021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

دوره تخصصی آموزش تعمیرات تلویزیون

آموزش تعمیرات تلویزیون را در مرکز حرفه ای با تجهیزات مدرن و ارائه ی مدرک معتبر تجربه کنید. امکان استخدام و شانس ورود به بازار کار حرفه ای و پردرآمد  بعد از پایان دوره برای شما عزیزان فراهم است. آموزش‌های ارائه شده در این دوره منحصر به نوع خاصی از تلویزیون نیست و تخصصی‌ترین مباحث مرتبط با عیب‌یابی و تعمیر انواع مانیتور تلویزیون اعم از LCD ، LED ، پلاسما، اولد و ۳D را شامل می‌گردد.

در پایان دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون، مدرکی دال بر اتمام موفقیت‌آمیز دورۀ آموزشی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا در زمان ورود به بازار کار این حوزه –یعنی تعمیرات تلویزیون- به سازمان‌ها و شرکت‌های مربوطه ارائه گردد. متقاضیان حضور در این دوره‌ها می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر حضور در دوره‌های آموزش تعمیر تلویزیون را ثبت نمایند.

آموزش تعمیرات تلویزیون

استخدام بعد از اتمام دوره آموزش تعمیرات تلویزیون

در صورت شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات تلویزیون و کسب امتیاز مورد تاییدِ کارشناسان تعمیر تلویزیون، امکان استخدام کارآموزان وجود دارد. لذا می توانید ضمن آموزش و یاد گیری حرفه ی مورد علاقه ی خود، مشغول به کار شوید. شرایط استخدام به میزان توانایی شما در تشخیص سریع عیوب تلویزیون و رفع آن ها بستگی دارد که بعد از انجام تست های مورد نظر مشخص خواهد شد. همچنین اخلاق و صداقت در تعمیرات و حفظ اصول امانت داری و مشتری مداری ، نکته ای است که از توانایی شما از تعمیرات هم مهم تر است.  اگر می خواهید تبدیل به  یک  تکنسین حرفه ای تلویزیون شوید با ما همراه  باشید. 

مرکز تخصصی آموزش تعمیر قطعات تلویزیون

مرکز تخصصی آموزش تعمیرات تلویزیون مجهز به کارگاه های متعدد تعمیراتی است تا هر یک از کارآموزان بتوانند با فراغ بال به کار با دستگاه های مورد نیاز بپردازند. تجربه کار مستقیم با دستگاه‌ها و پیاده‌سازی مباحث نظری آموزش داده شده توسط اساتید، تأثیر بسزایی در پیشرفت همه جانبه کارآموزان این مرکز داشته است.

مجهز بودن این مجموعه به پیشرفته ترین امکانات آموزشی، تأکید بر آموزش و تدریس ساده ترین و پیچیده ترین مباحث در حوزه تعمیرات تخصصی تلویزیون ، برخورداری این مجموعه از کارگاه های متعدد آموزشی، اعطای گواهینامه و مدرک معتبر پس از اتمام هر دوره، ارائه مشاوره های رایگان در حوزه کار و اشتغال و مواردی از این دست برخی دیگر از ویژگی های مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون است.

آموزش تعمیر پنل تلویزیون

پنل یکی از اصلی ترین اجزای تلویزیون است. این قطعه دارای ساختار حساس و آسیب پذیری می باشد که ممکن است بر اثر عوامل تخریب کننده ای چون آب خوردگی، ضربه و نفوذ مایعات شیمیایی دچار خرابی شود. عموما خرابی پنل و ضرورت انجام تعمیرات تلویزیون جهت بازیابی کارایی پنل با مواردی چون قطعی ناگهانی تصویر در تلویزیون، توقف چند ثانیه ای بی علت تصویر، تاریک و روشن شدن سطح تلویزیون از سمت بالا و پیدایش هاله ی سیاه بر روی صفحه ی تلویزیون نمایان می گردد.

هریک از این اختلالات با خرابی بخش خاصی از پنل همراه می شوند. مرکز تخصصی آموزش تعمیرات تلویزیون طی دوره های کاربردی به تشریح علل هر یک از اختلالات پنل می پردازد. این مرکز درگاهی برای کسب دانش به روز در راستای تعمیر و یا تعویض انواع پنل های موجود در بازار می باشد.

آموزش تعمیر مین برد تلویزیون

برد قلب هر سیستم دیجیتالی از جمله دستگاه تلویزیون است. مین برد تلویزیون شامل قطعات مختلفی چون پردازشگر، حافظه رم و ورودی و خروجی های مرتبط با ورودی صدا و تصویر، یو اس بی، HDMI و … می شود. هر گونه ناکارآمدی در قطعات ذکر شده می تواند عملکرد اصلی مین برد را مختل سازد. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، نداشتن صدای تصویر در حال پخش، قطع و وصل شدن تصویر، روشن نشدن دستگاه و مواردی از این دست نشان دهنده ی خرابی مین برد و اجزایش است.

با حضور در دوره های کاربردی مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون می توانید با نحوه ی ترمیم ساختار مین برد تلویزیون های برندهای مطرحی چون سامسونگ، ال جی، سونی، دوو و … آشنا شوید.

آموزش تعمیر بک لایت تلویزیون

بک لایت همان نور پس زمینه تلویزیون است که وظیفه ی تشکیل تصاویر را در دستگاه تلویزیون برعهده دارد. این قطعه به وسیله ی  لامپ های فلورسنت، نور مورد نیاز را به پنل سیستم تابانده و باعث پیدایش تصاویر در تلویزیون می گردد. عموما خرابی بک لایت به همراه کم نور شدن صفحه ی نمایش تلویزیون و یا قطعی ناگهانی نمایش تصویر پدیدار می شود.

به دلیل ارتباط مستقیم بک لایت با پنل تلویزیون، نحوه ی تعمیر این بخش حائز اهمیت است. مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون تمامی جوانب کلی بازیابی بک لایت تلویزیون را تدریس می نماید. لازم به ذکر است که تمامی آموزش های این مجموعه مطابق با پارامترهای استاندارد و اصولی می باشند.

دور‌ه های آموزش تعمیر انواع تلویزیون

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی نمایندگی تعمیرات تلویزیون در کمترین زمان و با هزینه مصوب، آموزش‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع تلویزیون را دریافت نمایید. خدمات آموزشی ارائه شده در این مرکز منحصر به مدل و اشکالی خاص نیست و کلیه دستگاه های تلویزیون را پشتیبانی می کند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون عبارت است از:

1. آموزش تعمیر تلویزیون ال سی دی

به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل‌های LCD، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در این حالت تعویض کامل پنل تلویزیون است. تخصصی‌ترین سرویس‌های آموزش تعمیرات این مدل از تلویزیون نیز در دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون ارائه می‌گردد.

2. آموزش تعمیر تلویزیون ال ای دی

در پارت تخصصی آموزش تعمیر تلویزیون LED، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های عیب یابی، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، بررسی و شناسایی می گردد. در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تکنولوژی بکاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و بر روی ال ای دی پیاده می گردد.

3. تعمیرات تلویزیون اولد

برخی از مزایای تلویزیون اولد عبارت است از: زاویه دید وسیع که امکان دیدن تصاویر از هر زاویه ای را فراهم میکند، کاهش ۲۰ درصدی مصرف برق نسبت به LCD، وضوح تصویر بسیار بالا و در نهایت ایجاد رنگ های استثنایی با درخشندگی و ترکیب بی نظیر رنگ ها. تخصصی‌ترین سرویس‌های آموزشی مرتبط با تعمیر این محصول نیز در دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون ارائه می‌گردد.

4. آموزش تعمیر تخصصی تلویزیون پلاسما

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می‌باشد. اشکال رایج دیگری که تعمیر تلویزیون پلاسما را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس‌های تخصصی مرتبط با آموزش تعمیر این محصول در دوره‌های آموزش تعمیرات تلویزیون ارائه می‌گردد.

سرفصل های آموزش تعمیر تلویزیون

 • توضیح انواع فرمت های تصویر جهت آشنایی کارآموز با ضبط تصویر و اشکالات مرتبط به آن
 • تعمیر برد آمپلی فایر تلویزیون و ارتباط آن با آی سی صدا
 • آموزش تعمیر برد پنل تصویر و برطرف کردن عیوب مرتبط به آن
 • نحوه تعمیر برد سوئیچ که بیشترین خرابی را در تلویزیون دارد
 • شناخت برد دیتا (مین برد) و روشهای عیب یابی آن
 • شناخت پنل ورودی و خروجی صدا و تصویر در مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون
 • شناسایی و عیب یابی بخش ورودی و خروجی صدا
 • آموزش عیب یابی اسپیکر و بلندگوها (عیب یابی خش خش صدا)
 • شناخت برد اینورتر INVERTER در آموزش تعمیر ال سی دی
 • شناسایی و عیب یابی مادربرد تلویزیون Main Board
 • تعریف و مقایسه انواع ورودی و خروجی های دستگاه کامپوزیت، کامپوننت، VGA  HDMI
 • بخش ورودی و خروجی AV شناسایی و عیب یابی بخش ورودی و خروجی  DVI
 • نوع طراحی برد RGB در آموزش تعمیر تلویزیون
 • شناسایی و عیب یابی بخش ورودی و خروجی RGB
 • شناسایی و عیب یابی بخش ورودی و خروجی HDMI
 • توضیح کارکرد تلویزیون های سه بعدی در مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون
 • طریقه عملکرد عینک های سه بعدی با صفحه نمایش
 • بررسی تفاوت پنل های LED , LCD , 4K در تولید تلویزیون
 • آموزش شناخت قطعات SMD الکترونیک مدارات
 • بررسی ابزارهای مورد نیاز در مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون
 • شناخت چیپ ها و آی سی های اصلی تشکیل دهنده برد
 • کار با ابزار های تعمیرات جهت باز کردن تلویزیون های LED
 • نحوه کار تلویزیون (بلوک دیاگرام بردهای تلویزیون)
 • نحوه صحیح باز و بستن تلویزیون
 • عیب یابی شاسی و بازکردن آن و رسیدن به پنل و برد
 • آموزش نقشه خوانی مدار در مرکز آموزش تعمیر تلویزیون
 • کار با منبع تغذیه و شناخت پاور سوئیچینگ بروی تلویزیون
 • آشنایی با برد POWER
 • آموزش مسیر یابی و عیب یابی برد تغذیه
 • آموزش تعمیر و عیب یابی برد های ولتاژ در مرکز آموزش تعمیرات تلویزیون
 • ولتاژ گیری و فرکانس گیری برد در آموزش تعمیر تلویزیون
 • نحوه تشکیل ارسال و دریافت تصویر
 • سیستم های تلویزیون PAL , SECAM , NTSC
 • بررسی و کارکرد لامپ در تلویزیون های قدیمی CRT

تعمیرکار حرفه ای تلویزیون شو!

مرکز سخت افزار ایران ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های آموزش تعمیرات تلویزیون، تعمیر و بهسازی انواع تلویزیون به متقاضیان است. دارندگان انواع تلویزیون، اعم از اولد، پلاسما، ال ای دی، ال سی دی و … می‌توانند در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه مورد استفاده‌شان، با نمایندگی تعمیرات تلویزیون تماس بگیرند و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیرات تلویزیون را ثبت نمایند.

تخصصی‌ترین مرکز تعمیرات تلویزیون، در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ تعمیر و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی نمایندگی رسمی تعمیرات تلویزیون می‌باشد. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات تلویزیون در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران بیش از دو دهه است که به ارائه تمامی خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه های خانگی (نظیر کولرهای گازی، تلویزیون های هوشمند و.. )، دستگاه های ارتباطی (تلفن همراه، فکس و …)، دستگاه های الکترونیکی (تبلت، لپ تاپ و…)، دستگاه های چاپ (پرینتر، کپی، فکس و …) و مواردی از این دست می پردازد و به سبب ارائه سرویس های با کیفیت و گارانتی دار مورد استقبال بسیاری از کاربران واقع شده است.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هرگونه عیب و اختلال در هریک از دستگاه های هوشمند اداری، خانگی و از این دست به مرکز سخت افزار ایران مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنید. کارشناسان ما در این مرکز شما را در جریان جزیی ترین اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای موجود جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند. با ما تماس بگیرید.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *