اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

علت داغ شدن گوشی و رفع مشکل گرم کردن آن

اکثر اوقات مشکلات نرم‌افزاری هستند که موجب داغ شدن بیش از اندازه گوشی می‌شوند که به راحتی می‌توان آن‌ها را برطرف کرد؛ منتهی گاهی‌اوقات هم مشکل داغ شدن موبایل، منشا سخت‌افزاری دارد که در این حالت باید این دستگاه را مورد عیب‌یابی قرار دارد. برخی مواقع هم مشکل از خراب بودن شارژر یا کابل شارژ گوشی است.

عوامل نرم‌افزاری که در داغ شدن بیش از اندازه گوشی دست دارند شامل: باز بودن اپلیکیشن‌های بلااستفاده بر روی گوشی، عدم بروزرسانی اپلیکیشن‌ها، ویروسی شدن گوشی، اجرای بازی‌های سنگین بر روی موبایل و … می‌باشند. اگر دوست دارید بیشتر با دلایل سخت‌افزاری و نرم‌افزاری که موجب داغ شدن بیش از اندازه گوشی می‌شوند و نحوه برطرف کردن آن‌ها آشنا شوید، بهتر است تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

JTNDdmlkZW8lMjBjb250cm9scyUzRSUyMCUzQ3NvdXJjZSUyMHNyYyUzRCUyMmh0dHAlM0ElMkYlMkZ2aWRlby5oYXJkd2FyZWNlbnRlci5pciUyRmlyLWNlbnRlciUyRiUyRkxnJTJGOTklMkYlMjVEOCUyNUFGJTI1RDglMjVBNyUyNUQ4JTI1QkElMjUyMCUyNUQ4JTI1QjQlMjVEOCUyNUFGJTI1RDklMjU4NiUyNTIwJTI1REElMjVBRiUyNUQ5JTI1ODglMjVEOCUyNUI0JTI1REIlMjU4Qy5tcDQlMjIlM0UlMjBZb3VyJTIwYnJvd3NlciUyMGRvZXMlMjBub3QlMjBzdXBwb3J0JTIwSFRNTDUlMjB2aWRlby4lMjAlM0MlMkZ2aWRlbyUzRQ==

مدت زمان آموزش: 00:02:31

 حجم ویدیو: 18.04 مگابایت

کارشناسان مرکز سخت افزار ایران آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد.

شماره تماس: 02154114

امتیاز شما به این نوشته