021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ یکی از آموزش های بسیار پر متقاضی است. نصب ویندوز 10 هم از طریق آپدیت مستقیم امکان پذیر است و هم اینکه خود کاربر شخصا برای این کار اقدام کند. نکته مهم در آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ این است که اگر قصد دارید به صورت مستقیم ویندوز را آپدیت کنید، نیاز به اینترنت پرسرعت و بدون قطعی دارید. به طور کلی وقتی لپ تاپ کند می شود و کارایی سابق خود را ندارد، با نصب مجدد ویندوز می توانید این مشکل را مدیریت و رفع کنید.

آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ به شما خواهد گفت که برای اجرای درست این علمیات باید از چه مراحلی عبور کنید. برای نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ ابتدا باید با نحوه با بوت دادن به سی دی یا دی وی دی یا فلش کاملا آشنا باشید. این آموزش را از اینجا فرا بگیرید.

آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

مراحل آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

یک دی وی دی  نصب ویندوز 10  تهیه کنید و  مراحل آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ را به شکلی که توضیح می دهیم، دنبال کنید. دی وی دی نصب ویندوز را در دستگاه قرار دهید. بعد از بوت شدن باید کمی صبر کنید تا وارد مراحل نصب شوید و صفحه آبی رنگی را مشاهده کنید که پنجره ای با نام  windows setup در آن نشان داده شده است. در این صفحه و در این پنجره روی Next کلیک کنید. در صفحه بعدی روی Install Now کلیک کنید.

مراحل آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

اکنون بستگی به نوع سی دی یا فلشی که برای نصب ویندوز 10 روی لپتاپ استفاده می کنید، با صفحه وارد کردن لایسنس ویندوز 10 روبه رو می شوید. در این مرحله دو راه پیش روی شما است:

یا سریال ویندوز را دارید و می توانید این شماره را وارد کنید و روی Next کلیک کنید و باقی مراحل نصب را دنبال کنید یا اینکه لایسنس یا سریال ویندوز را ندارید؛ در این حالت روی Skip یا I don’t have a product key  کلیک کنید و بقیه مراحل نصب را پی بگیرید.

آموزش تصویری نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

در این مرحله از آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ، باید نوع ویندوزی که قصد نصب آن را دارید، مشخص کنید. دقت داشته باشید در برخی از سی دی های ویندوز10، انواع مختلف ویندوز برای نصب وجود دارد که کاربر بر اساس نیاز خود یکی را انتخاب و نصب می کند، اما نسخه Pro یا Enterprice بهترین نسخه ویندوز 10 است.

مراحل آموزش نصب windows 10 روی لپتاپ

 تیک گزینه I accept the license terms را بزنید و روی Next کلیک کنید. سپس روی Custom: Install Windows only  advanced کلیک کنید

نحوه نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

اکنون درایوی را که می خواهید ویندوز 10 را در آن نصب کنید، انتخاب کنید؛ بهتر است نصب در درایو C انجام شود. برای نصب ویندوز 10 روی لپتاپ لازم است درایو مورد نظر را Format  کنید و بعد روی Next کلیک کنید.

ترفند های نصب ویندوز 10 روی لپتاپ

حالا وارد مرحله کپی کردن اطلاعات ویندوز 10 روی هارد دیسک خواهید شد. منتظر بمانید تا نصب به اتمام برسد.

بعد از این مرحله از آموزش نصب ویندوز 10 روی لپتاپ، سیستم ریستارت می شود. بعد از بالا آمدن سیستم لوگوی ویندوز 10 را می بیند. دوباره بعد از چند دقیقه سیستم ریستارت شده و وارد مراحل نهایی نصب می شوید. روی Use express settings کلیک کنید.

بهتر است اینترنت را قطع کنید یا به وای فای های پیشنهادی اصلا وصل نشوید؛ زیرا در این صورت باید اکانت مایکروسافت خودتان را وارد کنید، البته اگر اکانت مایکروسافت دارید مشکلی نخواهید داشت.

مراحل نصب windows 10 روی لپتاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ   یک مرکز معتبر است که مسئولیت عیب یابی، ترمیم و تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری همه انواع لپ تاپ ها را بر عهده می گیرد. در بخش های مجزا و منفک خدمات رسانی می کند. ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته دارد و به کمک تکنسین ها و تعمیرکاران و با استفاده از ابزار برتر عیب یابی و تعمیر و ترمیم، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد. 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و پس از تشخیص کارشناسانه و درست، مسیر تعمیر و ترمیم را انتخاب و اجرا می کند. تمامی سرویس ها و خدمات همراه با ارائه ضمانت نامه های کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

امتیاز شما به این نوشته

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.