021-62948

اشتراک گذاری

تعمیر یخچال ال جی

چرا یخچال صدا می دهد؟ بوی نامطبوع یخچال نشان دهنده چیست؟ چرا یخچال اتومات نمی کند؟ آیا یخچالی که نشتی دارد باید تعمیر شود؟ اگر شما هم دنبال پاسخ چنین سوالاتی هستید، جای کاملا درستی آمده اید. راهنمای تعمیر یخچال ال جی به شما کمک می کند که ضمن عیب یابی یخچال خود، بهترین و درست ترین اقدامات را برای تعمیر این دستگاه انجام دهید. گاهی ایرادات یخچال ها ناشی از خرابی قطعات داخلی هستند و تنها با ترمیم یا تعویض این قطعات، می توان عملکرد دستگاه را به حالت عادی باز گرداند. در ادامه به شما می گوییم که چه موقع برای تعمیرات یخچال lg خود اقدام کرده و چگونه متوجه خرابی اجزای داخلی این دستگاه شوید.

5/5(2 امتیاز)

خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی

واحد تخصصی تعمیر یخچال ال جی در مرکز سخت افزار ایران، سرویس های تخصصی و با کیفیتی را در زمینه ترمیم مدل های مختلف این محصول ارائه می دهد. اقداماتی مثل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعمیرات موتور، تعویض موتور، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، رفع نواقص و ایرادهای سیم برق، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردنش، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه و تعمیر و تعویض فن کندانسور، بخشی از خدمات تعمیر یخچال ال جی هستند.

تعمیر موتور یخچال lg

بسیاری از ایرادات یخچال ناشی از خرابی موتور است. موتور اجزای مختلفی شامل پیستون، میل لنگ و سوپاپ دارد که خرابی هریک از آنها مشکلاتی را در نحوه عملکرد یخچال یا فریزر ایجاد می کند. کاهش سرما، خاموش شدن، اتومات نکردن و حتی گاهی صدا دادن یا بوی بد یخچال، معمولا نشان دهنده خرابی موتور هستند. تعمیر موتور یخچال ال جی یا هر برند دیگری به این صورت است که اول قطعات داخلی موتور تعویض می شوند. اگر امکان این کار وجود نداشته باشد، موتور به طور کلی تعویض می گردد. البته با توجه به هزینه بالای تعویض موتور، تیم تعمیرات یخچال lg نهایت تلاش خود را به کار می بندند که تا حد امکان، این قطعه را ترمیم کنند.

تعمیر کندانسور یخچال های ال جی

کندانسور مجموعه ای متشکل از لوله های پر پیچ و خم است که در قسمت پشتی یخچال قرار گرفته است و حتما آن را دیده اید. فشار گاز یخچال در این بخش کاهش پیدا کرده و به مایع تبدیل می شود تا عملیات تبرید و خنک سازی انجام گردد. معمولا به مرور زمان، لایه ای گرد و خاک روی لوله های کندانسور تشکیل شده و مثل یک عایق، مانع از خارج شدن گرما می شود. در این صورت سرمای داخلی یخچال کاهش یافته و ممکن است مواد غذایی هم فاسد شوند. کارشناسان تعمیر یخچال ال جی در محل، کندانسور را به خوبی تمیز کرده و در صورت پیدا کردن نشتی، آن را برطرف می کنند.

تعمیر برد یخچال ال جی

گاهی در طول فرایند تعمیر یخچال ال جی نیاز به تعمیر یا تعویض برد می باشد. برد الکترونیکی به عنوان مغز یخچال شناخته می شود و فن و موتور را کنترل می کند. این قطعه در واقع جایگزین تایمر دیفراست است و مصرف برق یخچال های جدید را کاهش داده است. خرابی برد مستقیما روی چرخه تبرید تاثیر گذاشته و باید به سرعت ترمیم گردد. البته معمولا امکان تعمیر برد یخچال جی وجود ندارد و در بیشتر موارد باید این قطعه را تعویض کرد.

نحوه عیب یابی یخچال lg

روند عیب یابی یخچال تقریبا در همه برندها یکسان است. برای این منظور باید به مشکلات دستگاه توجه شود. مثلا وقتی یخچال به طور کلی کار نمیکند، برق یا ولتاژ ورودی مورد بررسی قرار می گیرد. اگر یخچال یا فریزر کار می کند اما چراغ ها روشن نمی شوند، احتمالا مشکل از تنظیمات درجه حرارت است یا سیم پیچی ها آلوده شده اند. البته خرابی موتور فن، کمپرسور و رله موتور هم در بروز این مشکل بی تاثیر نیست. سرمای بیش از حد یخچال و انجماد مواد غذایی، معمولا ناشی از عواملی مثل به هم ریختن تنظیمات دمایی، انسداد دریچه هوا، باز ماندن درب، خرابی یا فاسد شدن لاستیک دور درب، خرابی تایمر یخ زدایی، انسداد لوله تخلیه و کاهش سطح گاز است. در صورت اتومات نکردن یخچال هم باید قطعات داخلی بررسی شده و آن گاه برای تعمیر یخچال ال جی و چگونگی انجام این کار تصمیم گیری شود.

تعمیر یخچال ال جی در منزل

فرقی ندارد که یخچال شما کدام یک از مدل های یخچال ال جی باشد؛ در هر صورت انتقال آن به تعمیرگاه و باز گرداندن آن مساوی است با صرف هزینه های سرسام آور و دردسرها و مشکلات حمل و نقل. برای حذف این مشکلات، مرکز سخت افزار ایران اقدام به راه اندازی سرویس تعمیر یخچال ال جی در منزل نموده است. به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه به مرکز تعمیر نبوده و شما عزیزان می توانید خدمات مورد نیاز برای تعمیر یخچال خود را منزل دریافت نموده و به این ترتیب در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال ال جی در مرکز سخت افزار ایران تنها به یک مدل خاص محدود نشده و شامل انواع مدل های این محصول می شود. ساید بای ساید به عنوان یکی از انواع این محصول، در این مرکز بررسی و تعمیر می گردد. سیستم ساختاری این مدل با مدل های دیگر یخچال متفاوت بوده و تعمیرات آن نیز کمی متفاوت است. در تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی علاوه بر مشکلات عمومی این محصول که در همه مدل های رایج است، به بررسی و ترمیم مشکلات و خرابی های قطعاتی همچون یخساز، آبسرد کن، صفحه نمایش، دور این دور( در صورت وجود این قابلیت) و مواردی از این دست نیز پرداخته می شود.

پتکنسین باید به خوبی با این قطعات آشنا باشد و بتواند تعمیرات آنها را به درستی انجام دهد. همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران، به دلیل گذراندن دوره های تخصصی تعمیر و نیز به روز بودن دانش فنی به خوبی از عهده این کار برآمده و خدمات با کیفیتی را در زمینه تعمیر یخچال ال جی به شما اراده می دهند.

تعمیر یخچال کمبی ال جی

یخچال های کمبی، محبوب ترین نوع یخچال به شمار می روند. این عنوان به یخچال هایی اشاره داد که به صورت بالا و پایین تولید شده اند. در برخی مدل ها یخچال بالا و فریزر پایین است و در برخی مدل ها این دو به صورت جابجا طراحی شده اند. تعمیر یخچال کمبی ال جی متداول ترین نوع تعمیرات بوده و در بین تماس هایی که کاربران با مرکز سخت افزار دارند، بیشترین آمار درخواست را دارد. مشکلاتی همچون کاهش یا افزایش غیر عادی سرما، بروز صدا های غیر معمول و آزار دهنده، عدم توقف عملکرد، عدم دیفراست و وجود بوی نا مطبوع را می توان به عنوان اصلی ترین مشکلاتی مطرح کرد که در تعمیر این محصول مورد مورد توجه قرار می گیرند.

تعمیر یخچال ال جی در مورد این محصول، دارای یک نکته اساسی است. از آنجا که اغلب یخچال های کمبی با یک موتور کار می کنند تکنسین باید مهارت لازم را در ترمیم این قطعه داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است هر دو بخش یخچال و فریزر دچار مشکل شده و باعث خسارات جبران ناپذیری شود.

تعمیر یخچال دوقلوی ال جی

تعمیر یخچال دوقلوی ال جی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که در چهارچوب تعمیرات این محصول در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. این محصول در قالب یک یخچال و یک فریزر که در کنار هم قرار می گیرند تولید شده است. تعمیرات این محصول به دلیل جدا بودن یخچال از فریزر کمی راحت تر است. تشخیص منشأ اختلال نیز در این مدل راحت تر بوده و برای تعمیر یخچال ال جی نیاز به بررسی هر دو بخش وجود ندارد.

مشکلاتی از قبیل خنک نکردن، یخ زدن مواد غذایی، کاهش دما و … در یخچال و مواردی مثل فاسد شدن مواد، عدم انجماد مواد غذایی، برفک زدن و … نیز در فریزر بررسی و تعمیر می شوند. مواردی از جمله خرابی لاستیک دور درب، اتومات نکردن، نشت آب و … نیز در هر دو محصول مشترک بوده و ممکن است در یخچال یا فریزر به وجود بیایند.

تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال، به صورت متمرکز و ویژه در واحدی مجزا در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. انواع مدل های این محصول در واحدی اختصاصی مورد بررسی قرار گرفته و به شکل تخصصی تعمیر می گردند. استفاده از تجهیزات پیشرفته متناسب با هر محصول، سطح کیفی خدمات واحد مورد بحث را به میزان چشمگیری افزایش داده و موجبات رضایت کاربران را فراهم نموده است. اگر مشاهده کردید که یخچال شما دچار مشکلات و اختلالاتی در عملکردش شده است، کافی است با این واحد تماس گرفته و خدمات تعمیری را در منزل خود دریافت نمایید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، در طول سالها فعالیت خود، به ارائه خدمات تخصصی در حوزه ترمیم محصولات الکترونیک اشتغال دارد. انواع لوازم خانگی، ماشین های اداری، تجهیزات رایانه ای، گوشی های هوشمند و تبلت، قطعات جانبی و … در این مرکز مورد بررسی و تعمیر تخصصی قرار می گیرد. همچنین خدمات این مرکز بسیار گسترده بوده و سطح وسیعی از برندهایی همچون: ال جی، سامسونگ، کانن، ریکو، اچ پی، کونیکا مینولتا، سونی، اپل، شارپ، توشیبا و … را در بر می گیرد.

لازم است بدانید که مشتری مداری شعار اصلی مرکز سخت افزار ایران بوده و کارشناسان در راستای تحقق همه جانبه این شعار تلاش می کنند. در صورت نیاز به هرگونه خدمات در حوزه محصولات الکترونیکی خود، می توانید به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده یا با کارشناسان ما تماس برقرار نمایید. شماره مرکز سخت افزار ایران در سایر بخش های سایت ذکر شده است.