اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیرات یخچال امرسان

یخچال های امرسان، یکی از باکیفیت‌ترین یخچال های تولید داخل هستند که در مدلهای متنوعی تولید می‌شوند. مجموعه بزرگ امرسان چنانکه در وبسایت خود آورده در تلاش برای تأمین نیازهای خانواده ایرانی با استفاده از بروزترین تکنولوژی های دنیا است. شعار همیشگی امرسان، زیبا پیشرو مطمئن  بوده است که باید اذعان داشت تا حد زیادی به این شعار جامه واقعیت پوشانده است.

با وجود تلاش‌های مجموعه امرسان جهت ارائه محصولاتی باکیفیت، باید گفت که لوازم خانگی این برند نیز گاه دچار اشکال و نیازمند تعمیر می‌گردند. از میان دستگاه‌های تولید شده در مجموعه امرسان، که گاه دچار اشکال و ناکارامدی می‌گردند، می‌توان به یخچال های این برند اشاره کرد. مرکز سخت افزار ایران، برای کاربران یخچال های امرسان، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر را گردهم آورده تا بدین واسطه پشتیبان کاربران محصولات داخلی کشور باشد.

کاربران یخچال های امرسان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در یخچال امرسان مورد استفاده‌ خود ، با کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی یخچال امرسان تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار یخچال امرسان را ثبت نمایند. (توصیه می‌شود در زمان تماس با نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در تهران، نوع اشکال پیش آمده در یخچال و نشانه‌های مشاهده شده را با کارشناس مربوطه درمیان بگذارید). خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد.

5/5(2 امتیاز)

نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان، پشتیبان کالاهای ایرانی

مرکز سخت افزار ایران، برای کاربران یخچال های امرسان، تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر را گردهم آورده تا بدین واسطه پشتیبان کاربران محصولات داخلی کشور باشد. این مرکز از طریق همکاری با تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر یخچال و مجهز نمودن آنان به پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی یخچال توانسته است رضایت حداکثری کاربران یخچال های امرسان را کسب نماید. مرکز تعمیرات یخچال امرسان، جهت اطمینان خاطر مشتریان خویش، کلیه سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز را مشمول گارانتی و ضمانت نموده است.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات یخچال امرسان عبارت است از: رفع مشکل صدای زیاد یخچال، رفع مشکل یکسره کار کردن یخچال، تعمیر مشکل خرابی، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور در یخچال، رفع مشکل داغ کردن زیاد موتور یخچال، رفع ایراد منجمد نشدن مواد غذایی در درون فریزر، تعمیر مشکل برفک زدن یخچال، رفع مشکل کار نکردن فن یخچال، تعمیر مشکل روشن نشدن یخچال و … .

خدمات تعمیر یخچال امرسان

اقداماتی همچون بررسی و ترمیم انواع یخچال های برند امرسان، تعمیرات تخصصی ساید بای ساید، تعمیر انواع فریزر و یخچال فریزر، تعمیر کمپرسور، ترمیم کندانسور، شارژ گاز، تعمیر اواپریتور، تعمیر و تعویض ترموستات، تنظیم درجه دمای یخچال، تعمیر فن، ترمیم و تعویض موتور و تعمیر آبسرد کن، مهم ترین خدمات تعمیر یخچال امرسان محسوب می شوند. البته سرویس در محل یخچال هم یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در مرکز سخت افزار ایران است که به متقاضیان محترم ارائه می گردد. تعمیر و تعویض قطعات معیوب یخچال و خدمات مرتبط با این فرایند، با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه است تا در صورت نیاز، امکان پیگیری هرگونه ایراد یا مشکل احتمالی را داشته باشید.

خدمات تعمیر یخچال امرسان شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر آبسردکن یخچال امرسان 

یکی از مشکلاتی که کاربران یخچال های دارای آبسرد کن دارند، مسدود شدن مسیر خروجی این بخش است. در این شرایط، تعمیر آبسرد کن یخچال امرسان کار سختی نیست اما باید مراحل مشخصی برای این منظور طی شود. مثلا پیش از هر کاری، مطمئن شوید که آب به اندازه کافی به یخچال می رسد. سپس فیلتر را بررسی کرده و مطمئن شوید که ایرادی ندارد. برای بررسی انسداد فیلتر، آن را باز کرده و پدال آبسردکن را به مدت 5 دقیقه نگه دارید تا تانک واتر پر از آب شود.

حالا چراغ روی برد نمایشگر را بررسی کنید که حتما گزینه آب انتخاب شده باشد. در صورت امکان، شیر برقی را با استفاده از اهم متر، چک کنید. ولتاژ تغذیه هم باید به وسیله اندازه گیری ولتاژ ترمینال متصل به شیربرقی بررسی شود. حتی ممکن است نیاز به تعویض شیر برقی باشد. گاهی هم ایراد از برد است که در این صورت، تعمیر یخچال امرسان نیازمند ترمیم و احتمالا تعویض برد خواهد بود. 

تعمیر دمپر یخچال امرسان

دمپر قطعه ای در یخچال فریزر است که اگر درست کار کند، سرمای دستگاه کم می شود. در نتیجه ممکن است مواد غذایی داخل یخچال فاسد شوند. اما کاهش سرمای یخچال، دلایل دیگری هم دارد. بنابراین تعمیر دمپر یخچال امرسان تنها زمانی انجام می شود که تکنسین مطمئن باشد اجزای دیگر سالم هستند. روند تعمیر دمپر به این ترتیب است که اول باید اطراف یخچال و داخل آن تخلیه شود تا تعمیرکار راحت تر به دمپر دسترسی داشته باشد. پس از آن درپوش دمپر بررسی شده و در صورت نیاز تمیز می شود.

اگر امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد این کار انجام می شود؛ اما معمولا شرایط به گونه ای است که باید دمپر تعویض شود تا چرخه تبرید یخچال به حالت عادی بازگردد. در این صورت، تیم تعمیرات یخچال امرسان، دمپر را تعویض می کنند تا سرمای یخچال به حالت عادی باز گردد.

  • تعمیر موتور یخچال امرسان

موتور یخچال اجزای مختلفی شامل پیستون، میلنگ و سوپاپ دارد که خرابی هریک از آنها مشکلاتی را در نحوه عملکرد یخچال یا فریزر ایجاد می کند. جالب است بدانید که بسیاری از مشکلات یخچال ها شامل کاهش سرما، خاموش شدن، اتومات نکردن و حتی گاهی صدا دادن یا بوی بد ناشی از خرابی موتور هستند. روند تعمیر موتور یخچال امرسان یا هر برند دیگری به این صورت است که اول قطعات داخلی موتور تعویض می شوند. اگر امکان این کار وجود نداشته باشد، موتور به طور کلی تعویض می گردد که البته هزینه بالایی دارد.

  • تعمیر کندانسور یخچال امرسان

کندانسور مجموعه ای متشکل از لوله های پر پیچ و خم است که در قسمت پشتی یخچال قرار گرفته است و حتما آن را دیده اید. فشار گاز یخچال در این بخش کاهش پیدا کرده و به مایع تبدیل می شود تا عملیات تبرید و خنک سازی انجام گردد. خرابی کندانسور به این صورت است که یا لایه ای از گرد و خاک لوله ها را پوشانده و مانع از خارج شدن گرما می شود و یا لوله ها سوراخ شده و نشتی می دهند. در این صورت سرمای داخلی یخچال کاهش یافته و ممکن است مواد غذایی هم فاسد شوند. کارشناسان تعمیر یخچال امرسان در محل، کندانسور را به خوبی تمیز کرده و در صورت پیدا کردن نشتی، آن را برطرف می کنند تا مشکل حل شود.

  • تعمیر برد یخچال امرسان

یکی از مراحل تعمیر یخچال امرسان، مربوط به تعمیر و یا تعویض برد است. برد الکترونیکی به عنوان مغز یخچال شناخته می شود و فن و موتور را کنترل می کند. این قطعه در واقع جایگزین تایمر دیفراست است و مصرف برق یخچال های جدید را کاهش داده است. اگر برد درست کار نکند، چرخه تبرید نیز مختل شده و یخچال قدرت خنک کنندگی اش را از دست می دهد. علی رغم این که همکاران ما تلاش می کنند برد را تعمیر کنند، بعضا امکان ترمیم این قطعه وجود نداشته و باید آن را با یک برد جدید جایگزین کرد.

مشکلات رایج یخچال امرسان

سر و صدای یخچال

یکی از مشکلات رایج یخچال فریزرها از هر برندی، سر و صدای غیر عادی آنهاست. این صداها اگر حالت و شدت غیر عادی داشته باشند، نشان دهنده بروز مشکلات جدی در دستگاه و حتی خرابی قطعات آن هستند.

معمولا دلیل اصلی صدای یخچال، تراز نبودن آن است بنابراین اول این مورد را بررسی کرده و مطمئن شوید که یخچال به درستی نصب شده است. پس از آن باید موتور فن اواپراتور را بررسی کنید که البته کار شما نیست و نیاز به دخالت تعمیرکار دارد. معمولا در اثر فرسودگی و درنتیجه عدم رسیدگی و سرویس نکردن دوره ای یخچال، موتور فن اواپراتور خشک و فرسوده می شود و صدای آزار دهنده یخچال را ایجاد خواهد کرد. فن یخچال و پروانه های آن، موتور فن کندانسور و کمپرسور نیز برای تعمیر یخچال امرسان در این شرایط بررسی شده و تعمیر یا تعویض می گردند.

خنک نکردن یخچال

می توان گفت که مهم ترین مشکل یخچال، خنک نکردن است. یعنی حالتی که یخچال کار می کند اما مواد داخل آن خنک نمی شوند که ممکن است به فاسد شدن آنها بینجامد. تنظیم نبودن دما، خرابی درب و بسته نشدن آن و خرابی قطعاتی همچون کمپرسور و رله کمپرسور، دلایل اصلی بروز این مشکل هستند. اگر مطمئن شدید که دما به درستی تنظیم شده و درب و لاستیک آن نیز مشکلی ندارند، با یک تکنسین تعمیرات یخچال امرسان تماس بگیرید تا به منزل شما آمده و مشکل را به شکل حرفه ای، ریشه یابی و برطرف کند.

یخ زدن وسایل داخل یخچال

گاهی مشاهده می کنیم که وسایل داخل یخچال منجمد شده اند. این مشکل دلایل مختلفی دارد که ساده ترین آن، تنظیم نبودن دمای ترموستات است. کثیف بودن کویل های کندانسور در پشت یخچال هم باعث بروز چنین وضعیتی می شود. بنابراین مکمن است با تنظیم مجدد دما و یا تمیز کردن کویل ها مشکل برطرف شود. اما اگر خرابی ترموستات و ترمیستور باعث یخ زدن مواد و وسایل داخل یخچال شده باشد، نیاز به تعمیرات یخچال امرسان به شکل حرفه ای می باشد.

چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

گاهی چراغ درجه در یخچال امرسان شروع به چشمک زدن می کند که اصطلاحا به این وضعیت، ارور درجه گفته می شود. به ‌طور کلی علت اصلی بروز این مشکل، خرابی سنسورهای حساس یخچال است. در هنگام شروع به کار یخچال که دمای آن به سرعت در حال افزایش است، درجه شروع به چشمک زدن می کند و با رسیدن دما به حالت تعادل، این وضعیت متوقف می گردد.

گاهی هم ممکن است که هنگام ریست شدن یخچال، تنظیم دمای آن به هم بریزد و تا تنظیم شدن مجدد، چراغ درجه چشمک بزند. بد نیست یخچال را به مدت نیم ساعت از برق بکشید و پس ‌از آن مجددا به برق متصل کرده و منتظر بمانید تا به تنظیمات مشخص برسد. اگر هرکدام از راه ‌های ذکر شده به نتیجه نرسید، باید مشکل را در درون قطعات و یا سنسورهای آن جست‌وجو کرد. در این صورت بهتر است برای تعمیر یخچال امرسان خود از یک مرکز مجاز و معتبر کمک بگیرید.

ثبت درخواست تعمیرات یخچال امرسان در منزل

جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات یخچال امرسان در منزل، کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی لازم انجام شده و کارشناس مربوطه جهت تعمیر یخچال در محل حضور خواهد یافت. کارشناسان اعزامی مجموعه‌ای از قطعات جانبی یخچال امرسان را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، جهت تعویض قطعات معیوب یخچال اقدام نمایند.

وجود مجموعه‌ای کامل از قطعات قابل تعویض یخچال کمک می‌کند تا تمامی خدمات مورد نیاز، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با یک بار حضور تعمیرکار در محل، انجام گردد. در طول این تماس لازم است تا اطلاعات درج شده در بخش زیر در اختیار کارشناسان ما قرار بگیرد:

  • مدل و نوع یخچال و مدت کارکرد آن
  • شرح نوع اشکال و اختلال پیش آمده در یخچال امرسان
  • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات (در صورت اطلاع)
  • ثبت آدرسی که قرار است تعمیرکار یخچال امرسان به آن اعزام گردد

  • تعیین روز و ساعت (درصورتی که ساعت و روز خاصی را مدنظر دارید)
  • ارائه دو شماره تماس جهت تماس های ضروری
  • در صورت انصراف از دریافت سرویس تعمیرات یخچال امرسان در منزل، می بایست این موضوع 24 ساعت قبل اطلاع داده شود.

برترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در کنار شماست

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ارائه‌دهنده تمامی خدمات مورد نیاز -اعم از تعمیر، سرویس های دوره ای، بازیابی و …- به کاربرانِ دستگاه های خانگی است. نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به دلیل همکاری با تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان این حوزه، توانسته است در صدر بیست مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات قرار گیرد. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی لوازم و تجهیزات مرتبط نظیر یخچال، لباسشویی، اسپیلت و… را پشتیبانی می نماید. در تعمیراتی که توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی انجام می پذیرد، به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.