اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعویض لاستیک دور درب لباسشویی

آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی به عنوان موضوع این مقاله انتخاب شده است. لاستیک دور درب قطعه ای بسیار پر اهمیت در ماشین لباسشویی است که نقش مهمی در بهینه کار کردن این دستگاه دارد. این قطعه بین دیگ و بدنه ماشین لباسشویی فاصله ایجاد کرده و به این ترتیب، مانع از بروز صدای ناهنجار دستگاه در هنگام کار کردن می شود.

این قطعه ممکن است به دلایلی از جمله: پاره شدن، سوراخ شدن، پیوسیده شدن و یا جرم گرفتن، این قطعه کارایی خود را از دست داده و نیاز به تعویض خواهد داشت. فرایند تعویض این قطعه کار چندان سختی نیست و شما به راحتی می توانید آن را انجام دهید. ما در این مقاله ضمن ارائه توضیحاتی در مورد این فرایند، فیلم آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی را نیز برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم تا با تماشای آن، در جریان جزئیات این عملکرد قرار بگیرید. در صورت بروز مشکل، می توانید راهنمایی های لازم را از متخصصین تعمیرات لباسشویی در مرکز سخت افزار ایران دریافت نمایید.

آموزش مراحل تعویض لاستیک دور درب لباسشویی

مراحل اصلی تعویض لاستیک دور درب لباسشویی عبارتند از:1-برق لباسشویی را قطع کنید.

2-درب بالایی ماشین لباسشویی را که به ‌وسیله دوپیچ در عقب ماشین لباسشویی محکم شده باز کنید.

3- پیچ‌ های پشت پنل جلویی را به وسیله پیچ ‌گوشتی بازکنید.

4- جاپودری را بیرون بکشید.

5- تمامی کابل های ارتباطی به برد را به نحوی که به برد آسیب وارد نشود جدا کرده و کنار بگذارید.

6-درب پایینی که در بدنه جلویی برای پمپ تخلیه و فیلتر تعبیه ‌شده را کاملاً باز کرده و تمامی پیچ‌ هایی را که به چشم می‌ خورد باز کنید.

7-بعد از باز کردن تمامی پیچ های بدنه جلویی در مراحل آموزش تعویض لاستیک دور درب لباسشویی، باید لاستیک را جدا کنید.

8- پیچ میکرو سوییچ درب را باز کنید و کابل متصل به آن را جدا کرده تا قاب جلویی کاملاً خارج شود.

9- سیم و فنر را باز کرده و لاستیک دور درب را جدا نمایید.

10-لاستیک جدید را جایگزین کرده و مراحل فوق را به صورت برعکس انجام دهید.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

امتیاز شما به این نوشته