اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر رایانه

تعمیر رایانه با راهکارهای اصولی در مرکز سخت افزار ایران انجام می گردد . کامپیوتر یا رایانه ابزاری است که بر روی آنچه به آن می‌ دهند ( و اصطلاحا‌ به آن ورودی گفته می‌ شود ) عملیاتی انجام می‌ دهد که به آن پردازش می ‌گویند و نتیجه مطلوب را به دست می‌ دهد که خروجی نامیده می ‌شود. در زبان انگلیسی «کامپیوتر» به کسی می‌گفتند که محاسبات ریاضی را (بدون ابزارهای کمکی مکانیکی) انجام می ‌داد. تعمیر کامپیوتر در این مرکز به دو شکل انجام می شود : ۱- سرویس در مرکز ۲- سرویس در محل .

چنانچه کاربران مایل باشند دستگاه خود را در مرکز تعمیر نمایند باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند ( به دلیل مجزا بودن واحدها ) . یکی از اهداف مهم مرکز سخت افزار ایران تعمیر دستگاه در محل مشتری می باشد . با توجه به حجم بالای ترافیک و اهمیت دادن افراد به وقت و زمان ، این نیاز ( سرویس در محل ) یک امر بدیهی است که توسط مرکز تعمیر رایانه برآوره می شوئد .

تعمیر رایانه

شما عزیزان با به خدمت گرفتن سرویس فوق می توانید بر نحوه ی عملکرد کارشناس اعزامی نظارت داشته باشید . واژه‌ نسل برای تقسیم بندی مراحل پیشرفت و تکامل کامپیوتر ها به کار می ‌رود . هر از گاهی تحولات مهمی در زمینه سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر ها پدید آمده است . دامنه‌ این تغییرات به حدی بوده است که اصطلاحا گفته می ‌شود نسل جدیدی از کامپیوتر ها به وجود آمده است .

مرکز تعمیر رایانه با سالیان سال تجربه در ارائه ی خدمات کامپیوتری و پشتیبانی شبکه با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد .

تعمیرات تخصصی کامپیوتر ایسوس

تعمیرات کامپیوتر ایسوس

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات تخصصی کامپیوتر فوجیتسو

تعمیرات کامپیوتر فوجیتسو

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر فوجیتسو

تعمیر کامپیوتر اچ پی تعمیرات کامپیوتر اچ پی

تعمیرات کامپیوتر اچ پی

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر اچ پی

تعمیرات تخصصی کامپیوتر دل

تعمیرات کامپیوتر دل

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر دل

مشخصات واحد تعمیرات رایانه

مرکز تعمیرات رایانه با سرلوحه قرار دادن دو هدف احترام به حقوق مشتری و کسب رضایت کاربران به فعالیت می پردازد . مدیریت این مرکز به شدت بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت دارند . کادر فنی این مرکز پس از طی آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . این افراد با شرکت در کلاس های آموزشی معتبر زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . همین امر موجب گشته تکنسین های مرکز تعمیر رایانه توانایی رفع ایراد دستگاه هایی را داشته باشند که سایر مراکز تعمیر از انجام آن عاجزند .

این مرکز جزء خوش سابقه ترین مراکز ریکاوری در تهران می باشد . کلیه ی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری در مرکز تعمیر رایانه انجام می گردد . لازم به ذکر است ، خدمات ترمیم و بازیابی با استفاده از قطعات اصل انجام می شود . با کلیک روی لینک مشخصات واحد تعمیرات کامپیوتر می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به  دست آورید .

خدمات مرکز تعمیرات  رایانه

خدمات مرکز تعمیرات رایانه  عبارت است از :

 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد رایانه در مرکز تعمیر رایانه
 • تست کامل LCD و مانیتور جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل،ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و … در مانیتورهای رایانه
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات در این زمینه.
 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیه برندهای مادربرد رایانه
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در کامپیوتر
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره در کامپیوتر
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای دستگاه در کامپیوتر
 • تعمیر فوق تخصصی درایو های نوری کامپیوتر ( مکانیک و برد الکترونیک )
 • عیب یابی و رفع سوختگی پیکسل LED – LCD و انواع مانیتور کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • باز کردن قفل Bios انواع کامپیوتر و هارد کامپیوتر
 • رفع ایرادات وعیب یابی انواع مودم کامپیوتر( تعمیرات مودم کامپیوتر)
 • تعمیرات گرافیک کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • تعویض و ارتقاء کامپیوتر
 • بازیابی کیبورد کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • ترمیم وایرلس و بلوتوث کامپیوتر
 • حل مشکل اسپیکر کامپیوتر در مرکز تعمیر رایانه
 • بازیابی اطلاعات و تعمیرات فلش مموری در مرکز تعمیر رایانه
 • نصب ویندوز XP , VISTA , WIN7
 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها-خازن ها-دیود ها-ترانزیستور ها-سلف ها-فت ها-ماسفت ها … ) در مرکز تعمیر رایانه

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه

تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری رایانه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان در مرکز تعمیرات رایانه انجام می پذیرد. دارندگان هریک از انواع کامپیوتر –صرف‌نظر از نوع دستگاه و برند آن- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات رایانه، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار رایانه پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد.

استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در مرکز تعمیر رایانه است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است. خدمات دیگر ارائه شده در مرکز تعمیرات کامپیوتر مرتبط با بخش نرم افزاری است.

برخی از سرویس های نرم افزاری که با حضور در مرکز تعمیرات کامپیوتر  قابل دریافت است عبارتند از: نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل، ارتقا و آپگرید،  نصب و ارائه تمامی درایورهای رایانه، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، نصب انواع نرم افزارهای جانبی و …

اخبار و خواندنی های رایانه

تعمیر رایانه در محل

اگر رایانه شما دچار اشکال سخت افزاری یا نرم افزاری شده است و بهر دلیل امکان مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات رایانه را ندارید می توانید از سرویس تعمیر رایانه در محل استفاده نمایید. در صورت استفاده از این سرویس، کارشناسان تعمیر رایانه خود در محل مورد نظر شما حاضر شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می سازند.

مزیت ویژه سرویس تعمیر رایانه در محل، عدم نیاز به جابجایی دستگاه و پیشگیری از بروز آسیب هایی است که ممکن است در حین جابجایی رخ دهد. بعلاوه شما می توانید اشکال پیش آمده در دستگاه را به طور مستقیم با تعمیرکار رایانه درمیان بگذارید و شاهد رفع اشکالات پیش آمده در دستگاه خود باشید.