تعمیر موبایل سونی

اگر از کاربران گوشی های سونی هستید و در حال حاضر به دلیل بروز اختلالات سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه‌تان، در جستجوی یک مرکز مجاز تعمیر موبایل سونی در تهران هستید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی موبایل سونی و حضور در پارت مربوطه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سونی با حضور در مرکز تعمیرات موبایل سونی قابل دریافت است.

مرکز تعمیرات موبایل سونی متشکل از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری است که در هریک از آنها تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه به مراجعان ارائه می‌گردد. مراجعان محترم، پس از حضور در مرکز تعمیر تخصصی موبایل سونی، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت مذکور راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر موبایل معیوب‌شان اِعمال گردد. نقطه اشتراک هر دو پارت، حضور مهندسانی زبده و مجرب است که توانایی رفع پیچیده ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه را دارا هستند.

تعمیر موبایل سونی SONY

نمایندگی تعمیرات موبایل سونی در تهران

نمایندگی تعمیرات موبایل سونی در تهران با در اختیار داشتن دو رکن اساسی تعمیر یعنی نیروی متخصص و ابزار پیشرفته، با کیفیت ترین خدمات را به کاربران این دستگاه ارائه می دهد. تعمیرکارانی که تعمیر موبایل را در این مرکز انجام می دهند، کارشناسان ارشد آی تی هستند و از تجربه و مهارت بالایی در زمینه نرم افزار و سخت افزار برخوردار می باشند.

بنابراین شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که گوشی سونی مورد نظرتان به شکل حرفه ای بررسی شده ترمیم می گردد. همکاران ما در این مرکز از جدید ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا استفاده می کنند و نوین ترین متدهای تعمیری روز دنیا را برای رفع مشکلات موبایل به کار می بندند. ویژگی های ذکر شده باعث شده که در نمایندگی تعمیرات موبایل سونی در تهران، هیچ یک از مشکلات این محصول از دید تکنسین ها پنهان نمانده و دستگاه به صورت کامل و بدون نقص ترمیم گردد.

تعمیر اجزای موبایل سونی

تعمیرات نرم افزاری موبایل سونی

تعمیرات نرم افزاری موبایل سونی از دیگر سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل سونی است که با استفاده از بروزترین تجهیزات و باکس‌های این حوزه انجام می پذیرد. دارندگان گوشی های سونی می توانند در صورت بروز اشکالات نرم افزاری در دستگاه خویش به نمایندگی تعمیرات گوشی سونی مراجعه کرده و تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. اِعمال تعمیرات نرم افزاری بر روی موبایل های سونی در این مرکز، صرفاً پس از طی روند عیب‌یابی و تشخیص علل اشکالات پیش آمده انجام می‌پذیرد.

کارشناسان حاضر در نمایندگی گوشی سونی تسلط و تخصصی تام در حوزه فعالیت خویش داشته و در تلاشند تا بالاترین سطح کیفی خدمات را در حیطه تعمیرات موبایل سونی عرضه نمایند. برخی از تعمیرات نرم افزاری ارائه شده در این مرکز عبارتند از: تعمیر مشکلات آنتن دهی موبایل، تعمیر به هم ریختگی تنظیمات موبایل سونی، تعمیر مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل سونی، تعمیر پرش آنتن موبایل، برطرف کردن قطع و وصلی سیگنال آنتن موبایل، برطرف کردن مشکل در دسترس نبودن موبایل، رفع مشکل افت سیگنال و …. .

تعمیرات نرم افزاری موبایل سونی

روند تعمیر موبایل سونی

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری موبایل سونی با حضور در مرکز تعمیر موبایل سونی قابل دریافت است. گوشی تحویل داده شده به این مرکز پس از طی فرآیند عیب‌یابی در پارتی با همین نام، به یکی از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تحویل داده می‌شود تا اشکالات پیش آمده در آن مرتفع می‌گردد. در صورتی که اشکال پیش آمده در دستگاه، قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض قطعات گوشی سونی باشد، این کار صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و محرز شدن عدم امکان تعمیر قطعه انجام می‌پذیرد.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر موبایل سونی که با حضور در این مرکز قابل دریافت است عبارتند از: تعمیرات آبخوردگی و آسیبهای ناشی از ضربه و سقوط، تعویض LCD شکسته موبایل سونی، تعویض باتری موبایل سونی، بازیابی اطلاعات از دست رفته موبایل سونی، تعمیر Wi-Fi و مشکلات شبکه، رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی موبایل سونی و … .

تعمیرات سخت افزاری موبایل سونی

مرکز تعمیر موبایل سونی یکی از مراکز تخصصی و پیشرو در حوزه تعمیرات موبایل است که سرویس های انجام شده در آن با استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.‌

دارندگان گوشی‌های سونی می توانند با مراجعه به نمایندگی تعمیرات سونی و حضور در پارت تخصصی تعمیر موبایل Sony تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، بازیابی و تعمیر این دستگاه را دریافت نمایند. تعمیر و یا تعویض باتری، رفع مشکلات سیم کارت، تعمیر صفحه نمایش انواع موبایل، تعویض گلس موبایل، تعویض ویبره موبایل و … برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با سخت افزار موبایل است که با حضور در مرکز تعمیر موبایل سونی قابل دریافت است.

شارژ نشدن موبایل سونی

شاید برای گوشی شما هم پیش آمده باشد که با اتصال گوشی خود به شارژ، فرآیند شارژ گوشی اتفاق نیفتاده باشد. شارژ نشدن موبایل از موضوعاتی نگران کننده برای دارندگان انواع موبایل می باشد. عوامل مختلفی مانند معیوب بودن شارژر ، اشکال در سوکت شارژ گوشی، آلودگی در پورت شارژ گوشی، عدم رعایت نکات ایمنی هنگام شارژ، کالیبره نبودن باتری گوشی، معیوب بودن باتری و … می تواند باعث بروز مشکل در این قطعه شود.

یکی از مراحل تعمیر موبایل سونی، ترمیم سوکت شارژ است. اگر گوشی شما اخیرا شارژ نمی شود یا در حین شارژ مدام جریان قطع می شود، احتمالا سوکت شارژ یا usb آن دچار ایراد شده است. لایتینگ پورت یا سوکت شارژ محل اتصال شارژ به گوشی است و اگر ایرادی داشته باشد، روند اتصال را مختل می کند. در نتیجه ممکن است گوشی شما شارژ نشود یا مثلا لازم باشد کابل را مدام نگه دارید.

تعمیر موبایل سونی

تعمیر برد موبایل سونی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که قطعه ای به نام برد، منشأ بسیاری از مشکلات عملکردی تبلت و گوشی های هوشمند به شمار می رود. برد به نحوی به همه بخش های گوشی در ارتباط است و خرابی آن روی کل دستگاه تاثیر می گذارد. این قطعه چندین خازن، مقاومت، ترانزیستور، سیم پیچ و دیود دارد که هریک به نوعی در عملکرد آن تاثیر گذارند. تعمیر برد موبایل سونی تنها در صورتی نتیجه بخش است که تکنسین شناخت کافی در مورد این قطعات داشته باشد.

گاهی با تعویض قطعه معیوب، مشکل برد و گوشی برطرف می شود و گاهی هم این اتفاق نمی افتد و نیاز به تعویض برد به صورت کامل خواهد بود. معمولا وقتی در اثر نفوذ رطوبت و یا نوسانات برق این قطعه می سوزد، امکان تعمیر آن وجود نخواهد داشت. در این صورت، برد جدید باید اصل بوده و متناسب با مدل و مشخصات گوشی انتخاب گردد. وجود برد بی کیفیت و نا مناسب نه تنها مشکل گوشی را برطرف نمی کند بلکه منجر به بروز مشکلات جدی تری نیز در این دستگاه خواهد شد. لذا بهتر است برای تعمیر موبایل سونی خود تنها به مراکز معتبر مراجعه کرده و اطمینان حاصل کنید که از قطعات اصل در دستگاه استفاده خواهد شد.

تعمیر تاچ گوشی سونی

روش های مختلفی برای تعمیر تاچ گوشی SONY وجود دارد که بسته به نوع و شدت آسیب دیدگی این بخش انتخاب و اجرا می گردند. اگر صفحه گوشی شکسته و تاچ عمل نمی کند، تنها با تعویض ال سی دی موبایل سونی می توان مشکل تاچ را برطرف کرد. گاهی ممکن است تنها هنگام باز کردن یا در حین اجرای یک برنامه خاص، شاهد بروز مشکل در عملکرد تاچ باشیم.

در این صورت، باید برنامه معیوب شناسایی شده و حذف شود. در برخی موارد نیز نمی توان منشأ مشخصی برای خرابی تاچ یافت. در این صورت ریستارت کردن و یا ریست فکتوری گوشی می تواند در رفع مشکل موثر واقع شود. توجه داشته باشید که پیش از انجام فرایند ریست فکتوری یا بازگشت به تنظیمات کارخانه، حتما از اطلاعات و فایل های مورد نظرتان بکاپ یا نسخه پشتیبان تهیه کنید. در نهایت اگر هیچ یک از روش های ذکر شده مشکل تاچ را برطرف نکرد، تیم تعمیرات موبایل سونی اقدام به تعویض این بخش می نمایند.

تعمیر باتری موبایل سونی

به خوبی می دانید که باتری مهم ترین قطعه در تبلت ها و گوشی های هوشمند به شمار می رود. عواملی همچون شارژ اشتباه، نوسانات برق و استفاده نادرست، باتری را دچار مشکل کرده و سلامتی آن را به خطر می اندازند. ما به عنوان یک کاربر در طول روز استفاده های زیادی از گوشی می کنیم و در صورت خرابی باتری نمی توانیم با گوشی کار کنیم. در نتیجه در صورت خرابی باتری باید در اسرع وقت اقدام به تعمیر یا تعویض این قطعه کرد.

باید بدانید مشکلات و ایرادهای باتری ممکن است روی سایر بخش های دستگاه از جمله برد و … نیز تاثیر منفی گذاشته و هزینه های تعمیراتی را افزایش دهند. از این رو توصیه می شود که اقدامات تعمیری لازم برای ترمیم این قطعه در اسرع وقت انجام گردد. ممکن است در طول فرایند تعمیر باتری موبایل سونی ، تیم تعمیر موبایل سونی تشخیص دهند که نیاز به تعویض این قطعه است. در این صورت، باتری قدیمی با نمونه جدید و اصل جایگزین شده و به این ترتیب، مشکلات ناشی از خرابی این قطعه برطرف خواهد شد. برای اطمینان از تعویض بی نقص و اصولی باتری گوشی سونی خود، بهتر است این کار را در مراکز و تعمیرگاه های معتبر انجام دهید.

تعمیرات گوشی سونی

درباره مرکز تعمیر موبایل سونی

مرکز تعمیر موبایل سونی کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید با دریافت خدمات مورد نیاز هرگونه عیب و نقص موجود در موبایل های خود را – اعم از نواقص سخت افزاری و نرم افزاری- تعمیر و رفع کنید.

مرکز تعمیر موبایل سونی یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی تلفن همراه در کشور است که در طول سالهای اخیر به سبب ارائه برترین خدمات این حوزه، مورد استقبال کاربران و هموطنان قرار گرفته و انتخاب نخست تمامی آنها بوده است. دارندگان گوشی‌های سونی می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل سونی ضمن بهره‌مندی از تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول از مشاوره ها و راهنمایی ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز برخوردار گردند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+