021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر لباسشویی بوش

اگر چه لباسشویی‌های بوش یکی از باکیفیت‌ترین ماشین‌های لباسشویی موجود در بازار هستند اما این دستگاه‌ها نیز گاه به دلیل استفاده‌های نادرست کاربران و گاه به دلیل کار کردن‌های بیش از اندازه، دچار خرابی و اشکال می‌گردند. در صورت خرابی ماشین‌های لباسشویی، آنچه که بسیار اهمیت دارد، طی صحیح فرآیند «عیب‌یابی» است.

در صورتی که عیب‌یابی دستگاه به درستی انجام نشود، این احتمال وجود دارد که به واسطه دستکاری قطعات سالم لباسشویی، خرابی پیش آمده دوچندان شده و امکان تعمیر لباسشویی بوش به کلی منتفی گردد. برای پیشگیری از این اتفاق، توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با بهسازی و  تعمیر ماشین لباسشویی  صرفاً از مراکز استاندارد و مجاز این حوزه نظیر مرکز سخت افزار ایران دریافت گردد.

کلیه سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان لباسشویی بوش، از جمله مرکز سخت افزار یران، جهت آسودگی خاطر مراجعان، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در ارتباط با تعمیر لباسشویی بوش عبارت است از: تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی، تعویض محفظه دراور پودر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی بوش، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی و … .

تعمیر لباسشویی بوش در محل و منزل

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

تنها پس از عیب یابی ماشین لباسشویی می توان در مورد هزینه تعمیر آن نظر داد. تعمیرکار باید بداند که کدام یکی از بخش های دستگاه آسیب دیده اند و این آسیب دیدگی قابل تعمیر است یا نه. اگر قطعات معیوب قابل تعمیر باشند، قیمت تعمیرات لباسشویی بوش و دیگر برندها پایین تر است. اما در شرایطی که قطعه یا قطعات قابل تعمیر نبوده و نیاز به تعویض آنها باشد، هزینه نهایی بر اساس قیمت قطعه جدید برآورد می شود. معمولا قطعاتی مثل موتور، گران تر هستند و تعویض آنها هزینه تعمیر لباسشویی بوش را افزایش می دهد.

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بوش

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی اتوماتیک و غیر اتوماتیک، تعمیر و تعویض قطعات معیوب، تعمیر ایرادات عملکردی دستگاه، رفع مشکل نشت آب، رفع مشکل روشن نشدن و خاموش شدن ناگهانی لباسشویی، پاک سازی فیلترها و لوله های تخلیه، رفع مشکل تمیز نشدن لباسها، رفع لرزش ماشین لباسشویی، رفع مشکل وجود برق در بدنه ماشین، تعمیر کلیدهای از کار افتاده دستگاه، تعمیرات هیدرواستات، رفع مشکل جوش آمدن آب در ماشین لباسشویی، برطرف کردن صداهای غیر عادی، تعمیرات تخصصی بلبرینگ و دینام، ترمیم یا تعویض موتور، تعویض قطعات از رده خارج با نمونه های اورجینال، نصب صحیح و اصولی انواع ماشین لباسشویی، تعمیرات در محل و … بخشی از خدمات تخصصی تعمیر لباسشویی بوش هستند. این خدمات دارای ضمانت نامه مرکز سخت افزار بوده و اصالت آنها تضمین شده است.

تعمیر پمپ لباسشویی بوش

اگر آب ماشین لباسشویی پس از پایان چرخه شستشو تخلیه نشود، احتمالا پمپ دستگاه آسیب دیده است. البته در بیشتر موارد امکان تعمیر پمپ لباسشویی  بوش و دیگر برندها وجود ندارد و باید این قطعه را تعویض کرد. با این حال تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی بوش نهایت تلاش خود را به کار می بندند تا پمپ آسیب دیده را تعمیر کنند. اگر نیاز به تعویض این قطعه باشد، پمپ جدید حتما اورجینال است تا بهترین عملکرد را در دستگاه داشته باشد.

تعمیر موتور لباسشویی bosch

اگر موتور لباسشویی از کار بیفتد، تقریبا تمام عملکردهای دستگاه دچار مشکل می شوند. مثلا ممکن است ماشین روشن نشود یا هیچ یک از چرخه های شستشو را انجام ندهد. به همین دلیل هم گاهی با تعمیر موتور ماشین لباسشویی بوش، می توان چند مورد از ایرادات این دستگاه را برطرف کرد.

بدین منظور اول موتور و اجزای آن با دقت بررسی می شوند. اگر قطعات قابل تعمیر باشند، این کار انجام می شود تا موتور تعمیر گردد. اما گاهی امکان تعمیر موتور لباسشویی وجود نداشته و راهی جز تعویض این قطعه نیست. در این صورت تیم تعمیر لباسشویی بوش تنها از موتور اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بوش  

گاهی باید برای حل مشکلاتی همچون آبگیری نکردن و تعمیر لباسشویی بوش، میکروسوئیچ را تعمیر یا تعویض کرد. البته پیش از اقدام به تعمیر این قطعه، باید مطمئن شوید که ایراد دستگاه مربوط به دیگر قطعات نیست. بدین منظور، واشر را در حالت چرخش قرار دهید و بعد درب را باز کنید.

پیچ گوشتی را به صورت کامل در داخل محرک میکروسوئیچ قرار دهید. اگر در این حالت عملیات شستشو شروع شد در حالی که وقتی درب بسته است ماشین  کار نمی کند، یعنی میکروسوئیچ آسیب دیده است. در این شرایط بهتر است با تیم تعمیرات ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید تا تیم سرویس در محل ضمن مراجعه به آدرس شما، اقدامات لازم برای رفع مشکل را انجام دهند.

مرکز تعمیرات لباسشویی بوش

دریافت خدمات از مرکز مجاز تعمیر لباسشویی بوش در تهران، کرج و شهرستان ها ضامن کیفیت سرویس‌ها و بهبود دستگاه شما خواهد بود. در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی بوش ، به دلیل حضور برترین اساتید تعمیر و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی و تعمیر، کیفیت خدمات در بالاترین سطح خود قرار دارد. این موضوع سبب شده تا مراجعان محترم دغدغه‌ای از باب عدم تعمیر دستگاه خود نداشته باشند و در نهایت شاهد بهبود همه جانبه ماشین لباسشویی خود باشند.

برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بوش عبارت است از: تعمیر و تعویض شیر برقی لباسشویی، تعویض محفظه دراور پودر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض فیلتر برق و نویزگیر لباسشویی، تعویض المنت هیتر لباسشویی بوش، تعویض واشر درب ماشین لباسشویی، تعمیر مشکل حرکت نکردن ماشین بعد از کشیدن دکمه تایمر، تعمیر موتور لباسشویی ، تعمیر مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی با وجود روشن بودن چراغ، تعمیر مشکل درست کار نکردن لباسشویی (ماشین لباسشویی فقط آبگیری می کند و عملیات بعدی را انجام نمی دهد)،

تعمیر مشکل وارد شدن آب به ماشین با وجود خاموش بودن ماشین لباسشویی و … . تمامی این سرویس‌های پس از طی دقیق مرحله عیب‌یابی و توسط خبره‌ترین کارشناسان تعمیر لباسشویی بوش انجام می‌پذیرد. در صورتی که به هر دلیل امکان مراجعه به این مرکز وجود نداشته باشد، این امکان فراهم شده است تا خدمات مورد نیاز به صورت تعمیر در محل ارائه گردد.

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در محل

تعمیرات لباسشویی بوش در محل اشاره به سرویسی دارد که طی آن تعمیرکار به محل مورد نظر مشتری اعزام شده و این دستگاه را مورد بررسی و ترمیم قرار می دهد. معمولا جابجا کردن ماشین لباسشویی به دلیل وزن بالای آن کار چندان راحتی نیست. به همین دلیل هم کاربران چندان تمایل به انتقال دستگاه به تعمیرگاه ندارند. این کار هم هزینه بالایی دارد و هم به دلیل احتمال برخورد دستگاه با دیوار یا افتادن آن، خطر ضربه خوردن و تشدید مشکلات ماشین را به همراه دارد.

برای دریافت این سرویس، کافی است با تعمیرات لوازم خانگی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما آدرس و اطلاعاتی مثل مدل دستگاه و مشکلات آن را از شما می گیرند. سپس تیم تعمیرات با به همراه داشتن تجهیزات و ابزار مورد نیاز به آدرس شما اعزام خواهند شد. پس از بررسی و عیب یابی دقیق، فرایند تعمیرات لباسشویی بوش با هدف رفع ایرادات عملکردی این دستگاه انجام می گردد.

 

مشکلات لباسشویی bosch

وارد نشدن آب به داخل لباسشویی بوش

یکی از مشکلاتی که تیم تعمیرات ماشین لباسشویی بوش به دنبال برطرف کردن آن هستند، وارد نشدن آب به دستگاه است. به این معنی که آب مورد نیاز برای شستشو وارد دستگاه نشده و طبیعتا چرخه شستشو مختل می گردد. خرابی شیربرقی، از کار افتادن میکروسویچ درب، عملکرد نادرست برد الکترونیک یا تایمر، پیچ خوردگی شلنگ ورودی، انسداد ورودی و فیلتر تصفیه، از جمله دلایل وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی بوش و سایر برندها به شمار می روند. با تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده و تمیز کردن فیلترها مشکل برطرف و فرایند شستشو به صورت عادی انجام می گردد.

لرزش و صدای زیاد لباسشویی بوش

اگر ماشین لباسشویی بوش شما لرزش و صدای زیادی هنگام کار دارد، باید بدانید که عامل اصلی آن مشکلات بلبرینگ است. البته فرسودگی یا شل شدن پایه های کابین فرسوده هم در بروز این مشکل بی تاثیر نیست. ضعیف شدن کمک فنرها، فرسودگی تسمه و بالا بودن حجم لباسها هم دلایل دیگر لرزش ماشین های لباسشویی هستند که باید مورد بررسی قرار گرفته و برطرف شوند.

برای تعمیر لباسشویی بوش یا هر برند دیگری در این شرایط، بلبرینگ، موتور، تسمه و پایه های کابین بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شوند. البته تراز کردن لباسشویی هم تاثیر زیادی در رفع صدا و لرزش این دستگاه دارد. لذا بهتر است پیش از اقدام به تعمیر، مطمئن شوید که مشکل لرزش و صدای زیاد لباسشویی بوش مورد نظرتان ناشی از تراز نبودن دستگاه نیست.

مرکز مجاز لباسشویی بوش

مرکز مجاز لباسشویی بوش، مجموعه خدمات و سرویس های مربوط به فروش و تعمیر این محصول را به کاربران ارائه می دهد. تجمیع این بخش ها در قالب یک تعمیرگاه مجزا، حرکتی هوشمندانه از سوی مدیریت مرکز سخت افزار ایران بوده که با هدف نظم بخشیدن به فعالیت ها انجام شده است. بخش فروش این نمایندگی، جدیدترین مدل های لباسشویی بوش را به صورت اورجینال به متقاضیان عرضه می کند. همچنین اگر مدل های قدیمی تر این محصول با مشکلات و معایبی مواجه شوند، کاربران می توانند تعمیرات آن را در لباسشویی بوش پیگیری کنند.

راهنمای فارسی لباسشویی بوش

استفاده درست از ماشین لباسشویی اهمیت بسیاری دارد. تا جایی که بسیاری از خرابی ها و مشکلات این محصول ناشی از استفاده نادرست است. برای پیشگیری از بروز این مشکلات و بهره مندی حداکثری از قابلیت های ماشین لباسشویی تان حتما قبل از استفاده دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. دفترچه راهنمای فارسی لباسشویی بوش معمولا همراه با مدل های مختلف دستگاه به خریدار عرضه می شود.

در این دفترچه اطلاعات جامعی در خصوص عملکرد کلی ماشین لباسشویی و روش های تنظیم آن وجود دارد. نکات ایمنی، برنامه ها و تنظیمات، مراقبت، نحوه استفاده از ماشین لباسشویی بوش، عملکرد دکمه های مختلف لباسشویی و مواردی از این دست، عمده اطلاعاتی هستند که با مطالعه دفترچه راهنمایی لباسشویی Bosch به دست خواهید آورد. کارشناسان تعمیر لباسشویی بوش نیز در خدمت شما هستند تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص به شما عزیزان ارائه دهند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *