021-62948

جستجو
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
اشتراک گذاری

تعمیر دوربین

تعمیرات دوربین اعم از دوربین عکاسی، فیلمبرداری، دوربین حرفه‌‌ای و … با حضور در مرکز سخت افزار ایران قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر دوربین حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های بهسازی و تعمیر مرتبط با انواع دوربین را به متقاضیان ارائه دهند.

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران، منحصر به نوعی خاص ازاین دستگاه نیست و تمامی دوربین های فیلم‌برداری و عکاسی جیبی، حرفه‌ای، خانگی و مخصوص خودرو را شامل می گردد. 

مرکز تعمیرات دوربین به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز فعال در این حوزه است که به دلیل بروزرسانی های مداوم تجهیزات و امکانات خویش موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات و کسب رضایت مشتریان خویش گشته است.

تعمیر دوربین

نمایندگی تعمیرات دوربین

نمایندگی تعمیرات دوربین در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران انواع این دستگاه، تیمی از زبده ترین و کارآمدترین مهندسان حوزه سخت افزار و نرم افزار را به همکاری فراخوانده است و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر را در اختیار آنان قرار داده است. همانگونه که می دانید تعمیرات دوربین با توجه به ساختار ویژه و حساس این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که سازگاری و تناسب لازم با بدنه این دستگاه و اجزا آن را داشته باشند.

عدم توجه به ویژگی‌های این محصول در حین تعمیر سبب می‌گردد تا عیب‌یابی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تعمیرات دوربین نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات دوربین تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

تعمیرات دوربین

هزینه تعمیر دوربین

آیا می دانید برای تعمیر دوربین عکاسی یا فیلمبرداری باید چقدر هزینه کرد؟ این مسئله بستگی به شدت و نوع  خرابی دستگاه دارد. در مواردی که مشکل چندان جدی نیست و نیازی به تعویض قطعات نیست، معمولا هزینه تعمیرات دوربین رقم بالایی نمی شود.

اما اگر قطعاتی مثل برد سوخته باشند یا مثلا نیاز به تعویض لنز و … باشد، باید قیمت قطعه جدید را نیز به هزینه نهایی تعمیرات اضافه کنید. با توجه به این که قطعات اورجینال دوربین معمولا گران هستند، در چنین شرایطی باید خودتان را برای پرداخت مبلغ قابل توجهی به عنوان هزینه تعمیر دوربین آماده کنید.

تعمیرات دوربین عکاسی

تعمیر دوربین عکاسی

تعمیرات دوربین عکاسی می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که بهره مند از بالاترین سطح تخصص و مهارت در تعمیرات دوربین عکاسی باشند زیرا ساختار فشرده و ظرافت بالای این دستگاه هیچ گونه خطا و اشتباهی را برنمی تابد و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیرات دوربین، امکان خرابی کامل آن وجود دارد.

از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات دوربین عکاسی حساسیت ویژه ای در گزینش کادر این بخش داشته و نیروی انسانی فعال در این پارت را پس از آنالیزها و آزمونهای بسیار به همکاری فراخوانده اند. تعمیر دوربین عکاسی در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه‌ای این حوزه انجام می پذیرد.

تعمیرات دوربین فیلمبرداری

خدمات ارائه شده در مرکز  تعمیرات دوربین فیلمبرداری  محدود به مورد خاصی نیست و کاربران گرامی می توانند با حضور در این مرکز کلیه خدمات مرتبط با ترمیم و تعمیر این دستگاه را دریافت نمایند. برخی از موارد تعمیرات دوربین فیلم برداری در این مرکز عبارتند از: لحیم کاری پایه و پیشرفته و خارج سازی المان از مدار جایگزینی قطعات با روش های جدید، مشخص کردن منطقه معیوب دستگاه و برطرف سازی اشکالات آن، خارج کردن قطعات معیوب و جایگزین کردن آنها با قطعات اصل و اورجینال، انجام تمامی تنظیمات دیتا و آزموت دیتاها پس از تعویض حسگر، لنز و بردهای اصلی، جداسازی و اسمبل دوربین بر اساس استانداردهای کارخانه سازنده، انجام تمامی تعمیرات دوربین فیلم برداری  و رفع عیوب مرتبط با مسیر داده ها، مسیر ولتاژ و … .

کاربران این دستگاه می توانند در صورت بروز هر گونه خرابی و ایراد به مرکز تعمیرات دوربین مراجعه کرده و تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند. کارشناسان این مرکز با دارا بودن بالاترین دانش فنی این حوزه و تخصصی ترین تجهیزات تعمیر قادر به رفع تمامی عیوب و ایراداتی هستند که ممکن است به هر روی در این دستگاه پدید آیند.

تعمیر انواع دوربین

تعمیرات دوربین نیکون

دوربین های نیکون را می شود از با کیفیت ترین دوربین های جهان به شمار آورد. این دوربین ها معمولا کمتر از بقیه ی برند ها دچار مشکل میشوند و دلیل آن  می تواند تعهد بسیار بالای کمپانی نیکون به کیفیت ساخت این دستگاه ها باشد. به نظر متخصصان نمایندگی تعمیرات دوربین نیکون ، بیشتر مشکلات این دوربین ها به دلیل استفاده ی نادرست کاربران از این دستگاه ها اتفاق می افتد.

تشخیص و عیب یابی این دوربین ها، تخصص بسیار بالایی لازم دارد. این تخصص را شاید تنها در نمایندگی تعمیرات دوربین نیکون بشود یافت. این مجموعه با همکاری متخصصان زبده و در اختیار داشتن انواع تجهیزات لازم، میتواند مشکلات این دوربین ها رو تعمیر نماید.

تعمیرات دوربین کانن

نمایندگی تعمیرات دوربین کانن با افتخار و زیر نظر متخصصان حرفه ای و مجرب انجام کلیه ی مراحل تعمیرات این دوربین ها را در اختیار کاربران محترم قرار میدهد. این مجموعه با بهره گیری از بهترین و بالا ترین سطح تجهیزات، آماده ی خدمت رسانی است. تعمیر تمامی مشکلات دوربین های کانن در زمانی کوتاه و با کیفیتی بالا در این مجموعه انجام میگیرد.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه خدمات تعمیرات دوربین کانن را بررسی کنیم می توانیم به خدماتی مثل سرویس و تمیزسازی لنزها، به روزرسانی نرم افزارها، تهیه و تعویض انواع باطری های اورجینال، تعمیر پیکسل سوخته دوربین، تعمیر مشکلات فلش، تعویض و توزیع مموری های اورجینال با سرعت بالا، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر سوکت های شارژر وخروجی ها اشاره کنیم.

تعمیرات دوربین سونی

دوربین های سونی ممکن است خرابی های مختلفی را در طول عمر مفیدشون تجربه کنند. از متداول ترین این مشکلات می توانیم به کثیفی سنسور، مشکلات مربوط به دیافراگم، آب رفتگی، شکستگی بدنه، عدم نمایش تصویر در ال سی دی ، عدم پخش تصویر، شطرنجی شدن تصویر، گیر کردن لنز و جدا نشدن اون و کار نکردن پنل لمسی اشاره کرد. تعمیر این مشکلات نیاز به تخصص و تبحر ویژه ای دارد که متاسفانه بسیاری از مراکز تعمیر دوربین سونی از آن برخوردار نیستند.

به همین خاطر پیشنهاد میکنیم کاربران محترم هنگام خراب شدن دوربین خودشان، حتما به نمایندگی تعمیرات دوربین سونی مراجعه کنند. این نمایندگی میتواند بالا ترین سطح از خدمات تعمیر و رسیدگی به انواع مشکلات را در اختیار کاربران عزیز انواع دوربین های سونی بگذارد. تمام مراحل تعمیر، در زمانی کوتاه انجام میشود و از این نظر رضایت خاطر بسیاری از کاربران را به همراه دارد.

تعمیر دوربین عکاسی

خدمات تخصصی تعمیر دوربین

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض لنز، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعمیر و تعویض بدنه، تعمیر کلیدها، رفع ارورها، تعمیر باتری و تعویض آن در صورت نیاز، تعمیر برد، تعمیر و تعویض شاتر، تعمیرات، بخشی از از مهم ترین خدمات تعمیر دوربین به شمار می روند.

این اقدامات با توجه به نوع و شدت خرابی دوربین انجام می شوند تا در نهایت کاربر بتواند مجددا از این دستگاه استفاده کند. به لطف ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران می توانید اطمینان داشته باشید که قطعات جایگزین شده در دوربین شما اصل هستند و نهایت کیفیت را به شما ارائه می دهند.

تعمیر ccd دوربین

Ccd یکی از چندین سنسور دوربین است که اگر درست کار نکند، عملکرد کلی دوربین را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل هم این قطعه اهمیت زیادی در فرایند تعمیرات دوربین دارد. برای تعمیر ccd دوربین، تعمیرکار این قطعه را به خوبی بررسی می کند تا شدت و نوع آسیب دیدگی را برآورد کند.

در مرحله بعدی، این قطعه ترمیم می شود تا عملکرد دوربین و کیفیت عکسهای ثبت شده به حالت عادی بازگردد. معمولا تعمیر سی سی دی امکان پذیر است؛ مگر در حالتی که این سنسور به طور کلی از کار افتاده باشد و هیچ راهی برای تعمیر آن وجود نداشته باشد.

تعمیر لنز دوربین

تعمیر لنز دوربین زمانی انجام می شود که این بخش، آسیب دیدگی های جزئی داشته باشد. به عنوان مثال اگر رینگ لنز شل شده باشد، ممکن است بتوان آن را تعمیر کرد. اما در شرایطی که لنز شکسته باشد، عملا امکان تعمیر آن وجود ندارد. با این حال تیم تعمیرات دوربین در مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر لنز تلاش می کنند. در صورتی که هیچ یک از راهکارهای تعمیراتی قابل اجرا نباشند، راهی به جز تعویض این قطعه نخواهید داشت.

تعمیر فانتوم هلی شات و تجهیزات تصویر برداری هوایی

یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیر دوربین در مرکز سخت افزار ایران به کاربران ارائه می دهد، تعمیر فانتوم هلی شات و تجهیزات تصویر برداری هوایی است.

برای تعمیر این دستگاه ها، قطعاتی همچون برد، تجهیزات مربوط به کنترل سرعت، مدار برد RCV، موتور هلی شات، ریموت کنترل، باتری، کابل ها و فلت های داخلی و کارت حافظه بررسی شده و در صورت نیاز، تعمیر یا تعویض می شوند. همکاران ما همچنین قطعات شکسته شده در بدنه دستگاه ها را نیز تعمیر و تعویض می کنند تا مجددا امکان استفاده از فانتوم و هلی شات را داشته باشید.

تعمیر برد دوربین

گاهی باید برای تعمیرات دوربین و برطرف کردن مشکلات و ایرادات این دستگاه، برد آن را تعمیر یا تعویض کرد. خرابی برد به عنوان مغز دستگاه، مشکلات زیادی را در دوربین ایجاد می کند. به عنوان مثال ممکن است دوربین خاموش شده و یا روشن نشود.

اگرچه تلاش همکاران ما تعمیر برد دوربین است، گاهی به دلیل سوختن این قطعه، نمی توان آن را تعمیر کرد و نیاز به نمونه جدید است. برای تعویض برد دوربین، مطمئن شوید که قطعه جدید اورجینال است و نهایت کارایی و کیفیت را دارد.

تعمیر مشکل آبخوردگی دوربین

آبخوردگی دوربین در مدل هایی که ضد آب نیستند، گاهی موجب از کار افتادن این دستگاه می شود. در برخی موارد، در لحظه آبخوردگی، دوربین روشن شده و بدون ایراد کار می کند؛ اما به مرور زمان مشکلاتی در عملکرد آن ایجاد می شوند. به همین دلیل باید این مسئله را جدی گرفته و در اسرع وقت برای تعمیر دوربین به یک تعمیرگاه مجاز و معتبر مراجعه کنید.

همچنین توصیه اکید می کنیم که وقتی دوربین در آب افتاده است، هیچ عنوان آن را روشن نکرده و با آن کار نکنید. باتری و کارت حافظه را بیرون آورده و صبر کنید تا آب روی دستگاه خشک شود. در این صورت ممکن است شانس بیشتری برای تعمیر مشکل آبخوردگی دوربین خود داشته باشید.

آموزش تنظیمات برندهای مختلف دوربین

تنظیمات دوربین، تا حد زیادی روی عملکرد کار این دستگاه و حتی کیفیت عکس ها تاثیر می گذارد. این کار در برندهای مختلف، متفاوت است و گزینه های متنوعی برای تنظیم هریک از بخش ها وجود دارد. با این حال چند گزینه مشترک در همه دوربین ها وجود دارند که اگر به درستی تنظیم شوند، کیفیت تصاویر ثبت شده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند. به عنوان مثال کارشناسان تعمیرات دوربین پیشنهاد می دهند که کیفیت تصویر روی گزینه RAW تنظیم شود.

همچنین بهتر است تراز سفیدی را خودکار تنظیم کنید تا عکس بهتری ثبت شود. هریک از گزینه های کنترل تصویر، حالت تصویر، حالت خلاق و شبیه سازی فیلم هم بهتر است روی حالت استاندارد تنظیم شوند. برای فضای رنگ،  sRGBگزینه بهتری است. ترجیحا گزینه مربوط به کاهش نویز طولانی مدت را روشن و کاهش نویز بالایISO  را خاموش نمایید.

تعمیر پاور دوربین 

زمانی نیاز به تعمیر پاور دوربین پیدا می کنید که دوربین به درستی روشن نشود و یا مشکلات دیگیری در منبع تغذیه وجود داشته باشد. در این شرایط تعمیر پاور می تواند به حل مشکلات کمک کند. برای تعمیر پاور دوربین لازم است به به تعمیرکار مجرب و متخصص مراجعه کنید تا مشکلات به درستی تشخیص داده شده و راه‌حل مناسب ارائه شود. تعمیرات انواع مشکلات دوربین از جمله مشکلات پاور در مرکز سخت افزار ایران به صورت تخصصی و با گارانتی انجام می شود.

تعمیر دوربین هندی کم

تعمیر دوربین هندی کم هم در نمایندگی تعمیرات دوربین مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. دوربین های هندی کم امروزه مثل سالهای قبل کاربرد ندارند؛ اما هنوز هم افراد زیادی از این مدل ها برای ثبت خاطرات خانوادگی خود استفاده می کنند. برای تعمیر دوربین های هندی کم، نیاز به اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری است.

اگر قطعاتی همچون برد، لنز، باتری و … آسیب دیده باشند، نیاز به تعمیر یا گاها تعویض آنهاست. در غیر این صورت هم مشکل با ریست کردن دوربین و یا اصلاح تنظیمات برطرف می شود.

 • تعویض صحیح کلیه قطعات روی برد با هیتر و هویه و IR
 • تعویض جک ها روی برد
 • رفع عیوب مربوط به هارد، مموری کارت و اتصال به کامپیوتر
 • رفع اشکالات مرتبط با تاچ پنل دوربین عکاسی
 • رفع اشکالات تصویر و شطرنجی و فریز شده آن
 • رفع مشکل رکورد مات در مرکز تعمیر دوربین عکاسی
 • رفع اشکال نبود تصویر از ال سی دی و ویزور و خروجی کابل ارتباطی به تلویزیون
 • رفع اشکال کثیف بودن هد دوربین عکاسی
 • رفع اشکال گیر کردن لنز دوربین و اشکال در باز و بسته شدن آن
 • تعمیر تمامی مدل‌های دوربین فیلم برداری و عکاسی دیجیتال
 • عرضه لوازم جانبی دوربین های (کیف، سه پایه، مموری و …)
 • مشاوره رایگان در مرکز تعمیر دوربین عکاسی
 • تنظیم و تعمیر لنز دوربین جهت تعیین کیفیت دوربین
 • رفع هنگ دوربین های عکاسی و فیلمبرداری
 • تعمیر برد سوخته دوربین
 • تعمیرات حرفه ای لنز دوربین عکاسی
 • تعمیر آبخوردگی دوربین دیجیتال و خرابی مدار
 • تعمیر فلش های حرفه ای دوربین عکاسی
 • پروگرام بایوس و رفع مشکلات نرم افزاری آنها
 • شابلن زنی و ترمیم یا BGA Rework در مرکز تعمیرات دوربین عکاسی
 • تعویض اصولی سوکت های پلاستیکی با IR
 • تعمیر و تنظیم دوربین‌های فیلمبرداری و عکاسی دیجیتال
 • تعمیر انواع لنز در مرکز تعمیرات دوربین
 • تعمیردوربین‌های حرفه ای
 • تعمیر صفحات نمایشگر (LCD & LED)
 • ارائه برخی از خدمات به صورت رایگان شامل ارائه سی دی آموزشی، بروشور و کاتالوگ

سوالات متداول کاربران نمایندگی تعمیر دوربین

علت کار نکردن شاتر دوربین

شاتر یکی از قطعات مهم دوربین است که وظیفه تنظیم میزان نور ورودی و همچنین تاریک و روشن کردن فضای عکاسی را بر عهده دارد. از آنجا که این قطعه حساسیت بالایی نسبت به ضربات مکانیکی دارد، به سرعت  خراب می ‌شود. معمولاً علت کار نکردن شاتر به خاطر ایراداتی است که در دکمه آن یا لنز دستگاه به وجود می ‌آید.

از آنجا که برطرف کردن این مشکل نیاز به عیب یابی صحیح دارد، حتماً باید تعمیر دوربین خود را به افراد کاربلد بسپارید. زیرا اگر ترمیم دستگاه به شکل صحیح انجام نگیرد، می ‌تواند بر عملکرد آن تاثیر منفی بگذارد. تیم مرکز سخت افزار ایران را مجموعه ‌ای از افراد متخصص تشکیل داده اند که می ‌توانند در زمینه رفع عیوب شاتر به شما کمک کنند.

فلش دوربینم کار نمی کنه، علتش چیه؟

گاهی تنظیمات دوربین خود را به درستی انجام می دهید، اما فلش آن کار نمی ‌کند. در این حالت ممکن است که یکی از عوامل زیر در بروز مشکل دخیل باشند:

 • نفوذ آب به دستگاه
 • وارد شدن ضربات مکانیکی
 • قرار گرفتن دوربین در معرض حرارت زیاد
 • شکستن بدنه دستگاه
 • وارد شدن فشار بیش از حد به دوربین

در این مواقع لازم است که از طریق شماره‌ های درج شده در سایت با کارشناسان مرکز سخت‌ افزار ایران ارتباط برقرار کنید. پس از ارجاع دستگاه شما به مرکز، تکنسین ‌های زبده اقدامات لازم را برای عیب یابی و تعمیرات دوربین انجام می‌ دهند.

علت هنگ کردن دوربین چیست؟

مشکل هنگ کردن دوربین ممکن است که به علت آپدیت نبودن نرم‌ افزاری دستگاه یا به هم خوردن تنظیمات آن ایجاد گردد. دوربین ‌های امروزی از مدارهای متعدد و نرم ‌افزارهای پیچیده تشکیل شده‌ اند. بنابراین بهتر است تعمیر دوربین خود را بر عهده افراد متخصص بگذارید. در مرکز سخت ‌افزار ایران تخصصی ‌ترین خدمات در رابطه با رفع مشکل هنگ نرم‌ افزاری و همچنین به روز رسانی فریمور ارائه می شود.

نمایندگی تعمیر و فروش دوربین

بی شک تا به حال  اسم نمایندگی های مجاز را شنیده اید. نمایندگی،  مرکزی است که به صورت مجاز و رسمی فعالیت هایی مانند فروش و خدمات پس از فروش را انجام می دهد. نمایندگی تعمیرات دوربین هم با اخد مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات تخصصی دوربین اعم از دوربین های فیلم برداری و عکاسی را انجام می دهد. دوربین ها اکثر اوقات به خاطر ضربه آسیب می بینند. حساس ترین بخش دوربین لنز و کلید های روی بدنه است.

در هنگام استفاده از دوربین ممکن است با  ارور های مختلفی روبه رو شوید. رایج ترین مشکلاتی که امکان دارد پیش بیاید: عدم فوکوس. جا به جا شدن عدسی های داخل لنز به خاطر باز کردن و بستن دائم لنز. شکستن کلید ها. عمل نکردن فلاش دوربین و… می باشد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات دوربین پس از عیب یابی دوربین و تشخیص مشکل نسبت به تعمیر دوربین اقدام خواهند نمود. ما همیشه تعمیر را پیشنهاد می کنیم به یاد داشته باشید تعویض قطعات دوربین آخرین راه است..

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران  یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تعمیر دستگاه های هوشمند خانگی، الکترونیکی و ارتباطی است که با همکاری نیروهای متخصص و ماهر خویش در تلاش است تا رویکرد جدیدی را در حوزه خدمت رسانی به ثبت رسانده و با ارائه خدمات تضمینی رضایت همیشگی کاربران و مشتریان خویش را کسب نماید.

تمرکز مدیریت مرکز سخت افزار ایران بر ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و مواردی از این دست سبب گشته تا این مجموعه بدل به قطبی قدرتمند در این صنف گردد و مورد توجه بسیاری از همکاران، مشتریان و کاربران قرارگیرد.

5/5(2 امتیاز)

کاربر گرامی جهت اطلاع از هزینه ی تعمیرات با شماره های 02154114 ، 02162948 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *