اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

راه اندازی پکیج

راه اندازی پکیج فرایندی است که نیاز به مهارت بالایی در این حوزه دارد اما کاربران نیز با توجه به برخی نکات و آموزش ها، می توانند این کار را انجام دهند. کلیپ و راهنمای آموزش راه اندازی پکیج به شما این امکان را می دهد که ضمن آشنایی با مراحل و نکات مهم این فرایند، خودتان اقدام به نصب پکیج نمایید.

برای راحت تر کردن کار شما عزیزان، در ادامه ی مطلب، نکات مهم نصب پکیج دیواری را مورد بررسی قرار داده و شما را در این زمینه راهنمایی خواهیم نمود. توجه داشته باشید که در صورت بروز هر گونه خطا یا اشتباه در فرایند نصب و راه اندازی، عملکرد سیستم با اختلال مواجه شده و شما را با مشکل روبرو می سازد.

بنابراین، توصیه می کنیم در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، حتما از متخصصین تعمیرات پکیج مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. همچنین برای تماشای فیلم آموزش راه اندازی پکیج ، به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

مراحل راه اندازی پکیج

پس از نصب پکیج توسط تکنسین مجاز و معتبر، روند راه اندازی این دستگاه به ترتیب زیر انجام می شود:

1- کنترل درجه فشار پکیج: درجه پکیج باید روی 1.5 بار باشد. در صورت کم بودن فشار، شیر کوچکی که زیر پکیج وجود دارد را باز کنید تا درجه فشار پکیج افزایش پیدا کند و زمانی که روی ۱٫۵ رسید، مجددا شیر را ببندید.

2- چک کردن مسیر دودکش: پیش از راه اندازی پکیج، حتما مطمئن شوید که هیچ گونه گرفتگی یا انسدادی در مسیر دودکش وجود ندارد. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که ضروری است با انجام دادن یکی از آنها، از باز بودن کامل مسیر دودکش اطمینان حاصل نمایید.

3- باز کردن فلکه ها: در سومین مرحله راه اندازی پکیج دیواری، تمام فلکه های موجود در زیر پکیج را که به شلنگ های آب متصل هستند، باز کنید.

4- باز کردن رادیاتور: تمام رادیاتورها را باز کرده و مطمئن شوید که هیچ کدام بسته نیستند.

5- تنظیم حالت زمستانی: در این مرحله راه اندازی پکیج، باید دستگاه را در حالت زمستانی تنظیم کنید. سپس درجه دما را افزایش دهید تا دستگاه روشن شود.

6- روشن کردن رادیاتورها: پس از روشن شدن پکیج، نزدیک ترین رادیاتور به آن را روشن کنید. بعد از چند دقیقه، دیگر رادیاتورها را هم روشن کنید.

7- هواگیری پکیج: پس از روشن کردن رادیاتورها، عملیات هواگیری پکیج را انجام دهید. می توانید برای این منظور از تکنسین های تعمیر پکیج در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

8- تنظیم فشار: در آخرین مرحله راه اندازی پکیج هم باید فشار دستگاه را تنظیم کنید.

مراحل راه اندازی پکیج

ضوابط نصب پکیج

ضوابط و استانداردهای مشخصی برای نصب و راه اندازی پکیج وجود دارد که باید با دقت رعایت شوند. این ضوابط، نکات ایمنی بسیار مهمی هستند که عدم توجه به آنها ممکن است خطرات و حوادث جبران ناپذیری را رقم بزند. محل نصب پکیج باید استاندارد بوده و فاصله مناسبی یا کف زمین، سقف، دیوارها و کابینت ها داشته باشد. دودکش باید کاملا باز باشد و هیچ چیزی مسیر آن را مسدود نکرده باشد. همچنین استفاده از دودکش های آکاردئونی ممنوع است. استفاده از پکیج در فضاهای کوچک بسیار خطرناک است و با مسمومیت‌های کمبود اکسیژن و در مواردی مرگ خاموش همراه است. لذا یکی از ضوابط نصب پکیج، مربوط به این مورد است. پکیج دیواری نباید در واحدهای مسکونی زیر 60 متر نصب شود.

نصب و راه اندازی پکیج دیواری

نصب و راه اندازی پکیج دیواری امری تخصصی است و نیازمند تجربه لازم در این رابطه می باشد. نصب غیر اصولی و نامناسب دستگاه سبب کاهش بهره وری از آن شده و باعث می شود عملکرد مناسب را از آن دریافت نکنید. علاوه بر این، اگر پکیج به درستی نصب شود، پس از مدتی ممکن است با مشکلاتی در مبدل، پمپ یا سایر قسمت های آن مواجه شوید. بنابراین توصیه می شود برای راه اندازی دستگاه حتماً از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. تکنسین های مرکز سخت افزار ایران نصب و راه اندازی پکیج را در چارچوب خدمات پش ار فروش برای شما انجام می دهند. همچنین کارشناسان در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما و ارائه توصیه های لازم در خصوص نصب پکیج می باشند.

نکات مهم برای راه اندازی پکیج

پیش از پرداختن به مبحث آموزش راه اندازی پکیج ، لازم است نکات مهم برای انجام این فرایند را شناخته و آنها را رعایت نمایید. این نکات عبارتند از:

1- پیش از هر چیز، اطمینان حاصل کنید که دیوار و اتصالات، تحمل وزن پکیج را دارد؛ در غیر این صورت، حتما با استفاده از تخته چند لایه و یا روش های دیگر، محل نصب را تقویت کنید.

2- سختی آب را بررسی کرده و از تطبیق آن با پکیج اطمینان حاصل کنید.

3- لوله کشی مدار شوفاژ و آب گرم مصرفی را مطابق با استانداردهای مهندسی تاسیسات انجام دهید.

4- از سالم و باز بودن مسیر دودکش و عملکرد صحیح این بخش مطمئن شوید.

5- یکی از مهم ترین پیش نیازهای آموزش راه اندازی پکیج ، استفاده از پریز برق مناسب و سیم اتصال زمین است.

6- چون احتمال وجود خاک و ذرات دیگر در سیستم لوله کشی شوفاژ زیاد است، پیش از نصب، حتما این لوله ها را شستشو دهید.

توجه به نکات فوق و رعایت کردن آنها، به شما این امکان را می دهید که فرایند نصب و راه اندازی پکیج را به صورت صحیح انجام داده و در آینده نیز با مشکلی در عملکرد این محصول مواجه نشوید.

نمایندگی تعمیرات پکیج

نمایندگی تعمیرات پکیج در مرکز سخت افزار ایران، با این هدف راه اندازی شده که کاربران محترم بتوانند با کیفیت ترین سرویس ها را در زمینه ی ترمیم و تعویض بخش های مختلف این محصول دریافت نمایند. همکاران متخصص و مجرب ما در این مرکز، از ابزارآلاتی استفاده می کنند که از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده اند. به همین دلیل نیز کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که پکیج مورد نظرشان به تخصصی ترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد.

ما در تلاشیم که ضمن ارتقا سطح کیفی خدمات در حوزه های ذکر شده و جلب رضایت کاربران گرامی، این عزیزان را از مراجعه به چندین مرکز خدماتی بی نیاز ساخته و نیازهای آنها در کلیه ی زمینه های مرتبط با انواع پکیج را به نحو احسن برطرف نماییم. گفتنی است نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری، در راستای راحتی هرچه بیشتر کاربران، خدمات خود را به صورت سرویس در محل به این عزیزان ارائه می نماید.