021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر سانترال

تعمیر سانترال از خدمات فوق تخصص مرکز سخت افزار ایران است. سیستم سانترال در واقع یک دستگاه سخت افزاری است که وظیفه برقراری ارتباط را برعهده دارد. سیستم سانترال حکم یک مخابرات کوچک را دارد. تنظیمات خاصی دارد و بسته به تنظیمات خود، خدمات متنوعی را ارائه می دهد. هر شرکت و اداره ای بر اساس نیاز خود از انواع سیستم ها سانترال کمک می گیرد. 

خدمات واحد تعمیر سانترال از سرویس های حوزه نصب و راه اندازی سانترال از جمله کابل کشی و داکت کشی آغاز می شود و تا ارائه تعمیرات تخصصی و ارتقا سیستم سانترال ادامه دارد. تمامی خدمات این حوزه تضمین شده است. تعمیر سانترال توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و مجرب انجام می شود. تمامی این افراد در حوزه تخصصی خود دارای سال ها تجربه درخشان دارند و زیر و بم سیستم های سانترال را می شناسند.

تعمیر سانترال

علائم خرابی سانترال

یکی از مهم ترین نشانه ها و مشکلاتی که با دیدن آن باید اقدام به تعمیر سانترال کرد، نویز داشتن این دستگاه است. نویز معمولا در اثر اتصال اشتباه کابل ها یا خرابی خط تلفن ایجاد می شود. با این حال ممکن است گوشی تلفن یا دیگر تجهیزات سخت افزاری ایراد داشته باشند که در عیب یابی سیستم، مسئله مشخص می شود.

خرابی یا از کار افتادن کارت دیزا هم در کنار مشکلاتی همچون آزاد نشدن خط شهری و آسیب های سخت افزاری مثل شکستن گوشی، خرابی شماره گیر، از کار افتادن بلندگو و … دیگر علائمی هستند که در صورت مواجهه با آنها باید هرچه سریع تر اقدام به تعمیر تلفن سانترال کنید.

هزینه تعمیر سانترال

مبلغی که باید برای تعمیر سانترال پرداخت کنید، با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. پیش از هر کاری نیاز به بررسی و عیب یابی دقیق سانترال و اجزای آن است. یعنی کارشناس باید ضمن عیب یابی سانترال، نوع و میزان آسیب دیدگی هریک از بخش های این سیستم را مشخص کند.

پس از آن می توان هزینه تعمیرات سانترال را به صورت تقریبی محاسبه کرد. معمولا زمانی که نیاز به تعمیر و تعویض قطعات نیست و مسئله با اصلاح تنظیمات برطرف می شود، تعمیرات سانترال هزینه زیادی ندارد. اما اگر کابل ها یا خود تلفن آسیب جدی دیده باشند، قیمت تعمیر افزایش پیدا کرده و شامل قیمت قطعات جدید می شود.  

تعمیر سانترال در محل

سرویس ویژه تعمیر سانترال در محل تنها مختص کاربرانی است که به دنبال رفاه بیشتری هستند. این سیستم خدمات رسانی تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری سانترال را در محل و بدون هیچ جابه جایی برطرف می کند. از جمله خدماتی که توسط واحد تعمیر سانترال در محل ارائه می شود می توان به نصب و راه اندازی سانترال های پر ظرفیت و کم ظرفیت و … ، داکت کشی صحیح، انجام تنظیمات گروهی در سانترال بدون داشتن اپراتور و … اشاره کرد. تمام این خدمات و بسیاری دیگری از خدمات مفید و کاربردی توسط واحد تعمیرات سانترال در محل همراه با تضمین های معتبر و کتبی ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات سانترال در محل

خدمات تخصصی تعمیرات سانترال

عیب یابی سانترال

سانترال ها دستگاه های پرمصرف و مفیدی هستند که در بسیاری از سازمان ها و مراکز فرهنگی و آموزشی مرتبا در حال فعالیت می باشند. از این رو دو عامل استهلاک و بی احتیاطی کاربر همواره ساختار فنی سانترال را تهدید می کند. در این بین آنچه حائز اهمیت است، عیب یابی دقیق و حساب شده ی سانترال است. پروسه ی تعمیر سانترال بدون اعمال مراحل عیب یابی تخصصی غیر ممکن است. فراموش نکنید که ترمیم و بازیابی کارایی سانترال یک موضوع تخصصی و فنی است که از عهده ی کاربران عادی خارج است. از دستکاری ناشیانه ی سانترال جدا بپرهیزید.

تعمیرات برد سانترال

یکی از قطعات اصلی هر سانترال فارغ از برند و نوع سازنده ی آن، برد است. برد قطعه ای برای پردازش های کلی سانترال است. اختلالات جزیی در ساختار تشکیل دهنده ی برد سانترال منجر به از کار افتادگی کلی سیستم می شود. تعمیرکار سانترال با استفاده از تجهیزات پیشرفته تمامی ابعاد برد سانترال معیوب را چک کرده و ایراد وارده را برطرف می نماید. با حضور در نمایندگی رسمی سانترال طی مدت زمان کوتاهی شاهد  رفع عیوب برد خواهید بود.

تعمیر خطوط تلفن سانترال

موضوع تعمیر خطوط تلفن سانترال زیرشاخه های بسیاری دارد.  پروسه ی کلی عدم دسترسی به داخلی های ثبت شده، قطع و وصل شدن پی در پی خطوط سانترال، شنیده نشدن بوق آزاد از تلفن و…در حیطه ی تعمیر خطوط تلفن سانترال قرار می گیرد. البته بهتر است ابتدا پیش از اقدام برای تعمیر خطوط سانترال، وضعیت مخابراتی تلفن را هم با اپراتور مرتبط با آن در میان بگذارید.

نصب و راه اندازی سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت

نصب و راه اندازی سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت پس از تعمیر سانترال مسئله ای حیاتی است. هر گونه خطای کاری در نصب و راه اندازی باعث خرابی اجزای کوچک و بزرگ سیستماتیک سانترال خواهد شد. اینکه نتوانید از قابلیت های کلی سانترال استفاده کنید، معمولا ریشه در نصب اشتباه دستگاه دارد. پیشنهاد می کنیم برای نصب اولیه ی سیستم حتما از کارشناسان مجرب کمک بگیرید.

 • نصب و راه اندازی سانترال های پر ظرفیت و کم ظرفیت
 • تشخیص محل مناسب برای نصب و راه اندازی سانترال
 • داکت کشی صحیح
 • سوکت زنی استاندارد
 • نصب و راه اندازی خط شهری و خطوط داخلی برای مراکز سانترال
 • انجام تنظیمات گروهی در سانترال بدون داشتن اپراتور
 • انجام تنظیمات با استفاده از اپراتور در سانترال
 • نصب تنظیمات سانترال پر ظرفیت با استفاده از لپ تاپ
 • نصب کارت DISA و تنظیمات مورد نیاز آن
 • نصب کارت آپشنال و تنظیمات مورد نیاز آن
 • نصب باتری پشتیبان در سانترال پر ظرفیت
 • شناسایی سیستم Tone و Pulse برای سانترال پر ظرفیت
 • تعریف کدهای خاص در سانترال
 • اتصال آیفون و درب بازکن به سانترال پر ظرفیت
 • راه اندازی سیستم تایمرینگ
 • نصب سانترال پر ظرفیت مبتنی بر IP
 • نصب ID Caller و تنظیمات مورد نیاز آن

تعمیر تلفن سانترال

تعمیر تلفن سانترال در واحد فوق تخصصی تعمیرات سانترال با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود. این واحد تعمیراتی به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته مجهز است. هر کاربر می تواند بر اساس شرایط اختصاصی خود از مجموعه ای از امکانات و تسهیلات این واحد معتبر تعمیراتی استفاده کند. تمامی خدمات و سرویس هایی که توسط واحد تعمیر تلفن سانترال ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بررسی سیستم های سانترال

در واحد تعمیر سانترال، برای اینکه شما در انتخاب این سیستم موفق باشید و کارایی خوب و درخشانی از سیستم سانترال دریافت کنید، مشاوره هایی درباره انواع سیستم سانترال به شما داده می شود. به این ترتیب می توانید انتخابی موثر و مناسب داشته باشید. قبل از هر چیزی لازم است بزرگی و کوچکی شرکت خود را در نظر بگیرید. سیستم های سانترال در مدل ها سانترال کم ظرفیت، سانترال پر ظرفیت، سانترال NS و سانترال VOIP  ارائه می شوند.

به کمک سیستم سانترال در هزینه های تماس های داخلی خود صرفه جویی خواهید کرد و تماس های خروجی را نیز کنترل می کنید، برای استفاده صحیح و کاربردی از سیستم سانترال، آشنایی کامل با مراکز تلفن سانترال و کدهای برنامه ریزی سانترال لازم و ضروری است. به همین دلیل است که کارشناسان واحد تعمیر سانترال در یک جلسه توجیهی هر آنچه را که نیاز باشد به شما ارائه می دهند.

4.7/5(30 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.