اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی  در مرکز سخت افزار ایران با راه کارهای نوین علمی انجام می گردد . دستگاه فتوکپی که نام دیگر آن دستگاه کپی یا چاپ است ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکس ها بطور سریع و ارزان به وسیله آن انجام می دهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده می کنند که زیراکس نامیده شده است . فرآیند خشک در این دستگاه با استفاده از گرما انجام می شود. کپی ها می توانند از فناوری هایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . لازم به ذکر است ، زیراکس برای کپی اداری استاندارد است.

تعمیر دستگاه کپی نیاز به حضور کارشناسان فنی آشنا به علم الکترونیک و کامپیوتر دارد . این مرکز برای بکارگیری تکنسین های مجرب تمامی تلاش خود را انجام داده است . کادرفنی این مرکز پس از برگزاری آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . این افراد طی سال ملزم به گذراندن دوره ای آموزشی معتبر زیرنظر اساتید بین المللی می باشند . از این رو شما عزیزان می توانید تعمیر دستگاه خود را که سایر نمایندگی ها از انجام آن ناتوانند به دست مهندسین ارشد مرکز تعمیر دستگاه کپی بسپارید .

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، عنوان یکی از اصلی ترین زیر مجموعه های مرکز سخت افزار ایران است که در زمینه بررسی و ترمیم انواع مدل های این محصول فعالیت می کند. این مرکز در راستای ارائه سرویس های نوین و استاندارد به کاربران، از مجرب ترین تکنسین های تعمیر کپی دعوت به همکاری نموده است. مدیریت این نمایندگی در اقدامی هوشمندانه، انواع مدرن و به روز تجهیزات و ابزار تعمیراتی را تهیه کرده و در اختیار تکنسین ها قرار داده است.

استفاده از این تجهیزات، فرایند ترمیم دستگاه کپی را تسریع نموده و وجهه ی تخصصی تری به آن داده است. لازم است بدانید که نمایندگی دستگاه کپی در کرج، تفاوتی بین برندهای این محصول قائل نشده و هریک از مدل های کپی شارپ، توشیبا، کونیکا مینولتا، ریکو، زیراکس و … را بررسی و تعمیر می نماید. از جمله خدمات ویژه این مرکز، باید به تعمیر دستگاه کپی در محل اشاره کنیم که در بخش های بعدی به تفصیل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تعویض قطعات دستگاه کپی

گاهی ممکن است شدت فرسودگی قطعات دستگاه کپی به اندازه ای باشد که امکان تعمیر آنها وجود نداشته باشد. در این شرایط، لازم است که قطعات معیوب تعویض شوند و به این ترتیب، عملکرد دستگاه به حالت عادی باز گردد. نکته ای که در هنگام تعویض قطعات دستگاه کپی اهمیت بسیاری دارد، کیفیت قطعات جایگزین شده می باشد. چنانچه این قطعات غیر اورجینال بوده و از کیفیت لازم برخوردار نباشند، نمی توانند عملکرد درستی در دستگاه داشته باشند.

همین مساله می توان زمینه ساز بروز مشکلات و اختلالات جدی تر در سایر بخش های فتوکپی شود. همکاران ما در مرکز تعمیرات دستگاه کپی مرکز سخت افزار ایران، ضمن توجه به این نکات، خود را متعهد به استفاده از قطعات اورجینال در دستگاه های کپی می دانند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه کپی تان، از نمونه های اصلی استفاده کرده و به این ترتیب، عملکرد دستگاه را تضمین خواهیم کرد.

مشخصات مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیرات دستگاه کپی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به فعالیت می پردازد . این مرکز با بکارگیری تعمیرکاران توانمند و استفاده از ابزارآلات مدرن به ارائه ی خدمات ریکاوری می پردازد . تمامی تعمیرات در این نمایندگی با استفاده از استانداردهای جهانی و اصول تعریف شده انجام می شود . لازم به ذکر است ، هزینه ی تعمیر دستگاه کپی در این مرکز براساس نرخ مصوب اتحادیه از مشتریان اخذ می گردد . نمایندگی کپی یکی از شرکت های معتبر و باسابقه در زمینه ی ریکاوری ماشین های اداری معتبر در ایران است .

این شرکت تاکنون به واسطه کادری مجرب موفقیت های ارزنده ای را کسب کرده است . تعمیر دستگاه کپی در این مرکز با استفاده از دو آپشن سرویس در محل و سرویس در مرکز صورت می گیرد . البته پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمت سرویس در محل می باشد . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید .

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی

برخی از خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی به شرح ذیل است :

 • شارژ کاتریج دستگاه کپی
 • عیب‌یابی یونیت فیدر کپی زیراکس واصلاح آن در واحد تعمیرات کپی
 • تعویض پیکاپ دستگاه فتوکپی
 • تنظیم منو دستگاه کپی
 • انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین کپی
 •  عیب یابی و اصلاح عملکرد واحد ورود و خروج کاغذ
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید در بخش تعمیرات کپی
 • بازیابی موتور الکتریکی دستگاه کپی

 • تحریک سنسورها و عیب یابی خطاهای مربوط به تعمیرات کپی
 • ایجاد تصویر در دستگاه کپی و خطاهای مربوط به آن
 •  تعمیر AC power تعمیرات بخش High Voltage
 • عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی‌های مربوطه
 • تعمیر انواع مدل های دستگاه کپی
 • تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ کپی
 •  بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن

 • سرویس کلی کپی
 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش از فروش و تعمیرات کپی
 • عرضه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و ترمیم دستگاه فتوکپی
 • تعمیرو ترمیم تمامی مدل های کپی
 • بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ کپی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات کپی
 • تعویض دولوپر کپی زیراکس عیب‌یابی یونیت کاغذکش در بخش تعمیرات کپی
 • تعویض Blank Lamp در واحد تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیر فتوکپی

نمایدگی تعمیر فتوکپی ، مرکزی است که به صورت ویژه، بر رفع ایرادات عملکردی این دستگاه متمرکز شده است. این مرکز، ضمن به خدمت گرفتن متخصصین ارشد حوزه ی ترمیم دستگاه کپی، بررسی و تعمیرات انواع مدل های این دستگاه از کلیه ی برندهای موجود را در دستور کار خود قرار داده است. دستگاه های کپی هریک از شرکت های کانن، توشیبا، شارپ، فوجیتسو، کونیکامینولتا، اچ پی و …، در نمایندگی مورد بحث و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا عیب یابی و ترمیم می گردند.

به واسطه ی تعهد بالای کارکنان این مجموعه، برخی موارد به عنوان مشخصه ی اصلی این مرکز تثبیت شده و کاربران آن را با همین مشخصات می شناسند. به عنوان مثال، بعد تخصصی خدمات ارائه شده در زمینه ی تعمیرات دستگاه کپی، به واسطه ی تخصص و مهارت بالای تعمیرکاران ما به دست آمده است. استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر کپی در نمایندگی تعمیر فتوکپی، موجب ارتقا قابل توجه سطح کیفی خدمات این مرکز شده است.

اخبار و خواندنی های دستگاه کپی

در این بخش به مطالعه ی جدیدترین اخبار در ارتباط با فن آوری های نوین در دستگاه های کپی خواهیم پرداخت . همچنین مقالات روز در ارتباط با دستگاه فتوکپی در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرد. مقالات در دو بخش تخصصی و عمومی به کاربران ارائه خواهد شد . لذا مطالعه ی آن برای هردو گروه کاربران تخصصی دستگاه های کپی و کاربران عمومی مفید خواهد بود. این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه کپی می توانند پرسش های خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت مطرح نموده و پاسخ کارشناسان را دریافت نمایند.

همچنین برخی از سوالات متداول کاربران در این بخش در اختیار شما قرار خواهد گرفت . مطالعه ی اخبار و خواندنی های دستگاه کپی را به شما کاربر گرامی توصیه می نماییم.

واحدهای تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی کپی مرکز تخصصی تعمیر و فروش ماشین های اداری  می باشد. تعمیرات دستگاه کپی ، نیازمند حضور متخصصان حوزه‌ی صنعت چاپ است. متخصصان این مرکز ،  ضمن آشنایی با تمامی قطعات دستگاه‌های مذکور، آگاهی و اطلاعات کاملی درباره‌ی عملکرد هر کدام از آن‌ها دارند. آشنایی با عملکرد دستگاه های کپی ، موجب می‌شود تا در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه، قطعات معیوبِ آن به سرعت شناسایی شده و تعمیر گردند.

تشخیص درست علت افت عملکرد دستگاه، ضمن آن‌که از آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری می‌کند، از تحمیل هرینه‌های دوچندان به کاربر پیشگیری می‌کند. تعمیرات هر محصول در کارگاه مخصوص انجام شده و در هر کارگاه  متخصصین ویژه تعمیرات محصول مورد نظر مشغول به فعالیت هستند. مرکز تعمیرات دستگاه کپی یکی از این واحدها می باشد. در صورت تمایل خدمات ما را واحدهای تعمیرات کپی مطالعه نمایید.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دستگاه کپی کونیکا مینولتا

 تعمیرات دستگاه کپی توشیبا

دستگاه کپی توشیبا

 تعمیرات دستگاه کپی شارپ

دستگاه کپی شارپ

 تعمیرات دستگاه کپی کانن

دستگاه کپی کانن

 تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک

دستگاه کپی پاناسونیک

 تعمیرات دستگاه کپی ریکو

دستگاه کپی ریکو

 تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا

دستگاه کپی کیوسرا

 تعمیرات دستگاه کپی زیراکس

دستگاه کپی زیراکس

سرویس در محل دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی در محل  همراه به خدمات حمل و نقل به کاربران گرامی ارائه می گردد. این سرویس علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، سبب کاهش هزینه‌هایی است که ممکن است صاحبان دستگاه، جهت حمل و جابجایی آن متحمل شوند.  کارشناس تعمیر در محل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور می بابد لذا  شما می‌توانید با نظارت بر جریان کار و چگونگی تعمیرِ دستگاه، از کیفیت ارائه شده اطمینان داشته باشید.

به این ترتیب دیگر نیازی به خروج از محل، جهت خرید قطعات جانبی و تعویض آن ها نخواهید داشت . کارشناس اعزامی  آرشیوی جامع از قطعات جانبی دستگاه کپی به همراه دارد به این ترتیب و در صورت لزوم نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه اقدام می نماید. این امر به منظور صرفه‌جویی در زمان و سرعت‌بخشی به روند تعمیر صورت گرفته است. این مژده را به کاربران گرامی می دهیم که متخصصین ما توانایی تعمیر و ترمیم انواع مشکلات دستگاه کپی را دارند . موارد بسیاری مشاهده شده که دستگاهی که از سوی دیگر مراکز غیرقابل تعمیر نامیده شده  در این مرکز تعمیر و ترمیم گردیده است.

امتیاز شما به این نوشته