021-62948

اشتراک گذاری

تعمیرات یخچال

پیشگیری از بروز مشکلات در لوازم خانگی خصوصا یخچال کار ساده‌تری نسبت به تعمیر آنها پس از خرابی است. فراموش نکنید که لوازم خانگی یک شبه خراب نمی‌شوند بلکه ابتدا از اختلالات جزئی و مسائل پیش‌ پا افتاده به وجود می‌آیند که در طول زمان مشکلات بزرگتری را دامن می زنند.

تعمیرات یخچال از نیاز های ضروری و اولیه خانوار ها به شمار می رود. این دستگاه به دلیل استفاده مدام و مکرر همیشه در معرض خرابی و اختلالات کوچک و بزرگ هست که برای بر طرف سازی آنها باید به یک مرکز مجاز و رسمی مراجعه کرد تا خدمات با کیفیت  و پایداری را دریافت نماییم.

تعمیرات یخچال در مرکز سخت افزار ایران، به شما این امکان را می دهد که کلیه مشکلات این محصول خود را به صورت تخصصی و حرفه ای برطرف نمایید. همکاران ما در این مرکز، تجربه بالایی در حوزه تعمیر یخچال دارند و می توانند با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار آنها قرار گرفته است، انواع عیوب عملکردی این محصول را برطرف نمایند. گفتنی است در مرکز سخت افزار ایران، امکان بررسی و تعمیر تخصصی همه مدل های یخچال از برندهایی همچون سامسونگ، ال جی، شارپ، توشیبا، دوو و … فراهم شده است. همکاران ما در این مرکز، شما عزیزان را در مورد فرایند تعمیرات یخچال راهنمایی می نمایند.

4.9/5(53 امتیاز)

محل قرارگیری یخچال در پیشگیری از خرابی آن

مکانی که یخچال و ‌فریزر در آنجا قرار می‌گیرد، می‌تواند تاثیر بسزایی در طول عمر و به تعویق انداختن تعمیرات یخچال داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید یخچال گرمای مواد غذایی و محتویات درون خود را گرفته و از فضای پشتی خود به محوطه‌ بیرونی یخچال انتقال می دهد. بنابراین وجود فضای مناسب برای تهویه، راندمان یخچال را افزایش می‌دهد.

چه محلی برای یخچال مناسب است ؟

اکثر خانواده‌ها یخچال و ‌فریزر را در آشپزخانه قرار می‌دهند؛ این مسئله به خودی خود مشکلی ایجاد نمی‌کند، اما اگر فضای آشپزخانه کوچک باشد، گرمای پشت یخچال نمی‌تواند به درستی به بیرون انتقال یابد؛ در نتیجه دمای موتور افزایش پیدا کرده و ممکن است مورد آسیب‌های جدی واقع شود و تعمیرات یخچال ضروری شود.

 بهتر است برای افزایش راندمان یخچال و پیشگیری از تعمیرات یخچال، بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر فاصله از دیوار برای آن در نظر گرفت. همچنین دمای محیط نیز باید کنترل شود؛ اگر جریان هوا به قدر کافی در آشپزخانه وجود ندارد یا معماری خانه طوری است که سرمای کولر به آشپزخانه نمی‌رسد، سعی کنید با قرار دادن یک پنکه کنار یخچال به خنک کردن موتور آن کمک کنید.

تعمیرات یخچال در منزل

مدیریت مرکز سخت افزار ایران، اهمیت ویژه ای برای وقت کاربران قائل بوده و در راستای عمل به ارکان مشتری مداری، امکان تعمیرات یخچال در منزل را فراهم نموده است. جابجایی یخچال و انتقال آن به مرکز تعمیرات، هم زمان بر است و هم ممکن است در حین جابجایی، بخشی از دستگاه ضربه خورده و یا آسیب ببیند. وقتی برای ترمیم این محصول از متخصصن تعمیر در محل مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید، نه تنها در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید، بلکه از بروز مشکلات و نواقص احتمالی در یخچال نیز جلوگیری نموده اید.

پس از تماس شما با این مرکز و درخواست دریافت سرویس مورد بحث، تیم تعمیراتی با ابزار مورد نیاز به منزل شما اعزام خواهد شد. کارشناسان مجرب ما پس از بررسی دقیق و تخصصی محصول، تعمیرات یخچال در منزل را به شکل حرفه ای انجام می دهند. به این ترتیب، مشکلات عملکردی یخچال شما در حضور خودتان برطرف خواهد شد. همکاران ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالای خود، تخصصی ترین خدمات را برای تعمیر یخچال به شما عزیزان ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیرات یخچال

اهمیت تعمیرات صحیح  یخچال به علت قیمت بالای آن است. یخچال یکی از مهم‌ترین وسایلی است که در هر خانه یافت می‌شود و تقریبا زندگی بدون آن غیرممکن است. در صورتی که یخچال در خانه نباشد، مواد غذایی بعد از مدت بسیار کوتاهی از بین می‌روند و فاسد می‌شوند. بنابراین بسیار طبیعی است که انجام تعمیرات یخچال خراب شده به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها برای هر خانواده تبدیل شود. به دلیل این اهمیت بالا ، تعمیرات یخچال باید توسط کارشناسانی انجام شودکه با تعمیر قطعات این محصول ، آشنایی کامل دارند. ما بهترین کارشناسان تعمیر یخچال را از سراسر کشور به همکاری فراخوانده ایم.

بررسی  برخی از عیوب در تعمیرات یخچال

عیب ۱) یخچال روشن نمی شود.

 

پریز برق ندارد

دوشاخه یا سیم رابط معیوب است

ترموستات معیوب است

اورلود معیوب است

سیم های رابط از مجموعه سیم بندی مدار قطع شده اند.عیب۲) یخچال اتومات نمی کند.

 

لوله جلو از جای خود خارج شده است

کنتاکت های ترموستات به یکدیگر جوش خورده اند

مقدار برفک در اواپراتور بسیار زیاد است

سیم بندی یخچال اشتباه استعیب۳) با وجود عملکرد صحیح کمپرسور ،اواپراتور دائما خیس بوده و قطرات آب از آن چکه می کند.

 

ترموستات بر روی درجه مناسب قرار نگرفته

ترموستات تنظیم نیست

سیستم ذوب برفک (دیفراست) دائم در مدار استعیب۴) اواپراتور در فواصل زمانی اندک، مملو از برفک می شود

لاستیک دور درب خراب است

غذا بصورت گرم در یخچال قرار داده می شود

دیفراست اتوماتیک دچار مشکل شده استعیب۵) کمپرسور یخچال بی وقفه در حال کار است، اما اتومات نمی کند و در یخچال سرما وجود ندارد

 

در یخچال گاز وجود ندارد

گاز یخچال کم است

موتور الکتریکی سالم است اما کمپرسور معیوب شده

کندانسور به دیوار چسبیده است و یا فاصله اش با دیوار بسیار ناچیز است

فن معیوب شدهعیب۶) قبل از آن که یخچال شروع به کار کند ، صدای بخصوصی شنیده شده و از کار می افتد

 

برق ضعیف است

اورلود معیوب است

نیم سوز بودن موتور

مسدود بودن مسیر گردش گاز در یخچال

خرابی رله استارتعیب۷) صدای یخچال در هنگام کار غیر عادی و تا حدودی زیاد است

 

صدای یخچال در هنگام کار غیر عادی و تا حدودی زیاد است

موتور فن دچار مشکل شده

اتصالات موتور (کمپرسور ) به شاسی شل شده است

موتور معیوب استعیب۸) بدنه یخچال برق دارد

 

موتور اتصال بدنه دارد

ترموستات اتصال بدنه دارد

سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه داردعیب۹) مواد درون یخچال منجمد شده و سرما بیش از حد زیاد است

 

ترموستات اتومات نمی کند

ترموستات تنظیم نیست

گاز بیش از حد تزریق شدهعیب ۱۰) با باز شدن درب یخچال ،فیوز منزل قطع می شود

 

سیم بندی لامپ روشنایی یخچال اشتباه است

پایه های درون سر پیچ لامپ به یکدیگر چسبیده اند

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

لوازم خانگی، بخش از ضروریات همه خانوارها به شمار می رود. همه این لوازم به علت استفاده مکرر و مدام در معرض آسیب و اختلال هستند که امری کاملا طبیعی است. البته اگر کمی وسواس و سلیقه به خرج دهیم ودر مراقبت از لوازم خانگی محتاطانه عمل کنیم، قطعا راندمان لوازم خانگی مان را بالا خواهیم برد. در هر حال مرکز تعمیرات لوازم خانگی این آمادگی را دارد که همه لوازم خانگی را در بخش تعمیراتی اختصاصی تعمیر کند و کیفیت سابق را به دستگاه های شما باز گرداند.

مرکز سخت افزار ایران

همه پرسنل کوشا و شکیبای مرکز سخت افزار ایران برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به همه عزیزان آمادگی کامل دارند. این مرکز از واحدهای متعدد و تخصصی جداگانه تشکیل شده است و به راحتی می تواند تمامی نیاز های کابران را در حوزه الکترونیک و مکانیک برطرف سازد.

کارشناسان متخصص ، کارآزموده و با تجربه در زمینه تعمیر و پشتیبانی وسایل برقی را گرد هم جمع آورد و بتواند تحسین مشتریان را با ارائه کار حرفه ای و خوب برانگیزد .شرکت ما در زمینه خدمات پس از فروش برندهای معتبر لوازم خانگی ( انواع یخچال ، انواع لباسشویی و انواع جاروبرقی ) مشغول به فعالیت است