021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

چطور دوربین مداربسته را به موبایل وصل کنیم؟

اتصال دوربین مداربسته به موبایل، امکان کنترل محیط از راه دور و نظارت بر آن را فراهم می کند. با این کار می توانید در هر نقطه ای که هستید، از طریق دوربین، محل کار یا منزل خود را چک کنید.

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل، هم در اندروید انجام می شود و هم در سیستم عامل iOS. انجام این کار هم ساده است و به راحتی می توانید دوربین مداربسته را به گوشی خود وصل کرده و از این طریق، مکان مورد نظرتان را از راه دور کنترل کنید. در ادامه روش ها و مراحل اتصال دوربین مداربسته به موبایل را به شما آموزش می دهیم. اگر در این زمینه با مشکل مواجه شدید، با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

مراحل اتصال دوربین مداربسته به موبایل

مراحل اتصال دوربین مداربسته به موبایل

برای این که دوربین مداربسته شرکت، منزل یا هر مکان دیگری را به گوشی یا تبلت وصل کنید، باید چند مرحله را به ترتیب اجرا کنید. هریک از این مراحل، دارای جزئیات و نکاتی هستند که در بخش های بعدی، آنها را مفصلا بررسی می کنیم. در گام اول، باید نرم افزار دوربین مداربسته را دانلود و نصب کنید.

سپس مراحل نصب نرم افزار و وارد کردن داده ها را انجام داده و تنظیمات مربوط به تصویر را در گوشی انجام دهید. اگر برای اجرای هریک از مراحل اتصال دوربین مداربسته به موبایل دچار مشکل شدید، کارشناسان تعمیر دوربین مداربسته  در مرکز سخت افزار ایران، راهنمایی ها و خدمات تخصصی مورد نیاز را به شما ارائه می دهند.

  • دانلود برنامه انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل

در اولین گام وصل کردن دوربین مداربسته به گوشی، باید برنامه آن را روی گوشی خود نصب کنید. بدین منظور، وارد منو NETWORK  شده و سپس روی Cloud کرده و وارد آن شوید. سه QR CODE در این منو وجود دارد که کد کد اول از سمت چپ، مربوط به دانلود نرم افزار انتقال تصویر موبایل در گوشی های iPhone (اپل) است.

QR CODE  دوم، دانلود نرم افزار انتقال تصویر گوشی های موبایل Android (اندروید) و QR CODE سوم مربوط به سریال دستگاه ضبط کننده dvr است. همچنین دقت کنید که در این مرحله اتصال دوربین مداربسته به موبایل، باید نرم افزار بارکد خوان را هم در گوشی خود داشته باشید. سپس می توانید QR CODE   مورد نظر را اسکن کرده و نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل را دانلود کنید.

دانلود برنامه انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل
  • نصب و راه اندازی نرم افزار اتصال دوربین مدار بسته به گوشی

در ادامه مراحل اتصال دوربین مداربسته به موبایل و پس از اسکن و دانلود نرم افزار، باید این اپ را اجرا کنید. سپس از گزینه LoginFree  وارد Main Menu شده و Device manager   را انتخاب کنید. در قسمت پایین صفحه، گزینه Add Device را بزنید.

نصب و راه اندازی نرم افزار اتصال دوربین مدار بسته به گوشی
  • ثبت داده ها

جهت تکمیل مراحل اتصال دوربین مداربسته به گوشی، فرمی نمایش داده می شود که برای پر کرده آن باید  QR CODE  مرحله اول را وارد کنید. در قسمت Alias  یک نام دلخواه وارد کنید (مثلا اسم سازمان یا ارگان مربوطه) سپس تنظیمات قسمت Link Mode را روی P2P  قرار دهید و برای پیدا کردن گزینه Cloud ID به سراغ DVR و Cloud ID بروید.

در ادامه باید QR CODE مربوط به نرم افزار را اسکن اکسن کنید و در قسمت  User ID یوزرنیم DVR را وارد نمایید. در قسمت password  باید پسورد DVR را وارد کرده و در بخش Max Channel   هم تعداد دوربین هایی که DVR ساپورت می کند را وارد نمایید. در انتهای فرم، Stream Type را روی گزینه Sub قرار دهید و سپس روی (+) ضربه بزنید تا اطلاعات وارد شده، تثبیت شوند.

  • مشاهده تصاویر دوربین مداربسته در گوشی

آخرین مرحله اتصال دوربین مداربسته به موبایل، مربوط به مشاهده تصاویر دوربین روی گوشی است. پس از ثبت کردن اطلاعات، به منوی اصلی بروید تاReal time monitoring ، نامی که به عنوان User name  انتخاب کرده اید را ببینید. کافی است روی این بخش کلیک کرده و دوربین مورد نظرتان را انتخاب کنید تا تصاویر نمایش داده شوند.

مقالات مرتبط با دوربین مداربسته

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.