021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر دستگاه کپی و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات و متدهای این حوزه انجام می‌پذیرد. کاربرانی که دستگاه‌ کپی کونیکا مینولتای آنها در طول روزهای اخیر دچار خرابی و ناکارامدی شده‌ است، می‌توانند با حضور در مرکز سخت افزار ایران و یا از طریق تماس با کارشناسان حاضر در این مجموعه، سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه خویش را دریافت نمایند.

مدیریت مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خویش، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی این مجموعه را گارانتی نموده و به کاربران و مشتریان ارجمند این اطمینان را می‌دهد که سرویس های انجام شده از بالاترین سطح کیفی برخوردارند؛ گارانتی خدمات این مرکز، به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های  تعمیر دستگاه کپی  صورت پذیرفته است.

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل

از آنجا که غالب دستگاه‌های کپی، ابعاد و وزن بالایی دارند و امکان جابجایی آنها وجود ندارد، تعمیرات مرتبط با این دستگاه‌ها معمولاً به صورت سرویس در محل انجام می‌پذیرد. مگر آنکه امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به تعمیرگاه کپی وجود داشته باشد. برای استفاده از سرویس  تعمیر در محل دستگاه کپی کونیکا مینولتاکافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر دستگاه کپی- را ثبت نمایید.

سرویس‌های ارائه شده در این روش شامل کلیه خدمات نرم افزاری، سخت افزاری، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی و تخصصی‌ترین سرویس‌های تعویض قطعات و بهسازی عملکرد دستگاه کپی است. کلیه خدمات ارائه شده در این سرویس، جز در مواردی معدود نظیر شارژ کارتریج، مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نمایند.

کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا تمامی توان و امکانات خویش را به کار بسته اند تا خدماتی لایق و سزاوار نام کونیکا مینولتا به کاربران آن ارائه دهند. امتیازات دیگر نمایندگی کونیکا مینولتا صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

هزینه تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

هزینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، بسته به مدل دستگاه، وزن و ابعاد و قطعات آسیب دیده متفاوت است. اما عامل اصلی در تعیین قیمت تعمیرات کپی کونیکا مینولتا و دیگر برندها، نوع و شدت آسیب دیدگی دستگاه است. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، فتوکپی را عیب یابی کرده و با توجه به قطعات آسیب دیده، قیمت ترمیم آن را تخمین می زنند.

البته عدد اعلام شده کاملا حدودی است و ممکن است در پایان فرایند تعمیر، افزایش یا حتی کاهش پیدا کند. گاهی مشکل دستگاه با ترمیم یک قطعه برطرف می شود و هزینه زیادی برای ترمیم آن متحمل نمی شوید. اما گاهی باید قطعات اصلی کپی تعویض شوند که در این صورت، باید قیمت قطعه جدید را نیز در هزینه نهایی محاسبه کنید.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات دستگاه کپی شامل ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده است. اقداماتی همچون تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتربلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج دستگاه کپی، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات دستگاه کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، از جمله خدمات تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا به شمار می روند.

پس از انجام این اقدامات، مشکلاتی همچون چروک یا مچاله شدن برگه در دستگاه، پاره شدن یا گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، صدا دادن دستگاه، توقف ناگهانی فرایند چاپ، خاموش شدن دستگاه، روشن نشدن، کار نکردن، کپی نگرفتن، افت کیفیت کپی و یا لرزش های غیر عادی نیز از بین می روند.

تعمیر درام کونیکا مینولتا

درام قطعه ای است که وظیفه انتقال عکس و نوشته ها را به سطح کاغذ بر عهده دارد. بدون شک ایراد در این قطعه عملیات چاپ را مختل می کند. البته هر مشکل چاپی از درام نیست، اما اگر ایرادی که با آن روبرو هستید را برای اپراتورها شرح دهید، مشخص خواهند کرد اشکال از کجا است. 

چنانچه مشخص شد که  درام ایراد دارد، باید در نظر بگیرید که شاید امکان تعمیر وجود نداشته باشد. در این صورت باید قطعه را تعویض کنید. احتمالاً هزینه تعویض بیشتر از تعمیر خواهد بود. تکنسین های تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، خبره و آموزش دیده هستند؛ بنابراین به تشخیص آن ها اطمینان کنید.

تعمیر مین برد فتوکپی کونیکا مینولتا

مین برد از قطعات بسیار حساس است که داغ کرد دستگاه، اعمال جریان برق شدید و ضربه به دستگاه می تواند آن را دچار اختلال کند. در تمام دستگاه های الکترونیک که به نوعی کامپیوتری محسوب می شوند، مین برد وجود دارد. این قطعه با اتصالات خود دستگاه را یکپارچه کرده و بستری برای ارسال فرمان از طریق سیگنال  ایجاد می کند.

به این ترتیب اگر می بینید که با وجود سلامت ظاهری، عملکردهای دستگاه پاسخ نمی دهند، بهتر است برای مشورت با نمایندگی تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید. اپراتورها می توانند با استعلام از تکنسین، مشخص کنند که آیا مشکل می تواند از مین برد باشد یا خیر.

تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کونیکا مینولتا

سیستم فیوزینگ بخشی است که تونر را روی کاغذ ثابت می کند. این نیز مانند هر قطعه مصرفی دیگری با استفاده منظم از چاپ فرسوده می شود؛ زیرا یکی از قطعاتی است که به دلیل سایش مکانیکی و گرم شدن بیش از حد اجزای آن به دلیل دمای بالایی که باید تحمل کند، بیشترین آسیب را می بینند.

چنانچه این بخش دچار خرابی شود، اشکالاتی نظیر، چاپ خطوط اضافی افقی، نچسبیدن تونر به کاغذ، لکه های تکراری و تکرار در چاپ دیده می شود. در صورت بروز این مشکلات، تکنسین مشخص خواهد کرد که تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کونیکا مینولتا  ممکن است یا برخی اجزا باید تعویض شوند.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا با مشکل در کاغذ کش

دستگاه کپی از کاغذ کش برای انتقال کاغذ به سمت خروجی استفاده می کند. به این ترتیب اگر حرکات کاغذ در دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا دچار مشکل است، کاغد ها پاره می شوند، در دستگاه گیر میکنند یا خیلی کند حرکت می کنند، این قطعه باید بررسی شود.

بنابراین در صورت مشاهده هر مشکلی که مربوط به حرکت کاغذ می شود، می توانید برای تعمیر کاغذ کش  اقدام کنید. البته ممکن است با تعمیر کاغد کش کونیکا مینولتا مشکل رفع شود، در این صورت تکنسین به شما اعلام خواهد کرد و گزینه دیگر یعنی تعویض قطعه بررسی خواهد شد.

تعمیرات دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دولوپر در دستگاه های کپی ماده ای است با نام دیگر پودر سنگین که به جهت افزایش کیفیت چاپ استفاده می شود. دولوپر مصرفی است، بنابراین ممکن است تمام شود. اگر مخزن نگهدارنده آن دچار نشتی یا شکستگی شود، دو لوپر از آن خارج شده و در دستگاه پخش می شود. به این ترتب باید بدانید که احتمال تعمیرات دولوپر دستگاه کپی کونیکا مینولتا کم است و اگر مشکل دستگاه شما از این بخش باشد، احتمالاً نیاز است آن را تعویض کنید.

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی مجاز تعمیرات کپی با استفاده از مرغوب ترین مواد انجام می شود. تیم تعمیرات دستگاه کپی کونیکا به خوبی می دانند که وجود مواد مصرفی بی کیفیت در کارتریج دستگاه فتوکپی، چه تبعاتی برای این محصول به دنبال دارد.

به همین دلیل نیز تنها از تونر و جوهر با کیفیت برای این منظور استفاده می کنند. شارژ کارتریج دستگاه کپی شما در محیطی عاری از آلودگی انجام شده و مجرب ترین تکنسین ها بر مراحل آن نظارت دارند. از این رو شما عزیزان می توانید اطمینان داشته باشید که عملکرد دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا مورد نظرتان به حالت اولیه بازگشته و کیفیت چاپ نیز نرمال می شود.

تعمیر تخصصی کپی کونیکا مینولتا

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه با حضور در این مرکز و یا از طریق سرویس در محل دستگاه کپی قابل دریافت است. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه کپی Konica Minolta عبارت است از:

تعویض و عیب‌یابی  قطعات کاست و بای‌پس، تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و تعویض قطعات موتور، رفع خطاهای مربوط به لیزر و لنز، سرویس‌های دوره‌ای دستگاه کپی، عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر، بررسی و اصلاح یونیت فیوزینگ، عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات، تعویض دولوپر، عیب‌یابی یونیت کاغذکش و تعمیر آن، شارژ کاتریج، عیب‌یابی یونیت فیدر دستگاه کپی کونیکا مینولتا و اصلاح آن،

تعویض پیکاپ، انجام شارژ‌های پودر سبک و سنگین دستگاه کپی، عیب‌یابی درام و انجام اصلاحات پس از بررسی، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و عملکرد صحیح آن در دستگاه کپی کونیکا مینولتا، تعمیر AC power، تعمیرات بخش High Voltage  دستگاه کپی کونیکا مینولتا، تعویض Blank Lamp دستگاه کپی و دیگر خدمات تخصصی مربوط با سرویس در محل کونیکا مینوتا می باشد 

4/5(3 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

یک پاسخ

  1. سلام خدمت شما دستگاه مونیکا ۴۵۲ دارم زمانیکه کپی میزم او خط گراف روی چاپ میشه همرای کپی اما تست اش میزنم روی آن نمیاد چطور میشه غیر فعال کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *