اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

بررسی دلایل و راهکارهای خاموش شدن گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی ظاهر و امکانات جذابی دارند و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده اند. اما برخی کاربران گوشی Xiaomi با مشکلی حاد مواجه شده اند. مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، مسئله ای است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

همچنین برخی کاربران گزارش داده اند که آنها با مشکل خاموش و روشن شدن پشت سر هم گوشی شیائومی مواجه شده اند. جهت رفع مشکل خاموشی شیائومی، می بایست دلایل نرم افزاری و سخت افزاری این ایراد را مورد بررسی قرار داد. در این گزارش دلایل و راهکارهای رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی مورد بررسی قرار می گیرند.

خاموش شدن گوشی شیائومی

علت خاموش شدن گوشی شیائومی چیست؟

خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی دلایل مختلفی دارد. در بخش سخت افزاری، بخش پاور مدار برد چاپی(PCB) در موبایل شیائومی بیشترین نقش را در این مشکل دارد. هر چند مشکلات سخت افزاری در بخش های دیگر هم می تواند باعث بروز چنین ایرادی بشود.

در بخش نرم افزاری، دلایل خاموشی ناگهانی موبایل Xiaomi متنوع تر هستند. تنظیمات نادرست، کمبود حافظه، باگ های سیستم عامل و موارد جزئی بسیاری می توانند منجر به خاموش شدن گوشی شما شوند. در ادامه ابتدا به دلایل نرم افزاری و سپس سخت افزاری  مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می پردازیم.

تنظیمات نادرست و خاموشی موبایل Xiaomi

یکی از دلایلی که باعث بروز مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می شود، تنظیم اشتباه یک قابلیت مشخص در بخش تنظیمات است. شما می توانید با استفاده از قابلیت “تنظیم زمان خاموش و روشن شدن دستگاه”، زمان مشخصی را برای خاموشی دستگاه تعیین کنید. در صورتی که این آپشن به صورت ناخواسته روشن شده باشد، دستگاه شما خاموش خواهد شد. برای غیر فعال کردن این گزینه به تنظیمات(Settings) و سپس باتری و عملکرد (Battery & Performance) بروید و (Schedule Power on/off) را غیر فعال کنید.

نصب بازی های حجیم و گرافیک بالا و داغ شدن گوشی Xiaomi

بازی های نامتناسب با سخت افزار گوشی شیائومی شما، می توانند فشار زیادی را به گوشی وارد کنند. در این مواقع، فشار بر پردازنده و دیگر اجزای گوشی مانند باتری، باعث افزایش دمای گوشی و باتری شده و مصرف باتری را به سرعت افزایش می دهد و در ادامه گوشی، به علت ناتوانی باتری و یا داغ شدن بیش از حد موبایل، به صورت اتوماتیک خاموش می شود و شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی مواجه می کند.

بروز نبودن سیستم عامل و خاموشی موبایل شیائومی

سیستم عامل های ارائه شده برای گوشی های مختلف هیچ گاه ایده آل نبوده اند و همیشه همراه با ایراداتی جزیی یا اساسی به بازار ارائه شده اند. در بسیاری از مواقع آپدیت سیستم عامل و یا بازنشانی آن به حالت تنظیمات کارخانه می تواند مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی را برطرف سازد.

کمبود حافظه در گوشی و خاموش شدن ناگهانی گوشی Xiaomi

در اثر انباشت فایلها و اطلاعات شخصی مانند عکس ها و فیلم های شخصی، یا افزایش حافظه پنهان و کش نرم افزارها، گوشی شیائومی حافظه کافی برای پردازش را نخواهد داشت و در نتیجه گوشی هنگ و یا فریز می شود. در این مواقع سیستم برای آزاد کردن رم و یا حافظه، خاموش می شود و شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی روبرو می کند.

استفاده از نرم افزار های نامعتبر (Unknown Apps)

برنامه ها و اپلیکیشن هایی که از منابعی نا مشخص یا به عنوانی دیگر منابع غیر از فروشگاه های رسمی برنامه های اندروید نصب می شوند، می توانند باعث ایجاد اختلال و یا استفاده نا متعارف باتری شده و گوشی شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی مواجه کنند.

اتصال باتری (کانکتور باتری) به مین برد

ممکن است در اثر ضربه و یا فشار اتصال باتری گوشی و برد مین گوشی دچار نقص شده باشد و هر ضربه و یا فشار کوچک در حمل و نقل موجب خاموش شدن گوشی شیائومی شما شود. در این مواقع بهتر است هر چه سریعتر برای تعمیر گوشی شیائومی خود اقدام کنید تا از آسیب های احتمالی آینده پیشگیری کنید. در اینگونه موارد برای رفع مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، چاره ای جز باز کردن موبایل و تعمیر آن دارید.

مدار باتری گوشی شیائومی

گاهی ممکن است گوشی شیائومی وقتی خاموش شود که میزان شارژ باتری گوشی به 30 درصد و یا کمتر از آن رسیده باشد. در این صورت مدار پاور گوشی شیائومی دچار مشکل شده است. در این حالت گوشی در شرایط زیر بیش از حد داغ می شود.

 • داغ شدن گوشی در حین بازی
 • داغ شدن گوشی در حین شارژ کردن آن
 • داغ شدن و روشن نشدن گوشی

 در رابطه با داغ شدن گوشی شیائومی در حین بازی و یا شارژ شدن گوشی، شاید بتوان گفت که مشکل از یک اتصالی جزئی است. منظور از اتصالی جزئی به این است که برخی از قطعات برد پاور دچار مشکل شده اند. معمولاً ایراد در خازن های اس ام دی است، اما گاهی دیود و یا مقاومت های اس ام دی نیز دچار مشکل می شوند. در بیشتر موارد با تعویض قطعه، مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی برطرف خواهد شد. البته به یاد داشته باشید که برای تعویض قطعات اس ام دی نیاز به تجهیزات خواهید داشت و در صورت اقدام بدون لوازم و تجربه کافی، می توانید به راحتی به قطعات دیگر در برد فشرده گوشی آسیب وارد کنید.

اما اگر گوشی به علت داغ شدن خاموش شد و دیگر روشن نشد، به احتمال زیاد اتصالی کاملی در برد وجود دارد. در حقیقت در این گونه موارد، بیشتر ایراد در آی سی تغذیه یا همان آی سی شارژ است و شما نیاز به تعویض آن خواهید داشت. تعمیر و تعویض آی سی شارژ گوشی شیائومی و یا همان آی سی تغذیه موبایل Xiaomi، نیاز به دانش تخصصی و مهارت بالا دارد، پس عاقلانه تر خواهد بود برای رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی خود، از اقدام خودسرانه بپرهیزید.

تعویض باتری گوشی شیائومی چاره مشکل خاموش شدن ناگهانی

ممکن است باتری گوشی شیائومی شما دچار مشکل شده باشد. در این صورت باتری به سرعت خالی شده و عملاً باعث مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می شود. در صورتی که باتری گوشی Xiaomi شما خراب شده است، چاره ای جز تعویض آن نخواهید داشت.

از آنجایی که باتری گوشی های جدید اغلب جدا نشدنی هستند برای تعمیر و یا تعویض باتری گوشی شیائومی به کارشناس تعمیر و یا نمایندگی مجرب گوشی شیائومی رجوع کنید. به یاد داشته باشید که سهل انگاری در تعویض باتری شیائومی می تواند ریسک آسیب به مدار اصلی گوشی شما را افزایش دهد. پس بهتر است هر چه سریعتر نسبت به تعمیر و یا تعویض باتری گوشی خود اقدام کنید.

دلیل خاموش شدن موبایل Xiaomi

روش رفع مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی

یک راه حل ساده برای حل مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، آزاد کردن حافظه است. بخشی از برنامه های بلا استفاده خود را حذف کنید. پاک کردن حافظه پنهان و کش کمک بزرگی به آزاد کردن فضای حافظه گوشی شما می کند. راه حل دیگر، بروزرسانی سیستم عامل و انجام ریست فکتوری است. البته قبل از انجام ریست فکتوری گوشی شیائومی، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. زیرا با این کار اطلاعات شخصی شما پاک شده و گوشی به حالت تنظیمات کارخانه باز می گردد.

همچنین سعی کنید تا از برنامه ها و بخصوص بازی هایی متناسب با مشخصات گوشی خود استفاده کنید. اجرای بازی های سنگین برای باتری گوشی شیائومی شما آسیب رسان خواهد بود. در نهایت، اگر مشکل شما سخت افزاری است و نیاز به تعویض باتری و یا تعمیر باتری دارید و یا اگر مجبور به تعمیر آی سی تغذیه گوشی شیائومی دارید، به کارشناس تعمیر و یا نمایندگی معتبر محصولات شیائومی رجوع کنید.

منبع

3.6/5(21 امتیاز)

131 پاسخ

 1. سلام من یه poco m3 دارم وقتی خاموشش میکنم یا شارژش تموم میشه و خاموش میشه دیگه روشن نمیشه شارژ هم نمیشه چند روز که میگذره دوباره شارژ میشه و روشن میشه تا اینکه به هر دلیل خاموش بشه گوشیو ۳ ماهه خریدم و نه ضربه خورده نه آب میخواستم اگه امکانش هست کمکم کنید ممنون

   1. سلام خسته نباشید من گوشی پوکوام تیری دارم امروز خاموش شده هرکاری میکنم روسن نمیشه،هنوز ۱۰ماه ازگارانتی ۱۸ماهش موندا،باید چیکارکنممم😭😭😭😭

 2. سلام.من هم پوکو م ۳دارم..یهو خاموش شد و هنوز روشن نشد.تا حالا اینجوری نشده بود..۶ماهه خریدم

  1. درود. گوشی های پوکو مشکل خاموشی دارن و احتمالا هارد و یا آی سی تعذیه دچار مشکل شده اند

  2. سلام من شیش روزه نوت ده پرو خریدم
   بعد وقتی فلش به گوشی وصل میکنم
   میخوام از گوشی فیلم که بریزم میریزه یا وسطاش یا بعد ریختن گوشی خاموش روشن میشه خودش بعد از همون اولم که فلش میزنم به گوشی مینویسه برای حذف امنیت دستگاه ضربه بزنید ولی تو گوشی دیگه فقط مینویسه محل ذخیره USB متصل شد
   گفتم بگم شاید بخاطر امنیت خود گوشی روشن خاموش میشه یا از چیز دیگس؟باUSBدیگه ام امتحان کردم میشه بازم
   مشکلش چیه☹️?

 3. سلام دوستان عزیز ای کاش« فضیلت خوبی کردن به دیگران» تبدیل بشه به پررنگ ترین خصلت هر آدم. و ما اگر چیزی رو یادگرفتیم ، تجربه کردیم و میدونیم از دیگران دریغ نکنیم
  عزیزان منم مدتی بود که بعد از بروزرسانی با مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی ۹تی مواجه شدم که به لطف خدا هر سه بار بعد از یکی دوروز ور رفتن با دکمه های پاور و … شانسی روشن شد … اما میخوام بهتون بگم که وقتی زنگ زدم گارانتی و راجب این مشکل پرسیدم چی گفت:
  گفتن که کلگی های فست شارژ که با اون ها گوشی هامون رو شارژ میکنیم باعث شده که گوشی تحمل این وات رو نداشته باشه و به یک قطعه سخت افزار گوشی اسیب وارذ کرده اون رو سوزونده ! پس یه مشکل سخت افزاری هست و به من گفت دیگه به هیچ وجه با کلگی فست شارژم شارژ نکنم و کلگی رو عوض کنم و یه اداپتور معمولی ۱۰ وات بگیرم و فعلا با اون شارژ کنم و البته گوشی ام خاموش نکنم تا دوسه هفته دیگه که شرکت اون قطعه ای که سوخته رو از شیائومی تحویل بگیره و اون موقع همه باید برن گارانتی و گوشی رو بدن قطعه رو بهش بندازن ! پس الان هرکی این مدل گوشی رو داره و پوگو ام تری کلگی رو عوض کنه چون اسیب های بیشتری میزنه به گوشی و در این یکماهم با گارانتی در تماس باشه تا هروقت قطعه رو اوردن برن عوض کنن
  دوستان عزیزم اینم گارانتی گوشی کنه شرکت ژاو
  شمارشو میزارم زنگ بزنید بیشتر بپرسید
  03432484041

   1. سلام منم هم گوشی پوکو ام تری دارم و مشکل روشن نشدنه گوشی
    میخواستم ببینم برای گارانتیش باید به کجا زنگ بزنم؟

 4. سلام منم متاسفانه دوماه گوشی پوکوm3گرفتم یهو خاموش شد و دیگه روشن نشد حتی فرستادم گارانتی هم گفتن ضربه خورده در صورتی که هیچ ضربه ای وارد نشده بود و اینکه گفتن 1ت هزینه میبره و شامل گارانتی نمیشه ….

 5. سلام تورو خدا جواب بدین من گوشی پوکو ایکس 3دارم وقتی بازی میکنم یا فیلم میبینم صفحه خاموش میشه وفقط صدا میاد بعد ۳ دقیقه روشن میشه ترو خدا جواب بدین ممنون

   1. سلام من ردمی نوت ۹ اس دارم دقیقا در مکالمه ناگهان خاموش میشودو دقیقا در کسری از ثانیه دکمه پاور رو میزنم روشن میشه همیشه انجام نمیشه فقط در مکالمه دکمه کم کردن و باورش رو همزمان میگیرم خیلی سریع روشن میشه میخوام بدونم مشکل چیه؟!؟!

  1. سلام، خسته نباشید، من گوشیمو به روز کردم پوکو m3داشتم خاموش شد و دیگه روشن نشد، فرستادم به نمایندگی، ایا جزوه گارانتی محسوب میشه؟ من باهاش کاری نکردم، بخدا دانشجوام اون گوشی تمام دارو نداره منه، تورو خدا کمکم کنید و سریع جواب بدین😭🙏🏻

 6. سلام وقت بخیر اقا به دادم برسید شیاومی نوت ۱۰ لایت دارم میخواستم بازی کنم تا بازی استارت شد یهو گوشیت صفحش وایساد و خاموش شد و الان دیگه روشن نمیشه چیکار باید بکنم؟؟؟

  1. درود ، کلید های کم کردن صدا و روشن کردن رو باهم برای 10 ثانیه نگه دارید تا گوشی روشن بشه

   1. صلام گوشی اف سه رو دو روزه خریدم حسگرش کار نکرد و مجبور شدم ریستارتش کنم،مراحلش رو انجام دادم الان از طریق دوربین اسکن میخواد اما از کجا نمیدونم

   1. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

 7. با سلام
  من گوشی پوکو اف ۳ دارم بعضی موقع ها خود به خود خاموش میشه تا الان ۲ بار اینجوری شده .نه حافظه ام پره .کش گوشی رو هم مرتب خالی میکنم. ممنون میشم بگین مشکلش چیه.

  1. سلام دوست عزیز. نگران نباشید مشکل رایجی هست که اخیرا در گوشی های شیائومی اتفاق می افته . گوشی رو هارد ریست کنید اگه باز روشن نشد، اگر گوشیتون هنوز گارانتی داره گوشی رو به شرکت گارانتی دهنده ارسال کنید. اگر نداره نگران نباشید تشریف بیارید برای عیب یابی و تعمیرات مشکل حل می شه

  2. برام سواله چرا این مشکل فقط برای گوشی های شیائومی موجود در ایران اتفاق میافته؟ ایا این به شایعه چند مدت پیش که گوشی های شیائومی در ایران از دسترس خارج میشه نداره؟

 8. سلام گوشی پوکو ام تری من ازدیشب خاموش شده و هرکاری میکنم روشن نمیشه چیکار کنم روشن بشه؟

  1. سلام دوست عزیز. نگران نباشید مشکل رایجی هست که اخیرا در گوشی های شیائومی اتفاق می افته . گوشی رو هارد ریست کنید اگه باز روشن نشد، اگر گوشیتون هنوز گارانتی داره گوشی رو به شرکت گارانتی دهنده ارسال کنید. اگر نداره نگران نباشید تشریف بیارید برای عیب یابی و تعمیرات مشکل حل می شه

   1. سلام من گوشی پوکو m3 دارم وقتی گوشی رو خاموش میکنم روشن نمیشه تا چند روز وبعد شارژ که خالی میشه گوشی رو به شارژ میزنم گوشی دوباره روشن میشه این دلیلش چیه

   2. سلام من گوشیمو اپدیت کردم،فایل اپدیت رو هفته پیش دانلود کردم ولی امروز رو گزینه اپدیت رو زدم،خاموش شد الان ۹ساعته خاموشه باید چیکار کنم،مدل گوشیم ۹تی

  2. سلام گوشیم نوت ۸ شیائومی هست به همش روشن خاموش میشه خود به خود مشکل کجا هست ؟

  3. سلام من هم گوشی ام ۳ نو خریدم خواستم راه اندازی مجدد کنم دیگه روشن نمیشه راهنمایی کنید چکار کنم

  4. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

 9. آقای مدیر خدا ازت راضی باشه از خدا هر چی بخوای بهت بده از راهنماییت گوشیم درست شد ممنونم

 10. سلام من گوشی شیامی نه تی دارم چن رود پیش خاموش کردم الان هر کار میکنم روشن نمیشه

 11. سلام دوست عزیز من گوشی پوکو m3دارم تنظیم کارخانه بهش زدم از دیشب دیگه روشن نمیشه چیکارش کنم؟

 12. سلام دوست عزیز من گوشی پوکو m3دارم تنظیم کارخانه بهش زدم از دیشب دیگه روشن نمیشه چیکارش کنم؟

 13. سلام
  گوشی من هم دیشب . خاموش شد و روشن نشده هنوز .دکمه پاور و دکمه های صدا هم اصلا کار نمی کنن.؟؟؟

  ایا با فلش کردن درست میشه؟؟؟

 14. سلام من یه poco m3 دارم دیشب خاموش شد و روشن نمیشه . اصلا دکمه پاور و دکمه های صدا هم کار نمی کنن
  ایا با فلش کردن درست میشه؟؟؟

 15. سلام من گوشی mi max2 دارم گوشیم خاموش شده وروشن نمیشود به شارژ که میزنم چرا شارژ گوشی چشمک میزند فقط. لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 16. سلام خسته نباشید من امروز گوشیمو میخواستم فونتشو عوض کنم زد از اول گوشی باید خاموش روشن شه دیگه روشن نشد یعنی میشه خراب شده باشه شارژ گوشمم ۱۲درصد بود تروخدا کمک کنید دارم سکته میکنم

 17. سلام خسته نباشید من میخواستم فونت گوشیمو عوض کنم عوض کردم بعد از شروع دوباره زدم دیگه روشن نشد گوشیم الان بدم فلش کنن درست میشه؟؟

 18. سلام من فونت گوشیمو میخواستم عوض کنم بعد زد باید گوشی ریست بشه زدم دیگه روشن نشد بدم فلش کنم درست میشه؟

 19. آقا سلام ببخشید من گوشی شیامی پوکو ایکس ۳پرو خریدم شب گذاشتم تو شارژ خوابیدم صبح بیدار شدم گوشی دیگه روشن نشد هر کارش هم کردم روش نشد چکار کنم درست بشه نه ضربه ای خورده نه چیزی

 20. سلام من گوشی پوکو ام تیری دارم و ۳ ماهه ک خریدم دیروز خاموش شد و دگ روشن نشد بدون حتی کوچیک ترین ضربه و یا آب رفتی شامل گارانتی میشه؟

 21. با سلام دیشب گوشی پوکو ایکس ۳ پرو خریدم نونو خریدم و شب گذاشتم تو شارژخوابیدم صبح که بیدار شدم گوشی خاموش شد هرکارش هم کردم روشن نشد الانم باید چکار کنم

 22. سلام من گوشی ردمی نوت 9 تی دارم الان ابدیت کردم خاموش شد باید چکار کنم

 23. سلام من گوشی ردمی نوت 9 تی دارم الان ابدیت کردم خاموش شد باید چکار کنم

 24. سلام ببخشید من گوشی شیاومی پوکو ایکس 3 دارم ولی امشب دیدم این گوشی های خاموش و روشن میشه و هنگ می‌کنه وقتی که روشن میشه ولی باز سریع خاموش میشه
  میگم میشه با حالت fastboot درستش کرد
  توروخدا اگه راه حلی دارین سریع تر بگین

 25. من گوشی شیائومی نه اس دارم هر چند دقیقه یکبار خاموش روشن میشود میخواستم ببینم مشکلش چیه

 26. سلام با عرض خسته نباشید به همه شما من هم یک گوشی poco m3 دارم که امروز خودم خاموشش کردم ولی وقتی خواستم روشن کنم اصلا روشن نمیشد به شارژ هم زدم شارژ نمیشد
  دکمه پاور و کم کردن صدا رو هم نگه داشتم بازم تاثیری نداشت
  نه ضربه خورده نه اب و رطوبت
  لطفا کمک کنید

 27. سلام من گوشی شیائومی نوت ۹اس دارم وقتی گوشی رو شارژ میزنم گوشی ۱بار خاموش میشه . میشه بگید مشکلش چیه.بعد گوشی رو هم آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشت الان متوجه نمیشم مشکلش چیه
  .

 28. سلام من گوشی شیائومی نوت ۹اس دارم وقتی گوشی رو شارژ میزنم گوشی ۱بار خاموش میشه . میشه بگید مشکلش چیه.بعد گوشی رو هم آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشت الان متوجه نمیشم مشکلش چیه
  .

 29. سلام .من نوت هشت پرو دارم دوباره تا الان بصورت مکرر روشن خاموش شده و بعد از ی ربع بیست دقیقه روشن شده مشکل چیه ؟

 30. سلام دوست عزیز من گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریدم دوروز کار نکرده خاموش شد و بعد از نیمساعت روشن شد وحالا داره کار میکنه ایا دوباره خاموش میشه ممنونم لطفا جواب من رو بدین

 31. سلام گوشی من redmi note 9s هست و یک دفعه هی خاموش روشن میشه و سلامت باطریش رسیده به 16 درصد چی کار کنم ؟

 32. سلام دوهفته پیش گوشی شیامی پوک و ام تری خریدم خاموش شد دیگه روشن نمیشه گارانتی داره آیا میتونم با مدل دیگه تعویض کنم

 33. سلام شب بخیر ببخشید من 4ماه پیش گوشی شیامی نوت تن خریدم هیچ مشکلی نداشتم تااینکه متاسفانه یکماهی هست که ابتدا کم ولی الان زیاد خاموش وروشن میشه نمیدونم چکار کنم در ضمن گارنتی داره ومهلتش تمام نشده

 34. سلام.لطفا جواب بدین گوشیم شیائومی نوت 9 نمی‌دونم چرا هی روشن و خاموش میشه چیکار کنم ک درست بشه..؟!

 35. سلام گوشیم آپدیت داد،آپدیت کردم،یهو خاموش شد و روشن شد،صفحه راه اندازی مجدد داد و همه چیم پاک شد چرا اخه

 36. سلام من گوشی پوکو m3 دارم داشتم ارتقای miui میدادم یهویی خاموش شد بش ه کمک کنید

 37. سلام ، گوشی شیائومی 9 تی دارم تازه خریدم و همش خاموش روشن میشه ، وقتی روشن میشه هیچ کاری نمیتونم انجام بدم بلافاصله ک وارد برنامه ایی میشم هنگ میکنه و خاموش و دوباره روشن میشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

 38. سلام من گوشی شیائومی نوت نه دارم بعد از دو دقیقه صفحه گوشی میره ولی صدا قطع نمیشه ولی صفحه اون نمیاد وقتی تو یخچال می زارم یا هوای سرد هیچ مشکلی نداره اشکالش چیه خواهشا راهنمای کنید ممنون

 39. سلام منم گوشی پوکو ام ۳دارم مثل خیلی از دوستان بدون ضربه یا آب خوردن خاموش شده و دیگه روشن نمیشه آیا گارانتی قبول می کنه؟

 40. سلام منم گوشی پوکو ام ۳دارم مثل خیلی از دوستان بدون ضربه یا آب خوردن خاموش شده و دیگه روشن نمیشه آیا گارانتی قبول می کنه؟

 41. سلام منم سه ماهه گوشی پوکو ام 3خریدم یک دفه خاموش شد واصلن دیگ روشن نشد میشه بدونم مشکلش درچی بوده است

 42. سلام ،mi10 t 5G دارم

  شارژش تموم شد خاموش شد زدم به شارژر هیچ اکشنی نداد ، ولوم پایین و پاور رو باهم گرفتم یه علامت باطری خالی درحال شارژ و چند لحظه چراغ سرویس بالای صفحه اومد ، بعد از چند ثانیه اونم رفت و دیگر هیچ !!!!!
  تورو خدا بدادم برسید ، حقوق سه ماهمو دادن این آشغال در اوج گرونی

 43. سلام مال منم گوشیم پوکو ام تریه ریستارت کردم خاموش شد دیگه روشن نشد ۲ ماه نشده بود خریدمش لطفا کمکم کنید چیکار کنم

 44. سلام من شیاعومی نوت ۸ دارم
  گوشیم هنگ کرده بود خاموش کردم که درست بشه دیگه روشن نمیشه
  چیکار باید بکنم؟

 45. سلام من گوشی شیاموی نوت ۱۰ اس دارم خاموش کردم و انگار هنگ کرده صفحه میاد و میره و صفحه بالا نمیاد میشه راهنمایی ام کنید:-)

 46. سلام من redmi note 9 دارم.وقتی تو اینستاگرام استوری میبینم بعد یه مدت کوتاه هنگ میکنه و خاموش میشه

 47. سلام ممنون از پاسخ گویتون من یه ماه میشهPocoM3خریدم خیلی از این مشکل خاموشی میترسم میشه راهنمایی کنید ک امکان اینکه‌واس منم اتفاق بیوفته چقدره؟?

 48. سلام من گوشی شائومی نوت 9 دارم داخل اینستا بودم یهو هنگ کرد بعد چند لحظه خاموش شد و شکل میو رو آورده و روشن نمیشه بای چیکارکنم لطفا راهنماییم کنین T_T

 49. سلام من ی شیائمی ردمی نوت ۹ تی دارم شنیدم بد سه ماه خاموش میشه آیا راسته لطفاً جواب بدید خیلی نگرانم

 50. سلام
  من یه گوشی ردمی نوت ۸ خریدم یه ماه هم باهاش کار نکردم که خاموش میشه. باهاش کار میکنم بعد که بیکار میمونه خاموش می شه باید انقدر سعی و تلاش کنی تا روشن بشه .الآن هم گذاشتم تعمیرگاه میگه قاب گوشی رو وقتی باز می کنم روشن میشه اما وقتی می بندم خاموش.

  خواستم بپرسپ که مشکلش چیه ؟اگه میشه کمک کنید

 51. من گوشیم وقتی اهنگ بزارم دستم بره رو اون حسگر بالای صفحه همون دوربین، صفحه خاموش میشه صداهم پخش میشه فکر کنم بخاطر حس گره

 52. سلام من گوشی ردمی نوت ۹ پرو دارم بعضی اوقات که دارم با گوشی صحبت میکنم یهو گوشی هاموش میشه و سریع روشن میشه
  مشکل گوشی چی میتونه باشه؟

 53. سلام وقت بخیر
  من گوشی شیائومی نوت ۹ پرو ۱۲۸ گیگ دارم
  بعضی موقع ها که با تلفن حرف میزنم خودش ریست میشه و دوباره روشن میشه فقط هنگام تماس تلفنی با سیمکارت اینجوری میشه چند روز پیش هم با واتساپ تلفنی حرف زدم خودش ریست شد و دوباره روشن شد
  اما هنگام بازی یا اجرای برنامه سنگین اصلا اینجوری نمیشه فقط هنگام تماس تلفنی
  میشه بگید مشکل چیه ؟

 54. سلام من گوشیpoco x3pro دارم موقع بازی کردن چند ثانیه صفحه خاموش میشه بعد روشن. میشه مشکلش چیه به نظرتون؟؟

 55. سلام
  من poco x3 pro دارم امشب شارژر دم دستم نبود باتریش تموم شد و خاموش شد دیگه روشن نمیشه چیکار کنم

 56. سلام من گوشی پوکو ام تری دارم داشتم بروزرسانی میکردم راه اندازی مجدد رو که زدم دیگ هر کار کردم روشن نشد اشکالش چیه؟

 57. سلام ببخشید من ردمی ۹ دارم از وقتی سیستمشو بروز کردم وارد بعضی از برنامه ها که میشم خاموش می‌کنه میشه بگید باید چکار کنم

 58. موبایلم رو خاموش کردم روشن نشد،راه حل روشن شدن اون اینه که همزمان دکمه پاور و دکمه کم و زیاد کردن صدا رو فشار بدین و در همون حال گوشی رو به شارژر متصل کنید و گوشی شما روشن خواهد شد،تاکید میکنم قبل از زدن گوشی به شارژ باید دکمه ها رو فشار بدید و اگه برعکس گوشی رو اول به شارژر بزنید و بعد دکمه ها رو فشار بدین روشن نمیشه،ضمنا کلید کم و زیاد کردن صدا رو از وسط اون فشار بدین.اینم آیدی تلگرام منهdrm971 سئوالی بود درخدمتم

 59. سلام من یه گوشی نوت ۹s دارم که ۸ روز کارکرده هیچی مشکل ندارم بجز این مشکل اگه گوشی خاموش کنم یا راه اندازی کنم پشت سر هم خاموش روشن میشه تا ریست فکتوری بزنم درست میشه ولی گاهی هم تو برنامه ها خود به خود وارد میشه گوشی نه ضربه خورده نه چیزی لطفا ایرادش چیه مرسی از سایت شما

 60. سلام من یه گوشی نوت ۹s دارم که ۸ روز کار کرده و نه ضربه خورده ن هیچی ولی اگه خاموش کنم یا راه اندازی کنم پشت سر هم خاموش روشن میشه تا ریست فکتوری بزنم درست میشه بعضی وقتا خاموش کنم روشن میشه بعضی وقتا ن ولی گاهی هم تو برنامه ها خود به خود وارد میشه چطور مشکل رو حل کنم

 61. سلام ببخشید من گشسمو آدمیت کردم دوروز پیش بعد دیشب زدم شارژ دیگه روشن نشد مشکلش چیه

 62. سلام من گوشیم شیاعومی نوت 10 هست الان دوبار هست ک طی این مدت ک 6 ماهه خریدم خاموش میشه ب طور ناگهانی دفعه اول ب محض خاموش شدن 10 دقه بعد روشن کردم برگشت ب حالت کارخونه دفعه دومم ک خاموش شد 40 دقع بعد خودش روشن من هیچ کاری نکردم میشه دلیلش رو بگید چرا اینجوری میشه و چ باید کرد

 63. سلام خسته نباشید من یه ماهه هست که گوشی پوکو ایکس تری پرو خریدم که تقریبا هر روز یه بار ریست میکنه خود به خود به نظرتون چیکار کنم

 64. سلام من گوشیم پوکو۳mهستش۱۶ درصد داشت زدم به شارژ و گوشیمو خاموش کردم دیگه روشن نشد تا امروز رفتم امتحان کنم ببینم چی میشه دکمه پاور رو نگه داشتم و علامت باتری رو به من نشون داد و زدم به شارژ یک ساعت و روشن نشد که نشد

 65. سلام من گوشی نوت۹ شیاومی دارم امروز بروزرسانی کردم. بعد چند ساعت شارژش تموم شد خاموش شد. زدم به شارژ روشنش کردم دیگه همش ریست میشه بعضی اوقات روشن میمونه ولی تا قفل رو باز میکنم بعد چند ثانیه مجدد ریست میشه
  لطفا راهنمایی کنید

 66. سلام
  من پوکوام تری دارم بعد اومدم خاموش روشن کنم دیگه روشن نشد باید چیکار کنم؟ به شارژ هم میزنم روشن نمیشه تورو خدا یه کاری بگید یکنم

 67. سلام خسته نباشید من ردمی نوت۸ دارم دیشب برای اولین بار ناگهانی خاموش شد وامشب هم برای بار. دوم به طور مداوم چند بار خاموش وروشن شد
  مشکلش چیه ممنون میشم پاسخ بدین🙏🏻

 68. سلام من امروز گوشیمو بروزرسانی کردم. البته‌ فایل بروزرسانی رو قبلا دان کردم،فقط رو گزينه آپديت زدم بعد خاموش شدن دیگه روشن نشد،بايد چیکار کنم

 69. سلام از گوشی استفاده کردم گزاشتم جیبم ۵دقیقه بعد هرکاری کردم روشن نشد ۲روز دیگه به شارژ زدم علامت شارژ اومد تا ۳۰درصد هم شارژ شد خواستم کامل روشن کنمش بعد از فشار دادن کاملا خاموش شد هزینه اش چقدر میشه

 70. سلام من یه گوشی شیامی دارم وقتی خریدمش خاموش شد دیگه روشن نشد بردم نمایندگی عوض کردم ولی الان خاموش شده دیگه روشن نمیکنه به نظر شما مشکلش چیه برادرم شیامی ردمی نوت ۸ پرو داره گوشی سگ جونی هست اصلا مثل گوشی من نشده به نظر شما مشکل گوشی من چیه؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 71. سلام خسته نباشید.
  من گوشی شیائومی ردمی نوت ۹ دارم . در حین بازی و یا پیام دادن خاموش میشود.؟!
  یکبار گوشیم خاموش شد کلا خودش فلش شد ؟! میتونید کمک کنید ؟!

 72. سلام خسته نباشید من گوشی نوت ده اس دارم یک هفته خریدم از اون روز سه بار خاموش شده ولی صدا گوشی میاد وقتی کسی زنگ نمیزنه آیا گوشی های شیائومی کلا همینطور هستم یا گوشی من مشکل داره لطفاً راهنمایی کنید ممنون

 73. سلام من Poco x3 proخریدم سه روزه
  دیشب ۳۰درصد شارژ داشت صبح که بلند شدم خاموش بود دوباره ظهر که باش کار کردم شب دیدم خاموشه ولی شارژش تموم نشده بود بعد روشن شد تنظیماتشم درسته ترو خدا بگید مشکل چیه؟

 74. سلام من الا کلا ۵ ماهه گوشیpoco
  M3خریدم از دیروز خاموش شده هرکاری میکنم روشن نمیشه و من یه روز و نیم گوشی رو اصلا دست نزدم و دکمه روشن رو و صدا کم رو گرفتم و روشن شد رفتم داخل تم گوشیم دوباره راه اندازی شد و دیگه روشن نشد ترو خدا ی راهی بگید😭😭

 75. سلام گوشی شیائومیpoco m3 من که حدود ۶ ماهه خریدم گاهی اوقات دچار هنگی میشد و دیروز هم بعد از اینکه خاموش کردم و زدم به شارژ دیدم که شارژ نمیشه بعد وقتی خواستم روشن کنم روشن نشد و بعد از ۲۰ دقیقه که مدتی کلید روشن خاموش رو فشار دادم روشن‌شد و شارژ گرفت
  حالا از دیشب که خاموشش کردم گذاشتم و امروز صبح خواستم روشن کنم اصلا روشن نشد
  مشکلش چی میتونه باشه؟ دکمه خاموش روشن و کاهش صدا رو هم همزمان فشار دادم اما روشن نشد

 76. سلام خدا قوت
  من گوشی پوکو M3 دارم هنگ کرد خاموش کردم هر کاری میکنم روشن نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 77. سلام من poco x3 خریدم دو یا سه روزه استفاده کردم
  حواسم نبود درحال بازی کردن شارژ تموم شد و الان خاموشه
  ۲ ساعت زدم شارژ ولی روشن نمیشه
  گوشی هم داغ نکرده بود😑
  تورو خدا راهنمایی کنید😭

 78. سلام گوشی من redmi note 10 pro هست و با اینکه تازه خریدمش مدام خاموش و روشن میشه!! میتونه مشکل از مموری کارد باشه بنظرتون؟ چون مموری کارد خونده نمیشه

