021-62948

اشتراک گذاری

چرا پرینتر روشن نمی شود

 چرا پرینتر روشن نمی شود ؟ ، اکثرا کاربران بعد از سالها استفاده از دستگاه پرینتر خود انتظار دارند که مانند روز های اول استفاه به خوبی کار کند . اما معمولا اینطور نیست . روشن نشدن پرینتر مشکلی است که برای هر کاربر ممکن است پیش آمده باشد .  گاهی اوقات می ‌توان استفاده بیش از حد از پرینتر را علت اصلی خرابی چاپگر دانست.  بسیاری از کاربران  اغلب از پرینتر‌های جوهر افشان خود به میزان کافی استفاده نمی‌کنند . همین موضوع می ‌تواند باعث خشکیده شدن جوهر و سپس مسدود شدن نازل‌ های بسیار ریز جوهر‌افشان پرینتر شود.

 ذکر این نکته نیز لازم به نظر می ‌رسد که معمولا بعد از گذشت مدت زمان ۲ هفته‌ کارتریج دستگاه چاپگر خراب خواهد شد . چنانچه  با روشن نشدن پرینتر خود مواجه شدند می توانند به نمایندگی تعمیرات پرینتر مراجعه نمایند . کارشناسان این مرکز با یک بار تعمیر ، دستگاه معیوب شما را سالم و بی عیب و نقص تحویل می دهند . ارائه این مطالب جهت آشنایی شما نسبت به خرابی چاپگر مورد نظر میباشد . هر گونه اقدام به تعمیر توسط افراد غیر متخصص باعث آسیب جبران ناپذیری به پرینتر خواهد شد.

چرا پرینتر روشن نمی شود ؟

دلایل روشن نشدن پرینتر

مشکل روشن نشدن پرینتر مربوط به فرمتر دستگاه شما می باشد. مشاهده این مشکل در پرینتر های زیر امکان پذیر می باشد :

  • پرینتر اچ پی ۱۲۱۲ HP Printer1212nf
  • پرینتر اچ پی ۱۲۱۴ HP Printer 1214nf
  • پرینتر اچ پی ۱۲۱۷ HP Printer 1217nf

در بعضی موارد که پنل دستگاه پرینتر روشن نمی شود ، امکان تعمیر برد فرمتر دستگاه امکان دارد . همچنین قابل ذکر است ، در بیشتر مواقع این برد تعویض می گردد . زمانی که چراغ های LED روی پنل پرینتر شما روشن می شود ، امکان  تعمیر برد پرینتر بیشتر است . در صورتی که شما کاربران عزیز با مشکل رونشن نشدن پرینتر مواجه شدید ، بهتر است دستگاه خود را به دست تعمیرکار بسپارید

 

I am message box. Click edit button to change this text.

راه حل روشن نشدن پرینتر

 عدم رسیدن برق به دستگاه پرینتر مسی تواند باعث  روشن نشدن پرینتر شود . راه حل : ابتدا اطمینان حاصل کنید که پرینتر به برق متصل است و کابل برق ایرادی ندارد . مطمئن شوید که دکمه روشن / خاموش پرینتر روی روشن قرار دارد. اگر حالت های فوق درست است برد ECU را عوض نمایید. لازم به ذکر است ، وقتی چاپگر به برق وصل می شود باید موتور دستگاه حدود ۵ ثانیه بچرخد.

روشن نشدن پرینتر اختلالی است که کاربران این دستگاه اداری را با مشکل مواجه می کند . رفع ایراد این مشکل نیاز به حضور کارشناسان مسلط و آگاه به فناوری های نوین دارد . مرکز تعمیرات اچ پی برای جذب مهندسین و تکنسین های خبره تمامی تلاش خود را انجام داده است .

روشن نشدن پرینتر

تعمیرات پرینتر در مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، واحد های تعمیرات پرینتر  را به صورت مجزا طراحی کرده است . درصورتی که کاربران با مشکل روشن نشدن پرینتر مواجه شدند جهت تعمیر باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند . کارگاه های فنی این نمایندگی به ابزارآلات مدرن تجهیز شده است . همانطور که مستحضر هستید دلیل ایرادات پیش آمده در چاپگر می تواند یکی از این دو مورد باشد :  ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری . از این رو مرکز سخت افزار ایران در پارت های تعمیر تفکیک شده به ارائه ی خدمات ریکاوری می پردازد .

تکنسین های این مرکز با تسلط بر دانش نوین و با بکارگیری درجه یک ترین تجهیزات تمامی تعمیرات چاپگر را به کاربران ارائه می دهد . لازم به ذکر است ، کادرفنی ما در صورت نیاز به تعویض قطع از قطعه هولوگرام دار استفاده می نمایند . چنانچه کاربران با روشن نشدن پرینتر خود رو به رو شدند می توانند با آسودگی خاطر  تعمیر دستگاه  پرینتر خود را به دست تکنسین های مرکز سخت افزار ایران بسپارند .

لینک های مفید :

تعمیرات پرینتر دل / تعمیرات پرینتر اچ پی / تعمیرات پرینتر فوجیتسو / تعمیرات پرینتر سامسونگ / تعمیرات پرینتر  پاناسونیک / تعمیرات پرینتر کانن / تعمیرات پرینتر زیراکس / تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات پرینتر برادر / تعمیرات پرینتر توشیبا/تعمیرات تخصصی پرینتر کانن / تعمیرات تخصصی پرینتر دل / تعمیرات تخصصی پرینتر فوجیتسو / تعمیرات تخصصی پرینتر اچ پی / تعمیرات تخصصی  پرینتر کونیکا مینولتا / تعمیرات تخصصی پرینتر ریکو / تعمیرات تخصصی پرینتر سامسونگ / تعمیرات تخصصی پرینتر توشیبا / تعمیرات تخصصی پرینتر زیراکس / تعمیر چاپگر / تعمیرات چاپگر / تعمیرات تخصصی پرینتر پاناسونیک /مرکز تعمیر پرینتر دل / مرکز تعمیر پرینتر کانن مرکز تعمیر پرینتر فوجیتسو / مرکز تعمیر پرینتر اچ پی / مرکز تعمیر پرینتر کونیک مینولتا / مرکز تعمیر پرینتر ریکو / مرکز تعمیر پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیر پرینتر توشیبا / مرکز تعمیر پرینتر زیراکس / مرکز تعمیر پرینتر پاناسونیک/ مرکز تعمیرات پرینتر / مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک / مرکز تعمیرات پرینتر سامسونگ / مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی / مرکز تعمیرات پرینتر ریکو / مرکز تعمیرات پرینتر کیوسرا / مرکز تعمیرات پرینتر زیراکسمرکز تعمیرات پرینتر کانن مرکز تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا / مرکز تعمیرات پرینتر توشیبا مرکز تعمیرات پرینتر شارپ

امتیاز شما به این نوشته