021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی دوو

چنانچه نیاز به دریافت خدمات تعمیر لباسشویی دوو، با بالاترین سطح کیفی دارید، می توانید با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی در این مرکز، به صورت تخصصی انواع ماشین های لباسشویی برند دوو و دیگر برندها را عیب یابی و تعمیر می کند.

 کارگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی، به تجهیزاتی مجهز شده است که تعمیرکاران با استفاده از آنها، می توانند عملیات عیب یابی و ترمیم لباسشویی و نیز تعویض قطعات را به شکل حرفه ای انجام دهند. بنابراین ماشین لباسشویی شما هر ایرادی که داشته باشد، همکاران ما آن را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تعمیر می کنند. در ادامه، شما را با جزئیات بیشتری در مورد تعمیر لباسشویی دوو و نحوه دریافت خدمات آشنا می کنیم.

تعمیر لباسشویی دوو در منزل با گارانتی

تعمیرات لباسشویی دوو در محل

بسیاری از کاربران بیشتر از آنکه نگران خرابی ماشین لباسشویی شان باشند، دغدغه جابجایی آن را دارند. جابجا کردن لباسشویی به دلیل وزن بالای این دستگاه کار راحتی نیست و حتی ممکن است در حین حرکت دادن آن، دستگاه به در و دیوار برخورد کند. این مساله خود موجب آسیب دیدگی بیشتر ماشین شده و هزینه های تعمیر را افزایش خواهد داد. برای این که چنین مشکلاتی نداشته باشید، می توانید از سرویس تعمیرات لباسشویی در محل استفاده کنید.

این سرویس که توسط مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است، امکان تعمیر کامل دستگاه بدون جابجایی آن را به شما می دهد. پس از تماس با مرکز تعمیرات لباسشویی و ثبت درخواست، همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. سپس تیم تعمیرات به محل مورد نظرتان اعزام شده و ماشین لباسشویی دوو شما را به بهترین شکل تعمیر می کنند. تعمیر لباسشویی دوو در محل توسط افرادی انجام می شود که هم تجربه کافی در این زمینه دارند و هم به واسطه مهارت بالای خود، قادر به رفع تمامی مشکلات این دستگاه می باشند.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو

قیمت تعمیرات لباسشویی دوو، مانند دیگر برندها، با توجه به شدت خرابی این دستگاه و قابل تعمیر بودن یا نبودن قطعات آن برآورد می شود. تعمیرکار پس از عیب یابی دقیق دستگاه و شناسایی میزان آسیب دیدگی قطعات، تعیین می کند که اجزا نیاز به تعویض دارند و یا قابل تعمیر هستند. سپس بر همین اساس، هزینه تعمیر لباسشویی دوو را برآورد می کند. معمولا هزینه تعویض قطعات بسیار بالاتر از تعمیر آنهاست و شامل قیمت قطعه جدید هم می شود.

تعمیر لباسشویی دوو با گارانتی معتبر

مرکز سخت افزار ایران به دلیل اطمینان از دانش کارشناسان خود تمامی خدمات مرتبط با تعمیر لباسشویی دوو را گارانتی نموده است. از همین رو کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات لباسشویی این مرکز، مشمول گارانتی و ضمانت نامه معتبر می‌باشند. البته گارانتی و یا عدم گارانتی سرویس و نیز بازه زمانی آن بسته به نظر کارشناس تعمیر لباسشویی دارد. گارانتی تعمیر لوازم خانگی، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد. اگر شما نیز دارنده یکی از ماشین های لباسشویی دوو هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل در طول روزهای اخیر دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات لوازم خانگی دوو از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه بهره‌مند گردید.

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی دوو  

به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر لباسشویی دوو می توان به اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، تعمیر ایرادات عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، رفع مشکل روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباس ها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی و تعمیر در محل اشاره کرد.

1. تعمیر پمپ لباسشویی دوو

پمپ از جمله قطعات مهم ماشین لباسشویی است که آب حاصل از شستشو را تخلیه می کند. اگر پمپ درست کار نکند فرایند تخلیه آب به درستی انجام نشده و بعضا صدای وزوزی هم از دستگاه شنیده می شود. کارشناسان تعمیر لباسشویی دوو تلاش می کنند که پمپ را ترمیم کرده و از این طریق عملکرد ماشین لباسشویی را به حالت عادی باز گردانند.

با این حال معمولا امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد. برای تعمیر یا تعویض پمپ لباسشویی دوو، دستگاه باز شده و اقدامات لازم انجام می شوند. می توانید اطمینان داشته باشید که کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی تنها از قطعات اورجینال برای تعویض پمپ استفاده می کنند.

2. تعمیر موتور ماشین لباسشویی دوو

تعمیر موتور هم اقدام دیگری است که توسط تیم تعمیر لباسشویی دوو در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. موتور جزء بخش های اصلی ماشین لباسشویی است که به نحوی با تمام اجزاء این دستگاه در ارتباط است. بنابراین اگر موتور به درستی کار نکرده و یا دچار آسیب دیدگی شود، سایر بخش های ماشین لباسشویی را نیز با مشکلات عملکردی جدی مواجه می سازد. بروز مشکل در چرخه های کاری دستگاه، پمپ نشدن آب یا عدم گردش آن، از کار افتادن خشک کن و مواردی از این دست، از جمله ایرادهای ناشی از خرابی موتور ماشین لباسشویی به شمار می روند. تکنسین های مجرب ما پس از بررسی دقیق این قطعه، اقدامات لازم را برای تعمیر موتور لباسشویی دوو انجام می دهند. چنانچه موتور سوخته باشد، این قطعه با یک نمونه جدید و اصل جایگزین می شود تا روند کاری ماشین به حالت عادی بازگردد.

3. تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی دوو

یکی از دلایل محبوبیت ماشین لباسشویی های جدید، وجود قطعه ای به نام خشک کن در آنهاست. این قطعه عملیات خشک کردن لباسها پس از شستشو را انجام می دهد و کار کاربران را بسیار راحت تر می کند. گاهی بنا به دلایلی همچون بی کیفیت بودن قطعه، قطعی برق، سوختن ترانس برد، از کار افتادن کلید خشک کن لباسشویی، از کار افتادن یا سوختن موتور، استفاده زیاد از دستگاه، جریان هوای نامناسب، تنظیمات اشتباه، بارگذاری بیش از حد لباس در دستگاه، خرابی فیوز حرارتی یا ترموستات، معیوب شدن یا از کار افتادن خازن، گرفتگی یا سوختن پمپ آب، قفل شدن شیر برقی و اشکال در زغال های موتور، این قطعه از کار می افتد.

در این صورت برای تعمیر لباسشویی دوو باید هریک از بخش های ذکر شده ترمیم یا تعویض گردند. خرابی خشک کن یک مشکل سطحی نیست و طولانی مدت شدن آن کار شما را مختل خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی دوو

4. رفع خطاهای ماشین لباسشویی دوو

تابحال کدهایی مثل IE، OE، UE، PFE و موارد مشابه را در نمایشگر ماشین لباسشویی تان دیده اید؟ جالب است بدانید که هریک از این کدها نشان دهنده وجود مشکلی در دستگاه هستند. به عنوان مثال ممکن است مسیر ورود و خروج آب مشکلی داشته باشد و یا پمپ تخلیه به درستی کار نکند. برخی از کدها نشان دهنده این هستند که دستگاه قادر به چرخیدن نیست. باز بودن درب یا از کار افتادن میکروسوئیچ هم در قالب ارور مشخصی نمایش داده می شود.

استاندارد نبودن مواد شوینده، شل بودن پیچ ها، بسته بودن شیر ورودی آب، خرابی سنسور تشخیص سطح آب، از کار افتادن برد و … نیز با کدهای مخصوصی به نمایش در می آیند. خطاهای ماشین لباسشویی دوو به راحتی برطرف می شوند اگر مفهوم آنها را بدانید. تیم تعمیر لباسشویی daewoo در مرکز سخت افزار ایران می توانند در این زمینه به شما عزیزان کمک کنند.

5. رفع خاموش شدن ناگهانی لباسشویی دوو

یکی از مشکلاتی که کاربران زیادی از بروز آن شکایت دارند، خاموش شدن ناگهانی لباسشویی است. در این حالت ماشین لباسشویی دوو در حین کار و به صورت ناگهانی خاموش می شود. دلایل مختلفی در بروز این اختلال موثر هستند. ممکن است دوشاخه برق، پریز و یا کابل ایراد داشته باشند و برق دستگاه قطع شود.

داخل لباسشویی انتهای سیم ورودی برق یک خازن نویزگیر نصب شده است که اگر آسیب ببیند، موجب قطعی جریان برق دستگاه و خاموش شدن آن خواهد شد. همچنین خرابی و قطعی پلاتین های کلید پاور در اثر نوسانات برق نیز می تواند منجر به بروز این مشکل شود. در نهایت خرابی تایمر یا برد الکتریکی هم جزء مواردی است که برای تعمیر لباسشویی دوو در صورت خاموش شدن ناگهانی مورد بررسی قرار می گیرد.

چه موقع اقدام به تعمیر لباسشویی دوو کنیم؟

بیشتر افرادی که از ماشین لباسشویی استفاده می کنند بعضا شاهد بروز مشکلاتی در نحوه کار این دستگاه هستند. در واقع همه مدل های این دستگاه پس از گذشت مدتی با اختلالات عملکردی روبرو شده و نیاز به ترمیم دارند. گاهی مشکل به گونه ای است که خود کاربر به راحتی می تواند آن را حل کند. اما گاهی مساله جدی تر بوده و ماشین باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای بررسی شود. به نظر شما چه موقع باید اقدام به تعمیر لباسشویی دوو کرد؟ کدام دسته از مشکلات این دستگاه نگران کننده هستند؟

نظر کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی این است که مشکلاتی همچون تمیز نشدن لباسها، نچرخیدن دیگ، روشن نشدن، تخلیه نشدن آب لباسشویی، وجود برق در بدنه، کارنکردن کلیدهای مختلف، لرزش شدید، بروز صداهای ناهنجار، باز یا بسته نشدن درب، عدم انجام عملیات آبگیری، نشت آب، کار نکردن دور تند و جوش آمدن آب آن هم به صورت مکرر و مداوم موارد جدی هستند. هریک از این مشکلات ناشی از خرابی یکی از قطعات دستگاه و حتی گاهی چندین قطعه هستند. از آنجا که کاربران مهارت لازم برای ترمیم این قطعات را ندارند، لازم است که تعمیرات ماشیبن لباسشویی دوو خود را در یک مجموعه معتبر و توسط یک تعمیرکار ماهر پیگیری کنید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *