اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات رایانه

تعمیرات رایانه

تعمیرات رایانه نیاز به حضور کارشناسان متبحر و مسلط به علم الکترونیک و کامپیوتر دارد . مرکز سخت افزار ایران برای جذب کارشناسان متبحر تمامی تلاش خود را انجام داده ایت . مدیریت این مرکز کادرفنی خود را پس از پشت سرگذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده است . تکنسین های مرکز تعمیرات کامپیوتر طی سال ملزم به حضور در دوه های آموزشی در داخل و خارج از کشور می باشند . از این رو این افراد دارای مدارکی معتبر و دانشی به روز هستند .

کاربران گرامی می توانند چنانچه با افت عملکرد در دستگاه خود مواجه شدند با آسودگی خاطر به این مرکز مراجعه نمایند . کامپیوتر ماشینی است که از آن برای پردازش و ذخیره اطلاعات استفاده می ‌شود. رایانه، یک دستگاه محاسبه ‌گر و شبیه ماشین‌ حساب است ؛ البتّه از نوع بسیار پیچیده. رایانه ‌های امروزی در واقع از پیشرفت و تکمیل ماشین ‌حساب ‌های معمولی به‌ وجود آمدند. اگر دقّت کنیم، می‌توانیم شباهت ‌هایی هم بین آن‌ها بیابیم. هر دو صفحه‌ ی نمایش، صفحه‌ کلید، و قطعات الکترونیکی دارند. البتّه این قطعات در رایانه‌ ها مُفصّل‌ و پیچیده ‌ترند.

تعمیرات رایانه

به کمک رایانه می ‌توان محاسبه‌ هایـی انجام داد که انجام آن‌ ها در حال عادّی و روی کاغذ، مدّت ‌ها طول می‌ کشد. امروزه، رایانه در انجام بسیاری از فعّالیّت‌ها به ما کمک می ‌کند؛ مانند محاسبه‌ های مربوط به پرواز هواپیماها و موشک‌ ها، انجام عمل جرّاحی، فعّالیّت‌های اداری، طرّاحی و ساخت خودرو و مبادله‌ ی اطّلاعات.

چنان‌ که می ‌توان گفت، امروزه کم‌ تر فعّالیّت علمی و صنعتی وجود دارد که بدون رایانه بشود آن را انجام داد. تعمیرات رایانه در این مرکز به دو روش انجام می گردد : سرویس در محل و سرویس در مرکز .

مشخصات واحد تعمیرات رایانه

مرکز تعمیرات رایانه به منظور ارائه ی خدمات پس از فروش کامپیوتر تاسیس شد . هدف این مرکز جلب رضایت کاربران با بکارگیری استانداردهای کیفیتی و بهترین تجهیزت دنیا می باشد . این واحد با برنامه ریزی دقیق و پروسه ی کاری منظم موجبات آرامش کاربران را فراهم کرده است . درواقع تعامل مابین مشتریان با سیستم حاکم از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آورده است . مشتریان محترم برای دریافت سرویس در محل کافی است با مرکز سخت افزار ایران تماس برقرار کنند .

پرسنل مشتری مدار مرکز تعمیر رایانه بنا بر ظرفیت موجود وقت رزرو را تعیین می نمایند . با مراجعه ی به موقع کارشناس به محل ، کاربران می توانند از خدمات موردنیاز استفاده نمایند . مرکز تعمیر کامپیوتر خدمات سرویس در محل را جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقت ایشان ارائه می دهد . این خدمات شامل ارائه ی سرویس دوره ای کامپیوتر می باشد . لازم به ذکر است ، هزینه های قابل پرداخت طبق فاکتورهای مرکز از کاربر اخذ می گردد .

ضمنا کاربرانی که دستگاهشان فاقد گارانتی می باشد نیز می توانند از خدمات مرکز تعمیرات رایانه استفاده نمایند . با کلیک روی لینک مشخصات واحد تعمیرات رایانه می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

تعمیرات تخصصی کامپیوتر ایسوس

تعمیرات کامپیوتر ایسوس

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر ایسوس

تعمیرات تخصصی کامپیوتر فوجیتسو

تعمیرات کامپیوتر فوجیتسو

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر فوجیتسو

تعمیر کامپیوتر اچ پی تعمیرات کامپیوتر اچ پی

تعمیرات کامپیوتر اچ پی

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر اچ پی

تعمیرات تخصصی کامپیوتر دل

تعمیرات کامپیوتر دل

نمایندگی تعمیرات تجهیزات کامپیوتر دل

خدمات مرکز تعمیرات رایانه

خدمات مرکز تعمیرات رایانه  عبارت است از :

 • تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها-خازن ها-دیود ها-ترانزیستور ها-سلف ها-فت ها-ماسفت ها … ) در مرکز تعمیرات رایانه
 • تست کامل هارد از لحاظ سلامت سیلندر و مکانیک هارد رایانه در مرکز تعمیرات رایانه
 • تست کامل LCD و مانیتور جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل،ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و … در مانیتورهای رایانه
 • تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات در این زمینه.
 • بروزرسانی و باز کردن انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیه برندهای مادربرد رایانه
 • بررسی و کنترل کلیه اجزای رایانه شامل : اتصالات ، فن ها ، درایوهای نوری ، منبع تغذیه و کابلهای اتصال در کامپیوتر
 • کنترل ولتاژ کلیه مدارهای الکترونیکی مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، پاور و غیره در کامپیوتر
 • روغن کاری کلیه فن ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک کامپیوتر
 • تخلیه گرد و غبار از کلیه منافذ ورودی هوا به داخل کامپیوتر در مرکز تعمیرات رایانه
 • تعمیر فوق تخصصی درایو های نوری کامپیوتر ( مکانیک و برد الکترونیک )
 • عیب یابی و رفع سوختگی پیکسل LED – LCD و انواع مانیتور کامپیوتر
 • باز کردن قفل Bios  انواع کامپیوتر و هارد کامپیوتر
 • رفع ایرادات وعیب یابی انواع مودم کامپیوتر( تعمیرات مودم کامپیوتر)
 • تعمیرات گرافیک کامپیوتر  در مرکز تعمیرات رایانه
 • تعویض و ارتقاء کامپیوتر
 • بازیابی کیبورد کامپیوتر
 • ترمیم وایرلس و بلوتوث کامپیوتر
 • حل مشکل اسپیکر کامپیوتر در مرکز تعمیرات رایانه
 • بازیابی اطلاعات و تعمیرات فلش مموری در مرکز تعمیرات رایانه
 • نصب ویندوز XP , VISTA , WIN7
 • انجام تنظیمات کلیه نرم افزارهای موجود جهت هماهنگی بیشتر با اجزای دستگاه در کامپیوتر

تعمیرات تخصصی رایانه

کاربران محترم می توانند برای رفع ایراد دستگاه خود به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و علاوه بر مشاوره با کادرفنی مجموعه در محلی مناسب به استراحت پرداخته تا دستگاه تعمیر گردد . در غیر این صورت زمانی برای تحویل آن مشخص خواهد شد . تعمیرکاران متخصص این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی مبادرت می ورزند . با مراجعه به لینک اخبار تعمیرگاه مجاز رایانه می توانید وارد بخش مذکور گردید

مرکز تعمیرات رایانه ریکاوری فوق تخصصی انواع کامپیوتر را با ضمانت و کمترین قیمت انجام می دهد . این مرکز با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد .

در جهان امروز که کلیه ی امور اداری و تجاری با اینترنت انجام می شود نیاز انسان به کامپیوتر بیش از پیش شده است . کارشناسان ما تحت نظر اساتید مجرب مسلط به تعمیرات رایانه شده اند . مهندسین مرکز سخت افزار ایران کلیه ی خدمات ریکاوری را به صورت تخصصی برای رایانه های دارای برند معتبر ارائه می نمایند . با کلیک روی لینک مقالات نمایندگی رایانه  می توانید مقاله ی موردنظر خود را مطالعه نمایید .

کاربران محترم می توانند پس از دریافت خدمات بازیابی و ترمیم از این مرکز شاهد افزایش کارکرد دستگاه خود باشند . تکنسین های ما پس از پایان پروسه ی تعمیر به انجام تنظیمات کلی و گردکیری بخش های داخلی دستگاه می پردازند . بدیهی است همین امر سبب کارکرد محصول همانند روز اول می گردد .

مرکز تعمیرات رایانه با سال های سال تجربه در ارائه ی خدمات کامپیوتری و پشتیبانی شبکه با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ی خدمت رسانی به کاربران محترم می باشد . خدمات ما در این حیطه عبارت است از عیب یابی شبکه ، پشتیبانی کامپیوتر ، تعمیر رایانه ، نصب ویندوز و آنتی ویروس ، بازیابی اطلاعات ، عیب یابی سخت افزاری و نرمافزاری و … می باشد . با کلیک روی لینک انواع رایانه ها  می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

تعمیرات رایانه در محل

انتخاب سرویس تعمیرات رایانه در محل به آندسته از کاربرانی توصیه می شود که کامپیوتر آنها دچار اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری شده است اما به هر دلیل، فرصت مراجعه به مراکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر را ندارند. این دسته از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیرات رایانه در محل را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در واحد سرویس در محل کامپیوتر با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی های لازم در محل حضور می یابند.

خدمات ارائه شده در سرویس تعمیرات رایانه در محل، منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه عیوب سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر را شامل می گردد. (مگر آنکه تعمیرات رایانه، نیاز به تجهیزات خاصی نظیر تجهیزات مرتبط با بازیابی اطلاعات داشته باشد که در اینصورت نیاز است کامپیوتر به تعمیرگاه انتقال داده شود.)

اخبار و خواندنی های رایانه

مدیریت مرکز تعمیرات رایانه بخش اخبار و خواندنی ها را در سایت راه اندازی کرده اند . این بخش با هدف بالا بردن سطح علمی کاربران در زمینه ی ریکاوری ارائه شده است . درواقع با ارائه ی مقالاتی سعی داریم به بررسی برخی از اشکالات رایج در کامپیوتر بپردازیم . امید است بتوانیم از این طریق راهگشای شما عزیزان باشیم .پرسنل آگاه به علم نوین مرکز سخت افزار ایران سوالات متداول تعمیرات رایانه را از قبل پاسخ داده اند .

شما عزیزان می توانید با مطالعه ی این بخش به پاسخ بسیاری از پرسش های خود دست پیدا نمایید . مدیریت مرکز تعمیرات رایانه به روزترین ابزارآلات ترمیم وو بازیابی را در کارگاه های فنی تدارک دیده است . کارشناسان و تکنسین های این مرکز با تکیه بر فراست و خلاقیت خود و استفاده از این تجهیزات تخصصی ترین خدمات تعمیر را ارائه می نمایند .

مرکز تعمیرات رایانه در راستای تحقق هدف کسب رضایت و خشنودی کاربران شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند انتقادات ، پیشنهادات و دیگر سوالات خود را با کادرفنی مجموعه در میان بگذارند . همچنین تازه ترین اخبار در دنیای رایانه ها در این بخش به اطلاع کاربران گرامی خواهد رسید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران تمامی خدمات مربوط به ریکاوری و تعمیر دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی دارای برند معتبر را ارائه می نماید . همین جا باید به این نکته اشاره نماییم که ، مرکز فوق تنها به ارائه ی خدمات به دستگاه های دارای هولوگرام اورجینال اقدام می نماید .

در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران باید به این نکته اشاره نماییم که، کاربران می توانند دستگاهی را که سایر مراکز از تعمیر آن ناتوانند به دست کارشناسان متخصص این مجموعه  بسپارند . مرکز سخت افزار ایران ، با جلب رضایت مشتریان خود توانسته به جایگاه قابل قبول و والایی نسبت به سایر مراکز دست پیدا نماید .

درحقیقت شعار اصلی این مرکز مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد . مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر توانایی و مهارت و خلاقیت کارشناسان خود می تواند در کمترین زمان ممکن به رفع ایراد دستگاه شما عزیزان اقدام نماید . لازم به ذکر است ، سرمایه گذاران و افراد زیادی مایل به مشارکت در فعالیت های این شرکت می باشند .