021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

یخچال ال جی

چرا یخچال صدا می دهد؟ بوی نامطبوع یخچال نشان دهنده چیست؟ چرا یخچال اتومات نمی کند؟ آیا یخچالی که نشتی دارد باید تعمیر شود؟ اگر شما هم دنبال پاسخ چنین سوالاتی هستید، جای کاملا درستی آمده اید. راهنمای تعمیر یخچال ال جی به شما کمک می کند که ضمن عیب یابی یخچال خود، بهترین و درست ترین اقدامات را برای تعمیر این دستگاه انجام دهید.

گاهی ایرادات یخچال ها ناشی از خرابی قطعات داخلی هستند و تنها با ترمیم یا تعویض این قطعات، می توان عملکرد دستگاه را به حالت عادی باز گرداند. در ادامه به شما می گوییم که چه موقع برای تعمیرات یخچال  lg خود اقدام کرده و چگونه متوجه خرابی اجزای داخلی این دستگاه شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تمام مدلها

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی، یکی از مراکزی است که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت کرده و به صورت تخصصی، به بررسی و ترمیم این محصول می پردازد. هریک از مدل های یخچال ال جی شامل ساید بای ساید، دو قلو، بالا و پایین، هتلی و …، در این نمایندگی بررسی و تعمیر می شود. کادر فنی، کارشناسانی هستند که از سالها تجربه کاری مفید در زمینه تعمیرات یخچال برخوردار بوده و با بهره گرفتن از دانش فنی خود، قادر به تشخیص و رفع اغلب مشکلات این محصول پر کاربرد می باشند.

تجهیزاتی که در فرایند تعمیر یخچال ال جی مورد استفاده قرار می گیرد، از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده و سطح خدمات ارائه شده در مرکز مورد بحث را به استانداردهای جهانی نزدیک تر کرده است. از آنجا که شما عزیزان برای تعمیر لوازم خانگی خود نیاز به یک مرکز معتبر و حرفه ای دارید، در این مقاله به معرفی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی پرداخته ایم؛ با ما همراه باشد.

تعمیرات یخچال ال جی در منزل

فرقی ندارد که یخچال شما کدام یک از مدل های یخچال ال جی باشد؛ در هر صورت انتقال آن به تعمیرگاه و باز گرداندن آن مساوی است با صرف هزینه های سرسام آور و دردسرها و مشکلات حمل و نقل. برای حذف این مشکلات، مرکز سخت افزار ایران اقدام به راه اندازی سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل نموده است. به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه به مرکز تعمیر نبوده و شما عزیزان می توانید خدمات مورد نیاز برای تعمیر یخچال خود را منزل دریافت نموده و به این ترتیب در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

تعمیر یخچال ال جی در منزل و محل

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ال جی در مرکز سخت افزار ایران تنها به یک مدل خاص محدود نشده و شامل انواع مدل های این محصول می شود. ساید بای ساید به عنوان یکی از انواع این محصول، در این مرکز بررسی و تعمیر می گردد. سیستم ساختاری این مدل با مدل های دیگر یخچال متفاوت بوده و تعمیرات آن نیز کمی متفاوت است. در تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی علاوه بر مشکلات عمومی این محصول که در همه مدل های رایج است، به بررسی و ترمیم مشکلات و خرابی های قطعاتی همچون یخساز، آبسرد کن، صفحه نمایش، دور این دور( در صورت وجود این قابلیت) و مواردی از این دست نیز پرداخته می شود.

پتکنسین باید به خوبی با این قطعات آشنا باشد و بتواند تعمیرات آنها را به درستی انجام دهد. همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران، به دلیل گذراندن دوره های تخصصی تعمیر و نیز به روز بودن دانش فنی به خوبی از عهده این کار برآمده و خدمات با کیفیتی را در زمینه تعمیر یخچال ال جی به شما اراده می دهند.

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز  می باشد. همانطور که می دانید یخچال فریز ال جی مدل های مختلفی دارد اما به طور کلی این نوع دستگاه ها به صورت دو درب بوده که یک درب مخصوص یخچال و یک درب نیز مخصوص فریزر ساخته شده است. معمولاً یخچال در قسمت بالایی و فریزر نیز در قسمت پایین قرار دارد. برای این نوع دستگاه یک موتور، یک کمپرسور و یک کندانسور مشترک تعبیه شده است.

بنابراین شما با قطعات مجزایی در این نوع دستگاه ها روبرو نیستید اما دما در این دو قسمت به طور متفاوتی تولید می شود. نحوه کار این نوع دستگاه به این شکل می باشد که دمای قسمت یخچال بین صفر تا چند درجه بالاتر از صفر قرار می گیرد اما دمای فریزر معمولاً بین 18- تا 22- یا کمتر می باشد. نکته قابل توجه در تعمیر یخچال فریزر ال جی این است که اگر شما با هر مشکلی در یخچال یا فریزر خود مواجه شوید به دلیل اینکه قطعات آن مشترک می باشند باید دستگاه به طور کلی سرویس شود و تا زمان رفع مشکل نمی توان از دیگر قسمت آن استفاده کرد. این موضوع برخلاف یخچال فریزرهای دو قلو می باشد که قطعات آن کاملاً مجزا هستند.

خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران: تعمیر پدال آبسردکن یخچال

تعمیر یخچال دوقلوی ال جی

تعمیر یخچال دوقلوی ال جی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که در چهارچوب تعمیرات این محصول در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. این محصول در قالب یک یخچال و یک فریزر که در کنار هم قرار می گیرند تولید شده است. تعمیرات این محصول به دلیل جدا بودن یخچال از فریزر کمی راحت تر است. تشخیص منشأ اختلال نیز در این مدل راحت تر بوده و برای تعمیر یخچال ال جی نیاز به بررسی هر دو بخش وجود ندارد.

مشکلاتی از قبیل خنک نکردن، یخ زدن مواد غذایی، کاهش دما و … در یخچال و مواردی مثل فاسد شدن مواد، عدم انجماد مواد غذایی، برفک زدن و … نیز در فریزر بررسی و تعمیر می شوند. مواردی از جمله خرابی لاستیک دور درب، اتومات نکردن، نشت آب و … نیز در هر دو محصول مشترک بوده و ممکن است در یخچال یا فریزر به وجود بیایند.

تعمیر یخچال کمبی ال جی

یخچال های کمبی، محبوب ترین نوع یخچال به شمار می روند. این عنوان به یخچال هایی اشاره داد که به صورت بالا و پایین تولید شده اند. در برخی مدل ها یخچال بالا و فریزر پایین است و در برخی مدل ها این دو به صورت جابجا طراحی شده اند. تعمیر یخچال کمبی ال جی متداول ترین نوع تعمیرات بوده و در بین تماس هایی که کاربران با مرکز سخت افزار دارند، بیشترین آمار درخواست را دارد. مشکلاتی همچون کاهش یا افزایش غیر عادی سرما، بروز صدا های غیر معمول و آزار دهنده، عدم توقف عملکرد، عدم دیفراست و وجود بوی نا مطبوع را می توان به عنوان اصلی ترین مشکلاتی مطرح کرد که در تعمیر این محصول مورد مورد توجه قرار می گیرند.

تعمیر یخچال ال جی در مورد این محصول، دارای یک نکته اساسی است. از آنجا که اغلب یخچال های کمبی با یک موتور کار می کنند تکنسین باید مهارت لازم را در ترمیم این قطعه داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است هر دو بخش یخچال و فریزر دچار مشکل شده و باعث خسارات جبران ناپذیری شود.

خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی

واحد تخصصی تعمیر یخچال ال جی در مرکز سخت افزار ایران، سرویس های تخصصی و با کیفیتی را در زمینه ترمیم مدل های مختلف این محصول ارائه می دهد. اقداماتی مثل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعمیرات موتور، تعویض موتور، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز یخچال، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، رفع نواقص و ایرادهای سیم برق، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردنش، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه و تعمیر و تعویض فن کندانسور، بخشی از خدمات تعمیر یخچال ال جی هستند.

تعمیر دمپر یخچال ال جی

تعمیر دمپر یخچال lg هم ممکن است یکی از مراحل تعمیرات این دستگاه باشد. البته قبل از تعمیر دمپر باید مطمئن شد که این قطعه واقعا خراب است و نیاز به ترمیم دارد. چون سرما نداشتن یخچال یا فاسد شدن مواد داخل آن ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد. لذا اگر مطمئن شدید که دمپر از کار افتاده است، آن وقت اقدام به ترمیم یا تعویض آن کنید.

روند تعمیر دمپر یخچال به این ترتیب است که اول باید اطراف یخچال و داخل آن تخلیه شود تا تعمیرکار راحت تر به دمپر دسترسی داشته باشد. پس از آن درپوش دمپر بررسی شده و در صورت نیاز تمیز می شود. اگر امکان تعمیر این قطعه وجود داشته باشد این کار انجام می شود؛ اما باید دمپر تعویض شود تا چرخه تبرید یخچال به حالت عادی بازگردد. بنابراین تیم تعمیر یخچال ال جی، دمپر را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا یخچال عملکرد بهتری داشته باشد.

تعمیر آبسردکن یخچال ال جی

اگر یخچال شما آبسرد کن دارد و از آن استفاده می کنید، احتمال خرابی آن وجود دارد. مثلا ممکن است علی رغم این که آبسرد کن را پر کرده اید، مسیر خروجی آن مسدود شده و آب بسیار کمی از آن خارج شود. در این صورت برای تعمیر آبسردکن یخچال ال جی، باید اول مطمئن شوید که آب به یخچال می رسد. سپس فیلتر را بررسی کرده و مطمئن شوید که ایرادی ندارد. برای بررسی انسداد فیلتر، آن را باز کرده و پدال آبسردکن را به مدت 5 دقیقه نگه دارید تا تانک واتر پر از آب شود. حالا چراغ روی برد نمایشگر را بررسی کنید که حتما گزینه آب انتخاب شده باشد.

در صورت امکان، شیر برقی را با استفاده از اهم متر، چک کنید. در گام بعدی، ولتاژ تغذیه را به وسیله اندازه گیری ولتاژ ترمینال متصل به شیربرقی بررسی نمایید. اگر ولتاژ ترمینال شیر برقی 0 بود، این بخش را تعویض کنید. اگر شیربرقی و منبع تغذیه سالم بودند، تانک واتر را بررسی کرده و مطمئن شوید که دچار یخزدگی نشده باشد. اگر متوجه شدید که مشکلات آبسردکن ناشی از خرابی برد است، بهتر است برای بررسی بیشتر، از تکنسین تعمیرات یخچال ال جی کمک بگیرید.

تعمیر موتور یخچال lg

بسیاری از ایرادات یخچال ناشی از خرابی موتور است. موتور اجزای مختلفی شامل پیستون، میل لنگ و سوپاپ دارد که خرابی هریک از آنها مشکلاتی را در نحوه عملکرد یخچال یا فریزر ایجاد می کند. کاهش سرما، خاموش شدن، اتومات نکردن و حتی گاهی صدا دادن یا بوی بد یخچال، معمولا نشان دهنده خرابی موتور هستند. تعمیر موتور یخچال ال جی یا هر برند دیگری به این صورت است که اول قطعات داخلی موتور تعویض می شوند. اگر امکان این کار وجود نداشته باشد، موتور به طور کلی تعویض می گردد. البته با توجه به هزینه بالای تعویض موتور، تیم تعمیرات یخچال lg نهایت تلاش خود را به کار می بندند که تا حد امکان، این قطعه را ترمیم کنند.

تعمیر کندانسور یخچال الجی

علاوه‌بر خرابی برد که موجب می‌شود یخچال خنک نباشد، خرابی کندانسور یخچال نیز موجب می‌شود که یخچال سرد نباشد یا مشکلات دیگری در سیکل سرمایشی این دستگاه به وجود بیاید. درواقع کندانسور یخچال وظیفه دارد تا گاز مبرد را به مایع تبدیل کند که این پروسه موجب کاهش دمای داخل یخچال می‌شود.

به همین دلیل است که اگر کندانسور با مشکلی مواجه شود داخل یخچال به جای اینکه سرد باشد گرم می‌شود. اگر یخچال شما هم خنک نیست، یکی از احتمالات بروز این مشکل در آن می‌تواند خرابی کندانسور یخچال باشد. در این صورت بهتر است عیب‌یابی و تعمیرات یخچال ال جی را به تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بسپارید.

تعویض قطعات یخچال ال-جی

تعمیر ترموستات یخچال ال جی

ترموستات با وجود به روز شدن فناوری ساخت یخچال جای خود را به مادربرد و سنسور در یخچال داده است به گونه‌ای که نمی‌توان هیچ اثری از ترموستات در یخچال‌های جدید و ساید بای ساید پیدا کرد اما هنوز هم یخچال‌های قدیمی‌تر هستند که دارای ترموستات می‌باشند. ترموستات یک قطعه مکانیکی است که بدون دخالت دست دمای یخچال را تنظیم می‌کند اما چگونه؟ ترموستات به کمپرسور فرمان قطع و وصل شدن را ارسال می‌کند و به همین شکل به تنظیم دمای یخچال می‌پردازد. اما از کجا باید بفهمیم که ترموستات یخچال خراب شده است و از کار افتاده است؟

درواقع بروز مشکلاتی در یخچال مانند: از کار افتادن ناگهانی یخچال، عدم تعادل در سرد و گرم کردن فضای داخلی یخچال و … نشان‌ می‌دهند که ترموستات یخچال با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. اگر شما هم با چنین مشکلاتی در یخچال خود مواجه شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیر یخچال ال جی تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز پس از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و به ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال ال جی در محل می‌پردازند.

تعمیر برد یخچال ال جی

گاهی در طول فرایند تعمیر یخچال ال جی نیاز به تعمیر یا تعویض برد می باشد. برد الکترونیکی به عنوان مغز یخچال شناخته می شود و فن و موتور را کنترل می کند. این قطعه در واقع جایگزین تایمر دیفراست است و مصرف برق یخچال های جدید را کاهش داده است. خرابی برد مستقیما روی چرخه تبرید تاثیر گذاشته و باید به سرعت ترمیم گردد. البته معمولا امکان تعمیر برد یخچال جی وجود ندارد و در بیشتر موارد باید این قطعه را تعویض کرد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، در طول سالها فعالیت خود، به ارائه خدمات تخصصی در حوزه ترمیم محصولات الکترونیک اشتغال دارد. انواع لوازم خانگی، ماشین های اداری، تجهیزات رایانه ای، گوشی های هوشمند و تبلت، قطعات جانبی و … در این مرکز مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار می گیرد. همچنین خدمات این مرکز بسیار گسترده بوده و سطح وسیعی از برندهایی همچون: ال جی، سامسونگ، کانن، ریکو، اچ پی، کونیکا مینولتا، سونی، اپل، شارپ، توشیبا و … را در بر می گیرد.

لازم است بدانید که مشتری مداری شعار اصلی مرکز سخت افزار ایران بوده و کارشناسان در راستای تحقق همه جانبه این شعار تلاش می کنند. در صورت نیاز به هرگونه خدمات در حوزه محصولات الکترونیکی خود، می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید. شماره مرکز سخت افزار ایران در سایر بخش های سایت ذکر شده است.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *