021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی اچ پی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی اچ پی یکی از تخصصی‌ترین مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با این محصول اعم از بازبینی، سرویس، گردگیری، بهسازی، تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای است که تمامی خدمات آن توسط تیمی از مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان انجام می‌پذیرد. مرکز تعمیر دستگاه کپی اچ پی با بهره‌‌گیری از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌های کپی اچ پی را به بهترین شکل ممکن رفع و برطرف نمود.

خرابی دستگاه کپی اچ پی، به هر دلیل که اتفاق بیفتد، مهم‌ترین نکته در بازیابی کیفیت آن، حضور تعمیرکار دستگاه کپی hp زبده و مجرب است. در غیراینصورت، اقدامات انجام شده جهت تعمیر فتوکپی hp، نه تنها تأثیری در بهبود عملکرد دستگاه نخواهد داشت بلکه ، خرابی‌های دستگاه کپی را دوچندان می کند. از همین رو اکیداً توصیه می‌شود جهت دریافت خدمات مرتبط با این دستگاه، صرفاً به نمایندگی‌های مجاز مراجعه شود.

مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی

مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های تعمیر، بهسازی، ترمیم، تعویض قطعات و سرویس‌های دوره‌‌ای مرتبط با این دستگاه به متقاضیان است. همانگونه که می‌دانید سرویس‌های دستگاه کپی، به دلیل ابعاد بالای این محصول، عموماً به صورت سرویس در محل ارائه می‌گردد. از این رو جهت دریافت خدمات می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی HP تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایید. توصیه می‌شود در زمان تماس با مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی، نوع اشکال پیش امده و دلیل آن را با کارشناس تعمیر در میان بگذارید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده –جز در مواردی معدود چون شارژ کارتریج- مشمول گارانتی و ضمانت است.

خدمات تخصصی تعمیر دستگاه فتوکپی اچ پی

نمایندگی تعمیرات فتوکپی اچ پی در مرکز سخت افزار ایران جهت کسب رضایت مشتریان و رفع نیازهای آنها خدمات تخصصی را به دارندگان مدلهای مختلف این دستگاه ارائه می دهد.

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، تعویض کارتریج و شارژ آن در صورت نیاز، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات واحد تخصصی تعمیر دستگاه کپی اچ پی هستند. البته این سرویس ها با ضمانت نامه معتبر همراه هستند و مشتریان گرامی می توانند مواردی را که مد نظر دارند، در مدت زمان تعیین شده پیگیری کنند.

شارژ کارتریج کپی اچ پی

اگر دستگاه کپی شما اخیرا دچار ایراد شده و کیفیت چاپ آن کاهش پیدا کرده است، احتمالا زمان تعویض کارتریج یا شارژ آن فرا رسیده است. اگر کارتریج یا محفظه جوهر خالی باشد فرایند چاپ عملا با مشکل مواجه شده و حتی گاهی فرایند چاپ انجام نمی شود. حتی در اغلب موارد، افت کیفیت کپی یا کم رنگ بودن آن ناشی از کاهش مقدار مواد مصرفی است.

تیم تعمیرات دستگاه کپی اچ پی توصیه می کنند که در چنین شرایطی، هرچه زودتر اقدام به شارژ کارتریج کنید. پس از شارژ کارتریج کپی اچ پی، این مشکلات هم برطرف می شوند و روال کار دستگاه به حالت عادی باز می گردد. البته بیشتر دستگاه های کپی به گونه ای طراحی شده اند که کارتریج یک بار مصرف بوده و تعویض این قطعه از شارژ کردن آن به صرفه تر و بهتر است.


تعمیر کاغذکش کپی hp

وارد نشدن برگه به داخل دستگاه کپی و گیر کردن یا مچاله شدن آن، نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد کاغذکش است. اگر برگه در ورودی کاغذ کش یا ADF و یا خروجی گیر کند، نیاز به بررسی و ترمیم این قطعه است. گیر کردن کاغذ در فیدر مرحله ۱ ADF، نیز مربوط به خرابی اجزای کاغذکش می باشد.

ایجاد صدای ناهنجار در هنگام کشیدن کاغذ، چروک و کرکره ای شدن برگه در ADF، سرعت کم حرکت برگه در فیدر کاغذ کش و باز شدن درب ADF نیز دیگر مشکلاتی هستند که تعمیر کاغذکش کپی اچ پی و دیگر برندها را ضروری می سازند. معمولا تعمیر کاغذکش کار سختی نیست و به ندرت پیش می آید که نیاز به تعویض این قطعه باشد.

تعویض درام فتوکپی اچ پی

یکی از اقداماتی که تکنسین های تعمیر دستگاه کپی اچ پی برای برطرف کردن مشکلات عملکردی این دستگاه انجام می دهند، تعویض درام است. روند کار به این ترتیب است که تعمیرکار دستگاه را خاموش کرده و دوشاخه آن را از برق جدا می کند. سپس پیچ های درپوش باز شده و درام با دقت از کارتریج خارج می شود. پس از بیرون آمدن فوم رولر، این قطعه به خوبی تمیز می شود.

سپس پیچ های بلید باز شده و این قطعه از دستگاه خارج می شود. پس از تخلیه کامل کارتریج، سطح فوم رولر نیز پاکسازی می شود. در مراحل بعدی فوم رولر و درام جدید جایگزین شده و محور OPC روغن کاری می شود. در نهایت پیچ ها و اتصالات مجددا بسته می شوند و کارتریج در دستگاه جایگذاری می گردد. البته اولویت با تمیز کردن درام است اما معمولا پس از چند بار شارژ کارتریج، نیاز به تعویض درام فتوکپی اچ پی است تا کیفیت چاپ بهتر شود.


تعمیر برد پاور دستگاه کپی hp

اقدام دیگری که در روند تعمیرات دستگاه کپی اچ پی انجام می شود، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند.

بنابراین خرابی آن می تواند مانع از روشن شدن دستگاه شده و یا حتی به قطعات دیگر آسیب برساند. تلاش همکاران ما این است که مشکلات کپی را با تعمیر برد پاور دستگاه کپی اچ پی برطرف کنند. اما در صورت سوختن این قطعه، راهی جز تعویض آن با یک برد جدید و البته اورجینال نیست.

 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی
 • تعویض و تعمیر انواع قطعات فنی دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی
 • بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در دستگاه کپی اچ پی
 • انجام سرویس‌های کلی دستگاه کپی
 • عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید
 • بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی
 • تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی
 • ایجاد تصویر در دستگاه کپی اچ پی و خطاهای مربوط به آن
 • تعمیر AC power توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی
 • تعمیرات بخش High Voltage دستگاه کپی  اچ پی
 • تعویض Blank Lamp دستگاه کپی
 • تعویض و عیب یابی قطعات کاست و بای‌پس
 •  تعویض قطعات موتور
 • رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز توسط کارشناسان تعمیر دستگاه کپی اچ پی
 • گردگیری و سرویس دستگاه کپی لچ پی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات
 • تعویض دولوپر توسط کارشناسان دستگاه کپی اچ پی
 • عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن
 • عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی اچ پی و اصلاح آن
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی اچ پی
 • تنظیم منو دستگاه کپی اچ پی
 • انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی اچ پی

تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل

به دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه های کپی، تعمیرات مرتبط با این دستگاه ها غالباً به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر (آدرس ثبت شده از سوی کاربر) حضور می یابند و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی عملکرد دستگاه کپی را بر روی آن اِعمال می کنند. این سرویس –یعنی تعمیر دستگاه کپی  اچ پی در محل- از سوی نمایندگی  اچ پی نیز ارائه می گردد؛ متقاضیان این سرویس می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز تعمیر فتوکپی HP تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار دستگاه کپی را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در واحد تعمیر دستگاه کپی اچ پی در محل با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم در محل حضور می یابند.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان مرکز سخت افزار ایران می باشد که با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. برخورداری این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند.

تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند. چنانچه خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه کپی اچ پی در بخش‌های فوق معرفی شد، سایر واحدهای ارائه‌دهنده خدمات در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی، چاپ و ارتباطی است که با تلاشهای مستمر نیروهای متخصص و ماهر خویش موفق به ثبت رویکردی جدید در حوزه خدمت رسانی گشته است. مرکز سخت افزار ایران در تلاش است تا با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید و تمامی نیازهای آنان را رفع و مرتفع سازد. جهت اطمینان خاطر کاربران، تمامی خدمات ارائه شده توسط مهندسان و کارشناسان این مرکز دارای گواهی نامه کیفیت و بسته به نوع تعمیر دارای گارانتی (با بازه زمانی مشخص) خواهند بود. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.