021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر کاغذ خردکن

تعمیر کاغذ خردکن از جمله خدمات مرکز سخت افزار ایران در  نمایندگی تعمیر ماشین های اداری است. از آن جا که این دستگاه نیز مانند سایر ماشین های اداری ویژگی های خاص خود را دارد لذا تعمیرات آن نیازمند حضور متخصصین آگاه و توانا می باشد. کاغذ خرد کن ها در برند های متفاوتی تولید شده و با اینکه کار آن ها تکثیر و چاپ نیست اما در گروه ماشین های اداری قرار می گیرند. این دستگاه بیشتر در مراکز اداری مهم مثل دانشگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ خرد کن در دانشگاه ها به منظور عدم دسترسی سایرین به اطلاعات مهمی از قبیل نمونه سوالات امتحانی و اسناد کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند . لازم به ذکر است که ، کاغذ هایی که توسط این دستگاه ها خرد می شوند بلا استفاده نبوده و می توان از آن ها برای موارد مختلفی استفاده کرد.

با توجه به کارایی مهم این دستگاه در ادارات و مراکز مهم تعمیر کاغذ خردکن نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که کارشناسان نمایندگی تعمیر ماشین های اداری در تعمیر کاغذ خردکن به کار می بندد. این دستگاه نیز همانند سایر ماشین های اداری حساس بوده و دارای ظرافت های خاصی می باشد به همین دلیل تعمیرات آن توسط افراد حرفه ای انجام شده و نکاتی که در ادامه ذکر می کنیم جهت درستی فرآیند تعمیرات در نظر گرفته می شود.

تعمیر کاغذ خردکن

تعمیر انواع کاغذ خرد کن

در این قسمت به بررسی انواع کاغذ خرد کن می پردازیم. کارشناسان مرکز تعمیر ماشین های اداری قادر به تعمیر و رفع عیوب تمامی مدل های کاغذ خردکن هستند.

تعمیر کاغذ خرد کن پودری

کاغذ خردکن های پودری کاغذهای مورد نظر را به پودر تبدیل کرده و از دستگاه خارج می کند. این نوع کاغذ خردکن برای ادارات و مراکز اداری مهم بسیار کاربردی است. به دلیل اهمیت بسیار زیادی که اسناد موجود در این ادارات و مراکز دارند استفاده از کاغذ خردکن پودری برای آن ها کاربردی تر است.

تعمیر کاغذ خورد کن رشته ای

این دستگاه در مدل رشته ای کاغذ را رشته رشته کرده و از دستگاه خارج می کند. این دستگاه برای کاربران خانگی و ادارات کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیرات کاغذ خردکن صنعتی

این نوع کاغذ خردکن به دلیل حجم کارایی بسیار بالایی که ارائه می کنند در مراکزی مثل بانک و اداراتی که زمان زیادی برای از بین بردن اسناد در تعداد بالا ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد این دستگاه نیز متناسب با کارایی بسیار بالایی که دارد بزرگ بوده و فضای زیادی را اشغال می کند.

سرویس کاغذ خردکن اداری

حجم کاری کاغذ خردکن اداری توسط بوده و به همین دلیل در مراکز اداری با حج کاری پایین مورد استفاده قرار می گیرد. به یاد داشته باشید استفاده های مداوم از این دستگاه و همچنین فشار آوردن بیش از حد توان دستگاه تاثیر مستقیمی بر کارکرد آن داشته و فرآیند خرد کردن کاغذ را در طولانی مدت با مشکل مواجه می کند.

تعمیر انواع کاغذ خرد کن

نکات مهم در تعمیر کاغذ خردکن

برای تعمیر کاغذ خردکن لازم است یک سری نکات را در نظر داشته باشید. استفاده از تعمیرکار متخصص و آشنا به دستگاه و قطعات آن در اولویت قرار دارد. متخصصان به دلیل بهره مندی از اطلاعات و تخصص های لازم برای تعمیرات می توانند این دستگاه را در کوتاه ترین زمان تعمیر کنند. یکی دیگر از نکاتی که برای تعمیرات کاغذ خردکن  باید به آن توجه داشته باشید استفاده از قطعات اصل می باشد.

قطعات فیک و تقلبی قیمت کمتری دارند اما کیفیت و کارایی اولیه را به دستگاه بر نمی گردانند. به همین دلیل به منظور ارتقاء و تعمیر کاغذ خردکن حتما از قطعات اصل استفاده کنید. کارشناسان ما با جایگزینی قطعات اصل باز گردانی کیفیت و کارایی دستگاه را تضمین می کنند.

قطعات داخلی کاغذ خرد کن

به جهت کارکرد بهتر با کاغذ خرد کن لازم است با قطعات این دستگاه آشنایی داشته باشید . قطعات داخلی کاغذ خرد کن عبارتند از : کاغذکش ، قطعات مکانیکی ، برد کاغذ خردکن ، انواع چرخ دنده و … . اعمال فرآیند خرد کردن کاغذ چه به صورت پودری و چه به صورت رشته ای نیازمند همکاری تمامی این قطعات با یکدیگر می باشد. به همین علت استفاده ی درست از دستگاه و نگهداری دقیق ، طول عمر و کارایی مفید آن را تضمین می کند. به یاد داشته باشید به منظور نگهداری بهتر از قطعات داخلی کاغذ خردکن برگه ها را همراه با منگنه در داخل دستگاه قرار ندهید زیرا موجب آسیب دیدگی آن شده و در نتیجه عدم عملکرد صحیح آن را در پی دارد.

نمایندگی کاغذ خرد کن

نمایندگی کاغذ خردکن خدمات فروش و پس از فروش کاغذ خرد کن را به کاربران گرامی در سراسر تهران و کرج ارائه می نماید. تعمیرات انواع کاغذ خردکن های اداری ، صنعتی ، پودری و رشته ای نیز در واحد تعمیر کاغذ خرد کن ارائه می شود. متخصصان این مجموعه با دسترسی به انواع ابزار و قطعات می توانند انواع کاغذ خرد کن را تعمیر کنند. همچنین در صورتی که قطعات داخلی کاغذ خردکن با مشکل رو به رو شده و به درستی عمل نمی کند می توانید برای تعویض قطعات فرسوده و یا آسیب دیده به نمایندگی کاغذ خردکن مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

3.2/5(4 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *