرین تکنولوژی ساخت و  تعمیر انواع تلویزیون   و برد، آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات تعمیر تلویزیون و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب و منطقی تعمیرات و قطعات است. با استفاده از سرویس تعمیرات تلویزیون تی سی ال می توانید از سرویس ها و خدماتی استفاده کنید که فقط و فقط برای رفاه و آسایش شما راه اندازی شده اند و در نهایت به سود خود شما خواهند بود.

تعمیر تلویزیون تی سی ال

هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال

در مرکز سخت ‌افزار ایران هزینه تعمیر تلویزیون تی سی ال در منزل بر اساس نرخ ‌نامه مصوب اتحادیه تعمیرکاران صوتی و تصویری تعیین می ‌شود. لازم است بدانید قیمت تعمیرات به نوع آسیب‌ وارد شده به دستگاه، شدت آن و قطعات تعویضی بستگی دارد. از این رو تخمین دقیق هزینه پس از مراجعه تکنسین به محل و اتمام مراحل عیب یابی اعلام خواهد شد.

چنانچه یکی از قطعات تلویزیون تی سی ال نیاز به تعویض داشته باشد، نرخ نهایی کار را تحت تاثیر قرار می‌ دهد. زیرا قیمت این قطعات با توجه به برند سازنده و کیفیت آن ها متغیر است. علاوه بر آن اجرت تعمیرکار نیز به موارد فوق افزوده می‌ شود.

خدمات تعمیر تلویزیون تی س ال 

تکنسین های اعزامی واحد تعمیر تلویزیون تی سی ال، مجموعه ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه مورد نظر را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات معیوب اقدامات لازم را انجام دهند. این خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون محدود به مورد تعمیراتی خاصی نیست و شامل تمامی ایرادات و اشکالات مرتبط با انواع تلویزیون می شود.

شکستگی و آسیب های شدید پنل و ال سی دی  تلویزیون، نفوذ مایعات به ال سی دی، بررسی مشکلات ناشی از نوسانات جریان برق، سوختن تلویزیون، سیاه شدن و بهم ریختگی تصویر تلویزیون ، خط افتادن ال سی دی تلویزیون تنها بخش کوچکی از این اختلالات و مشکلات هستند. در ادامه به بخشی دیگر از این خدمات اشاره می کنیم:

تعمیر برد مین تلویزیون TCL

برد مین یا برد اصلی تلویزیون TCL، به عنوان قطعه‌ای کلیدی در کنترل تمامی وظایف تلویزیون و شامل تعداد زیادی قطعه الکترونیکی می‌باشد. هرگونه خرابی در این برد می‌تواند تاثیر چشم‌گیری بر روی کارکرد تلویزیون داشته باشد. برای تعمیر برد مین تلویزیون  TCL، ابتدا باید علت خرابی را شناسایی کرد. برای این منظور، از دستگاه‌های تست قطعات و دیگر ابزارهای مخصوص استفاده می‌شود تا قطعات معیوب شناسایی شده و جایگزین شوند.

یکی از ابتدایی‌ترین مراحل برای تعمیر برد مین تلویزیون TCL، بررسی قطعات اصلی مانند IC ها و تعویض و جایگزینی قطعات معیوب است. همچنین، شناسایی و تعویض قطعات فرسوده نیز یکی از راهکارهایی است که در تعمیر برد مین تلویزیون TCL به کار می‌روند. 

در صورتی که خرابی در برد مین تلویزیون باعث شده باشد که Frame Rate به درستی کار نکند، دستگاه‌هایی مانند منابع تغذیه، خروجی‌های ویدئویی و سایر قطعات الکترونیکی نیز باید مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرند.

تعمیر سیاه شدن و دو تایی شدن تصویر تلویزیون تی سی ال

دو تایی شدن و سیاه شدن تصویر در تلویزیون TCL معمولاً به دلیل مشکلات سخت‌افزاری در داخل تلویزیون رخ می‌دهد. برای تعمیر این مشکل، نیاز است که ابتدا علت آن را شناسایی کنیم. یکی از ابتدایی‌ترین گام‌ها در این راستا، بررسی قطعات اصلی مانند برد مین، کابل های LVDS و سایر قطعات الکترونیکی است. اگر تصویر تلویزیون TCL دو تایی باشد، عیب ممکن است در فیوزهای  LVDS  باشد که باید تعویض شود.

همچنین، در صورتی که عیب بر اثر خرابی یا جدا شدن کابل‌های LVDS باشد، باید کابل‌ها را مجدداً متصل و اتصالات را بررسی کرد. در صورتی که تصویر تلویزیون TCL کاملاً سیاه باشد، می‌توانید از دستگاه‌های تست الکترونیکی برای شناسایی قطعات معیوب استفاده کنید. 

قطعات مشکل دار باید توسط کارشناس تعمیر تلویزیون TCL جایگزین و یا تعمیر شوند. همچنین، در برخی موارد، تغییر در تنظیمات تصویر نیز می‌تواند علت این مشکل باشد. در این صورت، باید تمامی تنظیمات صحیح را انجام داده و بررسی کرد که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

تعمیرات خاموش شدن ناگهانی تلویزیون تی سی ال

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون تی سی ال می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله مشکلات برق، خرابی قطعات داخلی یا مشکلات نرم‌افزاری رخ دهد. برای تعمیر این مشکل، در ابتدا باید مطمئن شد که منبع تغذیه تلویزیون و سیم‌های برقی آن سالم هستند. سپس باید قطعات داخلی تلویزیون بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که هیچ قطعه‌ای خراب نیست.

در صورتی که مشکل باز هم پابرجا باشد، ممکن است که مشکلات نرم‌افزاری باعث این خطا شده باشند. در این صورت، بهتر است به کمک یک تکنسین ماهر  تعمیرات تلویزیون تی سی ال  مشکل را برطرف کنید.

 • تعمیر آب خوردگی پنل تلویزیون تی سی ال
 • تعمیر شکستگی پنل تلویزیون TCL
 • تعمیر سیاه شدن و دو تایی شدن تصویر تلویزیون از یک طرف
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه 
 • مشکل فریز شدن تصویر و موزائیکی شدن تصویر
 • تعمیر برد مین تلویزیون TCL
 • تعمیرات آیسی رام
 • تعمیر آیسی FLASH
 • تعمیر آیسی HDMI
 • تعمیر آیسی صدا

تعمیر انواع مدل های تلویزیون تی سی ال

تعمیر انواع مدل های تلویزیون tcl در نمایندگی تعمیرات تلویزیون انجام می شود. برای تعمیر انواع مدل های تلویزیون تی سی ال، لازم است به یک سرویس دهنده تعمیرات تخصصی مجاز مراجعه کنید. بسته به مشکل خاص شما، تعمیرکار تلویزیون می‌تواند تلویزیون را عیب یابی کرده و مشکل را برطرف کند. 

لذا، بهتر است با توجه به مشکلات خود، به نمایندگی تعمیر تلویزیون تی سی ال مراجعه نمایید. برخی از مدل های تلویزیون تی سی ال که در این مرکز تعمیر می شوند عبارتند از :

 • تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 32D3000i سایز 32 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 40D3000i سایز 40 اینچ
 • تلوزیون ال ای دی تی سی ال مدل 43D3200 سایز 43 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی تی سی ال مدل 43D3000i سایز 43 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 43S6510 سایز 43 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P725 سایز 50 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 50P615 سایز 50 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 55P725 سایز 55 اینچ
 • تلویزیون ال ای دی هوشمند تی سی ال مدل 65C635 سایز 65 اینچ

با ما تماس بگیر و با اعلام مدل تلویزیون خود، از مشاوره با کارشناسان بهره مند شوید.

تعمیرات تلویزیون TCL

تلویزیون تی سی ال ساخت کجاست ؟

تی سی ال یک برند چینی است و تلویزیون تی سی ال ساخت کشور چین می باشد. شرکت TCL یک شرکت چینی است که در سال 1981 تأسیس شده است. تی سی ال در حقیقت از معدود برند های تولید کننده تلویزیون در جهان می باشند که قطعات ان ها ساخت خود چین و کشور سازنده بوده است. بنابراین، تلویزیون های TCL نیز در کارخانجات این شرکت در کشور چین تولید می شوند.

کیفیت تلویزیون های TCL

تلویزیون های  TСL از نظر کیفیت در رده ی متوسط ​​به بالا در بازار قرار دارند. تلویزیون های TCL در اندازه ها و رزولوشن های مختلفی مانند Full HD و 4K UHD عرضه می شوند و با سیستم های هوشمند مانند Android TV، Roku TV و یا Tizen TV کار می کنند. البته برای بررسی دقیق تر کیفیت تلویزیون های مدل های خاص TCL می توانید به نظرات کاربران و مجلات تخصصی مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون tcl

مزایای استفاده از تعمیر تلویزیون TCL در منزل

تعمیر تلویزیون در منزل برای آن دسته از کاربرانی است که دستگاه آنها دچار خرابی شده است و به هر دلیل امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. واحد تعمیر تلویزیون در منزل تنها برای تامین آسایش خاطر و رفاه حال مشتریان، این امکان را فراهم کرده است تا در صورت درخواست آنها، کادر فنی تعمیر و تکنسین این حوزه، جهت تعمیر تلویزیون به منزل اعزام شوند.

در این سرویس کارشناسان تعمیرات خود به محل مورد نظر اعزام گشته و تمامی عملیات مورد نیاز جهت تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می دهند. استفاده از این سرویس سبب صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشی به روند تعمیر تلویزیون در منزل می شود و شما را از سردرگمی برای خرید قطعه مناسب و اصلی رها خواهد می کند.

نمایندگی تلویزیون

نمایندگی تلویزیون یکی از نمایندگی های فعال و پر متقاضی است که تقریبا همه افراد حداقل یک به چنین نمایندگی مراجعه کرده اند و در پی استفاده از انواع خدماتش بوده اند. در نمایندگی تلویزیون همه آنچه که برای خرید یک دستگاه با کیفیت نیاز است، فراهم شده و کاربر می تواند با اعتماد کامل به این نمایندگی رسمی تلویزیون برای خرید هر دستگاهی از هر برندی مبادرت ورزد. انواع تلویزیون های خارجی و ایرانی از جمله ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، شارپ، سونی، اسنوا، ایکس ویژن و … در این مرکز تعمیراتی مورد بررسی و تعمیر قرار می گیرد.

 مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران  در کنار کاربران است تا آنها دغدغه و نگرانی درباره هیچ یک از خدمات تعمیراتی خود نداشته باشند. در این مرکز مهندسان و کارشناسان حوزه آی تی و الکترونیک دور هم جمع شده اند و با بررسی و آنالیز نیاز های امروز بشر به این نتیجه رسیده اند که وجود یک مرکز جامع و کامل که همه خدمات و سرویس های حوزه فناوری و تکنولوژی های جدید را پوشش دهد، لازم و ضروری است.

به همین دلیل با همت و پشتکار بالای خود مرکز سخت افزار ایران را راه اندازی کرده اند تا هیچ کاربری در هیچ شرایطی هیچ نگرانی درباره دریافت انواع خدمات این حوزه را نداشته باشد و با خیال راحت با مراجعه به این مرکز صفر تا صد نیاز های خود را برآورده سازند.

5/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *