021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن

شما برای تعمیر پرینتر کانن خود چه می کنید؟ بدون شک به دنبال یک مرکز مطمئن و معتبر هستید که خدمات تخصصی و اورجینال را به شما ارائه دهید. مجموعه ای که تعمیرکاران مجرب و متعهد داشته باشد و خدماتش را گارانتی کند. نمایندگی تعمیر پرینتر canon در مرکز سخت افزار ایران، می تواند انتظارات شما را برآورده کند.

چنانچه چاپگر شما روشن نمی شود، در حین کار خاموش می شود، چاپ نمی کند، سفید چاپ می کند، دچار افت کیفیت پرینت شده است و یا هر ایراد دیگری دارد، همکاران ما ضمن عیب یابی دقیق و تخصصی، آن را به بهترین شکل ترمیم می کنند. برای اطلاع از نحوه تعمیرات پرینتر کانن و جزئیات دریافت خدمات، ادامه مقاله را دنبال کنید.

تعمیر پرینتر کانن در محل

تعمیر پرینتر کانن در محل

سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل جهت آندسته از کاربرانی مناسب است که به هردلیل امکان حضور در تعمیرگاه مرکزی را ندارند و نیازمند آنند تا کارشناسان تعمیر خود در محل مورد نظر حضور یابند. هموطنان گرامی با بهره‌مندی از سرویس تعمیرات در محل پرینتر از مشکلات ناشی از جابجایی و حمل دستگاه خود، جستجوی‌های زمان‌بر و کسالت‌بار به منظور یافتن تعمیرگاه مناسب و رساندن دستگاه به تعمیرگاه رهایی خواهند یافت.

در صورت نیاز به این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به تعمیر پرینتر در محل را ثبت نمایید.

قیمت تعمیر پرینتر  کانن canon

هزینه تعمیر چاپگر چقدر است؟ پاسخ این سوال بستگی به عوامل مختلفی دارد. در واقع هزینه نهایی تعمیرات پرینتر کانن یا هر برند دیگری، به شدت آسیب دیدگی آن و اقداماتی که برای رفع مشکلاتش انجام می شوند بستگی دارد. گاهی ممکن است پرینتر نیاز به تعمیرات گسترده ای داشته باشد و فرایند تعمیر، شامل چند قطعه شود.

همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، قیمت قطعه جایگزین شده هم به هزینه نهایی اضافه می شود. کارشناس ما در نمایندگی مجاز کانن، دستگاه را بررسی و عیب یابی کرده و هزینه تعمیرات آن را به صورت تقریبی اعلام می کند. ممکن است در حین انجام فرایند تعمیر، تعمیرکار متوجه ایراد دیگری شود که در صورت رضایت شما برای ترمیم یا تعویض قطعه آسیب دیده، هزینه نهایی بیشتر خواهد شد.

خدمات مرکز تعمیر پرینتر کانن

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر پرینتر کانن، منحصر به تعمیر و رفع اشکالات پیش آمده در این دستگاه نیست و سرویس‌های مرتبط با نصب و راه‌اندازی دستگاه را نیز شامل می‌گردد. کارشناسان ما در این مرکز پس از راه اندازی دستگاه، درایورهای پرینتر را نصب کرده و تنظیمات لازم را انجام می‌دهند. به علاوه در صورت نیاز، پرینتر را به موبایل، کامپیوتر یا لپ تاپ مورد نظر وصل می‌کنند. نصب وایرلس یا بی سیم نیز با توجه به پشتیبانی دستگاه توسط کارشناسان مرکز تعمیر پرینتر کانن انجام می شود.

سرویس‌‌های کلی پرینتر کانن سایر تجهیزات دیگر نظیر پرینتر، پلاتر، فکس و اسکنر هم نیاز به سرویس دوره ای دارند. مرکز تعمیرات پرینتر کانن ارائه دهنده سرویس‌های کلی مرتبط با این دستگاه‌ها نیز هست. در این سرویس، قطعات مکانیکی روغن کاری، سرویس و تمیز می شوند. نتیجه سرویس‌های کلی و گردگیری دستگاه توسط کارشناسان تعمیر پرینتر کانن، افزایش عمر دستگاه و صرفه جویی در هزینه های دارنده دستگاه است.

تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن

تا به حال به داغی برگه پس از بیرون آمدن از پرینتر دقت کرده اید؟ فعالیت قطعه ای به نام فیوزینگ باعث ایجاد این حرارت می شود. اگر فیوزینگ ایراد داشته باشد، تونر به درستی به کاغذ نمی چسبد و در نتیجه کیفیت چاپ، به شدت کاهش پیدا می کند.

نکته بسیار مهم این است که معمولا امکان تعمیر فیوزینگ پرینتر کانن و دیگر برندها وجود ندارد. بنابراین در صورت خرابی این قطعه، تیم تعمیرات چاپگر کانن آن را با نمونه جدید و اورجینال، تعویض می کنند.

تعمیر برد فرمتر چاپگر کانن

خوشبختانه در بیشتر موارد، می توان برد فرمتر پرینتر را تعمیر کرد. برای تعمیر برد فرمتر پرینتر کنون و هر برند دیگری، اول باید مطمئن شد که همین قطعه آسیب دیده است و اجزای دیگر دستگاه سالم هستند.

مثلا در صورت خاموش شدن چاپگر، اول مین برد عیب یابی می شود و اگر این قطعه سالم بود، تعمیرکار سراغ برد فرمتر می رود. پس از این که تعمیرکار مطمئن شد این قطعه آسیب دیده است، پروسه تعمیر پرینتر کانن آغاز شده و برد فرمتر، ترمیم می گردد.

تعمیر کاغذکش پرینتر canon

وارد نشدن برگه به داخل پرینتر و گیر کردن یا مچاله شدن آن، نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد کاغذکش است. اگر برگه در ورودی کاغذ کش یا ADF و یا خروجی گیر کند، نیاز به بررسی و ترمیم این قطعه می باشد. گیر کردن کاغذ در فیدر مرحله ۱ ADF، نیز مربوط به خرابی اجزاء کاغذکش است.

ایجاد صدای ناهنجار در هنگام کشیدن کاغذ، چروک و کرکره ای شدن برگه در ADF، سرعت کم حرکت برگه در فیدر کاغذ کش و باز شدن درب ADF نیز دیگر مشکلاتی هستند که بر اثر خرابی کاغذکش ایجاد می شوند. کارشناسان تعمیر پرینتر کنون تلاش می کنند که این قطعه را ترمیم کنند؛ چنانچه امکان تعمیر کاغذکش پرینتر کانن وجود نداشته باشد، این قطعه با نمونه ای جدید جایگزین می گردد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن

مشکلات رایج پرینتر کانن

چاپ سفید پرینتر

چاپ سفید در پرینترها یک مسئله رایج است که در بیشتر موارد مشکل جدی نبوده و ناشی از تنظیمات دستگاه است. بسیاری از پرینترها قابلیتی دارند که در صورت فعال بودن آن، پس از چاپ هر برگه یک کاغذ سفید بیرون می آید. این آپشن برای جداسازی دسته های چندتایی کاغذ از یکدیگری کاربرد دارد و بسیاری از افراد از وجود آن بی اطلاع هستند. در نتیجه هنگام چاپ سفید، همیشه نیاز به تعمیر پرینتر کانن نیست و گاهی با اصلاح تنظیمات، مشکل برطرف می گردد.

کمرنگ بودن پرینت

چاپ کمرنگ در پرینترها معمولا مربوط به حجم مواد مصرفی یا کیفیت آنهاست. کیفیت پایین تونر و جوهر می تواند برگه های چاپ شده را بسیار کمرنگ کند. البته از آلودگی مگنت و بلید مگنت و درام هم نباید غافل شد. البته قبل از هرکاری در این شرایط، باید مطمئن شوید که برگه های مورد استفاده شما کیفیت لازم را دارند و تنظیمات رنگ پرینتر به درستی انجام شده است. پیش از اقدام به تعمیر پرینتر canon، تمامی این بخش ها بررسی می شوند و سپس، اقدامات لازم برای ترمیم یا تعویض اجزای آسیب دیده انجام می گردد.

نصب نشدن پرینتر کانن در کامپیوتر

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران پرینترهای کنون از بروز آن شکایت دارند، شناسایی نشدن پرینتر در رایانه است. نصب نادرست درایور در سیستم معمولا دلیل اصلی است اما گاهی این مشکل پس از ارتقا ویندوز یا آپدیت مک ایجاد می شود. در این صورت، احتمالا نسخه جدید سیستم عامل، درایور چاپگر را پشتیبانی نمی کند. البته معمولا قطعات سخت افزاری آسیب ندیده اند و می توان با اصلاح تنظیمات و کارهایی از این دست، مشکل را برطرف کرد.

وصل نشدن پرینتر به وایرلس

پرینترهایی که قابلیت اتصال بی سیم دارند هم گاهی دچار مشکل می شوند و به وایرلس متصل نمی شوند. ناهماهنگی های سیستمی، تنظیمات اشتباه، فعال بودن آنتی ویروس ها یا فایروال ها، قدیمی بودن فریمور، نصب نادرست درایور، مشکلات اتصال وای فای و عواملی از این دست، دلایل اصلی عدم اتصال چاپگر به وایرلس محسوب می شوند. در این صورت بهتر است اول موارد ذکر شده را بررسی و برطرف کنید. اگر مشکل حل نشد، نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن در مرکز سخت افزار، کنار شماست تا مسئله را به شکل تخصصی و اصولی، برطرف کند.

شارژ کارتریج پرینترهای کانن

شارژ کارتریج پرینتر زمانی انجام می شود که کارتریج خالی باشد یا حجم مواد مصرفی کاهش پیدا کرده باشد. با توجه به این که کاهش میزان مواد داخل کارتریج موجب افت کیفیت چاپ دستگاه می شود، باید به صورت منظم کارتریج لیزری یا جوهر افشان را شارژ کرد.

توجه داشته باشید که شارژ کارتریج در برخی از مدلهای پرینتر، به شکل متفاوت انجام می شود و روند کار در کارتریج لیزری و جوهر افشان نیز متفاوت است. بنابراین بهتر است برای این کار، حتما از تکنسین های تعمیر پرینتر canon کمک بگیرید.

روند تعمیرات پرینتر کانن

بخش خدمات تعمیر و پس از فروشِ مرکز تعمیر Canon با هدف پیشگیری از تعمیر محصولات کانن به دست افراد غیرمتخصص و فراهم ساختن زمینه‌ای جهت تعمیر دستگاه‌های معیوب به دست مجموعه‌ای از باسابقه‌ترین کارشناسان تعمیر راه‌اندازی گشته است. با توجه به قیمت نسبتاً بالای دستگاه‌های چاپ نظیر دستگاه‌های فتوکپی، دستگاه‌های کانن و … تعمیر این دستگاه‌ها و تولد دوباره بخشیدن به آن‌ها، نیاز بسیاری از کاربران این تجهیزات است. کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیر پرینتر کانن به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری محصولات و در اختیار داشتن به‌روزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب موجود در این محصولات می‌باشند.

مدیریت نمایندگی تعمیر کانن Canon به شما این اطمینان را می‌بخشد که در صورت نیاز به تعویض قطعات پرینتر، این قطعات با محصولات اورجینال و شرکتی جایگزین گردند. مدیریت مرکز تعمیر پرینتر کانن Canon آرشیوی جامع از کلیۀ قطعات جانبی مورد نیاز را در این مرکز گردآورده تا ضمن سرعت‌بخشی به روند تعمیر، مشتریان خود را از سردرگمی برای تهیۀ قطعات جانبی برهاند.

تعمیرات پرینتر

تعمیر پرینتر یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران است که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است و با رعایت تمامی پارامترها و استانداردهای این حوزه انجام می پذیرد. تعمیر چاپگر در این مرکز منحصر به مدل و برند خاصی نیست و کارشناسان این بخش به دلیل واکاوی تعداد بیشماری از چاپگرها موجود، قادر به تعمیر و بهسازی کلیه برندها و مدلهای این دستکاه هستند. واحدهای ارائه‌دهنده خدمات در نمایندگی تعمیرات پرینتر در بخش زیر معرفی می‌گردد.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات و سرویس های تعمیر دستگاه های هوشمند الکترونیکی، چاپ، ارتباطی و خانگی است. این مرکز جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، زبده ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا را در اختیار آنان نهاده است. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح ساخته است. 

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است؛ از همین رو کاربران دستگاه های هوشمند خانگی، چاپ و ارتباطی می توانند در صورت نیاز به هریک از آنها، به این مرکز مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات ممکن را دریافت نمایند. مرکز سخت افزار ایران، مجهز به بخش CRM ( واحد ارتباط با مشتریان) است تا تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز زیر نظر این واحد مورد بررسی قرار گیرد و مشکلات احتمالی به مدیریت مرکز گزارش گردد.

5/5(4 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *