021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی ریکو

شما برای دستگاه کپی ریکو خود، دو راه پیش رو دارید. می توانید دستگاه را به اولین تعمیرگاهی که در نزدیکی شما قرار دارد ببرید. البته ما شما را از این کار منع نمی کنیم؛ اما به تبعاتی همچون هزینه جابجایی و احتمال تعمیر نادرست دستگاه نیز فکر کنید. اما راه دوم این است که با  نمایندگی تعمیرات کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تیمی متشکل از چندین تعمیرکار با تجربه در این مجموعه پاسخگوی شما هستند و راهنمایی های لازم برای رفع مشکل را ارائه می دهند. چنانچه ایراد فتوکپی شما برطرف نشد، تیم تعمیر کپی ریکو در محل وارد عمل شده و ضمن حضور در آدرسی که ارائه می دهید، دستگاه را به تخصصی ترین شکل ترمیم می کنند.

همکاران ما به واسطه برخورداری از سالها تجربه در زمینه تعمیر ماشین های اداری و نیز بهره مندی از برترین تکنولوژی های روز دنیا، توانایی تشخیص و رفع انواع نقایص و معایب دستگاه های کپی را دارا می باشند. در ادامه، توضیحات بیشتری را در مورد روند تعمیر دستگاه کپی ریکو به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

تعمیر دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو

آیا اخیرا با مشکلاتی نظیر: گیر کردن یا چروک شدن برگه، وجود خطوط اضافی در برگه چاپ شده، افت محسوس کیفیت چاپ، کمرنگ بودن برگه چاپ شده، روشن نشدن دستگاه، پرینت نگرفتن، ایجاد لکه روی برگه و … در دستگاه کپی ricoh خود مواجه شده اید؟ در این صورت، کادر فنی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو می توانند خدمات مفید و کاربردی را به شما عزیزان ارائه دهند. خوشبختانه منشأ هریک از این مشکلات کاملا مشخص است و تکنسین ها به خوبی می دانند که برای ترمیم آنها باید چه اقداماتی انجام دهند.

تمیز کردن درام و تعویض این قطعه، تعمیر و تعویض یونیت فیوزینگ، تعمیر هیتر، تعمیرات مین برد، اصلاح و تعویض کابل ها و اتصالات، شارژ کارتریج و اقداماتی از این دست، مشکلات دستگاه فتوکپی شما را به بهترین شکل برطرف خواهند کرد. پس از انجام شدن این اقدامات، دستگاه کپی شما ترمیم شده و می توانید بدون هیچ گونه ایرادی از آن استفاده کنید.

تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل

مواردی مثل وزن بالا و اندازه بزرگ، موجب شده که انتقال دستگاه کپی به تعمیرگاه یکی از معضل های کاربران این دستگاه باشد. همچنین ممکن است در حین جابجایی، دستگاه به جایی برخورد کرده و یا مشکلاتی در قطعات آن به وجود بیاید. از این موارد گذشته، انتقال دستگاه کپی هزینه های بالایی را هم برای کاربران در پی دارد.

در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم که واحد تعمیرات فتوکپی در مرکز سخت افزار ایران، فرایند تعمیر این دستگاه را در محل انجام می دهد. تعمیر دستگاه کپی ریکو در محل، عنوان سرویسی است که به موجب آن، تعمیرکاران ما به محل مورد نظر شما اعزام شده و پس از وارسی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام می دهند.

خدمات تخصصی تعمیر کپی ریکو

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض فیوزینگ، تمیز کردن هد، تعویض درام، تعویض دولوپر، تعمیر کاغذکش، شارژ کارتریج دستگاه کپی، تعمیر اتصالات و پورت ها، تعمیر سنسورها، تعمیر و تعویض مین برد، ترمیم برد پاور، تعویض قطعات معیوب با نمونه های اورجینال، تعمیرات کپی در محل و مشاوره های تخصصی تعمیرات از جمله مهم ترین خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی ریکو به شمار می روند. همکاران ما ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران را به شما ارائه می دهند تا خیالتان از بابت صحت و اصالت سرویس های دریافتی راحت باشد.

تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو

یکی از قطعاتی که ترمیم آن اهمیت بسیار زیادی در روند تعمیر دستگاه کپی ریکو دارد، مین برد است. این قطعه مدیریت پردازش ها و عملکردهای مختلف فتوکپی را انجام می دهد. وقتی اطلاعات مورد نظر از کامپیوتر یا از راه های دیگر وارد دستگاه کپی می شوند، مین برد وارد عمل شده و آنها را پردازش می کند.

سپس این اطلاعات به شکل های خاصی از دستگاه خارج می شوند. قطعاتی همچون چیپست، بایوس و cmos، اجزای مین برد را تشکیل می دهند. برای تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو یا هر برند دیگری، باید همه این بخش ها به دقت بررسی شده و در صورت خرابی، تعمیر یا تعویض گردند. در صورت سوختن برد، امکان ترمیم آن وجود نداشته و باید این قطعه را با نمونه ای جدید و اورجینال جایگزین کرد.

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در فتوکپی ریکو

گیر کردن کاغذ رایج ترین مشکل دستگاه های کپی است. این مشکل می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. اما اصلی ترین علت پیدایش معضل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی ریکو و یا سایر برندهای سازنده، خرابی کاغذکش است. کاغذکش بخش مهمی از دستگاه کپی است که در سه نوع ورودی، میانی و خروجی تعبیه می شود.

بسته به میزان استفاده ی شما از دستگاه کپی، استهلاک کارایی کاغذکش را به خطر می اندازد. اگر مرتبا با مشکل گیر کردن کاغذ رو به رو هستید، ابتدا وضعیت کاغذهای مصرفی را بررسی نمایید. کاغذهای غیر استاندارد و مرطوب نیز می توانند دلیلی برای گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی ریکو باشند.

چنانچه مشکلی در وضعیت کاغذها دیده نمی شود و مرتبا با معضل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی رو به رو هستید؛ از سرویس های در محل نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو استفاده کنید تا کارایی کاغذکش تعمیر شود.

تعمیر برد پاور دستگاه کپی ریکو

برق شهری از طریق برد پاور وارد اجزای سازنده ی دستگاه کپی می شود. در واقع هر بخش از دستگاه کپی برای شکل گیری فعالیت صحیح خود به میزان خاصی از ولتاژ نیاز دارد. برد پاور متناسب با ساختار هر بخش از دستگاه، ولتاژ موجود را تقسیم بندی می کند.

یک اختلال جزیی در برد پاور برابر با روشن نشدن کلی دستگاه کپی خواهد بود. در چنین شرایطی به هیچ عنوان به دستگاه کپی ضربه نزنید. این کار می تواند موجب سرایت خرابی های برد پاور به مین برد شود. کافی است با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو تماس بگیرید تا طی مدت زمان کوتاهی از اختلالات برد پاور رهایی بیابید.

تعمیر بلید کپی ریکو

بلید یک قطعه ی پلاستیکی ظریف و حساس است که وظیفه ی پاک کردن تونر اضافی باقی مانده بر روی درام را در هر چاپ بر عهده دارد. یک خراش کوچک می تواند باعث از کار افتادگی بلید شود. دفرمه شدن لبه ی بلید نیز مشکل دیگری است که ساختار سازنده ی آن را درگیر کرده و به افت کیفیت چاپ ختم می شود.

معمولا بلید زمانی که کاربر در حال سرویس دستگاه کپی است، دچار اختلال می گردد. بنابراین هنگام تمیزکاری دستگاه کپی دقت کنید که فشار زیادی به بلید وارد نشود. برای سرویس های دوره ای و یا تعمیر و تعویض بلید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو بهره مند شوید.

تعمیر درام دستگاه کپی ریکو

افت شدید کیفیت چاپ علامت اصلی خرابی درام است. زیرا درام نقش انتقال دهنده ی تصویر چاپ بر روی کاغذ را بر عهده دارد. خطوط عمودی و افقی زائد در سراسر برگه های چاپ شده، لکه های بزرگ جوهر در ابتدا و انتهای اسناد، نقطه های اضافی در طول کاغذ و تیرگی بیش از حد کاغذ عمده ترین مشکلاتی هستند که در اثر خرابی درام نمایان خواهند شد.

در چنین شرایطی بهترین کار عدم استفاده ی دوباره از دستگاه کپی است. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو به بهترین شکل ممکن قادر به ترمیم و بازیابی درام است. کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی ریکو

پنل، محیطی برای ثبت و ضبط دستورات چاپ در دستگاه های کپی است. پنل های لمسی و دیجیتال دستگاه های کپی ریکو از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. این پنل ها در عرض چند ثانیه تغییرات تنظیماتی و دستوری مختلف کاربر را کنترل می کنند.

اختلالات پنل معمولا با کند شدن آن و یا از کار افتادن بخش کامل قابلیت های گوناگون مشاهده خواهد شد. خرابی تاچ پنل دستگاه کپی همانند خرابی تاچ در تلفن های هوشمند، مشکل ساز است. کارشناسان نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی عملکرد اولیه ی پنل را بازگردانی می کنند. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی سرویس ها و خدمات این مرکز دارای گارانتی های مدت دار معتبر هستند.

تعمیر و تعویض یونیت فیوزینگ دستگاه کپی ریکو

یونیت فیوزینگ دستگاه کپی ریکو جایگاه ویژه ای در چاپ اسناد مختلف دارد. اگر کاغذهای کپی شده را همان چند ثانیه ی اول لمس کنید، حرارت کمی را احساس خواهید کرد که ناشی از فعالیت صحیح یونیت فیوزینگ و اتمام بی نقص پروسه ی چاپ می باشد.

در واقع این یونیت فیوزینگ دستگاه کپی ریکو است که تونر مصرفی سیستم را بر روی کاغذ حک می کند. گاهی اوقات نیاز به تعمیر یا تعویض فیوزینگ با ارورهای خاصی به اطلاع کاربر می رسد. به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو مراجعه کنید تا از نمایش دائمی این ارورها رهایی بیابید و شاهد تعمیر فیوزینگ معیوب باشید.

کدهای خطای فتوکپی ریکو

یکی از مراحل اصلی در تعمیر دستگاه کپی ریکو، بررسی و رفع کدهای خطا یا ارورهای این دستگاه است. کدهای خطای دستگاه کپی ریکو، در واقع مجموعه کدهایی هستند که در صورت وجود مشکل در این محصول، به نمایش در می آیند. اغلب این ارورها تا زمان برطرف نشدن ایراد تکرار شده و موجب مختل شدن کار شما خواهند شد. گام اول برای رفع ارورهای کپی ریکو و هر برند دیگری، شناختن مفهوم این کدها است. برخی از این ارورها، مفهوم مشخصی داشته و کاربران به راحتی می توانند آنها را برطرف کنند.

اما گروه دیگر ارورهای کپی ریکو ، تخصصی تر بوده و تنها تکنسین ها و تعمیرکاران قادر به شناسایی و رفع آنها می باشند. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات کپی ریکو در مرکز سخت افزار ایران، به دلیل برخورداری از سالها تجربه در حوزه تعمیرات کپی، انواع کدهای خطا و ارورهای این محصول را شناخته و روش های برطرف کردن آنها را نیز به خوبی می دانند. از این رو بهتر است برای تعمیر دستگاه کپی ricoh خود در این شرایط و رفع ارورها، از تیم کارشناسی این مجموعه کمک بگیرید.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی با گارانتی خدمات

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران، همواره در تلاش بوده تا با ارائه خدمات با کیفیت، کاربران و مشتریان خود را راضی کند. این مرکز در راستای ارائه سرویس هایی درخور شأن مشتریان عزیز، تعمیر هریک انواع دستگاه فتوکپی را در یک واحد مجزا انجام می دهد. این نمایندگی به سبب بهره مندی از دستگاه ها و تجهیزات به روز و پیشرفته و کادر فنی مجرب خود به شهرت رسیده است.

عوامل مذکور موجب شده اند که روند تعمیرات دستگاه کپی در این مرکز، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام شود. تعمیر و تعویض قطعاتی همچون: درام، فیوزینگ، مین برد، سنسورها، برد پاور، اپتیک و …، شارژ کارتریج دستگاه کپی ، اصلاح عیوب و ایرادات عملکردی و تمیز کردن قطعات، در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی به شکل حرفه ای و تخصصی انجام می گردند. گفتنی است نمایندگی تعمیرات کپی، به مشتریان گارانتی خدمات ارائه می دهد تا از ترمیم بی نقص محصول خود اطمینان کامل داشته باشند.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *