021-62948

اشتراک گذاری

چرا کاغذ ها به هم می چسبند

یکی از مشکلاتی که اپراتورهای چاپخانه با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که چرا کاغذ ها به هم می چسبند . دلیل این اختلال ایجاد بار الکتریسیته ساکن در سطح برگه ها می باشد . با بروز این اتفاق بخش تغذیه ماشین چاپ چند ورق کاغذ را به صورت همزمان از روی پالت برمی دارد .این امر موجب توقف آپارات می گردد . الکتریسیته ساکن نتیجه اضافه شدن الکترون ( بار منفی ) یا کم شدن الکترون ( بار مثبت ) در سطح کاغذ است . چرا کاغذ ها به هم می چسبند ؟ اکثر اوقات در زمانی که کاغذ به دلیل رطوبت کم هوا بیش از اندازه خشک شده باشد روی می دهد .

چرا کاغذ ها به هم می چسبند

چرا کاغذ ها به هم می چسبند – راه حل

همانطور که اشاره کردیم چرا کاغذ ها به هم می چسبند اختلالی است شایع . در این بخش سعی داریم به ذکر راه های جلوگیری از این مشکل بپردازیم .

  • میزان رطوبت کاغذ باید بین ۴۵ تا ۵۵ درصد باشد .
  • میزان رطوبت نسبی محیط باید بین ۵۰ تا ۵۵ درصد باشد . ( در فصل های سرد سال در اتاق هایی که با وسایل گرمایشی گرم می گردند ، رطوبت به شکل محسوسی کاهش می یابد .
  • تجهیزات ضد الکتریسیته مانند تخلیه کننده های الکتریکی و دمنده های یونی میزان بار الکتریکی ساکن را کاهش می دهند . تجهیزات یون ساز موجب افزایش میزان رسانایی الکتریکی محیط می شوند . درنتیجه از تجمع بار الکتریکی ساکن روی سطح کاغذ جلوگیری می کنند .

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، خدمات تخصصی تعمیر و فروش انواع دستگاه های الکترونیک را به عهده دارد . این مرکز مدت هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح می باشد. از جمله دلایل موفقییت این مرکز می توان به اعتماد کاربران و رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط پرسنل مرکز سخت افزار ایران اشاره نمود.

 این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

مرکز سخت افزار ایران در جهت بالابردن سطح کیفی خدمات ، جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. همچنین متخصصین پس از آنالیزها و آزمون های متعدد جهت مرکز می شوند . به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند .

علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با آسایش خاطر از انجام تعمیراتی بدون بازگشت و استفاده از قطعات اورجینال ، می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.

لینک های مفید

تعمیر دستگاه کپی کانن / تعمیر دستگاه کپی  دل / تعمیر دستگاه کپی اچ پی / تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا / تعمیر دستگاه کپی ریکو / تعمیر دستگاه کپی شارپ / تعمیر دستگاه کپی توشیبا / تعمیر دستگاه کپی زیراکس / تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه کپی سامسونگ / تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک / تعمیر دستگاه کپی کیوسرا /

نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ / نمایندگی اصلی ماشین های اداری /  نمایندگی اصلی تعمیرات موبایل / نمایندگی اصلی تعمیرات تبلت

امتیاز شما به این نوشته