021-62948

اشتراک گذاری

بررسی دلایل و راهکارهای خاموش شدن گوشی شیائومی

گوشی های شیائومی ظاهر و امکانات جذابی دارند و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده اند. اما برخی کاربران گوشی Xiaomi با مشکلی حاد مواجه شده اند. مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، مسئله ای است که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

همچنین برخی کاربران گزارش داده اند که آنها با مشکل خاموش و روشن شدن پشت سر هم گوشی شیائومی مواجه شده اند. جهت رفع مشکل خاموشی شیائومی، می بایست دلایل نرم افزاری و سخت افزاری این ایراد را مورد بررسی قرار داد. در این گزارش دلایل و راهکارهای رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی مورد بررسی قرار می گیرند.

مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی

علت خاموش شدن گوشی شیائومی چیست؟

خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی دلایل مختلفی دارد. در بخش سخت افزاری، بخش پاور مدار برد چاپی(PCB) در موبایل شیائومی بیشترین نقش را در این مشکل دارد. هر چند مشکلات سخت افزاری در بخش های دیگر هم می تواند باعث بروز چنین ایرادی بشود.

در بخش نرم افزاری، دلایل خاموشی ناگهانی موبایل Xiaomi متنوع تر هستند. تنظیمات نادرست، کمبود حافظه، باگ های سیستم عامل و موارد جزئی بسیاری می توانند منجر به خاموش شدن گوشی شما شوند. در ادامه ابتدا به دلایل نرم افزاری و سپس سخت افزاری  مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می پردازیم.

تنظیمات نادرست و خاموشی موبایل Xiaomi

یکی از دلایلی که باعث بروز مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می شود، تنظیم اشتباه یک قابلیت مشخص در بخش تنظیمات است. شما می توانید با استفاده از قابلیت “تنظیم زمان خاموش و روشن شدن دستگاه”، زمان مشخصی را برای خاموشی دستگاه تعیین کنید. در صورتی که این آپشن به صورت ناخواسته روشن شده باشد، دستگاه شما خاموش خواهد شد. برای غیر فعال کردن این گزینه به تنظیمات(Settings) و سپس باتری و عملکرد (Battery & Performance) بروید و (Schedule Power on/off) را غیر فعال کنید.

نصب بازی های حجیم و گرافیک بالا و داغ شدن گوشی Xiaomi

بازی های نامتناسب با سخت افزار گوشی شیائومی شما، می توانند فشار زیادی را به گوشی وارد کنند. در این مواقع، فشار بر پردازنده و دیگر اجزای گوشی مانند باتری، باعث افزایش دمای گوشی و باتری شده و مصرف باتری را به سرعت افزایش می دهد و در ادامه گوشی، به علت ناتوانی باتری و یا داغ شدن بیش از حد موبایل، به صورت اتوماتیک خاموش می شود و شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی مواجه می کند.

بروز نبودن سیستم عامل و خاموشی موبایل شیائومی

سیستم عامل های ارائه شده برای گوشی های مختلف هیچ گاه ایده آل نبوده اند و همیشه همراه با ایراداتی جزیی یا اساسی به بازار ارائه شده اند. در بسیاری از مواقع آپدیت سیستم عامل و یا بازنشانی آن به حالت تنظیمات کارخانه می تواند مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی را برطرف سازد.

کمبود حافظه در گوشی و خاموش شدن ناگهانی گوشی Xiaomi

در اثر انباشت فایلها و اطلاعات شخصی مانند عکس ها و فیلم های شخصی، یا افزایش حافظه پنهان و کش نرم افزارها، گوشی شیائومی حافظه کافی برای پردازش را نخواهد داشت و در نتیجه گوشی هنگ و یا فریز می شود. در این مواقع سیستم برای آزاد کردن رم و یا حافظه، خاموش می شود و شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی روبرو می کند.

استفاده از نرم افزار های نامعتبر (Unknown Apps)

برنامه ها و اپلیکیشن هایی که از منابعی نا مشخص یا به عنوانی دیگر منابع غیر از فروشگاه های رسمی برنامه های اندروید نصب می شوند، می توانند باعث ایجاد اختلال و یا استفاده نا متعارف باتری شده و گوشی شما را با مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی مواجه کنند.

اتصال باتری (کانکتور باتری) به مین برد

ممکن است در اثر ضربه و یا فشار اتصال باتری گوشی و برد مین گوشی دچار نقص شده باشد و هر ضربه و یا فشار کوچک در حمل و نقل موجب خاموش شدن گوشی شیائومی شما شود. در این مواقع بهتر است هر چه سریعتر برای تعمیر گوشی شیائومی خود اقدام کنید تا از آسیب های احتمالی آینده پیشگیری کنید. در اینگونه موارد برای رفع مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، چاره ای جز باز کردن موبایل و تعمیر آن دارید.

مدار باتری گوشی شیائومی

گاهی ممکن است گوشی شیائومی وقتی خاموش شود که میزان شارژ باتری گوشی به 30 درصد و یا کمتر از آن رسیده باشد. در این صورت مدار پاور گوشی شیائومی دچار مشکل شده است. در این حالت گوشی در شرایط زیر بیش از حد داغ می شود.

 • داغ شدن گوشی در حین بازی
 • داغ شدن گوشی در حین شارژ کردن آن
 • داغ شدن و روشن نشدن گوشی

 در رابطه با داغ شدن گوشی شیائومی در حین بازی و یا شارژ شدن گوشی، شاید بتوان گفت که مشکل از یک اتصالی جزئی است. منظور از اتصالی جزئی به این است که برخی از قطعات برد پاور دچار مشکل شده اند. معمولاً ایراد در خازن های اس ام دی است، اما گاهی دیود و یا مقاومت های اس ام دی نیز دچار مشکل می شوند. در بیشتر موارد با تعویض قطعه، مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی برطرف خواهد شد. البته به یاد داشته باشید که برای تعویض قطعات اس ام دی نیاز به تجهیزات خواهید داشت و در صورت اقدام بدون لوازم و تجربه کافی، می توانید به راحتی به قطعات دیگر در برد فشرده گوشی آسیب وارد کنید.

اما اگر گوشی به علت داغ شدن خاموش شد و دیگر روشن نشد، به احتمال زیاد اتصالی کاملی در برد وجود دارد. در حقیقت در این گونه موارد، بیشتر ایراد در آی سی تغذیه یا همان آی سی شارژ است و شما نیاز به تعویض آن خواهید داشت. تعمیر و تعویض آی سی شارژ گوشی شیائومی و یا همان آی سی تغذیه موبایل Xiaomi، نیاز به دانش تخصصی و مهارت بالا دارد، پس عاقلانه تر خواهد بود برای رفع مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی خود، از اقدام خودسرانه بپرهیزید.

تعویض باتری گوشی شیائومی چاره مشکل خاموش شدن ناگهانی

ممکن است باتری گوشی شیائومی شما دچار مشکل شده باشد. در این صورت باتری به سرعت خالی شده و عملاً باعث مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی می شود. در صورتی که باتری گوشی Xiaomi شما خراب شده است، چاره ای جز تعویض آن نخواهید داشت.

از آنجایی که باتری گوشی های جدید اغلب جدا نشدنی هستند برای تعمیر و یا تعویض باتری گوشی شیائومی به کارشناس تعمیر و یا نمایندگی مجرب گوشی شیائومی رجوع کنید. به یاد داشته باشید که سهل انگاری در تعویض باتری شیائومی می تواند ریسک آسیب به مدار اصلی گوشی شما را افزایش دهد. پس بهتر است هر چه سریعتر نسبت به تعمیر و یا تعویض باتری گوشی خود اقدام کنید.

دلیل خاموش شدن موبایل Xiaomi

راهکار خاموش شدن گوشی شیائومی هنگام بروزرسانی یا بعد از آپدیت

پوکو M3 و ردمی 9T و پوکو x3 معمولا بعد از آپدیت شدن، خاموش می شوند. هماهنگ نبودن نرم افزار یا آپدیت های جدید با سخت افزار گوشی های پوکو M3 و ردمی 9T  را می توان دلیل اصلی خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی در این مدل ها دانست. این ناهماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار باعث می شود بوت گوشی اصطلاحا بپرد. در این صورت باید از یک تعمیرکار مجرب برای رفع مشکل کمک بگیرید.

اما خاموش شدن موبایل شیائومی بعد از آپدیت، دلایل دیگری هم دارد. باتری این دو مدل موبایل شیائومی دارای ظرفیت 6000 میلی آمپر بوده و به سی پی یو دستگاه تلفن همراه بسیار نزدیک است. اگر در هنگام آپدیت کردن، این دو مدل گوشی را به شارژ بزنیم، باتری گوشی داغ شده و به علت نزدیکی باتری به CPU ، پردازنده آسیب می بیند. راهکار موثر این است که گوشی خود را در حالت فست بوت FASTBOOT قرار دهید. برای این کار کافی است دکمه پاور و کم کردن صدا را حدود 5 الی 6 ثانیه نگه دارید. بعد از این که گوشی وارد حالت فست بوت شد، دوباره عمل نگه داشتن دکمه پاور و کم کردن صدا را تکرار کنید تا گوشی روشن شده و راه اندازی شود.

خاموش شدن موبایل شیائومی هنگام بروزرسانی

تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی برای حل مشکل خاموشی ناگهانی

در صورتی که با هیچ یک از روش های ذکر شده موفق به حل مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی شیائومی نشدید، باید به دنبال تعمیر سخت افزاری دستگاه باشید. خرابی باتری، سوختن ال سی دی، اختلالات مربوط به برد دستگاه یا خرابی سوکت شارژر، مهم ترین عوامل سخت افزاری هستند که می توانند موجب خاموش شدن گوشی شوند. بهتر است برای عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعات گوشی خود از تکنسین های مجرب تعمیر موبایل شیائومی کمک بگیرید.

روش رفع مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی

یک راه حل ساده برای حل مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی، آزاد کردن حافظه است. بخشی از برنامه های بلا استفاده خود را حذف کنید. پاک کردن حافظه پنهان و کش کمک بزرگی به آزاد کردن فضای حافظه گوشی شما می کند. راه حل دیگر، بروزرسانی سیستم عامل و انجام ریست فکتوری است. البته قبل از انجام ریست فکتوری گوشی شیائومی، از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. زیرا با این کار اطلاعات شخصی شما پاک شده و گوشی به حالت تنظیمات کارخانه باز می گردد.

همچنین سعی کنید تا از برنامه ها و بخصوص بازی هایی متناسب با مشخصات گوشی خود استفاده کنید. اجرای بازی های سنگین برای باتری گوشی شیائومی شما آسیب رسان خواهد بود. در نهایت، اگر مشکل شما سخت افزاری است و نیاز به تعویض باتری و یا تعمیر باتری دارید و یا اگر مجبور به تعمیر آی سی تغذیه گوشی شیائومی دارید، به کارشناس تعمیر و یا نمایندگی معتبر محصولات شیائومی رجوع کنید.

منبع

3.7/5(54 امتیاز)

306 پاسخ

 1. m3 رو وقتی اپدیت میکنی خاموش میشه تغذیه رو هم عوض کنی یه بار روشن میشه و خاموش میشه .

  1. سلام من گوشی پوکو x3 gt دارم… ۲ ماهه خریدم.. همه چی عالی بود حافظه اش هم کمتر از ۴۰درصد پره برنامه مخرب و بازی هم ندارم… همین الان یهو خاموش شد هر روشن میشه اما وقتی رمزش رو میزنم اصلا قبول نمیکنه نه میگه درسته نه میگه غلطه چیکار کنممم؟

 2. سلام من یه poco m3 دارم وقتی خاموشش میکنم یا شارژش تموم میشه و خاموش میشه دیگه روشن نمیشه شارژ هم نمیشه چند روز که میگذره دوباره شارژ میشه و روشن میشه تا اینکه به هر دلیل خاموش بشه گوشیو ۳ ماهه خریدم و نه ضربه خورده نه آب میخواستم اگه امکانش هست کمکم کنید ممنون

   1. سلام خسته نباشید من گوشی پوکوام تیری دارم امروز خاموش شده هرکاری میکنم روسن نمیشه،هنوز ۱۰ماه ازگارانتی ۱۸ماهش موندا،باید چیکارکنممم????

    1. دکمه پاورو با صدای کم بگیر بهد پنج ثانیه میره تو فست بوت بهد دوباره همون دکمه هارو بگیر گوشی درست میشه

    2. سلام دقیقا گوشی منم همچین اتفاقی افتاد ری استارتش کردم گوشی خاموش شد و البته ۴ساعتهاین اتفاق افتاده نه روشن میشه نه شارژ میشه اصلا هیچ واکنشی ندارن منم تازه خریدم و گارانتی داره

   2. گوشیم من شیائومی ردمی t9 خریدم خاموش شد دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی بزرگترن ایراد گوشی های شیائومی همینه نخرید

   3. سلام وقت بخیر گوشیه شیائومی توته ۹تی دارم گرفتم راه اندازی کردم روشن نشد بد میزنم ت شارژ علامتش نمیاد

  1. سلام ببخشید میخواستم بپرسم دقیقاچندروزطول کشیدتاروشن شد؟
   چون منم وقتی گوشیموخاموشی کردم
   دیگه روشن نشدالان شیش ساعتی میشه
   که روشن نشده منم گوشیم پوکو ام۳هس

  2. سلام. منم پوکو ام تری دارم نه برنامه مخرب روش هست نه حافظه پر شده.یهو خود به خود تو دستم خاموش شد ودیگه روشن نشد ۶ماه بیشتر نیست که خریدم .فرستادم گارانتی داشت

  3. سلام من نوت ۱۰ پرو دارم که دو هفته هس خریدم گوشیمو فروختم یعنی معاوضه کردم با گوشی قبلیم الان یهویی هنگ کرد و خاموش شد دوباره روشن شد چیکار کنم نگرانم چون دو هفته هس گوشی صفر هس راهنمایی کنین

 3. سلام من گوشی شیامومی ردمی9tخریدم یک ماه نشده خاموش شده روشن نمیشه به شرکت که نمایندگی داشت دادم برام همونجوری خاموش واسم فرستاده؟

 4. سلام.من هم پوکو م ۳دارم..یهو خاموش شد و هنوز روشن نشد.تا حالا اینجوری نشده بود..۶ماهه خریدم

  1. درود. گوشی های پوکو مشکل خاموشی دارن و احتمالا هارد و یا آی سی تعذیه دچار مشکل شده اند

   1. سلام مدیر من گوشی پوکو ام تری دارم ۵ ماهه خریدمش بعد زدم شروع مجدد دیگه روشن نشد توروخدا اگه راهی چیزی داره بهم بگید

    1. سلام ردمی ۹ پرو دارم. سحر صفحه که مینویسه ردمی روشن میشد یه ویبره میزد و خاموش میشد،چند ثانیه بعد مجدد تکرار میشد تا اینکه ظهر کامل باطری تموم شد. الانم کمی زدم شارژ ولی روشن نمیشه. رطوبت و ضربه ندیده. چکار میشه کرد؟
     شیراز هستم،به کجا مراجعه کنم؟میترسم گوشی رو باز کنن،آسیب ببینه

   2. سلام گوشی من pocox3pro هست چن بار بعد کار کردن خاموش میشه باید مجدد روشن کنم دلیلش چی میتونه باشه ؟

  2. سلام من شیش روزه نوت ده پرو خریدم
   بعد وقتی فلش به گوشی وصل میکنم
   میخوام از گوشی فیلم که بریزم میریزه یا وسطاش یا بعد ریختن گوشی خاموش روشن میشه خودش بعد از همون اولم که فلش میزنم به گوشی مینویسه برای حذف امنیت دستگاه ضربه بزنید ولی تو گوشی دیگه فقط مینویسه محل ذخیره USB متصل شد
   گفتم بگم شاید بخاطر امنیت خود گوشی روشن خاموش میشه یا از چیز دیگس؟باUSBدیگه ام امتحان کردم میشه بازم
   مشکلش چیه☹️?

   1. منم گوشیم همینه فلش که بهش وصل میکنم یخورده متوقف میشه همه چی بعد ریستارت میشه کسی میدونه مشکل چی میتونه باشه؟

  3. گوشی من هم یهو خاموش شده واسه چند بار ،حتی وقتی خریدم دو روز بعدش اینطوری شد الان سه ماهه که خریدمش

   1. سلام برادر
    من پوکو f3 ram 8
    256g
    5g
    دارم
    گاهی خاموش میشه یکدفعه و روشن میشه سریع
    گاهی اوقات موقع گیم مثل clash of clans
    هنگ می‌کنه
    یا برنامه ای رو باز نمیکنه

   2. سلام من ردی ۹ نوت دارم از سحر روشن خاموش میشد صفحه ای که مینویسه ردمی میومد به ویبره میزد و خاموش میشد و چند ثانیه بعد مجدد همین اتفاق.‌.نه ضربه خورده نه رطوبت…شیراز هستم…چکارش کنم؟لطفا راهنمایی کنید

  4. سلام علیک
   من گوشی پوکو M3 دارم اینکه وقتی داخل شارژ میکنم شارژ گوشی از 80 درصد ب بالا گوشی خاموش میشه میشه راهنمایی کنید اینکه مشکل از کجاست

   1. منم یه پوکو ام۳ دارم بعد از یکماه استفاده خود به خود خاموش شد
    دادم تعمیر آی سی شارژر رو عوض کرد واسم ۲۰ روزی کار کرد بازم خاموش شد
    دوباره آی سی رو عوض کرد و گفت که از شارژرشه ولتاژ بالاتر میده میزنه آی سی رو میسوزونه با یه شارژر بازاری هم شارژش کردم اما یه هفته دووم نیوردو بازم بعد از اینکه اینبار خودم خاموشش کردم روشن نشد الان بازم تعمیره و مثل اینکه باطریش نابوده و قراره باطریش عوض شه و ببینم کار میکنه یانه

    1. سلام وقتتون بخیر گوشی من پوکو f3بعضی مواقع خود به خود خاموش میشه دوباره روشن میشه مشکل از چیه

   2. با سلام گوشی چراغ چشمک زن روشن هست ولی شارژ نمی‌شود پوکو x3 pro میشه راهنمایی کنید

    1. سلام دوست عزیز. گوشی شما احتمالا خراب شده. برای راهنمایی بیشتر با شماره 1662 تماس بگیرید.

   3. گوشیم پوکو m3هست ریستارت زدم خاموش شد دیگه روشن نمیشه نه حافظش پره نه آب خورده نه زمین چیکار کنم کلا روشن میشه یا نه؟

 5. سلام دوستان عزیز ای کاش« فضیلت خوبی کردن به دیگران» تبدیل بشه به پررنگ ترین خصلت هر آدم. و ما اگر چیزی رو یادگرفتیم ، تجربه کردیم و میدونیم از دیگران دریغ نکنیم
  عزیزان منم مدتی بود که بعد از بروزرسانی با مشکل روشن نشدن گوشی شیائومی ۹تی مواجه شدم که به لطف خدا هر سه بار بعد از یکی دوروز ور رفتن با دکمه های پاور و … شانسی روشن شد … اما میخوام بهتون بگم که وقتی زنگ زدم گارانتی و راجب این مشکل پرسیدم چی گفت:
  گفتن که کلگی های فست شارژ که با اون ها گوشی هامون رو شارژ میکنیم باعث شده که گوشی تحمل این وات رو نداشته باشه و به یک قطعه سخت افزار گوشی اسیب وارذ کرده اون رو سوزونده ! پس یه مشکل سخت افزاری هست و به من گفت دیگه به هیچ وجه با کلگی فست شارژم شارژ نکنم و کلگی رو عوض کنم و یه اداپتور معمولی ۱۰ وات بگیرم و فعلا با اون شارژ کنم و البته گوشی ام خاموش نکنم تا دوسه هفته دیگه که شرکت اون قطعه ای که سوخته رو از شیائومی تحویل بگیره و اون موقع همه باید برن گارانتی و گوشی رو بدن قطعه رو بهش بندازن ! پس الان هرکی این مدل گوشی رو داره و پوگو ام تری کلگی رو عوض کنه چون اسیب های بیشتری میزنه به گوشی و در این یکماهم با گارانتی در تماس باشه تا هروقت قطعه رو اوردن برن عوض کنن
  دوستان عزیزم اینم گارانتی گوشی کنه شرکت ژاو
  شمارشو میزارم زنگ بزنید بیشتر بپرسید
  03432484041

   1. سلام منم هم گوشی پوکو ام تری دارم و مشکل روشن نشدنه گوشی
    میخواستم ببینم برای گارانتیش باید به کجا زنگ بزنم؟

 6. سلام خوب هستید ببخشید من ردمی نوت هشت دارم یهو وسط کار خاموش شد میشه دلیلشو بگید

  1. سلام گوشی من پوکو m3 هستش دیروز اپدیتش کردم راه اندازی دوباره شد و دیگه روشن نشد ممنون میشم بگین چکار کنم؟

 7. سلام من پوکو ام ۳ خریدم چهار ماهه یهو خاموش شده روشن نمیشه آیا گارانتی شاملش میشه؟؟

  1. سلام خوبی منم همین مشکل رو دارم هی خاموش میشه بعد دوباره روشن میشه اپدیت کردم شد اندروید ۱۱ فکر کنم نباید این کارو میکردم گوشی من ردمی نوت ۹ هستش

   1. من بیشتر باهاش بازی میکردم
    ولی مشکل به روز رسانی نداشت
    دیشب گذاشتم باطری تموم کنه تا خاموش شه آخه اصلا دکمه ی پاورش انگار کار نمیکنه
    حالا باز به شارژر متصل کردم همون حالت صفحه میاد و میره
    نمیدونم بزارم دوباره خاموش شه یا نه
    چه بد موقع خراب شد درست نیم ساعت مونده به پایان قرن ۱۳
    اول سالی تو دردسر افتادم

  2. منم امروز خواستم اپدیت کنم ولی خاموش شد نمیدونم چیکار کنم توروخدا لطفا بگید چیکار کنم ۶ ماهه خریدم?

   1. سلام من گوشیم شیامی نوت 10هست
    گوشی رو آپدیت کردم یهو خاموش شد یه چهار تا گزینه میاره که اولیو میگن بزن میزنم ولی گوشی راه اندازی نمیشه و بر میگرده رو همون حالت
    لطفا راهنمای کنین

  3. سلام و عرض ادب
   گوشی من اف تری هست یکی دوبار یهو خاموش شد و مدام روشن و خاموش میشد و فقط علامت شرکت روی صفحه پدیدار میشد
   دیشب از دستم افتاد و دکمه ی پاورش دچار فرورفتگی شد حالا همون حالت رفت برگشت علامت شیائومی رو داره و هرکاری میکنم دکمه ی پاورش تاثیری روش نداره
   دکمه ی صدا کم کن رو فشار میدم تصویر فست بوت میاد ولی باز برمیگرده

 8. سلام منم پوکو ام 3دارم خاموش شد و دیگه روشن نشد دادم گارانتی بعد یه ماه واسم درستش کرد و پس فرستاد الان فقط هنگ می‌کنه نمی‌دونم چ مشکلی داره اگه میتونین کمک کنین

  1. سلام
   من poco f4 خریدم از روز اول خودش خاموش میشه.هر روز هم خاموش میشه.بازیابی کارخانه هم زدم.دو هفته هست خریدم.باید چیکار کنم؟

 9. با سلام منم دیشب بروز رسانی کردم دیگه روشن نشد ظاهراً گوشی مشکل داره جای تعجب داره

 10. سلام منم متاسفانه دوماه گوشی پوکوm3گرفتم یهو خاموش شد و دیگه روشن نشد حتی فرستادم گارانتی هم گفتن ضربه خورده در صورتی که هیچ ضربه ای وارد نشده بود و اینکه گفتن 1ت هزینه میبره و شامل گارانتی نمیشه ….

 11. سلام تورو خدا جواب بدین من گوشی پوکو ایکس 3دارم وقتی بازی میکنم یا فیلم میبینم صفحه خاموش میشه وفقط صدا میاد بعد ۳ دقیقه روشن میشه ترو خدا جواب بدین ممنون

   1. سلام من ردمی نوت ۹ اس دارم دقیقا در مکالمه ناگهان خاموش میشودو دقیقا در کسری از ثانیه دکمه پاور رو میزنم روشن میشه همیشه انجام نمیشه فقط در مکالمه دکمه کم کردن و باورش رو همزمان میگیرم خیلی سریع روشن میشه میخوام بدونم مشکل چیه؟!؟!

  1. سلام، خسته نباشید، من گوشیمو به روز کردم پوکو m3داشتم خاموش شد و دیگه روشن نشد، فرستادم به نمایندگی، ایا جزوه گارانتی محسوب میشه؟ من باهاش کاری نکردم، بخدا دانشجوام اون گوشی تمام دارو نداره منه، تورو خدا کمکم کنید و سریع جواب بدین???

  2. سلام من یوسفم گوشیم نوت هشته بعضی وقتا خاموش مشه شارژ میشتا اما روشن نمشه

   1. سلام من گوشی ام ۳ شیائومی برای مادرم گرفتم بی خود و بی جهت خاموش شده راه حلش چیه؟ این گوشی هنوز ۴ ماه کار نکرده اگه میشه جواب من و بدین

 12. سلام من 5 ماهه پوکو m3 گرفتم 70درصد شارژ داشت، خاموشش کردن دیگه روشن نشد 3 روزه میگذره الان از صفر شروع شده شارژ میگیره ،کارت گارانتی داره بفرستم درستش میکنن؟؟

 13. سلام گوشی من ردمی نوت ۸هستش از وقتی ک گرفتم وقتی تو جای روشن باشم یا نور خورشید یا حتی لامپ ب صفحش میخوره صفحش کلا می‌ره مثل وقتی ک دارم با تلفن حرف میزنم صفحه خاموش میشه میشه بگین دلیلش چیه؟

 14. سلام گوشی شیائومی دارم ناگهانی خاموش شد و مرتب خاموش و راه اندازی میشود . چکار کنم درست شود ؟ لطفا سریع راهنمایی فرمایید

 15. سلام گوشی شیاومی ۷آ دارم
  موقع بروزرسانی اتصال وای فای از گوشی دیگه قطع کردم بروزرسانی هنگ کرده چکار باید بکنم ؟

 16. سلام خوب هستید گوشی من ردمی نوت نه پرو هستش و هنوز گارانتی اش تموم نشده که امروز یک دفعه دیدم که خاموش شد و هی دوباره قبل از اینکه روشن بشه دوباره خاموش میشد یه چند دقیقه ای صبر کردم دکمه پاورش رو دوباره زدم روشن شد ، بنظرتون مشکل از کجاشه چون حافظه ام فکر کنم روی ۸۰درصد باشه ، الان خوبه ، بروز رسانی به میوآی ۱۲.۵هم نکردمش بنظرتون بکنم بروز رسانی رو؟؟ممنون میشم هر چه زودتر جواب بدید

 17. دوستان من گوشیم ردمی نت ۹ هست یه تم رو دانلود کردم خاموش میشه تا میان رمز رو بزن دوباره خاموش میشه

 18. سلام دوستان ببخشید من گوشیم ردمی نت ۹ هست مال من تا میام رمز رو بزنم خاموش میشه ترو خدا راهنمایی کنید

 19. سلام من گوشی ردمی نوت ۹ فایو جی دارم
  بعضی وقت ها صفحه فریز میشه و بعضی وقت ها هم صفحه پشت سر هم خاموش روشن میشه برا چند لحظه اگه میشه لطف کنید راهنماییم کنید

  1. سلام خسته نباشید
   من تازه گوشی poco x3 pro خریدم
   میزنم به شارژ خاموش میشه
   بعد از شارژ در میارم روشن میشه
   دلیلش چیه؟

 20. سلام گوشی من در هنگام صحبت کردن یک دفعه خاموش میشه و روشن نمیشه باید خودم روشن کنم

 21. سلام وقت بخیر اقا به دادم برسید شیاومی نوت ۱۰ لایت دارم میخواستم بازی کنم تا بازی استارت شد یهو گوشیت صفحش وایساد و خاموش شد و الان دیگه روشن نمیشه چیکار باید بکنم؟؟؟

  1. سلام گوشی رد می ۹tدارم درخین مکالمه خاموش شد و هیچ جوره هم روشن نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 22. سلام وقت بخیر اقا به دادم برسید شیاومی نوت ۱۰ لایت دارم میخواستم بازی کنم تا بازی استارت شد یهو گوشیت صفحش وایساد و خاموش شد و الان دیگه روشن نمیشه چیکار باید بکنم؟؟؟

  1. درود ، کلید های کم کردن صدا و روشن کردن رو باهم برای 10 ثانیه نگه دارید تا گوشی روشن بشه

   1. صلام گوشی اف سه رو دو روزه خریدم حسگرش کار نکرد و مجبور شدم ریستارتش کنم،مراحلش رو انجام دادم الان از طریق دوربین اسکن میخواد اما از کجا نمیدونم

 23. poco m3 نه مشکل هارد داره نه cpu
  تو حالت دانلود هستش ولی صفحه خاموشه
  نشونش هم اینه که بزنید به کامپیوتر cpu رو میشناسه و نشون میده گوشی روشنه
  بزنیدش به شارژ روشن میشه
  یه عیب کوچیک داره که بدون دستکاری مادربرد درستش کردم تا حالا حدود 200عدد بدون حذف و تعویض هیچ قطعه ای زنده کردم از سه ماه پیش

  1. سلام شما تعمیرکار هستین؟گوشی m3خاموش کردم دیگه روشن نمیشه چیکارش کنم

  2. سلام برادر
   من پوکو f3 ram 8
   256g
   5g
   دارم
   گاهی خاموش میشه یکدفعه و روشن میشه سریع
   گاهی اوقات موقع گیم مثل clash of clans
   هنگ می‌کنه
   یا برنامه ای رو باز نمیکنه

   1. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

   2. سلام
    ببخشید من گوشیم شیائومی ردمی t9 دیشب که نت ریختم توش گوشی رو خاموش کردمو دیگه روشن نشد و همه راه کار هارم براش انجام دادم

 24. با سلام
  من گوشی پوکو اف ۳ دارم بعضی موقع ها خود به خود خاموش میشه تا الان ۲ بار اینجوری شده .نه حافظه ام پره .کش گوشی رو هم مرتب خالی میکنم. ممنون میشم بگین مشکلش چیه.

  1. سلام دوست عزیز. نگران نباشید مشکل رایجی هست که اخیرا در گوشی های شیائومی اتفاق می افته . گوشی رو هارد ریست کنید اگه باز روشن نشد، اگر گوشیتون هنوز گارانتی داره گوشی رو به شرکت گارانتی دهنده ارسال کنید. اگر نداره نگران نباشید تشریف بیارید برای عیب یابی و تعمیرات مشکل حل می شه

  2. برام سواله چرا این مشکل فقط برای گوشی های شیائومی موجود در ایران اتفاق میافته؟ ایا این به شایعه چند مدت پیش که گوشی های شیائومی در ایران از دسترس خارج میشه نداره؟

 25. سلام گوشی پوکو ام تری من ازدیشب خاموش شده و هرکاری میکنم روشن نمیشه چیکار کنم روشن بشه

  1. سلام خسته نباشید1هفته نوت11پرو گرفتم اینترنت ک روشن وارد نرم افزار گوگل یادیوارمیشم میگه اینترنت خاموشه چکاربایدکرد واسه اولین بارامروز یهوخاموش شد

 26. سلام گوشی پوکو ام تری من ازدیشب خاموش شده و هرکاری میکنم روشن نمیشه چیکار کنم روشن بشه؟

  1. سلام دوست عزیز. نگران نباشید مشکل رایجی هست که اخیرا در گوشی های شیائومی اتفاق می افته . گوشی رو هارد ریست کنید اگه باز روشن نشد، اگر گوشیتون هنوز گارانتی داره گوشی رو به شرکت گارانتی دهنده ارسال کنید. اگر نداره نگران نباشید تشریف بیارید برای عیب یابی و تعمیرات مشکل حل می شه

   1. سلام من گوشی پوکو m3 دارم وقتی گوشی رو خاموش میکنم روشن نمیشه تا چند روز وبعد شارژ که خالی میشه گوشی رو به شارژ میزنم گوشی دوباره روشن میشه این دلیلش چیه

   2. سلام من گوشیمو اپدیت کردم،فایل اپدیت رو هفته پیش دانلود کردم ولی امروز رو گزینه اپدیت رو زدم،خاموش شد الان ۹ساعته خاموشه باید چیکار کنم،مدل گوشیم ۹تی

  2. سلام گوشیم نوت ۸ شیائومی هست به همش روشن خاموش میشه خود به خود مشکل کجا هست ؟

  3. سلام من هم گوشی ام ۳ نو خریدم خواستم راه اندازی مجدد کنم دیگه روشن نمیشه راهنمایی کنید چکار کنم

  4. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

  5. سلام
   ببخشید من گوشیم شیائومی ردمی t9
   بعد الان نت ریختم بعد اسمس اومد که گوشی و خاموش کن خاموش کردم دیگه روشن نمیشه دکمه خاموش و با کم رو 10 ثانیه نگه داشتم بازمروشن نشد

 27. سلام
  من ردمی نوت 8 دارم برنامه ها دیگه باز نمیشه حتی برنامه های خود گوشی . فقط یکسری برنامه سبک باز میشه که وسطش یهو خاموش میشه

 28. سلام من پوکو اف۳ دارم گوشی بعد ۱۵ ثانیه قفل می شد الان دوبار بعد ۱۵ ثانیه خود گوشی ری استارت شد

 29. سلام و خسته نباشید
  بنده گوشی نوت ۸دارم تازگی ها گوشی خود به خود صفحه زود زود قفل میشه علامت خاموش میاد و اخرش گوشی رستارت میشه وقتی با گوشی حف میزنمم هم اونجوری میشه امروز صبح هم هوا سرد بود یکم گذاشتم گرم شد گوشی کار کرد دلبلشو بگین ممنون

 30. منم گوشیمو خاموش کردم روشن نشد دادم گارانتی الان ۸ روز میگذره هنوز نیوورده
  آپدیتشم نکرده بودم جدیدا گفته بودن نکن به نظرتون چی میشه؟ درست میشه؟ چقد طول میکشه؟

 31. سلام وقتی هندزفری گوشی رو متصل میکنم به محض پخش آهنگ گوشی ری استارت میشه مشکل از کجاست؟

 32. سلام من گوشیم نت ۸ پرو هست الان ۲روزه صحفش خاموش شده زنگش هم میزنم زنگ میخوره اما روشن نمیشه چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

 33. سلام گوشی من می 5 اس هست خوردن زمین میزنم تو شارژ ی چراغ قرمز چشمک میزنه ولی روشن نمیشه گوشی باید تعمیر بشه؟

 34. سلام منم گوشی پوکو m3دارم هیچگونه ضربه ای نخورد داشتم فیلم میدیدم خود ب خود خاموش شد دیگه هم روشن نشد گوشیم هم ۴ ماه پیش خریدم.دکمه ولوم و خاموش هم گرفتم اما هیچ تاثیری نداشت.میشه کمکم کنین ممنون

 35. سلام منم گوشیمو امروز صبح خاموش کردم ک صدای ی برنامه قطع شه ولی دیگ روشن نشد بردم پیش ی تعمیر کار گفت ببرین واسه گارانتی من باید چیکار کنم واقعا همه درسم ب همین گوشی مربوطه

 36. سلام من میخام نسخه poco m3 pro بخرم میخاستم بدونم نسخه پرو هم این مشکل خاموشی رو داره؟

 37. من گوشیpoco m3 دارم
  همیشه نه ولی بعضی وقتا که میخوام گوشی رو با دو ضربه روشن کنم صفحه گوشی خاموش میشه روشن میشه دوباره چند دفعه این اتفاق پیش میاد تا من دکمه پاور آف آن گوشی رو بزنم تا برطرف شه
  چیکار باید بکنم

 38. آقا گوشی پوکو 3 خریدم بعد 3 ماه خاموش شد دیه روشن نشد علامت شارژ نمی آورد بعد شانسی علامت شارژ بالا آورد بردمش تعمیر دکمه پاورش عوض کردن امتحان کردن تو خونه دیدم کلا خاموش شد بردمش نمایندگی گفت ضربه خورده ولی ضربه نخورده بود

 39. منم یه ماهه گوشی شیااومی ردمی نت ده گرفتم که تو اینستابودم که یهو گیرکرد و بعدم خاموش شد بعده ۵دیقه روشن شد ریست کردم که بهترشه بعده ۱۰دیقه دوباره خاموش شد و داغ کرده بود چرا؟

 40. سلام من پوکو ام سه دارم و راه اندازی دوباره زدم خاموش شد و الان چند ساعته روشن نشده کلید خاموش روشن و کم و زیاد رو هم زدم درست نشد لطفا کمک کنین

 41. سلام خسته نباشید منم poco x3 رو دو روز نمیشه خریدم گوشی تا حالا دو بار خود به خود خاموش و روشن شده آیا گوشی رو ببرم پس بدم یا درست میشه؟

 42. سلام
  من mi 10 t pro دارم بعضی وقتا خودش خاموش میشه بعدش دوباره روشن میشه بعضی وقتام خاموش میشه بعد روشنش میکنم خودم دوباره. و جالب اینجاس ک اگر برنامه ای باز بوده باشه وقتی خاموش شد اون برنامه وقتی گوشیو روشن بکنم هنوزم توی رم هستش

 43. سلام گوشی من هم اینطوری بود ‌‌.باید گوشی را در حالت خاموش بگذارید تا شارژش به طور کامل خالی بشه بعد وقتی علامت شارژ خالی نشان داد به شارژ وصل کنید.

 44. آقای مدیر خدا ازت راضی باشه از خدا هر چی بخوای بهت بده از راهنماییت گوشیم درست شد ممنونم

  1. سلام من گوشی ردمی نوت 8 پرو دارم الان داره همش روشن خاموش میشه.
   میشه مشکل و راه حل را بگین…
   اگه بگین ممنون میشم

 45. سلام من گوشی شیامی نه تی دارم چن رود پیش خاموش کردم الان هر کار میکنم روشن نمیشه

  1. آقا من ۳ ساله نوت ۸. پرو دارم تو آپدیت فیلد داد الان همش خاموش روشن میشه رامشو ۱۰ بار عوض کردن بازم همون آش و همون کاسه مشکلش چیه خدا میدونه

 46. سلام دوست عزیز من گوشی پوکو m3دارم تنظیم کارخانه بهش زدم از دیشب دیگه روشن نمیشه چیکارش کنم؟

  1. گوشی من نوت 6 هست چند ماهی هست که خاموش میشه و چراغ شارژش چشمک میزنه در صورتی که همیشه روشن میموند تا از شارژ در بیارم و وقتی همه دکمه های پاور و صدا رو باهم نگه میداشتم روشن میشد و رو صفحه مینوشت fast bot و الان دیگه اون کار رو میکنم هیچ تاثیری نداره میشه بگید مشکل چیه؟

 47. سلام دوست عزیز من گوشی پوکو m3دارم تنظیم کارخانه بهش زدم از دیشب دیگه روشن نمیشه چیکارش کنم؟

 48. سلام
  گوشی من هم دیشب . خاموش شد و روشن نشده هنوز .دکمه پاور و دکمه های صدا هم اصلا کار نمی کنن.؟؟؟

  ایا با فلش کردن درست میشه؟؟؟

 49. سلام من یه poco m3 دارم دیشب خاموش شد و روشن نمیشه . اصلا دکمه پاور و دکمه های صدا هم کار نمی کنن
  ایا با فلش کردن درست میشه؟؟؟

 50. سلام من گوشی mi max2 دارم گوشیم خاموش شده وروشن نمیشود به شارژ که میزنم چرا شارژ گوشی چشمک میزند فقط. لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 51. سلام خسته نباشید من امروز گوشیمو میخواستم فونتشو عوض کنم زد از اول گوشی باید خاموش روشن شه دیگه روشن نشد یعنی میشه خراب شده باشه شارژ گوشمم ۱۲درصد بود تروخدا کمک کنید دارم سکته میکنم

 52. سلام خسته نباشید من میخواستم فونت گوشیمو عوض کنم عوض کردم بعد از شروع دوباره زدم دیگه روشن نشد گوشیم الان بدم فلش کنن درست میشه؟؟

 53. سلام من فونت گوشیمو میخواستم عوض کنم بعد زد باید گوشی ریست بشه زدم دیگه روشن نشد بدم فلش کنم درست میشه؟

 54. آقا سلام ببخشید من گوشی شیامی پوکو ایکس ۳پرو خریدم شب گذاشتم تو شارژ خوابیدم صبح بیدار شدم گوشی دیگه روشن نشد هر کارش هم کردم روش نشد چکار کنم درست بشه نه ضربه ای خورده نه چیزی

 55. سلام من گوشی پوکو ام تیری دارم و ۳ ماهه ک خریدم دیروز خاموش شد و دگ روشن نشد بدون حتی کوچیک ترین ضربه و یا آب رفتی شامل گارانتی میشه؟

 56. با سلام دیشب گوشی پوکو ایکس ۳ پرو خریدم نونو خریدم و شب گذاشتم تو شارژخوابیدم صبح که بیدار شدم گوشی خاموش شد هرکارش هم کردم روشن نشد الانم باید چکار کنم

 57. سلام من گوشی ردمی نوت 9 تی دارم الان ابدیت کردم خاموش شد باید چکار کنم

 58. سلام من گوشی ردمی نوت 9 تی دارم الان ابدیت کردم خاموش شد باید چکار کنم

 59. سلام ببخشید من گوشی شیاومی پوکو ایکس 3 دارم ولی امشب دیدم این گوشی های خاموش و روشن میشه و هنگ می‌کنه وقتی که روشن میشه ولی باز سریع خاموش میشه
  میگم میشه با حالت fastboot درستش کرد
  توروخدا اگه راه حلی دارین سریع تر بگین

 60. من گوشی شیائومی نه اس دارم هر چند دقیقه یکبار خاموش روشن میشود میخواستم ببینم مشکلش چیه

 61. سلام با عرض خسته نباشید به همه شما من هم یک گوشی poco m3 دارم که امروز خودم خاموشش کردم ولی وقتی خواستم روشن کنم اصلا روشن نمیشد به شارژ هم زدم شارژ نمیشد
  دکمه پاور و کم کردن صدا رو هم نگه داشتم بازم تاثیری نداشت
  نه ضربه خورده نه اب و رطوبت
  لطفا کمک کنید

 62. سلام من گوشی شیائومی نوت ۹اس دارم وقتی گوشی رو شارژ میزنم گوشی ۱بار خاموش میشه . میشه بگید مشکلش چیه.بعد گوشی رو هم آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشت الان متوجه نمیشم مشکلش چیه
  .

 63. سلام من گوشی شیائومی نوت ۹اس دارم وقتی گوشی رو شارژ میزنم گوشی ۱بار خاموش میشه . میشه بگید مشکلش چیه.بعد گوشی رو هم آپدیت کردم و هیچ مشکلی نداشت الان متوجه نمیشم مشکلش چیه
  .

 64. سلام .من نوت هشت پرو دارم دوباره تا الان بصورت مکرر روشن خاموش شده و بعد از ی ربع بیست دقیقه روشن شده مشکل چیه ؟

 65. سلام دوست عزیز من گوشی شیائومی نوت 10 پرو خریدم دوروز کار نکرده خاموش شد و بعد از نیمساعت روشن شد وحالا داره کار میکنه ایا دوباره خاموش میشه ممنونم لطفا جواب من رو بدین

 66. سلام گوشی من redmi note 9s هست و یک دفعه هی خاموش روشن میشه و سلامت باطریش رسیده به 16 درصد چی کار کنم ؟

 67. سلام دوهفته پیش گوشی شیامی پوک و ام تری خریدم خاموش شد دیگه روشن نمیشه گارانتی داره آیا میتونم با مدل دیگه تعویض کنم

 68. سلام شب بخیر ببخشید من 4ماه پیش گوشی شیامی نوت تن خریدم هیچ مشکلی نداشتم تااینکه متاسفانه یکماهی هست که ابتدا کم ولی الان زیاد خاموش وروشن میشه نمیدونم چکار کنم در ضمن گارنتی داره ومهلتش تمام نشده

 69. سلام.لطفا جواب بدین گوشیم شیائومی نوت 9 نمی‌دونم چرا هی روشن و خاموش میشه چیکار کنم ک درست بشه..؟!

 70. سلام گوشیم آپدیت داد،آپدیت کردم،یهو خاموش شد و روشن شد،صفحه راه اندازی مجدد داد و همه چیم پاک شد چرا اخه

 71. سلام من گوشی پوکو m3 دارم داشتم ارتقای miui میدادم یهویی خاموش شد بش ه کمک کنید

  1. گوشی من ردمی نه هستش و الان گمش کردم و یه جوریه که ساعت یازده شب به بعد خاموش میشه
   حالا نمیدونم خودش روشن میشه یا باید روشنش کنی

 72. سلام ، گوشی شیائومی 9 تی دارم تازه خریدم و همش خاموش روشن میشه ، وقتی روشن میشه هیچ کاری نمیتونم انجام بدم بلافاصله ک وارد برنامه ایی میشم هنگ میکنه و خاموش و دوباره روشن میشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید

 73. سلام من گوشی شیائومی نوت نه دارم بعد از دو دقیقه صفحه گوشی میره ولی صدا قطع نمیشه ولی صفحه اون نمیاد وقتی تو یخچال می زارم یا هوای سرد هیچ مشکلی نداره اشکالش چیه خواهشا راهنمای کنید ممنون

 74. سلام منم گوشی پوکو ام ۳دارم مثل خیلی از دوستان بدون ضربه یا آب خوردن خاموش شده و دیگه روشن نمیشه آیا گارانتی قبول می کنه؟

 75. سلام منم گوشی پوکو ام ۳دارم مثل خیلی از دوستان بدون ضربه یا آب خوردن خاموش شده و دیگه روشن نمیشه آیا گارانتی قبول می کنه؟

 76. سلام منم سه ماهه گوشی پوکو ام 3خریدم یک دفه خاموش شد واصلن دیگ روشن نشد میشه بدونم مشکلش درچی بوده است

 77. سلام ،mi10 t 5G دارم

  شارژش تموم شد خاموش شد زدم به شارژر هیچ اکشنی نداد ، ولوم پایین و پاور رو باهم گرفتم یه علامت باطری خالی درحال شارژ و چند لحظه چراغ سرویس بالای صفحه اومد ، بعد از چند ثانیه اونم رفت و دیگر هیچ !!!!!
  تورو خدا بدادم برسید ، حقوق سه ماهمو دادن این آشغال در اوج گرونی

 78. سلام مال منم گوشیم پوکو ام تریه ریستارت کردم خاموش شد دیگه روشن نشد ۲ ماه نشده بود خریدمش لطفا کمکم کنید چیکار کنم

 79. سلام من شیاعومی نوت ۸ دارم
  گوشیم هنگ کرده بود خاموش کردم که درست بشه دیگه روشن نمیشه
  چیکار باید بکنم؟

 80. سلام من گوشی شیاموی نوت ۱۰ اس دارم خاموش کردم و انگار هنگ کرده صفحه میاد و میره و صفحه بالا نمیاد میشه راهنمایی ام کنید:-)

 81. سلام من redmi note 9 دارم.وقتی تو اینستاگرام استوری میبینم بعد یه مدت کوتاه هنگ میکنه و خاموش میشه

 82. سلام ممنون از پاسخ گویتون من یه ماه میشهPocoM3خریدم خیلی از این مشکل خاموشی میترسم میشه راهنمایی کنید ک امکان اینکه‌واس منم اتفاق بیوفته چقدره؟?

 83. سلام من گوشی شائومی نوت 9 دارم داخل اینستا بودم یهو هنگ کرد بعد چند لحظه خاموش شد و شکل میو رو آورده و روشن نمیشه بای چیکارکنم لطفا راهنماییم کنین T_T

 84. سلام من ی شیائمی ردمی نوت ۹ تی دارم شنیدم بد سه ماه خاموش میشه آیا راسته لطفاً جواب بدید خیلی نگرانم

 85. سلام
  من یه گوشی ردمی نوت ۸ خریدم یه ماه هم باهاش کار نکردم که خاموش میشه. باهاش کار میکنم بعد که بیکار میمونه خاموش می شه باید انقدر سعی و تلاش کنی تا روشن بشه .الآن هم گذاشتم تعمیرگاه میگه قاب گوشی رو وقتی باز می کنم روشن میشه اما وقتی می بندم خاموش.

  خواستم بپرسپ که مشکلش چیه ؟اگه میشه کمک کنید

 86. من گوشیم وقتی اهنگ بزارم دستم بره رو اون حسگر بالای صفحه همون دوربین، صفحه خاموش میشه صداهم پخش میشه فکر کنم بخاطر حس گره

 87. سلام من گوشی ردمی نوت ۹ پرو دارم بعضی اوقات که دارم با گوشی صحبت میکنم یهو گوشی هاموش میشه و سریع روشن میشه
  مشکل گوشی چی میتونه باشه؟

 88. سلام وقت بخیر
  من گوشی شیائومی نوت ۹ پرو ۱۲۸ گیگ دارم
  بعضی موقع ها که با تلفن حرف میزنم خودش ریست میشه و دوباره روشن میشه فقط هنگام تماس تلفنی با سیمکارت اینجوری میشه چند روز پیش هم با واتساپ تلفنی حرف زدم خودش ریست شد و دوباره روشن شد
  اما هنگام بازی یا اجرای برنامه سنگین اصلا اینجوری نمیشه فقط هنگام تماس تلفنی
  میشه بگید مشکل چیه ؟

 89. سلام من گوشیpoco x3pro دارم موقع بازی کردن چند ثانیه صفحه خاموش میشه بعد روشن. میشه مشکلش چیه به نظرتون؟؟

 90. سلام
  من poco x3 pro دارم امشب شارژر دم دستم نبود باتریش تموم شد و خاموش شد دیگه روشن نمیشه چیکار کنم

 91. سلام من گوشی پوکو ام تری دارم داشتم بروزرسانی میکردم راه اندازی مجدد رو که زدم دیگ هر کار کردم روشن نشد اشکالش چیه؟

 92. سلام ببخشید من ردمی ۹ دارم از وقتی سیستمشو بروز کردم وارد بعضی از برنامه ها که میشم خاموش می‌کنه میشه بگید باید چکار کنم

 93. موبایلم رو خاموش کردم روشن نشد،راه حل روشن شدن اون اینه که همزمان دکمه پاور و دکمه کم و زیاد کردن صدا رو فشار بدین و در همون حال گوشی رو به شارژر متصل کنید و گوشی شما روشن خواهد شد،تاکید میکنم قبل از زدن گوشی به شارژ باید دکمه ها رو فشار بدید و اگه برعکس گوشی رو اول به شارژر بزنید و بعد دکمه ها رو فشار بدین روشن نمیشه،ضمنا کلید کم و زیاد کردن صدا رو از وسط اون فشار بدین.اینم آیدی تلگرام منهdrm971 سئوالی بود درخدمتم

  1. سلام واقعا ممنونم راهکار خوبی داده بودین گوشیم خاموش شده بود روشن شد دست شما درد نکند موفق باشید

 94. سلام من یه گوشی نوت ۹s دارم که ۸ روز کارکرده هیچی مشکل ندارم بجز این مشکل اگه گوشی خاموش کنم یا راه اندازی کنم پشت سر هم خاموش روشن میشه تا ریست فکتوری بزنم درست میشه ولی گاهی هم تو برنامه ها خود به خود وارد میشه گوشی نه ضربه خورده نه چیزی لطفا ایرادش چیه مرسی از سایت شما

 95. سلام من یه گوشی نوت ۹s دارم که ۸ روز کار کرده و نه ضربه خورده ن هیچی ولی اگه خاموش کنم یا راه اندازی کنم پشت سر هم خاموش روشن میشه تا ریست فکتوری بزنم درست میشه بعضی وقتا خاموش کنم روشن میشه بعضی وقتا ن ولی گاهی هم تو برنامه ها خود به خود وارد میشه چطور مشکل رو حل کنم

 96. سلام ببخشید من گشسمو آدمیت کردم دوروز پیش بعد دیشب زدم شارژ دیگه روشن نشد مشکلش چیه

 97. سلام من گوشیم شیاعومی نوت 10 هست الان دوبار هست ک طی این مدت ک 6 ماهه خریدم خاموش میشه ب طور ناگهانی دفعه اول ب محض خاموش شدن 10 دقه بعد روشن کردم برگشت ب حالت کارخونه دفعه دومم ک خاموش شد 40 دقع بعد خودش روشن من هیچ کاری نکردم میشه دلیلش رو بگید چرا اینجوری میشه و چ باید کرد

 98. سلام خسته نباشید من یه ماهه هست که گوشی پوکو ایکس تری پرو خریدم که تقریبا هر روز یه بار ریست میکنه خود به خود به نظرتون چیکار کنم

 99. سلام من گوشیم پوکو۳mهستش۱۶ درصد داشت زدم به شارژ و گوشیمو خاموش کردم دیگه روشن نشد تا امروز رفتم امتحان کنم ببینم چی میشه دکمه پاور رو نگه داشتم و علامت باتری رو به من نشون داد و زدم به شارژ یک ساعت و روشن نشد که نشد

 100. سلام من گوشی نوت۹ شیاومی دارم امروز بروزرسانی کردم. بعد چند ساعت شارژش تموم شد خاموش شد. زدم به شارژ روشنش کردم دیگه همش ریست میشه بعضی اوقات روشن میمونه ولی تا قفل رو باز میکنم بعد چند ثانیه مجدد ریست میشه
  لطفا راهنمایی کنید

 101. سلام
  من پوکوام تری دارم بعد اومدم خاموش روشن کنم دیگه روشن نشد باید چیکار کنم؟ به شارژ هم میزنم روشن نمیشه تورو خدا یه کاری بگید یکنم

 102. سلام خسته نباشید من ردمی نوت۸ دارم دیشب برای اولین بار ناگهانی خاموش شد وامشب هم برای بار. دوم به طور مداوم چند بار خاموش وروشن شد
  مشکلش چیه ممنون میشم پاسخ بدین??

 103. سلام من امروز گوشیمو بروزرسانی کردم. البته‌ فایل بروزرسانی رو قبلا دان کردم،فقط رو گزينه آپديت زدم بعد خاموش شدن دیگه روشن نشد،بايد چیکار کنم

 104. سلام از گوشی استفاده کردم گزاشتم جیبم ۵دقیقه بعد هرکاری کردم روشن نشد ۲روز دیگه به شارژ زدم علامت شارژ اومد تا ۳۰درصد هم شارژ شد خواستم کامل روشن کنمش بعد از فشار دادن کاملا خاموش شد هزینه اش چقدر میشه

 105. سلام من یه گوشی شیامی دارم وقتی خریدمش خاموش شد دیگه روشن نشد بردم نمایندگی عوض کردم ولی الان خاموش شده دیگه روشن نمیکنه به نظر شما مشکلش چیه برادرم شیامی ردمی نوت ۸ پرو داره گوشی سگ جونی هست اصلا مثل گوشی من نشده به نظر شما مشکل گوشی من چیه؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 106. سلام خسته نباشید.
  من گوشی شیائومی ردمی نوت ۹ دارم . در حین بازی و یا پیام دادن خاموش میشود.؟!
  یکبار گوشیم خاموش شد کلا خودش فلش شد ؟! میتونید کمک کنید ؟!

 107. سلام خسته نباشید من گوشی نوت ده اس دارم یک هفته خریدم از اون روز سه بار خاموش شده ولی صدا گوشی میاد وقتی کسی زنگ نمیزنه آیا گوشی های شیائومی کلا همینطور هستم یا گوشی من مشکل داره لطفاً راهنمایی کنید ممنون

 108. سلام من Poco x3 proخریدم سه روزه
  دیشب ۳۰درصد شارژ داشت صبح که بلند شدم خاموش بود دوباره ظهر که باش کار کردم شب دیدم خاموشه ولی شارژش تموم نشده بود بعد روشن شد تنظیماتشم درسته ترو خدا بگید مشکل چیه؟

 109. سلام من الا کلا ۵ ماهه گوشیpoco
  M3خریدم از دیروز خاموش شده هرکاری میکنم روشن نمیشه و من یه روز و نیم گوشی رو اصلا دست نزدم و دکمه روشن رو و صدا کم رو گرفتم و روشن شد رفتم داخل تم گوشیم دوباره راه اندازی شد و دیگه روشن نشد ترو خدا ی راهی بگید??

 110. سلام گوشی شیائومیpoco m3 من که حدود ۶ ماهه خریدم گاهی اوقات دچار هنگی میشد و دیروز هم بعد از اینکه خاموش کردم و زدم به شارژ دیدم که شارژ نمیشه بعد وقتی خواستم روشن کنم روشن نشد و بعد از ۲۰ دقیقه که مدتی کلید روشن خاموش رو فشار دادم روشن‌شد و شارژ گرفت
  حالا از دیشب که خاموشش کردم گذاشتم و امروز صبح خواستم روشن کنم اصلا روشن نشد
  مشکلش چی میتونه باشه؟ دکمه خاموش روشن و کاهش صدا رو هم همزمان فشار دادم اما روشن نشد

 111. سلام خدا قوت
  من گوشی پوکو M3 دارم هنگ کرد خاموش کردم هر کاری میکنم روشن نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 112. سلام من poco x3 خریدم دو یا سه روزه استفاده کردم
  حواسم نبود درحال بازی کردن شارژ تموم شد و الان خاموشه
  ۲ ساعت زدم شارژ ولی روشن نمیشه
  گوشی هم داغ نکرده بود?
  تورو خدا راهنمایی کنید?

 113. سلام گوشی من redmi note 10 pro هست و با اینکه تازه خریدمش مدام خاموش و روشن میشه!! میتونه مشکل از مموری کارد باشه بنظرتون؟ چون مموری کارد خونده نمیشه

 114. سلام من هم گوشی ردمی ۹ تی دارم تا الان دوبار خاموش شده دادم گارانتی الان هم که دارم اینو تایپ میکنم گوشیم در خاموشی به سر میبره:)))))

 115. گوشی رسمی ۹ t دارم که یکبار روی شارژ ۲۱ خاموش شد بعد ۲ ساعت در شارژ روشن شد و دوباره بعد چند روز شارژکه تموم شد روشن نمیشه علت چیه

 116. سلام وقت بخیر، گوشی من ردمی نوت 8 هستش، چند وقتی هست صفحه نمایش گوشی بدون دلیل خاموش میشه، گوشی روشنه ولی صفحه خاموشه، معمولا بعد چند ساعت خودش با ریست های پیاپی مشکلش حل میشه، وقتی میخواد خراب بشه قبلش علامتی که میده اینه که صفحه نمایش خود به خود نورش کم میشه بعد کامل میره،،،، وقتی هم ریست میکنی لوگو شیائومی یه لحظه پر رنگ نشون داده میشه بعد سریع صفحه کامل میره، این کارایی که گفتین انجام دادم حل نشد، نمیدونم مشکلش چیه

 117. سلام
  من گوشیم پوکو m3هستش
  الان یه 10ساعتی هستش ک خاموش شده هر کار میکنم باز نمیشه
  میشه بگین چیکار کنم؟؟

 118. سلام من یک ماه گوشی m3خریدم گوشیو خاموش کردم دیگه روشن نشد نه ضربه خورد نه هیچ چیزی، واسه استفاده از بسته اینترنت خاموش کردم گوشی سالم بود کار میکرد، دیگه روشن نشد ی شبم زدم شارژ هیچی رو صفحه نمیاد یکی دو روز صب کردم دیدم روشن نشد،کلیدهای صدا و روشن شدن هم با هم زدم بازم روشن نمیشه ارسال کردم نمایندگی ببینم مشکل حل میشه یا نه

 119. سلام
  گوشی من poco m3 هستش داشتم باهاش کار. میکردم که یهو خاموش شد
  الان 24 ساعت هستش که روشن نمیشه چیکار کنم ؟؟؟؟؟!

 120. سلام.گوشی من شیائومی نوت ۸ پرو هست و الان یک سال نیم میشه که دارم ولی یه بار سه ماه پیش گوشیم شروع کرد به خاموش و روشن شدن پشت سر هم!! تا بردم یه گوشی فروشی بهم گفت دکمه کم کردن صدا و پاور رو ۱۵ ثانیه نگهدار درست میشه و درست شد و دقیقا الان که دارم این رو مینویسم با گوشیم ده دیقه پیش برای بار دوم این جوری میشه بگید مشکل گوشی من الان سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ بازم بگم که پشت سر هم خاموش و روشن میشه!!!

 121. سلام گوشی من مدلش پوکو‌ ایکس تیری پرو هستش حدود یک ماه پیش میخواستم عکس بگیرم به خودیه خود خاموش شد و من خودم با دکمه روشن خاموش روشنش کردم به راحتی روشن شد اصلا هنگ هم نکرد باتری هم خالی نکرد ولی یه هفته پیش از برنامه ها خود به خود خودش میومد بیرون بدون هیچ هنگی و امروز هم گوشیمو گذاشتم رو اپن به خودیه خود خاموش شد و دوباره خودم با کلید خاموش روشن به راحتی روشنش کردم اصلا هم هنگ نکرد سیستم هم کاملا بروزه تنظیماتم طبق گفته شما چک کردم خاموش بود

 122. سلام من گوشی شیائومی نوت ۸ پرو خریدم ولی متاسفانه شب ها خاموش میشه و یه مشکل دیگه ای که داره اینه که آلارم تماسش خرابه

 123. سلام من شیراز هستم ، ممکنه تعمیرکار وارد در شیراز به من معرفی کنید . پوکو m3دارم که خاموش شده،،ممنون

 124. فایل pdf در برنامه های مثل واتساپ،تلگرام،شاد و… رو باز نمیکنه با pdf خوانم میرم نمیشه اگر بخوام pdf باز کنم باید حتما تو برم تو فایل دانلود ذخیرش کنم بعد برم تو فایل دانلود از اونجا بازش کنم میخواستم ببیند قابل درست شدن هست یا نه؟

 125. سلام من الان گوشیم پوکو ام تری هستش الان چیکار کنم که که خاموش کنم دوباره روشن شه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

  اگه فلش بزنم خوب میشه

 126. سلام من گوشیم رو بروزرسانی کردم بعد یک روز خاموش روشنش کردم ولی دیگه روشن نشد همش رو ریستارته poco x3 poro تعمیرات هم گفت از سخت افزاره چیکار کنم ممنون

 127. سلام کوشی شسائومی خریدم شروع مجدد زدم الان هرکاری می کنم روشن نمیشه جواب بدین لطفا

 128. سلام من گوشیم پوکو ام تری هستش ری استارت کردم دیگه روشن نمیشه بی زحمت راه حل به من بگین

 129. سلام و‌ درود گوشی poco x3 pro دارم بعد این که گوشی شارژش تموم میشه خاموش و روشن نمیشه دیگه و وقتی دکمه پاور رو میزنی چراغ بالاش فقط روشن خاموش میشه فرستادم گارانتی درست کردن الان دوباره این طوری شده فرستادم ایا نباید گوشی منو تعویض کنن؟ گوشی و ۲ ماهه خریدم ۱ هفته استفاده کردم کلا ۵۰ روزه میچرخه تو گارانتی هایی کع میفرستم ! و میگن تعویض نه ما تعمیر شدنی رو تعمیر میکنیم ! من گوشی صفر خریدم…

 130. سلام
  من گوشیم poco m 3 یه الان سه روزه خاموش شده هرکاری میکنم روشن نمیشه الان نمیدونم چیکار کنم واقعا…

 131. سلام .
  خسته نباشید
  من همین دو ساعت پیش شارژ گوشیم ۲ بود
  گوشیو خاموش کردم زدم شارژ بعد از یه ۲۰ دقیقه ی دیگه اومدم سر بزنم ببینم داره شارژ میشه تا برم بازی کنم .
  هرچی رو دکمه روشن شدن میزدم هیچ چیزی بالا نمیومد هیچ علامتی .
  و اینو مطمعن هستم که مشکل از کابل یا سیمش نیست .
  من هم آپدیت نکردم که این اتفاق بیوفته .
  نمیدونم چرا بی دلیل خراب شده حدود ۴ ماه میشه این گوشی رو دارم و هیچ مشکلی نداشت
  اما نمیدونم چرا الان اینجوری شده .
  من به پدر و مادرم هم نگفتم .
  خیلی نگرانم میشه راهنماییم کنین .
  تا الان هم که تو شارژ بوده هیچ اتفاقی نیفتاده.
  چیکار کنم

 132. با سلام
  من یه پوکو ایکس 3 پرو خریدم حدود 2 هفته هستش از هر 3 روز یه بار گوشی خاموش میشه علتش چی میتونه باشه . ممنون میشم راهنمایی کنید .

 133. سلام وقت بخیر من گوشی poco m3 دارم خاموش کردم برای تعویض سیم کارت الان هر کاری میکنم روشن نمیده پیکار باید بکنم

 134. سلام خسته نباشید گوشیم ردمی نوت ۹ اکثر وقتها توی اینستاگرام و ایزی تریدر هنگ میکنه و خاموش میشه و بعد چند دقیقه خودش روشن میشه و بازی اصلا نصب ندارم برنامه هامم کم حجم و همیشه آپدیت شدس ۲ ماه خریدمش حافظشم ۶۴ و ۳.
  ممنون میشم جواب بدین

 135. سلام
  مدل گوشی نوت ۹اس گوشی ریستارت میکرد و یکی دوتا مشکل دیگه داشت دادم بردنش گارانتی ۲۰روز نگهش داشتن الان یه ماه نشده گرفتم بازم هنگام تماس گاها خاموش میشه.الکی ملت و باگارانتی قول میزنن

 136. سلام گوشی من شاعومی ردمی نوت 9هست یک سال هست که گرفتم وقتی به ایستا یا تلگرام میری خودت به خودت خاموش میشه بعد 10دقیقه روشن میشه علتش چی میتونه باشه لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام من گوشیم ردمی 9T یک بار خاموش شده الانم اپدیت جدیدش اومده اپدیت کنم یا نه؟؟؟

 137. سلام
  من شیائومی نوت ۹پرو دارم .. وقتی به نت گوشی یا وای فای وصل میشه مرتب صفحه گوشی خاموش و روشن میشه

 138. لطفا کمک کنید خواهشا سلام ببخشید گوشی شیامی ردمی 9دارم وقتی دارم با گوشیم کار می کنم هنگ نمی کنه ولی یه دفعه مکس میکنه وهرچه قدر دکمه خارج رو میزنی خوب نمیشه باید دکمه رو فشار بدی تا خاموش میشه بعد خوب میشه وقتی میرم اینستا خیلی خوب میره مثلا بعد نیم ساعت یک دفعه مکث میکنه چون نمیشه گفت

 139. سلام من گوشیه mi A3 دارم نمیدونم چرا توی هوای سرد که به اینترنت وصل میشم یا دوربین رو فعال میکنم با درثد شترژ بالا خاموش میشه و تا زمانی که به شارژر وصل نکردم روشن نمیشه ، در ضمن در تون حالت خاموش که به شارژ میزنم شارژ رو صفر نشون میده و از صفر شروع به شارژ کردن میکنه و بعد از اینکه روشنش میکنم شارژ رو بالاتر یعنی همون شارژ قبلی که در اون حالت خاموش شده بود نشون میده. میشه بفرمایید مشکل چی هست؟

 140. سلام میشه لطفا پاسخ بدید. گوشی ردمی نوت ۹ پرو دارم ، داشتم آهنگ گوش میدادم بعدش دکمه پاور رو زوم ولی صفحه بابا نیومد اما همچنان آهنگ داشت پخش میشد . البته الان آهنگ پخش نمیشه صفحه گوشی هم خاموشه . چی شده میشه راهنمایی کنید

 141. اگر گوشی شیایومی خاموش شده از این راهکار استفاده کنید روشن میشه ( دکمه پاور و صدا را همزمان محکم بگیریدبعد شارژر را وصل کنید ) ممنونم

 142. سلام
  ببخشید من مدل گوشیم پوکو ایکس تری ان اف سی هستش داشتم کالاف بازی میکردم خود گوشیم چند بار علامت خاموش شدن آورد من خاموش نمی‌کردم بعد دیدم خودش یکدفعه خاموش شد باز روشن شد میشه بگید مشکلش چیه و به گوشی آسیب میرسونه؟ ممنون میشم بگین چون چهار ماه هست گوشی خریدم

 143. سلام من گوشی پوکو ایکس تری جی تی خریدم پیام قطع ارتباط اومد و دوگزینه انتظار و تایید داشت.تاییدرو زدم گوشی خاموش شد و علامتmiui اومد روی صفحه و دیگه روشن نمیشه و این علامت هم نمیره.چیکارکنم؟مشکل چیه

   1. من بیشتر باهاش بازی میکردم
    ولی مشکل به روز رسانی نداشت
    دیشب گذاشتم باطری تموم کنه تا خاموش شه آخه اصلا دکمه ی پاورش انگار کار نمیکنه
    حالا باز به شارژر متصل کردم همون حالت صفحه میاد و میره
    نمیدونم بزارم دوباره خاموش شه یا نه
    چه بد موقع خراب شد درست نیم ساعت مونده به پایان قرن ۱۳
    اول سالی تو دردسر افتادم

  1. سلام گوشی من پوکو m3 هستش دیروز اپدیتش کردم راه اندازی دوباره شد و دیگه روشن نشد ممنون میشم بگین چکار کنم؟

 144. سلام من پوکو ام تری دارم و دیشب خاموش کردم دیگه روشن نشد کلا ۳ ماه نمیشه گوشی رو خریدم بنظرتون مشکلش چیه؟
  شامل گارانتی میشه؟

 145. سلام تنها راهش اینه بزارید گوشی سه روز بگذره باطریش تمام بشه بستگی به شارژی داره که گوشی داره بعد که شارژ تمام شد دوباره بزنید به شارژ فقط با آداپتور خودش دیگه شارژ نکنید ببرید نمایندگی براتون تعمیر می‌کنه مشکلش حل میشه خیابان حافظ ساختمان زمرد نمایندگی

 146. سلام مشکل از آپدیت نیست مشکل اینه که اجازه ندید خاموش بشه حالا اگر خاموش شد اجازه بدید گوشی شارژش تمام بشه وقتی تمام شد بزنید به شارژ گوشی شروع می‌کنه به شارژ، باید سه روز بزارید تا گوشی شارژش تمام بشه ، صفحه خاموش شما صفحه روشن نمی‌بینید بزارید گوشی تو کمد سه روز بعد برید سراغش

 147. سلام خسته نباشید گوشی من Redmi note 9s هست و در هنگام مکالمه خاموش میشود دلیلش چیست؟

 148. سلام
  من گوشی شیامی ردمی ۹ دارم

  یکدفعه داشتم استفاده میکردم خاموش شده

  بنظرتون مشکلش چیه؟
  البته اینم بگم از صد درصد حافظه نود و دو درضد پره
  مشکل یعنی حافظست؟

  تو اینشات سا اسنپ‌چت میرم یکدفعه خاموش میکنه

 149. سلام من پوکو ایکس تری پرو گرفتم یک ماهه بعد تو گیم داغ می‌کنه داشتم کالاف بازی میکردم بعد یکم لیگ آن اخت بعد گوشی خاموش شد بعد روشن شد مشکل چیه.؟

 150. سلام.خسته نباشید.ممنونم که این سایت خوب رو گزاشتید.من از تمام عوامل این سایت متشکرم.خداییش دستتون درد نکنه.من چند سال بود این مشکل رو داشتم که گوشیم یهو خاموش میشد و خدارو هم شکر میکنم که مشکل سخت افزاری نداشت.خودش حالت خواب و روشنش فعال بود.واقعا ازتون متشکرم.امیدوارم هر جا هستید سالم و سلامت باشید.ممنون از همگیتون

 151. سلام من هم گوشیم POCOm3 هست نمیدونم به خاطر خرید نت خاموشش کردم دیگه روشن نشد هر چه هم دکمه کم کردن صدا و خاموش کردنو زدم نشد دلیلش چی بوده اگه میشه به من کمک کنید لطفا.?

  یعنی باید گوشیرو عوض کنم اگه هست یک راهنمایی کنید چه گوشی این مشکلو نداره

 152. سلام ببخشید من یه گوشی پوکو ایکس تری پرو مهر ماه خریدم و دیروز هنگام کار کردن یکدفعه صفحه رنگی شد و خواموش شد و دیگه هر کار کردم روشن نشد الان میخوام بفرسم گارانتی کلی به نظر شما چرا یهکیی اینطوری شد؟

 153. سلام.
  اوف منم ی ماهی میشه پوکو ام ۳ خریدم آپدیت کوفتیش اومد رستارت کردم خاموش شد هر کاری میکنم روشن نمیشه دقیقا همون لحظه که خاموش شد۱۰۰درصد شارژ داشت.
  اونایی ک ام۳ دارن به نظر من هممون بابد روزی ۱۰ بار نه ۱۰۰ بار به نمایندگی زنگ بزنیم اعتراض کنیم.الکی که نیست ۵ ملیون پول دادیم.بعضیا مثل من کارگرن ۵تومن ۵تومن جمع کردن شده ۵ ملیون رفتن گوشی گرفتن.الکی بیاییم تو این سایت ها کاسه چه کنم چه کنم دستمون بگیریم توف هم کف دستمون نمیندازن.پولمونم میخورن.اگه موافقید لایک کنین تا بقیه هم روحیه بگیرن زنگ بزنن نمایندگی.اونایی که گوشیتون درست شده باز هم در آینده مشکل دارین شماهم الکی زنگ بزنین نمایندگی من از همین الان شروع میکنم به زنگ زدن،یه دست صدا نداره ولی حداقل تلاشمو میکنم.
  یا حق

 154. سلام ببخشید من پوکو ام تیری دارم /یک دفعه هنگ کرد خاموشش کردم ولی دیگه روشن نشد نمیدونم چرا

 155. سلام گوشی من پوکو m3 هستش دیروز اپدیتش کردم راه اندازی دوباره شد و دیگه روشن نشد ممنون میشم بگین چکار کنم؟

 156. سلام گوشی من وقتی اینترنت همراه روشن میکنم،گوشیم خاموش میشه دلیلش و راه هلش چیه

 157. سلام من پوکو ام 3 دارم زدم راه اندازی مجدد دیگه روشن نشد گفتن صبر کن شارژش تموم شه 2 روز گذشت شارژش خالی شد دوباره زده شارژ 30 درصد پر شد خاستم روشن کنم دوباره مثل قبل شد روشن نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 158. سلام گوشی من ردمی ۹c افتاده تو آب ،خاموشش کردم ،اما الان چند ساعتی هست که فقط صفحه اول که میزنه ردمی هعی خاموش و روشن میشه ؛چیکار کنم گوشی بالا بیاد یا لااقل هعی خاموش و روشن نشه!؟؟

 159. سلام من یه گوشی x3پرو خریدم خیلی هم خوب نگهش داشتم بدون ضربه و بدون اینکه داخل اب بیوفته دو سه ماهی گذشت که گوشی دستم بود که یک دفعه صفحه گوشی چند بار خاموش روشن شد ودیگه روشن نشد
  مشکل از چی میتونه باشه

 160. منم گوشی poco m3 دارم کمتر از ۱ سال هست خریدمش و الان خاموش شده و هر روشی بود رو امتحان کردم روشن نشد آپدیت هم نکردم شارژ گوشی تموم شد و دیگه روشن نشد لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟

  1. سلام دوست عزیز. ممکنه ایراد گوشی شما از باتری و یا هارد باشد. باید برای تعمیر به تکنسین مراجعه کنید.

 161. سلام من سه هفته میشه که گوشی ردمی نوت ده پرو خریدم و حدود ده بار پیش اومده که گوشی وسط کار یهو خاموش میشه و صفحه ای که آرم mi رو داره نشون میده و یه جورایی انگار خاموش روشن میشه اما اونم نه کامل. نه داغ میشه نه حافظش پره نه حتی بش فشار میاد. دلیلش چی میتونه باشه؟؟

 162. من سه هفته میشه که گوشی ردمی نوت ده پرو خریدم و حدود ده بار پیش اومده که گوشی وسط کار یهو خاموش میشه و صفحه ای که آرم mi رو داره نشون میده و یه جورایی انگار خاموش روشن میشه اما اونم نه کامل. نه داغ میشه نه حافظش پره نه حتی بش فشار میاد. دلیلش چی میتونه باشه؟؟

 163. سلام اگه امکانش هست به من کمک کنید ?

  گوشی من هست : POCO X3 Pro
  وقتی تو صفحه ی اصلی گوشی میچرخی یهو صفحه هنگ میکنه و خودش رو ریستارت میکنه یعنی روشن و خاموش میشه رم و حافظ گوشیم. هم بالاست اما باز اونجوری میشه اما اگه تو یک بازی یا چیزی باشم اصلا خاموش نمیشه مشکل چیه سخت افزاری یا نرم افزاری ؟ اگه کمک کنین ممنون میشم

 164. سلام
  گوشی منم poco m3 هست
  خاموش شد دیگه روشن نشد
  هنوزم گارانتی داره

 165. سلام نظرات و مشکلات بقيه دوست رو خوندم و دیدم که اکثرا مشکلات مثل هم هستن.من دو روز پیش گوشیمو اپدیت کردم و یه دفعه برای اولینو اخرین بار خاموش شد و دیگه روشن نشد.گوشیم شیائومی poco m3 هستش.قبل از اپدیت مثل ساعت کار میکردو هیچ مشکلی نداشت.خیلی راضی بودم ازش ولی نمیدونم این اپدیت چ مشکلی داشت که اینجور شد.نهایتا تماس گرفتم با خدمات پس از فروش ولی گفتن تا ۱۵ فروردین نیستن.منم درامدم با گوشیمه به همین دلیل خواستم زودتر درستش کنمو بردم چندجا نشون دادم ولی هزینه تعمیرشو یه رقم های بیخود میگفتن از ۴۰۰تومن تا ۸۰۰ تومن .حالا خواستم از شما یه مشاوره بگیرم ببینم چکارش کنم هنوز۱۱ ماه از گارانتیش مونده

 166. سلام منم گوشیم پوکو ام تیری هست خود به خود خاموش شده آبدیتم نکردم بردم شرکت گارنتی که درستش کنن از شرکت زنگ زدن که آبدیتش کردین باید ۱۰۰تومان بدین تا درستش کنیم.

 167. سلام
  متاسفانه یک مشکلی که اکثر گوشی شیاومی مدل نوت4 x که به تازگی بوجود امده روشن و خاموش شدن گوشی پشت سر هم است که نه با فلش برطرف شده و نه با هریک از موارد گفته شده بالا .لطفا راهنمایی کنید

 168. سلام من گوشیم شیائومی نوت۸ هست تا میخوای باهاش کار کنی هی خاموش وروشن میشه مشکل چیه؟!

 169. سلام
  من 5 روزی میشه یه گوشی پوکو x4 5Gخریدم
  هیچکاریتا الان انجام ندادم اما روزی یک یا دو بار این گوشی خاموش میشه باید دوباره روشنش کنم
  اما یه روز میبینی خاموش نمیشه
  مشکلش چیه ؟؟
  تنظیماتشم همه چیز اش خاموش…

 170. من نوت ده پرو گرفتم هنوز دو ماه نشده گاهی خاموش میشه باید خودت روشن کنی در کل گوشی های شیاومی پر از باگ های مسخره هست لطفا پولتون رو دور نریزید تو انتخاب گوشی دقت کنید

 171. سلام.گوشی من ردمی نوت ۸ هست.وقتی رمز گوشی رو میزنم،اجازه نمی‌ده هیچ برنامه ای رو باز کنم،و میگه صبر کنید دستگاه راه اندازی بشه.بعدش که میرم داخل تنظیمات ، خاموش میشه، دوباره روشن میشه.بعضی وقتا هم تا رمز رو میزنم خاموش میشه.چیکار کنم؟

 172. من گوشیم شیائومی هست شارژش تموم شد خاموش شد و روشن نمیشد دیگه و شارژ هم نمیشد. دکمه پاور با ولوم پایین(صدای کم) رو ۱۰ ثانیه نگه داشتم علامت فست بوت اومد بعد چند ثانیه دوباره دکمه پاور و ولوم پایین رو ده ثانیه دوباره نگه داشتم گوشیم روشن شد. گوشیم روی شارژر بود وقتی روشن شد شارژ یک درصد شروع شد و گوشیم شروع به شارژشدن شد.

 173. من گوشیم poco x3 poro بود گوشیم رو آپدت زدم به اندرویو ۱۲ یک هفته بدون هیچ مشکلی کار میکردم که یه هو خواموش شد اصلا روشن نشد راستی گوشیم روت کردم ریکاوری اورنج فاکس هم روش نصب هست وقتی گوشیم رو میزنم شارژ هیچی نشون نمیده و گوشیم نه رو حالت فست بوت میره نه ریکاوری گوشی کاملا خواموشه میشه بگین اینم مثل گوشی m3درست میشه یا نه

 174. یکی به دادم برسه واویلا….
  نوت نه تی دارم هر چن روز یه بار خاموش میشه یک سال دستمه هر موقع دلش خواست خاموش میشه منم به سیر تا پیاز سازندش فحش میدم روشنش میکنم بعد چند روز،روز از نو روزی از نو…..

 175. سلام برادر
  من هم سه روزه خریدم همین مشکل رو داره شما مشکلت برطرف شد راهکارش چیه

 176. سلام منم گوشی پوکو ایکس تری پرو دارم که امروز داشتم باهاش بازی میکردم که یهو خاموش شد هرکاری کردم روشن نشد الان سه چهار ساعتی میشه میشه یه رهنمایی بکنید که چیکار کنم درست میشه

 177. سلام من ی گوشی شیاموی از یکی از دوستانم خریدم دست دوم ولی واقعا خیلی تمیز هست من تقریبا دو یا سه ساعت وقت گذاشتم برای برنامه های مورد علاقه ام و بعد تو چندتا برنامه های آخر که دان میکردم متوجه شدم که سرعت گوشی یک مقدار کم شده به طور مثال استپ رانندگان و آخرین برنامه ی بلک لیست بود که از همه بیشتر طول کشید که حتی بلک لیست با فیلتر شکن اجرا میشد بعدش ناگهان گوشی خاموش شد وهی نوشتهredmiمیومد رو صفحه بعد می‌رفت که بعد از خیلی کلنجار رفتن من با گوشی روشن شد و گوشی برگشت به حالت کارخانه لطفاً راهنمایی کنید بنده رو ممنون از لطفتون

  1. سلام دوست عزیز نیاز که توسط تکنسین بررسی بشه.لطفا با شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی لازم رو خدمتتون ارائه بدن

 178. من گوشیم mi 10 lite هست بعد یه سال استفاده خود به خود خاموش و روشن میشه و باتری تو نیم ساعت خالی میشه وضعیت باتری رو چک کردم عالی زده بود نمی‌دونم چه مرگشه😑😔

  1. دوست عزیز نیاز هست که توسط تکنسین بررسی و عیب یابی بشه، از طریق شماره های ذکر شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان راهنمایی کنن

  2. دقیقا مال منم همین مشکل رو چند روزه داره نمیدونم چکار کنم باتری در عرض نیم ساعت خالی میشه خود به خود تو دستم خاموش میشه تو شارژم که هست خاموش میشه😭نمیدونم چه کارش کنم فقط هم 6 ماه هست که خریدمش

 179. سلام من گوشیم می 10 Lite هست در عرض نیم ساعت خالی میشه شارژ تو دستم خاموش روشن میشه نمیتونم از وای فای استفاده کنم نمیدونم چه غلطی کنم حافظم از 128 گیگ 123 گیگش پر هست نمیدونم چکارش کنم فقط هم 6 ماه هست که خریدمش 😭 توی وضعیت باتری هم میزنع عالیه همین چی 😭😭لطفاً خواهشن التماسن کمکم کنید درس شه توروخدا یه راهنمایی کنید 😭😭😭😭😭

  1. سلاو درود چنانچه گوشی شیائومی Mi 10 Lite شامل گارانتی میشه ، به شرکت گارانتی کننده مراجعه نمایید.

 180. سلام من گوشی redmi note9s دارم و داشتن ازش استفاده می‌کردم سالم بود چند دقیقه یکسری داشتم انجام دادم اومدم گوشیو روشن کنم دیدم روشن نمیشه خر کار کردم روشن نمیشد واقعا نمیدونم باید چیکار کنم همچنین گوشی من کمبود حافظه آنچنان نداره و بازی های حجم گیر و سنگین هم نداره باتریش تا الان مثلا رو ۳۰ یا ۴۰ درصد بوده ناگهان خاموش نشده فک کنم مشکل نرم افزاری سخت افزاری داشته باشه الان باید چیکار کنم یعنی تعمیراتی عادی میشه داد برا درست کردنش یا باید بردش نمایندگی؟!

  1. کاربر گرامی، دستگاه شما نیاز به عیب یابی و تعمیر تخصصی دارد؛ جهت دریافت خدمات با شماره های سایت تماس گرفته همکاران ما اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه دریافت خدمات تعمیر موبایل شیائومی را به شما ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.