021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

ریکاوری هارد دوربین مداربسته

در این مقاله، نکاتی را در خصوص ریکاوری هارد دوربین مداربسته و جزئیات انجام این کار به شما آموزش می دهیم. البته باید بدانید که بازیابی فیلم های دوربین مداربسته، نیاز به تخصص و مهارت بالایی در حوزه ریکاوری داشته و به سادگی انجام پذیر نیست.

با این حال آشنایی با نکاتی در مورد ریکاوری هارد دوربین مداربسته، به شما کمک می کند که عملکرد بهتری در خصوص نگهداری از اطلاعات این دستگاه داشته باشید. با توجه به این که حتی یک خطای کوچک ممکن است موجب از بین رفتن فیلم ها شود، بهتر است برای بازیابی اطلاعات هارد دوربین مداربسته، از کارشناسان مجرب ریکاوری در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید.

ریکاوری هارد دوربین مداربسته

نکات مهم ریکاوری هارد دوربین مداربسته  

یکی از مهم ترین نکاتی که باید پیش از بازیابی هارد دوربین مداربسته به آن توجه شود، ظرفیت هارد است. بسته به حجم هارد و تعداد دوربین های موجود در این سیستم، دستگاه DVR  تنها می تواند یک دوره زمانی خاص را ضبط کند. وقتی فضای هارد پر می شود، سیستم رونویسی کرده و اولین فیلم های ضبط شده را پاک می کند تا فضای خالی برای ادامه ضبط در اختیار داشته باشد.

بنابراین اگر از این مسئله اطلاع نداشته باشید، با پاک شدن فیلم ها غافلگیر می شوید. نکته دیگر ریکاوری هارد دوربین مداربسته، مربوط به نرم افزارهایی است که برای این منظور طراحی شده اند. اگرچه استفاده از این نرم افزارها در نگاه اول ساده به نظر می رسد، باید بدانید که کار کردن با آنها نیاز به مهارت و دانش فنی بسیار بالایی دارد. دقت کنید که در صورت پاک شدن اطلاعات، به هیچ عنوان هارد را پارتیشن بندی نکنید! این کار به شدت به هارد آسیب رسانده و بعضا باعث از بین رفتن اطلاعات به طور کامل می شود.

آیا امکان بازیابی اطلاعات هارد دوربین مدار بسته وجود دارد؟

پاسخ این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. درواقع تا عیب یابی کامل و دقیق هارد و دوربین، نمی توان پاسخ قطعی به این پرسش داد. خوشبختانه در بیشتر موارد، امکان ریکاوری هارد دوربین مداربسته وجود دارد. با این حال گاهی هارد به شدت آسیب دیده و یا به دلیل انجام اقدامات نادرست، اطلاعات به هیچ عنوان قابل بازیابی نیستند.

مثلا در صورتی که بعد از پاک شدن فیلم ها، به هر دلیلی، مجددا اطلاعات جدیدی به هارد اضافه می کنید، شانس ریکاوری را به شدت کاهش می دهید. در برخی موارد آسیب دیدگی فیزیکی هارد به گونه ای است که عملا راهی برای بازگرداندن اطلاعات آن وجود ندارد. البته تیم تعمیرات دوربین مداربسته در مرکز سخت افزار ایران، نهایت تلاش خود را برای ریکاوری فیلم دوربین مداربسته به کار می بندند و بدین منظور از پیشرفته ترین تجهیزات و برنامه ها استفاده می کنند.

چند نکته برای جلوگیری از بین رفتن اطلاعات هارد  DVR

ریکاوری هارد دوربین مداربسته، اقدامی هزینه بر و دشوار است. از طرفی ممکن است به دلیل بروز برخی مشکلات، اطلاعات به طور کامل غیر قابل بازگشت باشند؛ البته در مواردی خاص. بنابراین بهترین کار این است که تا حد امکان از پاک شدن فیلم ها جلوگیری کنید. بدین منظور، به هیچ عنوان هارد دیسک دوربین مدار بسته را از سیستم DVR جدا نکنید؛

چون امکان فرمت شدن این قطعه وجود دارد. به دوره زمانی ذخیره سازی اطلاعات در دوربین و محدودیت های آن توجه داشته باشید. بهتر است برای افزایش ضریب امنیتی محتوای هارد دوربین مداربسته، از منبع تغذیه مناسب برای این سیستم استفاده کنید. معمولا نوسانات برق، موجب از بین رفتن اطلاعات می شوند.

5/5(1 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.