 79. سلام من هم گوشی ردمی ۹ تی دارم تا الان دوبار خاموش شده دادم گارانتی الان هم که دارم اینو تایپ میکنم گوشیم در خاموشی به سر میبره:)))))

 80. گوشی رسمی ۹ t دارم که یکبار روی شارژ ۲۱ خاموش شد بعد ۲ ساعت در شارژ روشن شد و دوباره بعد چند روز شارژکه تموم شد روشن نمیشه علت چیه

 81. سلام وقت بخیر، گوشی من ردمی نوت 8 هستش، چند وقتی هست صفحه نمایش گوشی بدون دلیل خاموش میشه، گوشی روشنه ولی صفحه خاموشه، معمولا بعد چند ساعت خودش با ریست های پیاپی مشکلش حل میشه، وقتی میخواد خراب بشه قبلش علامتی که میده اینه که صفحه نمایش خود به خود نورش کم میشه بعد کامل میره،،،، وقتی هم ریست میکنی لوگو شیائومی یه لحظه پر رنگ نشون داده میشه بعد سریع صفحه کامل میره، این کارایی که گفتین انجام دادم حل نشد، نمیدونم مشکلش چیه

 82. سلام
  من گوشیم پوکو m3هستش
  الان یه 10ساعتی هستش ک خاموش شده هر کار میکنم باز نمیشه
  میشه بگین چیکار کنم؟؟

 83. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

 84. سلام
  گوشی من poco m3 هستش داشتم باهاش کار. میکردم که یهو خاموش شد
  الان 24 ساعت هستش که روشن نمیشه چیکار کنم ؟؟؟؟؟!

 85. سلام.گوشی من شیائومی نوت ۸ پرو هست و الان یک سال نیم میشه که دارم ولی یه بار سه ماه پیش گوشیم شروع کرد به خاموش و روشن شدن پشت سر هم!! تا بردم یه گوشی فروشی بهم گفت دکمه کم کردن صدا و پاور رو ۱۵ ثانیه نگهدار درست میشه و درست شد و دقیقا الان که دارم این رو مینویسم با گوشیم ده دیقه پیش برای بار دوم این جوری میشه بگید مشکل گوشی من الان سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ بازم بگم که پشت سر هم خاموش و روشن میشه!!!

 86. سلام گوشی من مدلش پوکو‌ ایکس تیری پرو هستش حدود یک ماه پیش میخواستم عکس بگیرم به خودیه خود خاموش شد و من خودم با دکمه روشن خاموش روشنش کردم به راحتی روشن شد اصلا هنگ هم نکرد باتری هم خالی نکرد ولی یه هفته پیش از برنامه ها خود به خود خودش میومد بیرون بدون هیچ هنگی و امروز هم گوشیمو گذاشتم رو اپن به خودیه خود خاموش شد و دوباره خودم با کلید خاموش روشن به راحتی روشنش کردم اصلا هم هنگ نکرد سیستم هم کاملا بروزه تنظیماتم طبق گفته شما چک کردم خاموش بود

 87. سلام من گوشی شیائومی نوت ۸ پرو خریدم ولی متاسفانه شب ها خاموش میشه و یه مشکل دیگه ای که داره اینه که آلارم تماسش خرابه

 88. سلام من شیراز هستم ، ممکنه تعمیرکار وارد در شیراز به من معرفی کنید . پوکو m3دارم که خاموش شده،،ممنون

 89. فایل pdf در برنامه های مثل واتساپ،تلگرام،شاد و… رو باز نمیکنه با pdf خوانم میرم نمیشه اگر بخوام pdf باز کنم باید حتما تو برم تو فایل دانلود ذخیرش کنم بعد برم تو فایل دانلود از اونجا بازش کنم میخواستم ببیند قابل درست شدن هست یا نه؟

 90. سلام من الان گوشیم پوکو ام تری هستش الان چیکار کنم که که خاموش کنم دوباره روشن شه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  اگه فلش بزنم خوب میشه

 91. سلام من گوشیم رو بروزرسانی کردم بعد یک روز خاموش روشنش کردم ولی دیگه روشن نشد همش رو ریستارته poco x3 poro تعمیرات هم گفت از سخت افزاره چیکار کنم ممنون

 92. سلام کوشی شسائومی خریدم شروع مجدد زدم الان هرکاری می کنم روشن نمیشه جواب بدین لطفا

 93. سلام من گوشیم پوکو ام تری هستش ری استارت کردم دیگه روشن نمیشه بی زحمت راه حل به من بگین

 94. سلام و‌ درود گوشی poco x3 pro دارم بعد این که گوشی شارژش تموم میشه خاموش و روشن نمیشه دیگه و وقتی دکمه پاور رو میزنی چراغ بالاش فقط روشن خاموش میشه فرستادم گارانتی درست کردن الان دوباره این طوری شده فرستادم ایا نباید گوشی منو تعویض کنن؟ گوشی و ۲ ماهه خریدم ۱ هفته استفاده کردم کلا ۵۰ روزه میچرخه تو گارانتی هایی کع میفرستم ! و میگن تعویض نه ما تعمیر شدنی رو تعمیر میکنیم ! من گوشی صفر خریدم…

 95. سلام
  من گوشیم poco m 3 یه الان سه روزه خاموش شده هرکاری میکنم روشن نمیشه الان نمیدونم چیکار کنم واقعا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.