021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی توشیبا

تعمیر دستگاه کپی توشیبا اگر چه ممکن است در مراکز متعددی انجام پذیرد لیکن شما کاربران گرامی می‌بایست نسبت به مراکز مدعی تعمیرات حساس بوده و جویای صحت اعتبار و استاندارد بودن آن‌ها باشید. معتبر و مجاز بودن یک مرکز به شما این اطمینان را خواهد داد که بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه تعمیر دستگاه کپی توشیبا به شما ارائه خواهد شد و تمامی خدمات بر اساس استانداردهای مصوب خواهد بود.

 در صورتی که شما نیز از کاربران دستگاه‌های کپی توشیبا هستید و در حال حاضر دستگاه شما به هر دلیل دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته می‌توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایید. تمامی اقدامات تعمیر در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی توشیبا صورت می‌پذیرد.

تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل

تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل

تعمیر دستگاه کپی توشیبا، به دلیل ابعاد بالای این دستگاه، غالباً به صورت تعمیر در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه مرکزی توشیبا وجود داشته باشد. در غیر اینصورت، یعنی در شرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب وجود نداشته باشد- کارشناسان ما خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت  تعمیر تخصصی فتوکپی را بر روی این دستگاه اِعمال می نمایند.

کارشناسان اعزامی جهت تعمیر کپی توشیبا در محل، از میان زبده ترین و خبره ترین کارشناسان تعمیر برگزیده شده اند، تا با یک بار حضور در محل قادر به رفع کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه گردند. کلیه اشکالات پیش آمده در دستگاه کپی توشیبا در اولین حضور کارشناس رفع می گردد و در نهایت آنچه که به کاربر تحویل داده خواهد شد، دستگاهی سالم و بی عیب و نقص است که کلیه ایرادات پیش آمده در آن با استفاده از سرویس های همه جانبه و تعمیر دستگاه کپی توشیبا در محل رفع گردیده است.

خدمات مرکز تعمیر فتوکپی توشیبا

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و تمامی مدلهای جوهرافشان، لیزری، کپی رنگی، دستگاه کپی سیاه و سفید، رومیزی، چندکاره و … را شامل می گردد. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در مرکز تعمیر کپی توشیبا سبب گشته تا هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانند غالب اختلالات ایجاد شده در دستگاه خویش را تعمیر و رفع نمایند و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردند. برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در این مرکز عبارت است از:

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا

اگر با دستگاه های کپی کار کرده باشید حتما متوجه شده اید که کاغذ کپی گرفته شده در ثانیه های نخست گرم است. علت این گرما وجود قطعه ای به نام فیوزینگ است که کاغذ در حین کپی شدن می بایست از زیر آن عبور کند. قطعه فیوزینگِ موجود در درون دستگاه پرینتر و کپی قابل تعویض و تعمیر است و اجزا آن را می توان بصورت جداگانه خریداری و بازسازی کرد. خدمات و سرویس های مرتبط با این قطعه را می توانید با حضور در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا دریافت نمایید.

شارژ تونر کپی توشیبا

یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا است که متقاضیان آن می توانند به دو شیوه «سرویس در محل کپی» و «سرویس در تعمیرگاه» از آن بهره مند گردند. سرویس های مرتبط با شارژ تونر کپی توشیبا در این مرکز بر اساس استانداردهای ذکر شده از سوی کمپانی توشیبا انجام می پذیرد از این رو میزان افت کیفیت چاپ پس از شارژ تونر کپی توشیبا بسیار اندک است.

تعمیر و تعویض دولوپر دستگاه کپی توشیبا

عموماً زمان تعویض دولوپر دستگاه کپی توسط یک پیغام به کاربر اعلام می گردد. جهت تعویض دولوپر دستگاه فتوکپی بهتر است از بهترین محصولات ممکن در بازار استفاده کنید چرا که کیفیت دولوپر تأثیر مستقیمی در کیفیت چاپ دارد. در صورت نیاز به تعویض دولوپر دستگاه کپی، توصیه می شود سرویس های مرتبط با این کار را صرفاً از مراکز مجاز تعمیر دستگاه کپی نظیر نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا درخواست نمایید.

تعمیر و تعویض داکتر بلید

داکتر بلید نیز همچون بلید قطعه‌ای از جنس لاستیک شفاف است که به قطعه‌ فلزی دیگری متصل می شود. تفاوت ظاهری بلید و دکتر بلید دستگاه کپی توشیبا در قطر آنهاست. این دو قطعه جزو قطعات داخلی دستگاه‌ هایی نظیر پرینتر و فتوکپی هستند که البته داکتر بلید بیش‌تر در دستگاه‌های فتوکپی کاربرد دارد. توصیه می شود تخصصی ترین سرویس های مرتبط با تعمیر و تعویض بلید دستگاه کپی توشیبا و البته سایر دستگاه های مشابه، صرفاً از مراکز مجاز و نمایندگی های تعمیر دستگاه کپی توشیبا دریافت شود.

تعمیر مین برد دستگاه کپی توشیبا

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دستگاه کپی که در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا ارائه می گردد تعمیر مین برد کپی توشیبا است که توسط تیمی از مجرب‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز با جدیدترین تجهیزات این حوزه اشکالات مرتبط با سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورودی و مواردی از این دست را برطرف می سازند و کیفیت اولیه این قطعه را به آن بازمی‌گردانند.

تعویض و تعمیر درام دستگاه کپی

یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی توشیبا، تعمیر درام دستگاه کپی توشیبا است که توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان انجام می پذیرد. درام یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه کپی و پرینتر است که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی کاغذ را برعهده دارد. نوع درام در دستگاه های کپی سیاه و سفید با دستگاه های کپی رنگی متفاوت است و این موضوع می بایست در تعمیر و تعویض درام دستگاه کپی توشیبا مد نظر قرار گیرد.

کارتریج دستگاه کپی توشیبا

اگر تونر یا کارتریجِ دستگاه کپی خالی یا خراب باشد، کپی‌ها کمرنگ یا بی‌کیفیت خواهند گشت. این مشکل می‌تواند با پر کردن کارتریج یا تعویض آن، برطرف شود. در صورتی که مشکل دستگاه با پر کردن یا تعویض برطرف نگردد ممکن است مشکل پیش آمده به سبب یکی از این دو دلیل باشد:

نخست خطای تولید کننده، که در اینصورت احتمالاً کارتریج یا جوهر مورد استفاده در دستگاه کپی از کیفیت خوبی برخوردار نیست. دوم مشکل ناهماهنگی است زیرا هر دستگاه کپی، با جوهر و کارتریج خاص خود کار می‌کند، در نتیجه اگر از کارتریجی ناهماهنگ استفاده کنید، مشکل برگه کپی‌های کمرنگ به وجود می آید. در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعویض و شارژ کارتریج دستگاه کپی توشیبا می توانید از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی توشیبا استفاده نمایید. بهتر است با قرار گرفتن دستگاه در شرایط زیر نسبت به تعویض و یا شارژ کارتریج اقدام نمایید :

  • در هنگامی که جوهر دستگاه چاپ شما تمام شده است.
  • زمانی که شاخص جوهر به پایین‌ترین مقدار خود رسیده است.
  • زمانی که شش ماه از طول عمر کارتریج شما گذشته است.
تعمیرات فتوکپی توشیبا

سوالات کاربرات دستگاه کپی توشیبا

چرا دستگاه کپی توشیبا کار نمی کند؟

یکی از دلایل بسیار ساده کار نکردن دستگاه کپی که معمولا کاربران توجهی به آن نمی کنند، خرابی یا قطع شدن و یا حتی پارگی اتصالات است. بنابراین اگر دیدید دستگاه فتوکپی شما کار نمی کند، پیش از هر کاری کابلها و اتصالات آن را چک کنید. اگر این بخش ایرادی نداشت، باید سری به کارتریج بزنید و مطمئن شوید که به درستی در محفظه اش جای گرفته است. درایور دستگاه در رایانه را هم چک کنید و در صورت معیوب بودن، آن را حذف و مجددا نصب کنید.

اگر مشکل کار نکردن دستگاه کپی توشیبا با هیچ یک از این اقدامات برطرف نشد، احتمالا قطعات داخلی دچار نقص شده اند. ممکن است پاور درست کار نکند و یا مین برد ایرادی داشته باشد. توصیه می کنیم برای ترمیم این قطعات از کارشناسان تعمیرات دستگاه کپی توشیبا در نمایندگی مجاز کپی کمک بگیرید.

سیاه شدن برگه در فتوکپی توشیبا

خوشبختانه راه حل های کابردی بسیاری برای رفع سیاه شدن برگه در دستگاه کپی توشیبا و سایر برندها وجود دارد. اگر مشاهده کردید که برگه های چاپ شده در دستگاه کپی شما سیاه هستند و کیفیت لازم را ندارند، بهتر است اول دستگاه را باز کرده و نگاهی به کارتریج بیندازید؛ اگر کارتریج را به تازگی شارژ کرده اید، ممکن است تونر به بیرون از آن ریخته باشد. در این صورت، سطح کارتریج و بخش های آلوده را با دقت تمیز کنید. این احتمال هم وجود دارد که درام معیوب شده و نیاز به پاکسازی یا تعویض داشته باشد.

بررسی این قطعه و پاک کن درام، نیاز به مهارت بالایی در زمینه ی تعمیرات کپی دارد و بهتر است انجام این کار را به افراد مجرب محول کنید. پس از ترمیم، تعویض و یا تمیز کردن درام، عملکرد دستگاه به حالت عادی باز می گردد و مشکل سیاه شدن برگه ها نیز برطرف می شود. در غیر این صورت، حتما از تکنسین های نمایندگی دستگاه کپی توشیبا برای بررسی و ترمیم این دستگاه کمک بگیرید.

تعمیرات فتوکپی

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. واحدهای ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیرات دستگاه کپی در بخش زیر خدمت کاربران گرامی معرفی گشته اند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با بیش از دو دهه فعالیت همراه با نوآوری و پیشرفت همه جانبه در ارائه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی و تعمیر دستگاههای الکترونیکی، خانگی و ارتباطی حرکت کرده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران و مشتریان خویش ارائه نماید. مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید.

این مرکز مشتکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات مرتبط با یکی از محصولات هوشمند خانگی (نظیر تعمیر و سرویس کولرهای گازی خانگی)، دستگاه های ارتباطی (نظیر تلفن ثابت، تلفن همراه، فکس و… ) و دستگاه های الکترونیکی به کاربران ارائه می گردد. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *