021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی شارپ

در این مقاله با نحوه تعمیر دستگاه کپی شارپ و نکات مهمی در این مورد آشنا می شوید. حتما تاکنون با مشکلات مختلفی در عملکرد دستگاه فتوکپی خود مواجه شده اید. مثلا کیفیت چاپ کاهش پیدا کرده یا برگه رنگ و نور کافی ندارند و یا مشکلات دیگری که با راه حل های ساده و ابتدایی برطرف نشده اند.

در این شرایط باید دستگاه توسط یک تعمیرکار ماهر و مجرب عیب یابی شده و ترمیم گردد. باید دید کدام قطعات آسیب دیده اند و آیا قابل ترمیم هستند یا باید حتما تعویض شوند. همکاران ما در شعب مختلف نمایندگی مجاز شارپ، کنار شما هستند تا تمامی ایرادات دستگاه را در کوتاه ترین زمان برطرف نمایند. برای تعمیر دستگاه کپی شارپ می توانید با نمایندگی sharp در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی شارپ

تعمیرات دستگاه کپی شارپ در محل

تعمیرات کپی در محل یکی از سرویس های ویژه ای است که تنها برای تامین رفاه بیشتر کاربران شارپ در نظر گرفته شده است. به کمک این سرویس دیگر لازم نیست برای تعمیر دستگاه کپی شارپ دغدغه و نگرانی داشته باشید. تنها کافی است با مرکز تماس بگیرید و پس از ثبت درخواست خود مبنی بر تمایل استفاده از سرویس در محل دستگاه کپی، منتظر تماس کارشناس ما باشید تا در اسرع وقت با هماهنگی شما، در محل حضور یابند و مشکلات و اختلالات را در محل وارسی و مرتفع کنند.

تعمیر فتوکپی شارپ

اگر شما کاربر یکی از دستگاه های کپی شارپ هستید و هم اکنون با مشکلاتی روبه رو شده اید، می توانید به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ، هر اختلال و مشکل را برطرف سازید. در این واحد مجموعه ای از امکانات و تسهیلات را برای کاربران دستگاه کپی شارپ در نظر گرفته ایم تا صفر تا صد مشکلات را پس از ریشه یابی دقیق و اصولی، رفع کنیم. در واحد تعمیرات دستگاه کپی از تجهیزات مدرن و به روز برای اجرای تعمیرات استفاده می شود. این واحد به آرشیوی قوی از قطعات جانبی دسترسی دارد و به راحتی و با اطمینان کامل می تواند خدمات تعویض را ارائه دهد.

هزینه ی تعمیر دستگاه کپی شارپ

برای این که بدانید هزینه ترمیم فتوکپی شارپ چقدر است، باید اول دستگاه به خوبی عیب یابی شده و منشأ ایرادات آن مشخص گردد. سپس تعمیرکار با توجه به قطعات آسیب دیده و این که نیاز به ترمیم دارند یا تعویض، به صورت تقریبی هزینه تعمیرات دستگاه کپی شارپ را اعلام می کند. گاهی در طول روند تعمیر کپی، تکنسین متوجه خرابی قطعات دیگری هم می شود. در این صورت قطعه مورد نظر پس از هماهنگی با مشتری، تعمیر یا تعویض می گردد. در چنین شرایطی هزینه تعمیرات کپی sharp با آنچه در ابتدا اعلام شده بود، متفاوت بوده و شامل قیمت قطعه یا قطعات جدید هم می گردد.

خدمات تعمیر فتوکپی SHARP

نمایندگی مجاز تعمیرات کپی شارپ با در اختیار داشتن دو رکن اساسی تعمیر، یعنی نیروی متخصص و ابزار پیشرفته، با کیفیت ترین خدمات را به کاربران این دستگاه ارائه می دهد. تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، شارژ کارتریج، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده، رفع مشکلات عملکردی دستگاه و مواردی از این دست، بخشی از خدمات تعمیر دستگاه کپی شارپ هستند. گفتنی است تمامی این خدمات با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه هستند تا امکان پیگیری آنها وجود داشته باشد.

شارژ کارتریج فتوکپی شارپ

شارژ کارتریج فتوکپی شارپ، اقدامی مهم است که اگر به درستی و با استفاده از مواد با کیفیت انجام شود، مشکلاتی از جمله چاپ کمرنگ را برطرف می سازد. به هر ترتیب دستگاه فتوکپی بدون مواد مصرفی کاری از پیش نبرده و قادر به کپی گرفتن از اسناد نیست. بنابراین باید هر چند وقت یک بار، کارتریج شارژ شود تا دستگاه بتواند محتوا یا محتواهای مورد نظر شما را به خوبی به چاپ برساند. در غیر این صورت علاوه بر افت کیفیت چاپ، دستگاه نیز در معرض آسیب دیدگی قرار می گیرد. بهتر است برای شارژ کارتریج از تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی شارپ کمک بگیرید تا مطمئن شوید که مراحل کار به درستی انجام می شوند.

تعمیر مین برد فتوکپی شارپ

مین برد یا برد اصلی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های دستگاه کپی، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده را بر عهده دارد. اگر بخواهید در یک اداره، مغازه یا مرکز چاپ، به صورت مشترک از یک دستگاه کپی استفاده کنید، برد اصلی درخواست هر یک از کاربران را به صورت مجزا پردازش می کند. درواقع این قطعه تعیین می کنند که اطلاعات ورودی، به چه شکلی از دستگاه خارج شوند. برای تعمیر مین برد دستگاه کپی شارپ و دیگر برندها معمولا اول اجزای این قطعه بررسی و تعویض می شوند. گاهی هم برد سوخته و تیم تعمیر دستگاه کپی شارپ، راهی جز تعویض آن ندارند.

تعمیر فیوزینگ کپی شارپ 

تا به حال به داغی برگه پس از بیرون آمدن از دستگاه کپی دقت کرده اید؟ این حرارت و گرما ناشی از عملکرد قطعه ای به نام فیوزینگ است. این قطعه با تامین گرما، موجب چسبیدن تونر روی برگه کاغذ می شود. بنابراین خرابی این بخش، می تواند تاثیراتی روی کیفیت چاپ داشته باشد. نکته بسیار مهم این است که معمولا امکان تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ و دیگر برندها وجود ندارد. لذا بیشتر تعمیرکاران، این قطعه را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکلات چاپ برطرف گردند. برای این منظور بهتر است از تکنسین های مجرب و متعهد تعمیر دستگاه کپی شارپ کمک بگیرید تا مطمئن باشید که قطعه جایگزین شده اصل است.

تعمیر فتوکپی شارپ در محل

مشکلات رایج دستگاه کپی شارپ

برای تعمیر دستگاه کپی شارپ باید مشکلات و ریشه آنها را شناسایی کنیم. در ادامه تعدادی از رایج ترین اختلالات این دستگاه را شناسایی کرده ایم و راه های برطرف سازی آن را به اختصار توضیح داده ایم؛

مشکلات تونر و کارتریج

وقتی تونر از جنس مرغوب نیست یا محفظه تونر خالی است و به آن بی توجهی می شود، مشکلات مربوط به تونر و کارتریج ظهور می کنند. توجه داشته باشید که میزان کاربری شما از دستگاه است که تعیین می کند مواد مصرفی و قطعات مستهلک در چه بازه زمانی باید جایگزین شوند. برای تعمیر دستگاه کپی شارپ در چنین شرایطی توصیه اول و آخر این است که از یک مرکز مجاز و رسمی برای تهیه مواد مصرفی خود کمک بگیرید تا کیفیت برای شما تضمین شده باشد.

گیرکردن کاغذ در دستگاه کپی

در چنین شرایطی هرگز برای تعمیر دستگاه کپی شارپ به زور و اجبار متوسل نشوید. اگر به زور کاغذ را از درون دستگاه بکشید، باعث می شود خرده های کاغذ در درون دستگاه جا به بماند. برای برطرف کردن این مشکل در گام اول چک کنید که کاغذ ها قدیمی و مرطوب نباشند. می توانید جنس کاغذ ها را عوض کنید. اگر با این کار مشکل حل نشد، کاغذ کش را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید. در صورت پایدار بودن مشکل، با واحد تعمیر دستگاه کپی شارپ تماس بگیرید.

کپی های خیلی روشن یا خیلی تیره

با تنظیم و کنترل چگالی این مشکل برطرف خواهد شد. یا به دفترچه راهنما مراجعه کنید و از آن کمک بگیرید یا برای تعمیر دستگاه کپی شارپ با این مشکل، به یک مرکز معتبر مراجعه کنید.

وجود نقاط یا خطوط در سند چاپی

احتمالا روی شیشه کپی، گرد و خاک وجود دارد. این قسمت را به آرامی و با دقت تمیز کنید. از دستمال بدون پرز و اندکی نم دار استفاده کنید. به احتمال زیاد مشکل حل خواهد شد.

کپی های کج

با مواجه با چنین مشکلی در اولین فرصت قرارگرفتن کاغذ در کشوی کاغذ را چک کنید. کاغذ ها را بیرون آورید و دوباره در جای خود بگذارید، برگه های تاخورده و سوراخ را جدا کنید. کاغذ ها را تکان دهید و دوباره در جای خود بگذارید. از قرار گرفتن درست کاغذ در کشوی کاغذ ها مطمئن باشید. اگر مشکل حل نشد، برای تعمیر دستگاه کپی شارپ حتما با مرکزی استاندارد تماس بگیرید و درخواست کمک کنید.

نحوه تعمیر کپی شارپ

برای اینکه یک تعمیر کار بتواند تعمیر دستگاه کپی شارپ را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، در درجه اول لازم است که از قطعات این دستگاه شناخت کافی و وافی داشته باشد؛ به طور کلی اجزای دستگاه کپی به دو بخش الکترونیکی و مکانیکی تقسیم می شود؛ درام فتوکپی، تونر، لامپ و عدسی ها، فیوزر، پنل اپراتور، گیرنده آزاد کننده کاست کاغذ، کاست تغذیه دستی، اپتیک، یونیت شارژ، یونیت ظهور و … مجموعه ای از اجزای الکترونیکی و مکانیکی دستگاه کپی است که ضرورت دارد یک تعمیرکار برای اجرای تعمیر دستگاه کپی شارپ با عملکرد و کارکرد هر یک از این اجزا آشنایی داشته باشد.

نمایندگی فتوکپی شارپ

دستگاه فتوکپی شارپ از جمله دستگاه های بسیار پرکابرد است. به دلیل این که طیف وسیعی از کاربران ماشین های اداری تمایل به این برند دارند ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن نیز اهمیت بسیاری می یابد. نمایندگی فتوکپی شارپ با استخدام برترین کارشناسان و متخصصان تعمیر دستگاه کپی در صدد است تا کاربران گرامی از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد. در هر کجای کشور عزیزمان ایران که باشید ، با یک تماس می توانید با کارشناسان نمایندگی فتوکپی شارپ صحبت کرده و مشکل مورد نظر خود را مطرح سازید.

دستگاه فتوکپی شارپ از قطعات مختلفی تشکیل شده و مانند هر دستگاه کپی ممکن است در طول زمان با مشکلاتی مواجه شود. از جمله رایج ترین مشکلات فتوکپی شارپ ، مشکلات درام فتوکپی شارپ ، کاغد کش فتوکپی و مشکل در کشیده شدن کاغد به داخل دستگاه ، افتادن خطوط روی برگه ی کپی شده ، کج شدن متن چاپ شده ،  مشکل کپی سفید،  مشکلات کارتریج فتوکپی شارپ  از جمله رایج ترین مشکلاتی هستند که در دستگاه کپی مشاهده می شود. عامل هر یک از این مشکلات یکی از قطعات یا چند قطعه از دستگاه فتوکپی شارپ هستند که کارشناسان بعد از بررسی دستگاه اقدام به تعمیرات قطعه ی مورد نظر خواهند نمود.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از معدود نهادهای معتبری است که در زمینه الکترونیک و آی تی به صورت کاملا تخصصی و البته کاربردی فعالیت می کند. در این مرکز مجموعه ای از کارشناسان و تکنسین های حوزه فناوری ها و تکنولوژی های جدید فعالیت دارند که در حوزه تخصصی خود بالاترین سطح دانش را کسب کرده اند. مدیریت مرکز سخت افزار ایران معتقد است که مشتری مداری و به دست آوردن رضایت کاربر از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا به طور کلی حیات مرکز وابسته به کاربران و البته رضایت آنها است. در مرکز سخت افزار ایران همه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات منحصر و ایده آل در همه حوزه های الکترونیک اندیشیده شده است؛ می توانید از طریق منوی تماس با ما با این مرکز ارتباط بگیرید و در انبوهی از خدمات ایده آل غرق شوید.

تعمیر دستگاه کپی کانن / تعمیر دستگاه کپی  دل / تعمیر دستگاه کپی اچ پی / تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر دستگاه کپی ریکو / تعمیر دستگاه کپی شارپ / تعمیر دستگاه کپی توشیبا / تعمیر دستگاه کپی زیراکس / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

5/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.