021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در دنیای امروز یک شغل پر متقاضی و پر ترافیک است. این دستگاه در هر خانه و اداره ای وجود دارد و کاربری آن کاملا اثبات شده است. با خرابی این دستگاه مشکلات بسیاری به وجو می آید. حتی می تواند ضرر های مالی زیادی نیز به خانواده ها تحمیل کند، زیرا این دستگاه با مواد غذایی فاسد شدنی در ارتباط است و با بروز اختلال در آن، همه این مواد در معرض فساد و نابودی قرار می گیرند.

به همین دلیل است که تعمیر یخچالدوو از درجه اهمیت بالایی برخودار است. کاربر به محض مشاهده کوچکترین اختلال به دنبال راهی است تا اختلال را ریشه کن کند و سلامت دستگاه را بازیابد. در این مطلب به ارائه راهنمایی های لازم در هنگام بروز مشکل در یخچال دوو می پردازیم. عکس العمل صحیح در زمان مواجهه با مشکلات رایج در یخچال نکته ای بسیار مهم است لذا اگر تخصص کافی در این زمینه ندارید ، مشکل را با کارشناسان تعمیرات یخچال در میان بگذارید.

تعمیر یخچال دوو

هزینه تعمیر یخچال دوو

با توجه به این که میزان آسیب دیدگی یخچال چقدر است و کدام قطعات ایراد دارند، هزینه تعمیر یخچال دوو متفاوت است. باید یخچال کاملا بررسی شده و عیب یابی گردد تا بتوان در مورد هزینه تعمیر آن نظر قطعی داد. بعد از پایان عیب یابی و شناسایی قطعات آسیب دیده، بر حسب این که کدام قطعات، چه اندازه آسیب دیده اند و قابل ترمیم هستند یا نه، هزینه تعمیرات یخچال دوو برآورد و به شما اعلام می شود. اگر مسئله تنها با ترمیم قطعات برطرف شود، لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید. اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، قیمت قطعه جدید هم محاسبه و به هزینه نهایی اضافه می گردد.

خدمات تخصصی مرکز سخت افزار ایران: تعویص فن یخچال

خدمات تعمیر یخچال دوو

اقداماتی مثل تعویض لاستیک دور درب یخچال، تعمیرات موتور، تعویض موتور، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، رفع نواقص و ایرادهای سیم برق، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردنش، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر یا تعویض فن اواپراتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ، رفع انسداد لوله تخلیه و تعمیر و تعویض فن کندانسور، مهم ترین خدمات تعمیر یخچال دوو به شمار می روند.  

تعمیر موتور یخچال دوو

موتور یخچال اجزای مختلفی شامل پیستون، میلنگ و سوپاپ دارد که خرابی هریک از آنها مشکلاتی را در نحوه عملکرد یخچال یا فریزر ایجاد می کند. اگر موتور درست کار نکرده و یا از کار بیفتد، یخچال هم از کار خواهد افتاد. حتی برای عیب یابی مشکلاتی مثل کاهش سرما، خاموش شدن، اتومات نکردن و…، اول موتور یا همان کمپرسور بررسی می شود. برای تعمیر موتور یخچال دوو و دیگر برندها هم اول اجزای آن تعویض می شوند. اگر موتور سوخته باشد، باید از یک موتور جدید در یخچال استفاده کرد.

تعمیر برد یخچال دوو

گاهی برای تعمیر یخچال دوو، نیاز به ترمیم یا تعویض برد است. برد الکترونیکی، مغز یخچال است و عملکرد فن و موتور را تحت کنترل دارد. این قطعه در واقع جایگزین تایمر دیفراست است و مصرف برق یخچال های جدید را کاهش داده است. اگر برد درست کار نکند، چرخه تبرید نیز مختل شده و یخچال قدرت خنک کنندگی اش را از دست می دهد. تکنسین های نمایندگی تعمیر یخچال، تلاش می کنند که برد را ترمیم می کنند. اما معمولا امکان تعمیر برد یخچال دوو و دیگر برندها وجود ندارد و باید این قطعه را تعویض کرد.

تعمیر کندانسور یخچال Daewoo

کندانسور مجموعه ای متشکل از لوله های پر پیچ و خم است که در قسمت پشتی یخچال قرار گرفته است و به نوعی، مبنای چرخه تبرید یخچال است. فشار گاز یخچال در این بخش کاهش پیدا کرده و به مایع تبدیل می شود تا عملیات تبرید و خنک سازی انجام شود. به مرور زمان، لایه ای از گرد و خاک لوله ها را پوشانده و مانع از خارج شدن گرما می شود و یا لوله ها سوراخ شده و نشتی می دهند. در این صورت سرمای داخلی یخچال کاهش یافته و ممکن است مواد غذایی هم فاسد شوند. در چنین شرایطی باید هرچه زودتر اقدام به تعمیر کندانسور یخچال دوو کنید.

تعمیر یخچال دوو Daewoo در محل
  • تعمیر و ترمیم فریزری که یخ نمی زند در مرکز تعمیر یخچال دوو
  • تعمیر یخچالی که نشتی آب دارد.
  • تعمیر مسیر دیفراست یخچال دوو 
  • تعمیر چراغ سوخته یخچال
  • تعمیر و عیب یابی صدای زیاد یخچال دوو
  • تعمیر یخچال دوو که اتومات نمی کند.
  • تعمیر یخچال دوو که مواد را خنک نگه نمی دارد.
  • تعمیر و تعویض لاستیک دور درب یخچال دوو
  • تعمیر و سرویس موتور و کمپرسور یخچال دوو

سرویس در محل تعمیر یخچال دوو

از آنجایی که کوچکترین مدل یخچال ها هم حجم بالا و وزن سنگینی دارند، همواره دریافت خدمات تعمیرات و سرویس این دستگاه با مشکلاتی رو به رو بوده است. در واحد سرویس در محل تعمیر یخچال دوو این مشکلات و دغدغه های کاربران را شناخته ایم و بر آن شدیم تا این سرویس را تنها با هدف تامین رضایت بیشتر کاربران و فراهم سازی رفاه و آسایش آنها راه اندازی کنیم.

هر کاربری که توان حمل و جابه جایی این دستگاه را ندارد_ البته حمل آن نیز اصلا به صرفه و عاقلانه نیست_ می تواند با این واحد تماس بگیرد و درخواست خود را ثبت کند. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند و پس از هماهنگی های لازم با تجهیزات و امکانات کامل در محل مورد تایید شما حاضر می شوند و هر چه را که لازم باشد، برای بازگشت دوباره سلامت یخچال دوو انجام می دهند.

چه وقت برای تعمیر یخچال دوو اقدام کنیم؟

وقتی متوجه می شوید که یخچال دوو به درستی کار نمی کند؛ قطعا دچار نگرانی می شوید. مثلا چراغ آن روشن نمی شود یا ممکن است در اثر کمبود سرما، مواد غذایی داخل آن به خوبی خنک نشوند یا حتی فریزر یخ نبندد. یک کاربر عادی وقتی تا این درجه از اختلال را شناسایی می کند، در حقیقت نصف راه را رفته و تنها لازم است با یک مرکز مجاز و استاندارد تعمیر یخچال دوو تماس بگیرد و باقی راه را نیز طی کند.

در این شرایط، هر اقدام ناشیانه ای می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد که جز پشیمانی برای کاربر نتیجه ای به همراه نخواهد داشت. پس توصیه اکید می کنیم که با مشاهده اینگونه اختلالات و هر ایراد دیگری، تنها با یک مرکز مجاز تعمیر، ترمیم و سرویس یخچال دوو تماس بگیرید و شخصا وارد پروسه تعمیر نشوید.

چگونه یخچال دوو را عیب یابی کنیم؟

مهم ترین بخش تعمیرات یخچال دوو یا هر برند دیگری، عیب یابی دستگاه است. در واقع اگر عملیات عیب یابی درست انجام شود، فرایند تعمیر نیز به درستی انجام می شود. تکنسین ها برای عیب یابی یخچال، به علائم و مشکلات عملکردی دستگاه توجه می کنند. به عنوان مثال، کار نکردن یخچال معمولا ناشی از برق یا ولتاژ خروجی است. خرابی موتور فن، کمپرسور و رله موتور، موجب خنک نکردن یخچال می شوند. چنانچه یخچال سرمای بیش از حد داشته و مواد غذایی در آن منجمد می شوند، ممکن است تنظیمات دمایی به هم ریخته باشد یا دریچه هوا باز باشد. البته کارشناس در این شرایط، درب و لاستیک را نیز بررسی کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل می کند. پس از عیب یابی و با توجه به شدت خرابی و قطعاتی که آسیب دیده اند، عملیات تعمیر یخچال دوو شروع می شود.

تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال از جمله نیاز ها و سرویس هایی که ممکن است برای هر کاربری پیش بیاید. اینکه دستگاه شما از چه مدلی است یا متعلق به کدام برند و کمپانی است، شاید خیلی مهم نباشد، زیرا هر یخچالی حتی با کیفیت ترین آنها همیشه درگیر احتمالات است و ممکن است به دلیل کاربری غلط، نیازمند خدمات تعمیراتی و سرویس باشد. به همین دلیل است که در واحد تعمیرات یخچال، همه امکانات و تسهیلات لازم را فراهم کرده ایم تا همه اختلالات رایج و غیر رایج این دستگاه را به دقت بررسی و رفع کنیم. کیفیت این واحد تعمیراتی تضمین شده است و خدماتی منحصر و بی نقص را به کاربران خود ارائه می دهد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران در کنار کاربران و مشتریان وفادار خود است تا همه آنچه را که در حوزه تکنولوژی و فناوری های جدید نیاز دارند، در اختیار آنها قرار دهد. این مرکز، مدیریتی قدرتمند و پر تلاش دارد که نیاز دنیای امروز را به خوبی شناخته است و برای تامین این نیاز ها از برنامه ریزی دقیقی استفاده می کند تا بالاترین درصد موفقیت را کسب کرده و در نهایت رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد.

مرکز سخت افزار ایران خوب می داند که عصر حاضر، عصر دیوایس های جدید و هوشمند است. این دیوایس ها در هر نقطه ای از زندگی ما جای خود را باز کرده اند و به خدمات تعمیراتی، سرویس، فروش و خدمات پس از فروش نیاز دارند. در مرکز سخت افزار ایران همه این فاکتور های حمایتی فراهم است و به خوبی پاسخگوی نیاز کاربران خواهد بود.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *